Starity

Sergio Ramos - Adatlap Pályázat!

Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2017. február 19. 13:00 #1
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12096
Csatolások: 196383
Azonosító: 107508
Offline offline
A pályázatra szombat délig várjuk az értelmes, saját szavaiddal megfogalmazott, nem webfordítós és nem másolt életrajzokat. Az Adatlapos topik 3.-ban tájékozódhatsz az új szabályzatról, mielőtt pályázol, mindenképpen olvasd át! Szavazatokat még mindig csak az erre kijelölt tagoktól, illetve maguktól a pályázóktól fogadunk el! Az elnyert lapot 3 hónapig nem cserélheted!
2017. február 25. 11:37 #2
Pique
Pique
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.27.
Hozzászólás: 32
Csatolások: 0
Azonosító: 233840
Offline offline
Sziasztok! Nos,akkor itt van Sergio Ramos életrajza:

Személyes élete:
1986. március 30-én Spanyolországban,Camas településén született.Van egy bátyja,aki a René nevet viseli.Sergio barátnője a 8 évvel idősebb Pilar Rubio,aki újságíróként és műsorvezetőként dolgozik.A párnak eddig két fia született.Az első Sergio volt,aki 2014. május 6-án,a második pedig Marco,aki 2015. november 14-én.

Karrier

Sevilla
10 éves volt,amikor a Sevilla-hoz került.A nagy csapatban 2004. február 1-jén egy Deportivo de La Coruña elleni bajnokin mutatkozott be.Ekkor Francisco Gallardo cseréjeként kapta meg a lehetőséget.Az itt töltött idő alatt összesen 50 meccsen játszhatott az első csapatban,ezalatt 3 gólt szerzett.Az egyiket a Real Sociedad ellen,a másikat a Real Madrid ellen,a harmadikat pedig a CD Nacional ellen.

Real Madrid
2005 nyarán 27 millió euróért lett a királyi gárda játékosa.Ebben az időben ő volt a 3. legdrágább tinédzser labdarúgó és a legdrágább belföldi.Mezszáma a 4-es lett,amit előtte a legendás Fernando Hierro viselt.A csapatban elsősorban középhátvédként számítottak rá,de egy idő után leginkább jobbhátvédet kellett játszania.2005. szeptember 10-én a Celta Vigo ellen debütált.8 nappal később az RCD Espanyol ellen megkapta első piros lapját.Első gólját december 6-án egy Olympiacos elleni találkozón érte el.Első szezonjában nem nyertek semmit.A következőben viszont bajnokok lettek.2008. május 4-én az ő gólpasszának köszönhetően ismét megnyerték a bajnoki címet.2008. augusztus 24-én a Valencia elleni spanyol-szuperkupa visszavágóján ő is betalált.A kupát végül meg is nyerték.Ebben az évben bekerült az UEFA és a FIFA álomcsapatába is.2009. január 11-én egy akrobatikus góllal vette be az RCD Mallorca kapuját.Nem sokkal ezután az Osasuna hálóját is bevette.A következő serleget a 2010/11-es kiírsában nyerte a csapattal.Ekkor a Barcelona legyőzésével,a Király-kupát tudták elhódítani.A 2011/12-es idényben a bajnokságot nyerték meg.A következő évadban csak a spanyol-szuperkupát tudták bezsebelni.2013. december 14-én negatív klubrekordot döntőtt,ugyanis megkapta 18. piros lapját.2014. március 23-án egy El Clasico alkalmával begyűjőtte a 19. piros lapját.Április 29-én viszont nagy szerepet vállalt a Bayern München kiejtésében,hiszen az elődöntő visszavágóján kétszer is betalált.Május 24-én a városi rivális Atlético elleni BL döntőben "hőssé" vált,ugyanis hosszabitásra mentette csapatát,amit aztán meg is nyertek.2014. augusztus 12-én a Sevilla elleni Európai-szuperkupa döntőben ő is betalált.A találkozót pedig 2-0-ás győzelemmel fejezték be.Ezután a klubvilágbajnokság következett.Itt az elődöntőben,majd a döntőben is betalált.Ekkor újabb kupát gyűjtőttek be.2016. március 13-án egy Las Palmas elleni találkozón megkapta a 20. piros lapját.Április 2-án a Barcelona elleni győzelem során begyűjtőtte a 21.-et.2016. május 28-án ismét hős lett belőle,ekkor ugyanis az Áltico elleni BL döntőben megint ő mentette meg csapatát.A találkozót aztán tizenegyespárbajban nyerték meg.2016. augusztus 9-én a Sevilla elleni UEFA-szuperkupa döntőben megint megmentette a csapatot.December 3-án a Barcelona elleni góljával pontot mentett.Egy héttel később a Deportivo ellen győztes gólt szerzett.2017. január 22-én egy Málaga ellni bajnokin megszerezte az 50. gólját a spanyol ligában.Február 11-én az Osasuna ellen lejátszotta 500. meccsét a klub színeiben.

Nemzeti válogatott

2004-ben U19-es Európa-bajnokságot nyert.2005. március 26-án egy Kína elleni barátságos mérkőzésen mutatkozott be a spanyol nagy válogatottban.2005. október 12-én egy San Marino elleni vb selejtezőn megszerezte első két gólját.Első nagy tornája a 2006-os világbajnokság volt,ahol a nyolcaddöntőig meneteltek,de ott a későbbi ezüstérmes franciák kiejtették őket.Részt vett a 2008-as Európa-bajnokságon is,amit végül meg is nyertek.Ezzel Spanyolország hosszú idő után nyert ismét egy nagy tornát.Egy évvel később a 2009-es konföderációs kupán a 3. helyen végeztek.Ott volt a 2010-es világbajnokságon is,ahol történelmet írtak,hiszen Spanyolország először lett világbajnok.Két évvel később Európa-bajnokságot nyertek ismét.Ott volt a 2013-as konföderációs kupán is,ahol a döntőben a házigazda Brazília győzte le őket.Egy évvel ezután a világbajnokságon nagy csalódást okoztak,ugyanis már a csoportban kiestek.Legutóbbi nagy tornája a 2016-os Eb volt,ahol az olaszok a nyolcaddöntőben búcsúztatták őket.

Itt egy profilkép is.
2017. február 25. 13:06 #3
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12096
Csatolások: 196383
Azonosító: 107508
Offline offline
A pályázatot lezárom! A lapot az egyetlen nevező, Pique nyerte! Gratulálok! beer.gif
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!