Starity

Chester Bennington: „A Hybrid Theory jó volt, de ideje továbblépni”

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. május 10. 07:16 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
A Linkin Park frontembere egy friss interjúban vallott arról, hogyan érez azzal kapcsolatban, hogy a rajongóknak nem tetszik a zenekar új hangzásvilága.
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. május 10. 08:04 #2
szora16
szora16
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.02.
Hozzászólás: 171
Csatolások: 0
Azonosító: 199369
Offline offline
minden zenekar egy idő után megváltozik. Ha igazi rajongó az ember, akkor sodródik az árjukkal
2017. május 10. 08:29 #3
Bogyo007
Bogyo007
új tag
 
Státuszwubba lubba dub dub
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.02.21.
Hozzászólás: 30
Csatolások: 0
Azonosító: 240598
Offline offline
Friss rajongóként engem pont az új hangzás fogott meg elsőre, én azt mondom ízlések és pofonok. Imagine Dragons- Thunder se volt a kedvencem, mégsem kezdtem el hisztizni. Meghallgattam többször és láss csodát, már azt is imádom.
2017. május 10. 09:11 #4
Csöppség
Csöppség
visszatérő vendég
 
StátuszSic Parvis Magna
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.30.
Hozzászólás: 470
Csatolások: 0
Azonosító: 214375
Offline offline
Én már nagyon régóta szeretem a Linkin Park-ot, de ez az új stílus nem igazán tetszik. Ettől függetlenül biztos hogy nyomon követem a dalaikat ls meghallgatom őket. Lehet hogy nem lesznek a kedvenceim az új dalok de azért kíváncsi vagyok. Addig meg a régi dalaikat hallgatom. biggrin.gif
2017. május 10. 09:15 #5
kurrek
kurrek
ღ Emton ღ
 
Státusz“And I will love you until I take my last breath on this earth.”
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 10.11.13.
Hozzászólás: 6362
Csatolások: 23371
Azonosító: 138617
Offline offline
Egy ideig csak néztem, hogy mi ez az új hangzás és bár nem is tetszik mindegyik dal, összességében elégedett vagyok velük, mert jót tett a változás. heart.gif
2017. május 10. 10:46 #6
bohóc9
bohóc9
wor(k)shipper
 
Státuszbohoc9 még nem állította be a státuszát :P
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.23.
Hozzászólás: 1330
Csatolások: 0
Azonosító: 200672
Offline offline
Valójában én nem a Hybrid Theoryt sírom vissza, mert azon volt pár, nekem túl hardcore szám. Nekem a Linkin Park zenéje hiányzik. Az eddigi összes albumon tálaltam legalább 5-6 számot, ami tetszett, az eddigiek alapján viszont nem hiszem, hogy a One More Lighton lesz annyi.
Ha stílust akarnak váltani, tegyék nyugodt szívvel, de akkor nem kéne, hogy készületlenül érje őket az eddigi zenéjük rajongóinak felháborodása.
1 felhasználónak tetszik: Trapdoor
2017. május 10. 10:55 #7
Qweerty
Qweerty
visszatérő vendég
 
Státuszyour silence is my favourite sound
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.21.
Hozzászólás: 113
Csatolások: 0
Azonosító: 259127
Offline offline
Linkin Park ősrégi hallgatójaként nagyon nem jön be ez a stílusváltás. Én személy szerint imádtam a hardcore Lp albumokat, számokat, így az első albumaik (mint pl a cikkben említett Hybrid Theory továbbá a Meteora) a kedvenceim. Lehet most én vagyok sz*r fan, de ne haragudj szora16, veled sem tudok egyet érteni, ahogy Chesterrel sem igazán. Egy együttes kedvéért nem gyakran változik meg az ember zenei ízlése, főleg ha ég és föld van a két zenei stílus közt.
Én elfogadom azt, hogy változnak zeneileg, csak sajnálom hogy nem fogok tőlük több igazán rockos számot hallani.
2017. május 10. 18:14 #8
Gyllenhaal
Gyllenhaal
antichrist superstar
 
StátuszLehet, hogy nem vagyok túl jó ember. Nem vagyok. Na de jó gengszter?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.05.
Hozzászólás: 1039
Csatolások: 0
Azonosító: 238625
Offline offline
Van benne igazság, semmi sem tart örökké és nem lehet egy valamin éveken keresztül lovagolni, hiszen kell a változás. Az új számaik nekem sem fekszenek annyira, maradhattak volna a "rockosabb" vonalon, viszont a Hybrid Theory kezdett elfásult lenni.
2017. május 10. 21:39 #9
Diala
Diala
Miss Objective
 
Státusz"Forgive your enemies, but never forget their names."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.27.
Hozzászólás: 2235
Csatolások: 0
Azonosító: 214153
Offline offline
Ez a kérdés minden olyan előadó/zenekar kapcsán felmerül, akik évtizedek óta az iparban vannak. Az emberek változnak, tapasztalatokat szereznek, megélnek dolgokat, és ez alakítja a stílusukat, ízlésüket. Ahogy nekünk, hétköznapi embereknek is változik az érdeklődési körünk, úgy nekik is, és szerintem érthető, hogy innoválni akarnak, valami újban kipróbálni magukat.
Én szerettem a "régi" Linkin Park régi számait is, de a Heavy is tetszik.
Ez olyan kérdés, hogy megszoksz vagy megszöksz.
2017. május 10. 21:52 #10
Trapdoor
Trapdoor
 
StátuszAre we echoes of ourselves? Are we standing in the shadows, waiting for angels?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.03.11.
Hozzászólás: 9919
Csatolások: 939
Azonosító: 262938
Offline offline
Én nagyon szeretem a Linkin Parkot, gyakorlatilag az ő zenéjükön nőttem fel, szóval engem hirtelen ért ez a "stílusváltás". Sokan azt mondják, hogy ha igazi rajongó vagy, akkor támogatni, meg hallgatni kell az együttest, de én ezzel nem értek egyet. Szerintem rajongóként mindenkinek joga van véleményt nyilvánítani a zenéjükről és én továbbra is ezt fogom tenni. A régebbi albumokat természetesen továbbá hallgatni fogom, mint mindig, de ahányszor meghallom az újabb dalaikat, valahogy rossz ízt érzek a számban. Erre már csak az volt a ráadás, hogy múltkor pár ismerősöm a "legnagyobb" Linkin Park rajongóinak vallották magukat, pedig nem is tudtak semmit a régebbi dalaikról, csak a Heavy-t ismerték. Összességében sajnálom a stílusváltást, de túlléptem rajta.
2017. május 11. 18:15 #11
Kingirl
Kingirl
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.05.11.
Hozzászólás: 1
Csatolások: 0
Azonosító: 264258
Offline offline
Szerintem is a Hybrid Theory ès a Meteora a legjobb albumok tőlük,viszont az új zeneszámaik között is van jó pár,nem sorolnám...annyiban igaza van Chesternek hogy nem szabad leragadni a múltba,viszont megèretem a másik oldalt is,minden esetre várom Június 27-èt
2017. május 12. 03:46 #12
LollyPoop
LollyPoop
 
StátuszLollyPoop még nem állította be a státuszát... és nem is fogja.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.03.08.
Hozzászólás: 941
Csatolások: 0
Azonosító: 262892
Offline offline
Idézet (Qweerty @ 2017.05.10. 10:55)
Linkin Park ősrégi hallgatójaként nagyon nem jön be ez a stílusváltás. Én személy szerint imádtam a hardcore Lp albumokat, számokat, így az első albumaik (mint pl a cikkben említett Hybrid Theory továbbá a Meteora)  a kedvenceim. Lehet most én vagyok sz*r fan, de ne haragudj szora16, veled sem tudok egyet érteni, ahogy Chesterrel sem igazán. Egy együttes kedvéért nem gyakran változik meg az ember zenei ízlése, főleg ha ég és föld van a két zenei stílus közt.
Én elfogadom azt, hogy változnak zeneileg, csak sajnálom hogy nem fogok tőlük több igazán rockos számot hallani.


Detto thumbsup.gif
2017. június 11. 11:28 #13
Wiictory
Wiictory
visszatérő vendég
 
Státusz~~mehh~~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.08.
Hozzászólás: 136
Csatolások: 66
Azonosító: 260804
Offline offline
Igaz, régebben voltam nagy LP rajongó, de még mindig azon a ponton vagyok, hogy mindegy milyen stílusban nyomják, akkor is szeretem őket.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Joe Hahn Joe Hahn 2498.