Starity

Sistar - "Lonely" last Teaser Photo 2017

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. május 26. 00:01 #1
Betti90
Betti90
~Simply Perfect~
 
Státusz"Az a fontos ki mit tud, nem az, hogy ki mit gondol."
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.05.26.
Hozzászólás: 5824
Csatolások: 42466
Azonosító: 176552
Offline offline
Nem is tudom mit mondjak. Dühös vagyok, nagyon dühös, csalódott, kiábrándult és minden ami negatív, amit csak el lehet képzelni. Az elmúlt időszakban már annyiszor csalódtam, hogy már nem is számolom. Nem tudom mi történt. Lehet valami "na most minden híres csapat feloszlik" vírus terjeng és egy csomó jó csapat elkapta...nem tudok egyszerűen magyarázatot találni erre a hullámra most. Nem értem az egészet. Híresek és mind toplistát csapatok voltak.
Visszatérve a Sistarra még mindig könnyezik a lelkem. Az egyik kedvenc csapatom volt és ha bár nem is a kezdetektől voltam velük, jó 5 éve jelen vannak az életemben. Sajnálom, hogy így alakult, mert tényleg egy csupa tehetségekből álló csapat. Nem féltem a lányokat, mert tudom, hogy megállják majd a helyüket egyedül is, hiszem már így is sokat szólóztak, de azért na. Így egybe azért látni őket teljesen más volt. Egyszerűen nem tudom ezt megérteni. Még ha nem lettek volna sikeresek, azt mondom oké, de így??!!!
Kezdek teljesen kiábrándulni ebből az egész műfajból, most nem azt mondom, hogy most nincsenek tehetségek, mert vannak és vannak kedvencek is, de attól még a régieknek ugyanúgy helyük van a szakmában. És ez ami most történik. Szinte sorra bomlanak fel az eddigi nagy kedvenceim...

Kicsit elragadtattam magam, de emellett nem tudok, csak úgy szó nélkül elmenni.
5 felhasználónak tetszik: Bae Hee Yeon, TokyoGhoullel, silenc, Eunha, Harlow
2018. február 05. 16:28 #2
silenc
silenc
#ALLFOR916
 
StátuszJust Saiyan.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.11.
Hozzászólás: 3549
Csatolások: 7784
Azonosító: 143058
Offline offline
3 felhasználónak tetszik: Harlow, Eunha, BeJoyful
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Yoon Bora Yoon Bora 1694.
Kim Dasom Kim Dasom 2392.