Starity

Olvasói beszámoló: Rockmaraton 2017 – ilyen volt a szerdai nap

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. július 13. 13:42 #1
- törölt felhasználó -    
A 2016-os Megadeth-botrány anyagi károkat és szívfájdalmat okozott a fesztivál szervezőinek, sokáig úgy is volt, ennyi, vége, a rockerek legnagyobb fesztiválja a múlté, a főszervező, Varga Zoltán végül mégis azt mondta, megcsinálja, és újra összehozta a rockerek által legjobban várt eseményt.
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. július 14. 20:31 #2
nothingcanstopme
nothingcanstopme
Extinct ♥
 
StátuszIt's the time to know, it's the time to see, love is blasphemy ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.13.
Hozzászólás: 2352
Csatolások: 97
Azonosító: 133163
Offline offline
csütörtöki beszámoló is lesz? biggrin.gif sajnos csak aznapra tudtam menni, az AE miatt nagyon sajnálom a szerdát sad.gif amúgy a barátkozóssal is egyetértek, én mindig az ugyanolyan zenekaros pólót viselőkkel szoktam lepacsizni, vannak emberek, akiket évek óta csak ilyen helyeken látok rohog.gif
2017. július 14. 20:42 #3
- törölt felhasználó -    
Idézet (nothingcanstopme @ 2017.07.14. 20:31)
csütörtöki beszámoló is lesz? biggrin.gif sajnos csak aznapra tudtam menni, az AE miatt nagyon sajnálom a szerdát sad.gif amúgy a barátkozóssal is egyetértek, én mindig az ugyanolyan zenekaros pólót viselőkkel szoktam lepacsizni, vannak emberek, akiket évek óta csak ilyen helyeken látok rohog.gif

Sajnos csak szerdára tudtam lemenni.sad.gif Én is tapasztalatból írtam a barátkozósat, békésen ücsörögtem a fűben, egy srác meg odajött, hogy csatlakozhat-e. Na meg Ossian előtt is sikerült megtalálnom a közös hangot egy házaspárral.biggrin.gif
2017. július 21. 22:25 #4
Kitsunemimi27
Kitsunemimi27
új tag
 
StátuszÚgy nézel ki, mint egy két lábon járó rorschach teszt! Milyen rozsomák?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.09.
Hozzászólás: 3
Csatolások: 0
Azonosító: 263536
Offline offline
Nagyon jó kis beszámoló volt, köszi érte smileeee.gif)
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!