Starity

Rebel Wilson célba veszi a divatvilágot

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. június 27. 08:50 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
Végre egy sztár, aki a teltebb hölgyekre is gondol! A Tökéletes hang főszereplője saját kollekciót dob piacra, mellyel az erősebb testalkatúaknak szeretne kedveskedni.
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. június 27. 09:31 #2
Darling2000
Darling2000
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.08.20.
Hozzászólás: 127
Csatolások: 0
Azonosító: 248688
Offline offline
Bár én nem vagyok plus size, de még én is megörültem ennek a hírnek. Végre nem csak mindenki a csontvazakra tervez. Imádom ezt a nőt.♥♥
2017. június 27. 10:23 #3
LuiseLocksmith
LuiseLocksmith
visszatérő vendég
 
Státusz"Soha ne add fel! Csak ha elegendő bélyeg van rajta!"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.26.
Hozzászólás: 127
Csatolások: 2
Azonosító: 259307
Offline offline
Ajj de jóóó! Végre nem veszik el a 40-es méreten felüliek kedvét a vásárlástól. Csak így tovább! smileeee.gif
2017. június 27. 12:32 #4
- törölt felhasználó -    
Gondolom megfizethetetlen áron. Senki nem veszi el a 40+-os nők kedvét. Rengeteg üzlet gyárt már ilyen ruhákat.
2017. június 27. 15:27 #5
bohóc9
bohóc9
wor(k)shipper
 
Státuszbohoc9 még nem állította be a státuszát :P
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.23.
Hozzászólás: 1330
Csatolások: 0
Azonosító: 200672
Offline offline
Nem tudom, lehet csak én vagyok így vele, de XS-es mérettel is marha nehéz ruhát találni, hacsak nem online rendelem. Az üzletek folyamatosan hemzsegnek az XL-es cuccoktól, amiket senki nem vesz meg, ezért a leárazások is arról szólnak, hogy a nagyméretű ruhákat árusítják ki. Az XS-esek meg gondolom elfogynak. Amit nem értek az, hogy akkor miért nem gyártanak többet a kisebb méretekből?
Rebel ötletéhez annyit fűznék hozzá, hogy az nem sok mindenkinek segít, ha csillagászati összegekért dob piacra plus size ruhákat, de azért szép gondolat...
2017. június 28. 17:50 #6
- törölt felhasználó -    
Drágák lesznek nagyon biztos, így ezzel nem sokat segít azoknak, akiknek nagyobb méret kell, biztos nem tudják majd megfizetni, de mint ötletben, van potenciál.
A hozzászólásoknál zajló méretkérdéshez én viszont ezt fűzöm hozzá:
Két véglet van a ruhák terén, vagy nagyon kicsi méret, vagy rá van nyomva, hogy L/XL/XXL, de csak széltében növekszik a nagysága, legyen szó farmerről vagy pólókról, hosszában nem. Az alacsony és vékony típusra, vagy a maximum 167-168 centis, "húsosabb" típusra gyártanak, illetve farmerben főleg a körte típusúakra. A fenék része a farmernek hatalmas a legtöbb helyen, a szár viszont rövid, ha valaki 175 centi körül akar nadrágot, akkor olyan méretnél tud kikötni, ha jó hosszat akar, aminél a fenék részhez beférnek még legalább ketten. Szerintem nem is azzal van a legtöbb helyen a baj, hogy csak S-es vagy csak L-es ruhák vannak, hanem, hogy egy szabványalkatra készítik el a sablonokat, amik alapján megvarrják a ruhát. Ezért van az, hogy se a kis méretet keresők, se a nagyméretűt keresők nagy része nem talál olyat, ami mindenhol jó rá.
2017. június 29. 06:27 #7
Dorinadd
Dorinadd
Always
 
StátuszR5 & Harry Potter & TVD & TO & PLL
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.09.07.
Hozzászólás: 1937
Csatolások: 0
Azonosító: 259598
Offline offline
Kiváncsi vagyok, szükség is van rá, csak ne legyen drága!
2017. június 30. 18:32 #8
XIXO tea
XIXO tea
 
Státusz#15év #fuvola #starity #zene #B.H. <333 #győr
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.06.05.
Hozzászólás: 854
Csatolások: 1
Azonosító: 256877
Offline offline
Ez nagyon jó hír, de már láttam egy pár üzletben ilyen nagy méretű ruhákat, de azért jól döntött azzal, hogy aki nem tud fogyni annak tervez néhány extra nagy ruhadarabot.
2017. július 07. 11:35 #9
paska
paska
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.07.
Hozzászólás: 346
Csatolások: 1
Azonosító: 241226
Offline offline
Ez szerintem koránt sem arról szól valójában, hogy mindenki az ő kollekcióját hordja, hiszen biztosan nagyon drága lesz. Az utóbbi években arra törekszik a média, hogy a teltebb nők is figyelmet kapjanak, ugyanúgy érvényesülhessenek, mint bárki más. Ezért lett divat a plus size modellkedés, és ezért dobnak piacra ilyen kollekciókat. Meg hát a guruk, vagy a tehetősebbek meg tudják azért venni (Amerikában biztos nem tűnik olyan nagy számnak).
2017. július 27. 14:09 #10
- törölt felhasználó -    
A múltkor láttam egy interjút az új kollekcióval kapcsolatban, amiben szóba hozta, hogy ha megtetszik neki egy darab, és nagyobb méretre van belőle szüksége, a ruha méretesebb változatának az ujja/szára is hosszabb, ezért nem jó rá, mert a bokája például ér vagy a nadrág térdéig... biggrin.gif
Egyébként nagyon jó dolognak tartom, hogy Rebel Wilson felhívja rá a figyelmet, hogy nem csak XS-es méretű lányok léteznek, és hogy milyen magabiztossággal kiáll mindemellett smileeee.gif
2017. július 30. 14:06 #11
old stuff.
old stuff.
visszatérő vendég
 
Státuszkacsabökdöső.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.09.
Hozzászólás: 176
Csatolások: 0
Azonosító: 254651
Offline offline
Én is úgy veszem észre, hogy rengeteg a nagyméretű ruha marad az üzletekben fölöslegbe, úgy látszik nincs annyi nagy méretű vásárló...
Túl van ez gondolva. Nem még több ugyanolyan, vékonyakra tervezett ruhát kéne gyártani a moletteknek, mert hiába passzol a méret, nem feltétlen fog előnyösen állni neki, ezért megmarad az érzés, hogy "hajj bakker, ez sem jó!".
Ha ez a Wilson csajszi és társai merőben mást terveznek, tényleg célzottal a duciknak, az már haladás. Már csak elérhetővé kéne tenni az átlagemberek számára...

Annyit még azért hozzátennék, hogy felül xs a méretem, és egyáltalán nem vagyok egy kis darab. Mit kezdjen az, aki tényleg vékony, netán pálcika? Gyerekosztály?
2017. november 10. 19:32 #12
Helenagirl
Helenagirl
új tag
 
StátuszWake me up when it's all over !
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.11.04.
Hozzászólás: 77
Csatolások: 0
Azonosító: 267690
Offline offline
Ez nagyon jó hír !
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok