Starity

Gal Gadot

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. július 30. 16:41 #1
- törölt felhasználó -    
A csodálatos színésznőről és modellről, a Wonder Woman főszereplőjéről lehet itt beszélgetni, véleményezni őt. heart.gif
1 felhasználónak tetszik: bzozo
2017. július 30. 16:42 #2
- törölt felhasználó -    
Gal Gadot. heart.gif Itt az elején megmagyaráznám, miért írtam mindenhova egyik szavakat. Gal Emeraude Toubiával együtt példaképem, első helyen és nem szándékozok köztük dönteni. El is kezdeném ezt a véleményt. Ezekkel a véleményekkel kapcsolatban rájöttem, hogy nem a hosszúság a fő, de le szeretném írni ide minden gondolatomat róla, mert ő Gal Gadot, egyértelműen megérdemli. Ez a nyolc betű, két szó, hogy 'Gal Gadot' a világ egyik legszebb neve, amit ha meghallok, felkapom a fejem, mosolygok és elmagyarázhatatlan érzés fog el, a szívem pedig gyorsabban ver. Ez egy tökéletes név, ennek a tökéletes embernek. De lehet ezek a feljebb olvashatók ismerősek pár ember számára, a saját példaképükkel. Nekem ő a jelentése a 8 betűs szónak, hogy példakép. (Emevel együtt) ha netalántán nem szeretnéd, amit abszolút de nem értenék, ne is olvasd tovább. Nem is ide írom inkább ezeket, ez az előszós rész, le is írnám miről olvashatsz a továbbiakban. Először egy 'Hogyan ismertem és szerettem meg?' nevezetű "rész", következőnek egy 'A világ egyik legcsodásabb karaktere, Diana Prince és a Wonder Woman film', aztán egy 'Natalie Jones és a Keeping up with the Joneses film', végezetül pedig egy 'Az egyik legfontosabb személy az életemben, inspirációm, Gal Gadot'. Kezdem már tényleg.

Először ez a rész következik, hogy hogyan ismertem meg. heart.gif Mikor volt ez dátum szerint? Még a Halálos Iramban filmekből, ez talán 2015-ben volt. De akkor még nem figyeltem fel rá, de tehetségesnek tartottam. Talán egy olyan Halálos Iramban-filmet láttam, amiben szerepelt de már abban szimpatikus volt Gisele Harabo karaktere. De ahogy írtam, nagyon buta voltam, hogy még nem jegyeztem meg a nevét. Így alig tudok írni ottani karakteréről, de a megismeréséről igen. A film is nagyon tetszett, így visszaemlékezve. Aztán hallottam még 2016-os DC filmek egyik főszereplője lett, a film címe 'Batman vs. Superman - Dawn of Justice. Még a filmet sajnos nem láttam, pedig nemrég ment a mozikban is, de tervben van megnézni. Mivel szeretem a DC-s filmeket, így azért a szereplőgárdát meg kellett néznem és a Gal Gadot név alatt a kis kép és maga a neve is ismerős volt, rájöttem, hogy a Halálos Iramban c. filmsorozat egyik részében már láttam. Ekkor már beásta magát a szívembe, megnéztem az itteni sztáradatlapját és a sok kedvencet számláló profilommal be kellett, hogy jelöljem. Még nem lett nagyon nagy kedvencem, de ne tagadjam: kedvencem lett. Pár hónapja a tévékben, a rádiókban, az interneten, mindenhol a Wonder Woman - A Csodanő című filmet ajánlották. Mindjárt beugrott, hogy Wonder Womannek hívták a Batman Superman ellenben is, így kétségtelen volt, hogy nekem ezt a filmet már kutyakötelességem megnézni. Annyi minden szereplését kihagytam, amit a napokban be szeretnék pótolni, a DC-s filmjét és a Halálos Iramban filmeket is. Akkor még nem tudtam mekkora ajándék nekem, hogy őt megismerhettem pedig az a legnagyobb (Emevel együtt), most ha meglátom vagy meghallom a nevét kiáltozok. Még ide írnám, hogy a film után nagyon nagy kedvencemmé vált és még találtam nála egy szimpatikus filmet, a Keeping up with Jonesest, amit már megnéztem. Erről már később írnék, de most a Wonder Woman-beli karakterével és magával a filmmel folytatnám.

Wonder Woman és Diana Prince. heart.gif Mik is ezek számomra? A világtörténelem legeslegjobb filmje és a világ egyik legcsodásabb karaktere. Karaktere? Ő nem egy karakter számomra, annál ezerszer több. Lehet páran kinevetnének, de nem érdekel ő is számomra egy példakép. !SPOILER! Ne olvasd el, ha nem láttad a filmet! Először a moziban láttam filmet, az egyik legjobb élmény volt számomra 3D-ben látni a legjobb filmet. Maga a történet is elragadott. Először a filmről írnék. Az első percekben szimpatikus lett, amikor a kis Diana is próbálgatott harcolni, ahogy édesanyja, Antiopé és a sereg. A hely is gyönyörű nagyon, Themüszkira szigete. Már akkor sejtettem, hogy valami olyat nem akar neki elmondani Hippolüté, az amazonok királynője, ami teljesen megváltoztathatja az életét. Arra nem gondoltam volna, hogy Istennő a kis Diana, Zeusz lánya, de így van. Szerintem Gal maga is egy ide érkezett Istennő. Nagylelkű minden tette Dianának és az időutazások is baromira ötletesek, Diana mutatványai pedig lélegzetelállítóak. Már kiskorában imádtam a lány karakterét, mert már akkor a többi emberért harcolt volna. Amikor pedig felnőtt, még jobb lett. A csuklóján lévő kis tárgy megvédi a lövéstől mindig, illetve a mellette lévőket is. Ezer métert (jelképesen mondom) ugrott, mert meglátta, hogy a majdnem megfullad valaki és a partra hozza. Ez a valaki Steve Trevor, akivel iszonyatosan shippeltem az egész filmben. Amikor majdnem azt hittem, hogy meghalt és már az arcánál volt, szorítottam, hogy csókolja meg, de akkorra felébredt. Amikor az amazonok ellenségként tekintettek rá eleinte nem értettem, de aztán megértettem, hogy ott mindenkitől kell óvakodni. A tüzes kötél amit rátettek, akkor mondta el, hogy ő a pilóta, de közben meg kémkedik. Diana végig hitt neki, ezt is szerettem benne. Aztán amikor ott fürdött az amazonok fürdőjében és Diana bejött, egy kicsit nevettem, mert úgy tűnt, mintha nem látott volna még férfi embert, képen sem. És amikor nem ismerte fel az órát (Amit a végén Stevetől kapott) és azt hitte, hogy az a kis tárgy mondja meg neki mikor mit csináljon az még vicces is volt. Valahogy reméltem, hogy elmennek megmenteni a világot, de Steve Londonba vitte a hajóval. Amikor az elején kérdezgetett, pl. "Ti nem szoktatok nők mellé feküdni?", már Londonba "Ezek miért fogják egymás kezét?" ezek is viccesek voltak, de ők is fogták egymás kezét, de sajna mégse voltak együtt. Amikor megláttam Isabella Marut, avagy Méreg professzort, sejtettem, hogy nem egy cuki kis karaktert játszik. Ő keverte a robbanószereket, adott hatalmat Erich Ludendorffnak. Először én is azt hittem maga a német tábornok Árész, de nem. Amikor az elején Etta, Steve titkárnője mindenféle nem hétköznapi ruhát adott neki és ott mindenki előtt akarta felpróbálni, ismét nevetettem. De végül lett egy hétköznapibb ruhája, szemüveggel kiegészülve. Azt hittem meghalnak, amikor ott voltak és várták Steveet, de Diana csuklóján lévő eszköz megmentette őket. Az utcán mindenki úgymond "lenézte", nem tudom miért. Meg jól tette, hogy megmondta a magáét Sir Patrickéknek, de segített is nekik. Pedig nem fegyverszünetet akart tartatni a nemes. De kicsit Steveet is megértettem, amikor rászólt, mert ő is bedőlt az igazi Háború Istenének. Az egyik kedvenc részem volt a filmben mikor Diana megkérdezte az est előtt, hogy miért ringatóznak ezek, ez nem táncolás és Steve megtanította "ringatózni" és akkor volt a csókjuk, azon meghaltam! Amikor pedig az estre ment és kölcsönvette az egyik meghívott ruháját, s magára öltötte. Szép volt benne nagyon, de azt hittem én is, hogy Ludendorff Árész. Páran Méreg professzorra tippeltek, ezt is jobban elhittem, minthogy Sir Patrick Morgant. Pedig ő maga a Háború Istene, tönkre akarta tenni a világot. Azt hittem, nem akarja megölni Dianát, de megijedtem, amikor majdnem hogy Vasemberré változott. Amikor a földre tette Dianát nagyon féltem é izgultam, teljesen átéreztem a filmet. És amikor mondták, hogy meghalt Steve Trevor, sírtam. Azt hittem csak feldühíteni vagy elszomorítani akarja a valójában Istennőt, de nem, igaz a hír. Most visszamennék előbbre, még az esthez, amikor Charlie ott maradt, de Diana nem, ezen is látszott, hogy segíteni akar az emberiségnek. Ekkortájt pedig megölte az Istenölővel Ludendorffot és mégis ugyanúgy ment a háború, a legelején mondta Steve, hogy gyerekeket és nőket is meggyilkolnak, Dianát meghatotta. Segíteni akart az úton lévő gyerekes anyáknak és mindenkinek. Amikor mondta az angol nemes, hogy az emberekben belül lapozik a gonoszság, azt hittem igaz, de amikor Árészt sikerült megölnie Dianának, sikítoztam örömömben, hogy megmentette a világot. Nagyon örültem, végre békesség volt. Amikor pedig megsimogatta Steve képét és hősként tekintett rá mindenki, bekönnyeztem. A végén pedig már XXI. század-beli öltözékben, laptopon írta a történetet, ami arra emlékeztet, amit a legelején Hippolüté mesélt neki és a képet nézte, ismét sírva fakadtam, de örömömben. A világtörténelem legeslegjobb filmje szerintem, imádtam minden egyes percét. Most pedig Diana Princeről írnék néhány sort. Már ebben a Wonder Woman véleményben ezerszer szóba jött a themüszkirai hercegnő. Diana egy imádni való személyiség, példaképként lehet rá tekinteni. You can't save the world alone, olvasható az új Justice League poszteren, avagy Ne egyedül mentsd meg a világot. Tanulságos mondat, nagyon. Dianára visszatérve pedig nagyon nagylelkű, cuki, hűséges és minden jó tulajdonság rá vall. Talán egy sokak szerint nem a jó kategóriába sorolgató tulajdonsága van, hogy makacs. Nem hallgatott Stevere, hogy haladjanak tovább, de szerintem nem is rossz tulajdonság. Szinte minden emberre vall, én is makacs vagyok, de én rosszul makacs. De viszont nagyon kitartó és ez csodás tulajdonság. Még mellesleg ideírnám, hogy hatodszorra tervezem megnézni a filmet, mert annyira tökéletesre sikerült. A rendező is nagyon jó volt, a castről ne is beszéljünk. Szerintem a WW-s véleménybe minden mást beleírtam, még annyit, hogy WONDER WOMAN AND DIANA PRINCE FOREVER AND EVER!♡

Az előszó részben már olvashattad, hogy lesz egy Keeping up with Joneseses és egy Natalie Jonesos rész. heart.gif Most érkeztünk el oda. Miután a Wonder Womanben láttam, muszáj volt kiválasztanom a filmográfiájából egy filmet, hogy még valamiben megcsodáljam. Először nem DC-set akartam, azt egybe szeretném megnézni. A Keeping up with the Jonesesre, avagy a Kémek a szomszédbanra esett a választás. Az elején mindig kerestem, hogy hol van Gal Gadot, mert már az ő megjelenését vártam. Isla Fisher tűnt fel először Karen Gaffney, illetve férje, Zach Galifianakis Jeff Gaffneyként. Már így először összehasonlítva az új szembe szomszéd pár karaktereiben, gondoltam, hogy nem Gaffneyék a kémek. De ez a gondolatom egy kicsit megváltozott, amikor Karen elkezdte követni Natalie Jonesot, akit Gal Gadot alakít, azt hittem ő lesz a kém. Mivel nem olvastam el először a tartalmát, nem akartam magamnak lespoilerezni. De hogy hova követte? Mindenhova, ahova ment. A ruhás üzletbe is, de ezt Natalie észrevette. Kérdezte, hogy milyen érzés követni, vagy ilyesmit. Karen nem tudta jól tagadni, de imádtam az ő karakterét is, vicces és kedves. Amikor pedig azt próbálta, mint Natalie, azon jót nevettem. De ettől függetlenül a Jones-lány a kedvenc karakterem, abszolút. Amikor a városba érkeztek, már sejtettem, hogy nem egyszerű karakterek, ahogy Gal sem. Amikor mutatta a rendezvényen neki a pasi és hogy csajos a fogása és egymás után x darabot bedobott a céltábla közepébe... Ledöbbentem és elhinném, ha azt mondaná valaki, hogy Gal volt. Az ott viselt ruháját pedig Isabelle Lightwoodéhoz hasonlítanám, szerintem jól áll neki és kész. Bár én nem venném fel lehet, de őneki tényleg jól áll. Mindent észben tud tartani, mindjárt észrevette azt is, hogy már valaki használta a tollnak álcázott elkábító lövedéket. Tudta mindjárt, de örültem, hogy nagylelkűek voltak Jonesék és bevették a csapatba Geffneyéket. Akkor picit ledöbbentem, mikor képen láttam Nataliet és Karent, de már rájöttem, hogy így csempészte át neki a kést. Amikor pedig üldözték őket a motorosok és lövöldöztek borzasztóan féltettem Nataliet leginkább, nehogy valami baja essen, de közben pedig tudtam, hogy ügyes és legyőzi őket úgymond. Amikor pedig felrobbant a ház, én majdnem sírva fakadtam, de tudtam mégis, hogy vannak annyira ügyesek, hogy kiszámolják. A végén, amikor más országban voltak és felül voltak az ellenségeik és Jeff buktatta le őket, már nevettem is kicsit. De Nataliera tényleg példaképként lehet tekinteni, én úgy tekintek rá. Még csomó mindent tudnék írni a filmről, de csomó szóismétlésbe esnék és nem akarom így leírni ide. Még annyit, hogy Natalie Jones itt is kiemelkedő volt, kedves, néha nem, de ő ilyen így imádom, imádni való, nagylelkű és minden jó tulajdonság. Gal pedig az akciófilmek királynője, nagyszerű az alakítása. KEEPING UP WITH THE JONESES AND NATALIE JONES FOREVER! heart.gif

Most itt a végére pedig egy hosszabb rész következik, mégpedig az inspirációm, a példaképem (ezek Emevel együtt), a mindenem része; vagyis Gal Gadot. heart.gif Hogy mikor ismertem meg, s kettő szerepéről már írtam, így most csak róla szándékozok írni. Feljebb is említettem, hogy milyen gyönyörű névvel lett megáldva, de ide is leírnám. Ez a név annyira különleges nyolc betű egymás mellett. Nem csak az amerikai nevű sztárok lehetnek igazi sztárok, hanem a más országi, pl. izraeliek is. Ezt azért írtam le, mert pár ember nem így gondolja. Ő a világ egyik legjobb példaképe, akire másodikként tekintettem így. Így teljes az életem, hogy megvan a két első példaképem plusz még kettő második. Gal előtt is volt már más példaképem, de nála ha képeket nézegetek róla vagy akármit, olyan érzés fog el, ami más példaképemnél nem. Varázslatos ez az érzés (Emenél is), amit kivált belőlem ez a csoda. 1985. április 30. Ez egy nagyon gyönyörű nap, hiába meg sem születtem még akkor, de másvalaki igen. Hercegnőként született, mára pedig királynővé vált. Az életben is egy kedves, aranyos személy, hiszen most a Comin-Conon egy ifjú rajongójának, aki Wonder Womannek öltözött, ezt mondta: "Ne sírj, most már együtt vagyunk" és ezután mondja valaki, hogy nem foglalkozik a a rajongóival. Két lábon a földön jár, szerény pedig már rengeteg sikert ért el 32 évesen. Erről jut eszembe... Ő, Gal Gadot már 32 éves? Simán, nagyon simán letagadhatna vagy 7 évet. Fiatalos az arca és mindene. Azt is imádom benne, hogy magas, 178 centiméter. Nem csodálom, hogy modell, hiszen egy tökéletes leányzóról beszélünk. Mint kinézetre, mint belül, mint mindenhogy. Nála (és Emenél) gyönyörűbb nőt még nem láttam, de komolyan. Ha már előbb a születésénél tartottunk, egy pár évvel későbbről írnék. Ma és a napokban is nézegettem róla kis kori képeket. Istenem, hogy születhetett már valaki olyan tökéletesnek és cukinak? Hatalmas fangörcsöt kaptam rajta és minden egyes képén, hogy az már lehetetlen. Mára pedig egy Istennő, mint a Wonder Womanben, akinek van családja. A karrierje sikere ellenére sem hanyagolja el őket, amiért büszke vagyok rá. És úgy mindenért, mindenért büszke vagyok rá. 2008-tól házasok Yaron Versano üzletemberrel, aminek személy szerint nagyon örülök. Nem ismerem a férfit, de így szimpatikusnak tűnik és nagyon-nagyon összeillenek Gallal. A két gyermekéhez pedig csak gratulálni tudok, nagyon aranyosak! Példaértékű, amit képvisel. Ennyi mindent elért, 1988. itt és 251 rajongója van csak az oldal tagjai közül. Szerintem minden országban van x rajongója. Örömmel látom, hogy az itteni értékelése 100, 99, 100, ami remélem egyszer lesz 100, 100, 100 is és még nem botlottam bele negatív véleménybe. Nagyon nagy hatással van rám ez a csodás teremtés. Ha meglátom egy képét, amin mosolyog én is elkezdek mosolyogni, ha nevet akkor én is hangosan nevetek, ha szomorú megszakad a szívem és lekonyul a szám, ha sír reflexből én is sírok. Már nem a te boldog én is, a te szomorú én is van, hanem több. 2017.07.27. Ma még csak 3 napja igaz, de már azelőtt is éreztem ezt és gondoltam. Mi is ez? Ezen a napon jöttem rá, hogy két példaképem van. Már azelőtt nem egyszer állítottam be első helyre a listán, de csak azért mert jobban szerettem más sztároknál. Ezt a napot már percre pontosan feljegyeztem mindenhová: 10.10 perc volt. Életem hanem a legjobb napja ez, minden eltúlzás nélkül. Mindegy egyes képén tökéletes. Ezt most nem azért mondom mert a példaképem, mert ezt még a vak is látja. Ha esetleg egy olyan ruhát venne fel, ami olyan nem szép, ha magára veszi mintha átváltozna. Neki nincs rossz tulajdonsága, sem rossz megjelenése. Nemrég megláttam a Tescoban egy Marie Claire nevű magazint, amin 2 méterről kiszúrtam, hogy Gal van rajta és megvetettem. Nem kezdtem el a bolt közepén sikítozni, de halkan örültem, az tuti. Most, hogy már kezdem túltenni magam az autogram-leveles csalódáson (Több sztárnak küldtem levelet nagy borítékban, színes kartonra, pl. Emeraude Toubia, Willa Fitzgerald, Christian Serratos; és ezzel a címkével jött vissza: "A cím hibás, nem tudtuk postázni"), de mindenkivel lehet ilyen, egy barátnőm javasolt valamit, így már csak idő kérése, hogy küldök neki ilyen autogram levelet. Azt akarom beleírni, hogy mennyit segített nekem, mennyi mindenen mentünk keresztül eddig és mennyit jelent nekem. Ha róla van szó, vagy annyi mindent akarok mondani, hogy elfelejtem és le se lehet lőni, vagy elakadok. Most előbbinél vagyok, szóval. Meg szeretném még ide említeni, hogy egyáltalán nem csodálom, hogy modell és szépségkirálynő volt. A 2004-es 'Évről évre' képén meghalok, korona van a fején. Már nem is lehet mondani, hogy nem lehet királynő, hisz vannak koronázatlan királynők, de ő itt koronát visel. 20 éves korában katonának állt. Olvasható sok helyen. Úristen, két évig katonáskodott. A hazájáért harcolnak a katonák, most nem érdekel izraeli vagy sem, nagylelkű de nagyon. Kosárlabdázott is, így elmondható róla, hogy sportos és divatos is. Olvastam, miért jelentkezett a Miss Universere, ez tényleg kedves. Pedig simán megnyerhette volna, ám ha nem akar nyerni azt tiszteletben kell tartani. Sok idegen azt mondja az eddigiekből, hogy tudja mit érzek iránta. Pedig garantálom, hogy nem tudják. Még én sem tudom pontosan. Ahogy feljebb is írtam, nem tudom megmagyarázni. De belül érzem nagyon. Nála (és Emenél) jobb példaképet soha az életben nem találhattam volna, még nagyítóval keresve sem. Nem kiválasztottam magamnak, hanem éreztem. Egy nap, amikor még nem neveztem példaképemnek nem helyeztem be a top5-be. Bűntudatom volt, nagyon nagy. De a Wonder Woman x-edszeri megnézése után visszatért a második helyre, aztán azon a szép napsütötte napon már az első példaképemnek emlegettem. Remélem ez sokáig lesz még így, örökkön örökké. Sőt tudom. A napokban elterveztem, hogy végignézegetem az összes Instagram képét és Tumblr stb. oldalát, mert kutyakötelességemnek éreztem. Amekkora fangörcsöt kaptam azokon a képeken, gifeken... Az elmondhatatlan. Ezután interjúkat, YouTube-videókat is nézegettem róla és véletlenül belebotlottam a drágaság Eurythmics - Here Comes The Rain Again című dalát. Istenem, hogy lehet valakinek ilyen jó hangja?? Énekesnőként, modellként és természetesen színésznőként is megállja a helyét. A szuperhősök és az akciófilmek királynője. A hangjával kapcsolatban pedig találtam még egy régebbi felvételt, I'm In Love címmel. Énekel és táncol is élőben. Rájöttem később, hogy mennyit jelent számomra és nem tudtam tovább várni: első példaképemmé nevezetem ki (Eme mellett), mert az éreztem. Most meg itt a Comin-Con, amivel kapcsolatban még csak annyit írtam, hogy nagylelkűen viselkedett egy rajongójával, de még annyit írnék, hogy ott is (Mint mindenhol) csodás volt, ennél csodásabb nem is lehetne. A képek pedig... Remélem lesz hivatalos Photoshoot is róla, már tűkön ülve várom. A rendezvényes képek közül meg kedvencet se tudok választani, mindegyiken csodás. A napokban megnéztem a Wonder Woman-féle Sia - Elestic Heartot és a videoklipen teljesen bekönnyeztem. Azon is bekönnyezek, hogy büszke vagyok rá és imádom. Ha róla van szó, valahogy elérzékenyülök. A képekkel kapcsolatban: sehonnan nem tudok róla kedvencet választani, egyszerűen nem megy. Ha egyiket választom, ha másikat bűntudatom lesz. Nem tudom, ez fura de ez van. Az autogram-címes házat pedig megnéztem Google Earthön és még jobban megimádtam, ha lehet ilyen. Láttam róla videókat, amin h*lyéskednek Chris Pinenal és olyan cukik Istenem! A való életben is perfect páros lennének, a kapcsolatuk ellenére is. Pár videójában észrevettem a héber akcentusát és annyira aranyos. Úgy érzem megtaláltam a 6 tökéletes példaképemet: Gal Gadotot, Emeraude Toubiát, a szüleimet, Elizabeth Olsent és Lili Reinhartot. Még annyit akarok, hogy a Wonder Womanben volt feltűzve, lófarokban, leengedve a haja és az eseményein is és mindenhogy tökéletes. Komolyan, szerintem egy hibája sincs. Most pedig egy csomószor kap jelöléseket, pl. a Teen Choice Awardson jelölték őt vagy a WW-t több kategóriában. Nagyon szorítok neki(k), mert igazán megérdemli(k)! A WW castje pedig egyszerűen csodás. Az összhang is megvolt meg minden. A jövőben tervezem megnézni még filmjeit és a Justice Leagueet és a Wonder Woman 2-t (Úristen, lesz folytatás!) pedig nagyon várom. Egyenlőre ennyit akartam róla írni, még annyit, hogy GAL GADOT AND GALISTA FOREVER AND EVER! heart.gif meghajolo.gif wub.gif
1 felhasználónak tetszik: bzozo
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Gal Gadot Gal Gadot 1379.