Starity

Kezdetét vette Tini Stoessel első önálló turnéja

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. március 26. 08:37 #1
tomi00tilhof
tomi00tilhof
új tag
 
StátuszNe nézz hátra nem arra mész!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.04.13.
Hozzászólás: 2
Csatolások: 0
Azonosító: 255616
Offline offline
Március 18-án, Madridban indult a Violettával ismertté vált színész-énekesnő első önálló fellépéssorozata.
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. március 26. 08:38 #2
- törölt felhasználó -    
Már nagyon várom a Budapestit, jó lenne elmenni. rolleyes.gif heart.gif
2017. március 26. 09:12 #3
Tildus02
Tildus02
visszatérő vendég
 
Státusz"You are beautiful and perfect and lovely however you are." /Ariana Grande/
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.27.
Hozzászólás: 100
Csatolások: 0
Azonosító: 223305
Offline offline
"Get me started" helyesbítve Got me started♡
2017. március 26. 11:31 #4
kami98
kami98
 
Státusz"Life itself is worth living for." - JA
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.30.
Hozzászólás: 1305
Csatolások: 0
Azonosító: 137470
Offline offline
Az Got Me Started Tour, nem Get Me Started.. De mindegy.
Orulok, hogy Tini ismet ellatogat hazankba. smileeee.gif Bar erre sem tudok menni, azert orulok, hogy ujra Budapestre jon❤
2017. március 26. 12:26 #5
- törölt felhasználó -    
ehmm..volt már erről cikk, vagy nem?
2017. március 26. 12:27 #6
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bontorendo @ 2017.03.26. 12:26)
ehmm..volt már erről cikk, vagy nem?

Hasonló volt.^^
2017. március 26. 19:56 #7
- törölt felhasználó -    
Már csak egy hét smileeee.gif A Violetta Live számomra már túl gyerekes lett volna, erre viszont elmegyek, október óta megvan a jegy smileeee.gif
Érdekesség, hogy ülőkoncert lesz, olyanon még úgyse voltam smileeee.gif
2017. március 26. 19:58 #8
Leonettaforever14
Leonettaforever14
új tag
 
StátuszTettem, amit tettem, hittem, amit hittem...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.25.
Hozzászólás: 16
Csatolások: 0
Azonosító: 239494
Offline offline
Mielőtt bárki is megsértődne én a SAJÁT VÉLEMÉNYEMET ÍROM LE, SENKIT SE SZERETNÉK VELE MEGSÉRTENI!

Magam is nagy Tini, illetve Violetta rajongó vagyok/voltam, így mikor tavaly megtudtam, hogy az idei koncert tanévre fog esni, és mivel még vasárnapra is így nagyom rosszul esett, hogy nem tudok elmenni a koncertre, mivel Budapest messze van tőlünk, szállás drága, vonat későn már nem jön vissza, szóval egy szó, mint száz egészen eddig bántam, hogy nem tudok menni, viszont most már egyáltalán nem bánom. Hogy miért? Kíváncsiságból megnéztem a youtube-n pár videót, ami az eddigi koncertek valamelyikén készült és meg kell mondjam az igazat nagyot csalódtam... Egyszerűen nem azt a Tini-t láttam, akit én ismertem, aki nem egy száll semmibe táncol a színpadon, hanem tisztességes ruhába és stb. Egy olyan Tini-t láttam a videókon, akit a zeneipar magába szippantott, aki a "divatnak" "elvárásoknak" felel meg. Nem az a lány, aki saját ötleteit valósítja meg. Tudom, tudom a zeneiparban a "valamit valamiért" eszme él, de azt is ki kell hangsúlyoznom, hogy azért az előadóknak is van beleszólásuk kb. mindenbe, ami az ő koncertjükkel,dalukkal, magyarul, ami velük kapcsolatos.

Persze a dalokba nem csalódtam, hisz a dalokat, amit ő énekel mindig is tökéletesen fogja előadni, sőt, mindig beletesz valamivel többet. Azt pedig külön kedves gesztusnak tartom, hogy a Violettából is elénekel(t) pár számot, de sajnos nekem eltűnt az a Tini, akire az egyénisége, tehetsége, hangja, álmai, munkája miatt néztem fel, tartottam példaképnek.

És így kommentem végén is leszőgezném, hogy EZ AZ ÉN VÉLEMÉNYEM ÉS MINDEN BÁNTÓ SZÁNDÉK NÉLKÜL ÍRTAM!
2017. március 26. 21:30 #9
starvok
starvok
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.07.
Hozzászólás: 220
Csatolások: 0
Azonosító: 243537
Offline offline
Én megyek. Már várom. smileeee.gif
2017. március 27. 12:32 #10
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 2013
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Offline offline
Leonettaforever14 teljesen igazad van sajnos már nem ugyan az aki volt muszáj ilyennek lennie ha nem akar elbúcsúzni a karrierjétől még ha ezzel igazi énjét el is veszti. Eladhatónak kell lenni és ezt sajnos a menedzsment dönti el meg a kiadó és nem a rajongók akik kezdettől imádják, nem csak zeneileg változot öltözködése és testalkata is más lett korábbi önmagához képes sokkal vékonyabb lett már azt mondanám túl csontos nagyon csinos lány volt de most túl sovány lett talán azt gondolják a 0-ás méret a menő még ha bele döglik is az előadó
2017. március 27. 14:04 #11
TinistaSwifter
TinistaSwifter
visszatérő vendég
 
StátuszI'm a dreamer, don't hurt me pls.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.09.
Hozzászólás: 320
Csatolások: 0
Azonosító: 257897
Offline offline
En alig varom. :3 A valtozasok elleneben en meg mindig szeretem mert azon kivul hogy a menedzsment donti el mit vegyen fel, mit es hogy adjon elo O meg mindig az a kis edes lany akit 4 eve megismerhetet a vilag. Oszintem remelem hogy a hirnev nem falja fel! :/ SZEMELYES VELEMENY! SENKIT NEM AKAROK BANTANI VELE!
2017. március 27. 18:00 #12
- törölt felhasználó -    
Na, jó én csak azért nem megyek, mert Pest messze van, 300 km és ennyi, nem akarok utazni, főleg nem vasárnap, amikor holnap megkínoznak a tanárok, nem szeretnék teljesen fáradtan, "leamortizálódottan" a padba ülni, oké, lehet, hogy jó, sőt biztos, nagyon szeretem TINI-t, de azért nem tudom, hogy miért kell mindent Pestre tenni, főváros, kész, ennyi, de most valaki menjen le az ország másik végéből egy pár óráért, lehet, hogy megérné, valakinek, de nekem nem, nem normális, hogy nem tudnak egy jó időpontban (a Violettás pont a városnapra esett...), jó helyszínen, pl. nem csak Pestre, jöhetne mondjuk Sopronba és Debrecenbe meg Pestre, úgy szerintem Magyarországon mindenki meg tudná nézni, DE EZ CSAK SZEMÉLYES VÉLEMÉNYEM! smileeee.gif
2017. április 01. 13:37 #13
sz.csenge
sz.csenge
visszatérő vendég
 
StátuszEurovision Song Contest <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.27.
Hozzászólás: 381
Csatolások: 0
Azonosító: 214123
Offline offline
Alig várom, megyek
2017. április 04. 13:29 #14
TinistaSwifter
TinistaSwifter
visszatérő vendég
 
StátuszI'm a dreamer, don't hurt me pls.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.09.
Hozzászólás: 320
Csatolások: 0
Azonosító: 257897
Offline offline
Imadtam a koncertet <3
2017. április 04. 20:44 #15
tomi00tilhof
tomi00tilhof
új tag
 
StátuszNe nézz hátra nem arra mész!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.04.13.
Hozzászólás: 2
Csatolások: 0
Azonosító: 255616
Offline offline
Tini rajongók! Hogy tetszett a koncert?
Szerintem nagyon energikus volt és egyszerűen csodálatos! Imásom ezt a csajt és nem csalódtam benne, nem hiába írtam róla a cikket. A kommenttelőket megértem mindabban hogy csak Budapestre szerveznek koncertet és nehéz a nem fővárosi embereknek feljutni egy-egy óráért viszony hatalmas élmény. Színpadi öltözetére annyit mondok ő mindenhogy gyönyörű!! smileeee.gif
2017. május 04. 16:22 #16
Kingaisa
Kingaisa
visszatérő vendég
 
StátuszEgy aktatáskás ügyvéd többet tud lopni, mint ezer felfegyverzett férfi.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.14.
Hozzászólás: 313
Csatolások: 0
Azonosító: 222658
Offline offline
Nekem nagyon tetszett a koncert! Én is vidékről mentem,de nagyon megérte!
Aki azt írta hogy miért kell mindent Pestre szervezni attól kérdem én:
Hol a fenében van máshol Aréna? Csak Pesten van!
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok