Starity

Camila Mendes

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. március 05. 13:54 #1
- törölt felhasználó -    
A csodálatos sztárt lehet véleményezni, a Riverdale Veronica Lodge-ét. wub.gif wub.gif
3 felhasználónak tetszik: adriienn96, Emeloverr., LDreamP
2017. március 05. 15:46 #2
- törölt felhasználó -    
Camila Mendes. heart.gif Mint szinte mindenki, én is a Riverdale c. sorozatból ismertem meg. Ő alakítja Veronica Lodge-ot a sorozatban, méghozzá tökéletesen. Rögtön a kedvenc karakterem lett és a sorozat is nagy kedvencem lett, pedig nem sok részt láttam belőle. Veronica karaktere nagyon szimpatikus, gyönyörű, bátornak tűnik. Nagyon jól néznének ki együtt, Archie-vel. És Camila. Második példaképem lett egy pár nap alatt. Hiszen ő egy gyönyörű, tökéletes, tehetséges, szimpatikus, stílusos lány. Nagyon jól alakítja Veronica-t, mást el se tudnék képzelni a szerepre. Ha Camila / Veronica boldog, még a rossz napjaimon is el tudok mosolyodni, ha pedig szomorú, én is szomorú leszek. Képes boldoggá / szomorúvá tenni. Az ő boldogsága fontos számomra. Minden nap ránézek az Instagramjára. Minden nap megnézek róla egy-egy képet, videót, vagy gifet. Örökké Camilalover leszek, akármi is történjék, mindig ki fogok állni mellette. heart.gif Köszönöm Cami, hogy vagy nekem! Csodálatos teremtés ez a nő. Mindig csinos ruhákba bújik, ha pedig egy nem szép ruhát vesz fel, ő azt is jóra tudja varázsolni.
CAMILALOVER FOREVER! wub.gif wub.gif wub.gif heart.gif heart.gif
2 felhasználónak tetszik: adriienn96, LDreamP
2017. március 29. 20:10 #3
- törölt felhasználó -    
Camila Mendes wub.gif . A Riverdale-ben ismertem meg, mit mindenki Veronica Lodge-ként. Az egyik kedvenc karakterem a sorozatból és nagy kedvencem lett maga Cami is. Camilover forever and ever<3333333333333333333333 wub.gif
1 felhasználónak tetszik: adriienn96
2017. április 16. 21:36 #4
- törölt felhasználó -    
Camila Mendes. Jelenleg ő az akire a legjobban felnézek, aki a legfontosabb mindenki közül. Egy darabig garantálhatom, hogy így lesz. Annyira szeretem, hogy az elmondani sem tudom. A humorát, a mosolyát, a hangját, a nevetését, a stílusát, a haját, mindent imádok benne. Tökéletes egy leányzó. Én is mint mindenki a Riverdale című sorozatban láttam meg először, mint Veronica Lodge, ki már az első részben a kedvencem lett és azóta is ő van a "trónon". Komolyan el sem tudom, hogy ez az első szerepe. Olyan profi ebben, sok sztárt le is köröz. Az ahogy átadja Ronnie érzéseit, közben a hangjával is játszik közben, az valami fenomenális. Veronica szerepét neki találták ki, tökéletes ehhez a szerephez. Nagyon remélem más filmben/sorozatban is láthatom még, mert iszonyatosan tehetséges. A humora. Na, ez az egyik tulajdonsága amit a legeslegjobban szeretek benne. Amikor meglátom hülyéskedni, leginkább Lili Reinhart-al, még a legrosszabb napjaimon is képes vagyok elmosolyodni. A nevetése. Az egyik kedvenc dallamom. Imádom mikor nevet, olyan boldog vagyok akkor. A stílusa. Sosem lő mellé, mindig eltalálja mit húzzom fel. Ő egyben a stílusikonom is. Hihetetlen, hogy minden tökéletesen áll rajta. Volt néhány ruhája ami nem az én stílusom, de még az is csodásan állt rajta. A haja. Az én hajam hasonlít az övéhez, annyival tér el, hogy nekem szőkésbarna, de nekem is a vállamig ér, mint neki és ez olyan jó. Na és a gyönyörűsége. Elmondhatatlanul szép, olyan cuki kis arca van. Számomra a világ legszebbje. Imádom őt, egyszerűen imádom, remélem nagyon sokáig mondhatom példaképemnek! heart.gif heart.gif heart.gif
1 felhasználónak tetszik: adriienn96
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok