Starity

A Fifth Harmony énekesnője most a kereszténységet bírálta

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. július 11. 13:45 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Lauren Jauregui most sem fogta vissza magát: a politika után a vallást kategorizálta.
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. július 11. 14:01 #2
Pixu
Pixu
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.26.
Hozzászólás: 239
Csatolások: 0
Azonosító: 261070
Offline offline
Rosszul fejezte ki magát, de az igazságon nem változtat, lol.
1 felhasználónak tetszik: Elody
2017. július 11. 14:15 #3
Nelli00
Nelli00
the chin thing™ tae does to jungoo
 
Státuszmikrokosmos
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.03.
Hozzászólás: 1104
Csatolások: 2
Azonosító: 258594
Offline offline
Engem rendkívül idegesített a volt hittantanárom... Azt mondta, hogy nem kell a melegeket elítélni, nem szabad bántani őket, de segíteni kell nekik, hogy meggyógyuljanak. Szerinte ez betegség. Úgy megtéptem volna... de még kultúráltan vitatkozni se lehetett vele erről a témáról. Akkora hülyeség az, hogy betegség...
2017. július 11. 14:33 #4
Moonwalker4ever
Moonwalker4ever
visszatérő vendég
 
Státusz"Nothing is impossible, the word itself says i'm possible!"-Audrey Hepburn
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.11.12.
Hozzászólás: 341
Csatolások: 0
Azonosító: 251568
Offline offline
Nem hiszem hogy minden keresztényre értette volna kivétel nélkül amit mondott.
2017. július 11. 14:34 #5
Diala
Diala
Miss Objective
 
Státusz"Forgive your enemies, but never forget their names."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.27.
Hozzászólás: 2235
Csatolások: 0
Azonosító: 214153
Offline offline
Egek, ez a szegény lány olyan buta, hogy jobban tenné, ha inkább csendben maradna, és nem reklámozná a saját hülyeségét, vagy olyan kezébe adná a Twitter-fiókja kezelését, akinek kicsit több a sütnivalója és nála többet látott már a világból...
Ezekkel a mélyenszántó, általánosító tweetekkel meg többet árt, mint használ... A menedzser pedig igazán rászólhatna, hogy világi és egyházi dolgokban inkább ne foglalJon állást, mert csak magát nevetteti ki. Foglalkozzon inkább az énekléssel és táncolással, az fekszik neki.
2017. július 11. 14:49 #6
- törölt felhasználó -    
Szerintem itt inkább ennek a világnak a vezetőségére célzott, a fogalmazás nem az erőssége, de igaza van. Természetesen nem minden vallásos ember homofób,- velük szemben sem szabad általánosítani- de azt be kell látnunk, hogy amikor a sok marha fröcsög egy LMBT témájú cikk alatt, akkor első körben a fajkihalásra és istenre hivatkoznak...
2017. július 11. 15:02 #7
- törölt felhasználó -    
Én régen hívő voltam, most már nem. Viszont jártam hittanra előző évben, hát.....igen nekem is azt mondta a hittantanárom, hogy 'ez nem normális mert Isten a nőt és a férfit egymásnak teremtette', meg ilyen hülyeségek....és az is igaz hogy az embereknek nem kéne a hozzászólásoktól kezdve a háborúkig Istenre hivatkoznia.....attól még ez a hozzászólás elég bunkó volt. Illemet nem tanult sehol az látszik.....nem bírom ezt a csajt. Ráadásul ezzel egy vallást szólt le, ami nagyon a legalja. Nem mindenki olyan, ahogyan azt ő leírta, ráadásul a katolikus vallás egy nagyon régi vallás, ezért nem tolerálják a melegeket meg a satöbbiket, de nem minden hívő ilyen. Én se ilyen voltam/vagyok. Ez attól függ ki milyen korba/családba született.
2017. július 11. 15:03 #8
- törölt felhasználó -    
És a 'satöbbiket' ne vegye senki sértésnek, csak nem volt kedvem felsorolni az összeset.
2017. július 11. 15:15 #9
- törölt felhasználó -    
Ez a lány...Nem bírja befogni?Nem mindenki homofób,szerintem is inkább család kérdése...De amúgy imádom ezt,ameddig nem coming out-olt addig kb le se sz*rta a meleg jogokat,most meg minden témában a homofóbiát keresi.Ez a Trumpos dolog meg,tényleg egy estéről van szó,ráadásul a Trump járatás annyira unalmas és szinte már idegesító,várja már meg a következő választást,addig úgyse csinálhat SEMMIT.
2017. július 11. 15:44 #10
Maiko
Maiko
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.27.
Hozzászólás: 1721
Csatolások: 2
Azonosító: 261082
Offline offline
Még egy twitteres IQ-bajnok, hurrá.
2017. július 11. 15:53 #11
Hana-chanxX
Hana-chanxX
.ɪᴅσʟ ♕
 
Státuszʏσᴜ cᴀɴ’ᴛ sᴛσᴘ ᴍᴇ ʟσvin’ ᴍʏsᴇʟғ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.31.
Hozzászólás: 3402
Csatolások: 265
Azonosító: 239786
Offline offline
Eléggé ellenszenves már nálam ez a nő.
2017. július 11. 15:53 #12
Lysandranevra
Lysandranevra
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.24.
Hozzászólás: 301
Csatolások: 0
Azonosító: 261023
Offline offline
Na én keresztény vagyok, és persze, nem szabadna senkit kirekesztenünk a szexuális beállítottsága miatt. Sajnos vannak olyan keresztények (és néha én is beleesek ebbe a hibába), akik ítélkeznek és nem túl krisztusi magatartást mutatnak. Jézus azt mondta, mindenkit szeretnünk kell. Ferenc pápa sem itéli el a melegeket. A pedofília meg hát szégyenletes, de azert elég minimális arányban fordul elő a papok között, a tanárok és szülők közt sem kevesebb ez az arány.

Viszont szerintem ennek az énekesnőnek nem kéne állást foglalnia ilyen témákban, főleg, ha nincs is annyira képben.
2017. július 11. 16:07 #13
- törölt felhasználó -    
rosszul fogalmazott, de teljesen igaza van. minden hittan órán azt hallgatni hogy a férfi és a nő egymásnak van teremtve, és nulla az elfogadás a homoszexuálisok felé
2017. július 11. 16:12 #14
- törölt felhasználó -    
őszintén ez igaz. nagyon is. meg vagyok keresztelve, de sohasem voltam igazán az, sőt, soha nem hittem istenben, meg ilyen marhaságokban, ahogy a szüleim se, így ellehet felejteni, hogy majd az a béna, gerinctelen hittantanárom belém veri a hitet. Köszönöm Lauren! meghajolo.gif
2017. július 11. 16:19 #15
Lysandranevra
Lysandranevra
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.24.
Hozzászólás: 301
Csatolások: 0
Azonosító: 261023
Offline offline
Igen, a férfi és a nő lett egymásnak teremtve, ez a természetes, de ettől még nem kell kirekesztenünk a homoszexuálisokat sem.
2017. július 11. 16:25 #16
- törölt felhasználó -    
Na, én pont nem vagyok hívő, de a családom nagyon erősen vallásos, és egyiküknek sincs baja a melegekkel, mert bátyám az, és mióta felvállalta, ugyanolyan szeretettel bánnak vele, mint eddig, és még a barátjával is jóba vannak. Úgyhogy ez a tehetségtelen senki csak ne általánosítson. xD Mert persze Ő megvan sértve, ha lenézik a melegeket, de azért az teljesen oké ha pedofíliával dobálózik egy vallás felé. Ez a nő is csak egy újabb üres fejű sztárocska xD
2017. július 11. 17:14 #17
katherine0813
katherine0813
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.10.18.
Hozzászólás: 597
Csatolások: 0
Azonosító: 250792
Offline offline
Tényleg ideje lenne csak azzal foglalkoznia, amihez (többé-kevésbé) ért is. Állandóak a terrortámadások, de arról bezzeg nem ír általánosító bejegyzést, hogy "a muszlimok terrorista barmok", vagy valami hasonló. Persze, hogy nem, mert annak nincs köze a biszexualitáshoz és egyéb ilyenhez. Érdekes, mielőtt "felfedte", hogy bi, az előtt nem kampányolt orrba-szájba a melegek mellett. Csak a hírnevet akarja azzal is, hogy kitalálta, hogy biszexuális. Mert aki tényleg az, az nem mutogatja magát, meg fellengzősködik és nagyképűsködik, hanem ugyan olyan ember, mint a többi. Buta lánygyerek
2017. július 11. 18:16 #18
Elza Foster
Elza Foster
visszatérő vendég
 
Státusz"Minden siker mögött 100 kudarc van"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.10.
Hozzászólás: 392
Csatolások: 0
Azonosító: 243663
Offline offline
Ő elvárja, hogy ne ítéljük el őt, mert meleg
Elvárja, hogy ne általánosítsuk a melegeket.
De ő mégis azt teszi. Valamilyen igaza van, mert az ami megy az egyházban az k*baszottul képmutatás, de nem kéne pár ember miatt az egész kereszténységet elítélni
2017. július 11. 18:40 #19
Lysandranevra
Lysandranevra
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.24.
Hozzászólás: 301
Csatolások: 0
Azonosító: 261023
Offline offline
https://youtu.be/5bWHSpmXEJs

Én ezt a videót most itthagyom nektek! smileeee.gif
2017. július 11. 19:14 #20
- törölt felhasználó -    
a pillanat, amikor valaki nagyon okosnak akar tűnni, de fordítva sül el rohog.gif
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok