Starity

Niall Horan szerint még a média sem szíthat viszályt a One Direction tagjai között

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. július 11. 06:36 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
Bár jelenleg mindannyian a maguk útját járják, Niall szerint szeretik és tisztelik annyira egymást, hogy semmi és senki nem állhat közéjük.
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. július 11. 07:33 #2
Hoxa18
Hoxa18
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.17.
Hozzászólás: 873
Csatolások: 0
Azonosító: 246729
Offline offline
Ez szép és jó, csak nemrég pont Louis "próbálta meg" gerjeszteni a feszkót az önmagát sajnáltató nyilatkozatban amiben Harryre próbálta ráhúzni a szaros lepedőt. Abban az interjúban Louis jól mondta Niall nem akar soha feszültséget, nem meglepő hát, hogy ezt mondta! Biztos, hogy nincsenek haragban, de hogy féltékenyek egy picit a másik sikereire az tuti. Nem hiszem el, hogy előadók között ez nincs meg! Szerintem bennem is lenne irigység, hogy valakinek minden összejön, nekem meg nem nagyon....
2017. július 11. 10:20 #3
anzi7
anzi7
Mrs. Tomlinson
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.15.
Hozzászólás: 4240
Csatolások: 9
Azonosító: 191626
Offline offline
Hoxa18, ha figyelmesen olvastad cikket, láthattad,hogy Lou csak az igazságot mondta el, és igen tényleg önbizalomhiányos! Az már más kérdés,hogy a magazin és a riporter abban látta a lehetőséget,hogy a fogalmazásban Harry ellen irányítja Louis szavait!
2017. július 11. 11:08 #4
Hoxa18
Hoxa18
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.17.
Hozzászólás: 873
Csatolások: 0
Azonosító: 246729
Offline offline
Elhiszem, hogy önbizalom hiányos, meg is értem, de ez nem Harry hibája! És Louis saját maga mesélte el, hogy Harry akarta a szünetet (amit ő már korábban meg is erősített) és emiatt összevesztek. Nem hiszem, hogy puskát tartottak volna Louis fejéhez, hogy mindezt elmondja. És azt sem hiszem, hogy nem látta a megjelenés előtt ennek a kész változatát! Önbizalom hiányos igen, de egy jó nagy adag irigység is van benne, hisz nem ő érte kapkodnak és dolgozhat a legmenőbb producerekkel, kapja a milliós lemezszerződéseket, és sorolhatnám tovább. Kicsit a sajnálaton túl nézzük már reálisan a dolgokat! Sosem lesz olyan hangja mint bármelyik másik srácnak a bandából, sosem lesz olyan karizmája mint Harrynek, aki hagyjuk meg, még a szarból is aranyat tud csinálni. El kellene fogadniA, hogy nem sikerülhet mindenkinek minden. Örüljön inkább, hogy ekkora sikert ért el, amire sosem lett volna lehetősége. Nem tud normálisan nyilatkozni, nem tudja kezelni a médiát, és csak sajnáltatja magát. Nekem ugorhat bárki, de belőlem az az interjú nem sajnálatot váltott ki, hanem szánalmat, mert szánalmas, ha valaki így akarja elnyerni az emberek szimpátiáját!
2017. július 11. 11:24 #5
fuvkinglarryshipper
fuvkinglarryshipper
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.05.11.
Hozzászólás: 29
Csatolások: 0
Azonosító: 264251
Offline offline
Istenem mennyire imádom Niallt (és persze az 1D-t csak most Niall babarol volt szó)
2017. július 11. 17:46 #6
Wendy17
Wendy17
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.04.
Hozzászólás: 488
Csatolások: 0
Azonosító: 220562
Offline offline
Én mindig is úgy éreztem hogy Niall az aki tényleg szereti a bandát.
Liamnek szerintem mindegy hogy bandában vagy szólóban így is úgy is jól érzi magát.
Harry már 2013 óta készül a szólózásra (ki is szivárgott egy dala akkoriban a Don't Let Me Go) szerintem ő hálás a bandának tudja hogy nekik köszönheti ezt és hogy nélkülük nem lenne ott ahol van és a tagokat is szereti de szerintem ő döntött és szólózni akar.
Louisnak úgy érzem csak azért fontos a banda mert bandában az önbizalom hiány kevésbé jött ki rajta csak úgy mint Zaynnen a szorongás és hát szereti a zenélést de egyedül nem biztos abban hogy ez sikerülne neki és ehhez kell a banda .. próbálkozik de a fellépések nem mennek annyira ellentétben Niallel aki már tavaly szeptember óta 2 dallal bejárta az egész világot és minden héten fellép valahol.
És megérkeztünk Niallhöz aki mindig csak pozitívan beszél a bandáról..
a tagok insta képeit és tweetjeiket is folyton lájkolja és kommentel tényleg mindegyik fiúéhoz ..
Ő az aki a legtöbbször mondta már el hogy vissza fog térni a banda aki rajongó és követi a híreket róla tudja hogy milyen sokszor mondta már (bár lehet csak ő akarja így)
És azt is mondta hogy ő csak azért kezdett el dalokat írni mert unatkozott a szünet alatt ő eleve nem akarta a szünetet csak mint kiderült Louis interjújából nem akart vitát ezért a szünet mellé állt.
Tehát NIALL HORAN A LEGNAGYOBB DIRECTIONER <3
2017. július 11. 21:48 #7
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Legkevésbé sem ismerem a bandát, igaz pár zenéjük csak úgy folyt a csapból (amit én igyekeztem kikerülni), de néha olvasok híreket, akár velük kapcsolatban is. Azért elég gáz, hogy egyszer ezt, máskor azt olvassa az ember. De végül is tök mindegy, mert az igazságot a hozzájuk közel állóak ismerhetik. biggrin.gif
2017. július 12. 01:08 #8
- törölt felhasználó -    
Igazából örülök,hogy Niall ilyen aranyos és kedves fiú. heart.gif smileeee.gif
2017. július 13. 10:27 #9
katherine0813
katherine0813
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.10.18.
Hozzászólás: 597
Csatolások: 0
Azonosító: 250792
Offline offline
Hoxa18: "Biztos, hogy nincsenek haragban, de hogy féltékenyek egy picit a másik sikereire az tuti. Nem hiszem el, hogy előadók között ez nincs meg! Szerintem bennem is lenne irigység, hogy valakinek minden összejön, nekem meg nem nagyon...." ha valaki nem tud örülni a barátai sikereinek, az elég nagy szegénységi bizonyítvány. Ha valamilyen versenyen indulok egy barátommal és ő nyer, vagy beelőz, akkor egy másodpercig sem gondolok arra, hogy miért nem győztem le őt, mert a barátság nem erről szól, hanem együtt örülök vele a sikerért. Ők meg ráadásul külön-külön is baromi híresek (persze, meg van a sorrend, de így is rohadt sokat keres a "legkevesebb rajongóval rendelkező" is, éhenhalni nem fognak, de még az unokáik sem)
2017. július 16. 09:52 #10
Lexavie
Lexavie
A
 
StátuszLet us be elegant or die.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.02.23.
Hozzászólás: 2720
Csatolások: 0
Azonosító: 262632
Offline offline
Mindig jó érzéssel tölt el Niall nyilatkozatait olvasni. Egy nagyon szimpatikus, kedves és nyugodt személyiségről tesz tanúbizonyságot. heart.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok