Starity

Élőben énekelt Britney Spears

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. augusztus 20. 16:51 #1
Alysia
Alysia
Sweet Little Hale ♡
 
Státuszdon't analyze everything. just do it.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 17.07.23.
Hozzászólás: 1764
Csatolások: 69008
Azonosító: 265584
Offline offline
Úgy tűnt, mintha Britney Spears tegnap esti koncertje a normális tempóban ment volna egészen addig, míg az énekesnő hirtelen ledobta a fejmikrofont, felkapta a mikrofont és elénekelte Bonnie Raitt klasszikusát, a Something to Talk About című dalt.
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. augusztus 20. 16:56 #2
sz.csenge
sz.csenge
visszatérő vendég
 
StátuszEurovision Song Contest <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.27.
Hozzászólás: 381
Csatolások: 0
Azonosító: 214123
Offline offline
Miért akkora dolog, hogy élőben énekelt?
Szerintem ez lenne a normális...
2017. augusztus 20. 16:56 #3
Kaliah
Kaliah
a cup of tae with a suga and a kookie
 
Státusz" You know it all, you're my best friend, the morning will come again "
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.12.
Hozzászólás: 1194
Csatolások: 9
Azonosító: 227484
Offline offline
És ebben mi a fura? biggrin.gif
2017. augusztus 20. 16:57 #4
Ariella2001
Ariella2001
 
StátuszCsak szavakkal búcsúztunk el, közben százszor meghaltam
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.14.
Hozzászólás: 1165
Csatolások: 0
Azonosító: 229442
Offline offline
Nem is énekel rosszul élőben. Bár fura, hogy nem a szokásos "elvékonyított hangon" típusú éneklést kaptuk. Mindig gondoltam, hogy a hangja nem is olyan igazából és ez sokkal jobban tetszik.
2017. augusztus 20. 16:59 #5
BlackSoul
BlackSoul
új tag
 
Státusz| "Who cares if one more light goes out?" - One More Light (LP) |
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.11.
Hozzászólás: 73
Csatolások: 0
Azonosító: 264842
Offline offline
Szerintem eléggé szomorú, hogyha valakinél az számít nagy dolognak, hogy élőben énekelt mellow.gif
2017. augusztus 20. 17:01 #6
- törölt felhasználó -    
BlackSoul: nekem ugyan ez volt az első gondolatom, miután elolvastam a címet. Minden tiszteletem Britneyé, de akkor is, ez így kissé furcsa. :/
2017. augusztus 20. 17:33 #7
Diala
Diala
Miss Objective
 
Státusz"Forgive your enemies, but never forget their names."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.27.
Hozzászólás: 2235
Csatolások: 0
Azonosító: 214153
Offline offline
Idézet (BlackSoul @ 2017.08.20. 16:59)
Szerintem eléggé szomorú, hogyha valakinél az számít nagy dolognak, hogy élőben énekelt  mellow.gif

Aki kicsit is ismeretes Britney két évtizedes pályafutásával, az érti, hogy azért meglepő a hír, mert nyílt titok, hogy Britney kb mindig playbackkel (régen a pörgős, bonyolult koreográfiái miatt főleg, ma pedig talán már csak megszokásból).

Idézet (Ariella2001 @ 2017.08.20. 16:57)
Bár fura, hogy nem a szokásos "elvékonyított hangon" típusú éneklést kaptuk. Mindig gondoltam, hogy a hangja nem is olyan igazából és ez sokkal jobban tetszik.

Mikor kislányként a MMC-ban énekelt és lépett fel rendszeresen, hallani lehetett, milyen mély, erőteljes hangja van. Ezt a nazális rágógumi-pophangot csak ráerőltették, nem ez a természetes énekhangja.
2017. augusztus 20. 17:36 #8
Picy
Picy
 
Státuszlast night was the last time of my past life
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.13.
Hozzászólás: 1039
Csatolások: 0
Azonosító: 261338
Offline offline
bár többször playbackelt persze, MINT MINDENKI MÁS, de nem állandóan. gyönyörű hangja van. loveyouBritney <3 (egyébként a 20 éves pályáján még mindig többet ért el mint egyesek)
2017. augusztus 20. 18:25 #9
- törölt felhasználó -    
Elég szörnyű, hogy ekkora csodának minősül, ha a saját hangját használja a változatosság kedvéért a művésznő...
2017. augusztus 20. 18:46 #10
The Nort Face
The Nort Face
visszatérő vendég
 
Státuszhttps://www.facebook.com/VV6fikazo?ref=hl
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.16.
Hozzászólás: 190
Csatolások: 0
Azonosító: 219387
Offline offline
Hát ha azt a nyögdécselést éneklésnek lehet nevezni.....és egyébként mióta minősül szenzációnak az hogy egy koncerten ami "élő" előadás a zenészek élőben zenélnek???? Mondjuk az ő esetében az. mivel köztudott hogy nem tud énekelni....ezért playbackel.
2017. augusztus 20. 19:56 #11
botond96
botond96
 
StátuszARTPOP get ready for ARTPOP!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.26.
Hozzászólás: 2265
Csatolások: 1
Azonosító: 146247
Offline offline
nem rossz a saját hangja sem , amúgy szomorú hogy egy énekesnőről az számít hírnek hogy élőben énekelt
2017. augusztus 20. 22:39 #12
- törölt felhasználó -    
Örülök, hogy mások kimondták már, amire gondolok, de azért én is megjegyezném, hogy elég gáz, ha az számít csodának, ha élőben énekel. mellow.gif Jó, nyílt titok, hogy playbackel, ahogy egy csomó másik előadó, de számomra ez annyira durva. Én, ha koncertre megyek, azért fizetek, hogy élőben halljam a kedvenceimet, mert egy CD-t berakni otthon én is tudok... Ha kicsit hamis, hát kicsit hamis. Ha néhol elcsuklik a hangjuk, elszúrják a szöveget, ez van. Emberek, mint bárki más. Inkább legyenek valósak a hibáikkal együtt, minthogy a tökéletesség "látszatát" keltsék. Inkább csússzon be pár hamis hang, minthogy csak tátogjanak.
2017. augusztus 21. 08:19 #13
- törölt felhasználó -    
Ahogy már előttem is sokan írták, szerintem is elég gáz ha az számít csodának, ha egy ÉNEKESNŐ élőben énekel.. Felőlem valaki lenyomhat bármekkora showt, akkor sem fizetnék érte ki egy forintot sem, mert CD-t otthon is tudok hallgatni. 13-14 éves koromban, amikor még hidegen hagyott, hogy egy előadó élőben tolja megvoltam érte őrülve, szét volt plakátolva a szobám a posztereivel, de aztán hamar elszállt a rózsaszín köd.
2017. augusztus 21. 13:06 #14
BeckyGforevör
BeckyGforevör
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.25.
Hozzászólás: 501
Csatolások: 0
Azonosító: 258339
Offline offline
Szerintem csodálatosszép hangja van. A klipekben ismert elvékonyított hangja borzalmas! Örülnék, ha továbbra is élőben nyomná. smileeee.gif
2017. augusztus 21. 18:43 #15
- törölt felhasználó -    
Most senkit nem érdekel az hogy 20ÉV UTÁN tudott csak olyan hangot előadni amit szeretne.
2017. augusztus 21. 20:06 #16
Azim
Azim
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.05.
Hozzászólás: 222
Csatolások: 0
Azonosító: 218672
Offline offline
Kicsit gáznak tartom, hogy egy világhírű énekes karrierjében történelmi pillanatnak minősül, ha egyszer élőben énekel...
De azért bírom Britneyt, a maga módján...aranyos hangja van, én mérsékelten igaz, de szeretem.
2017. augusztus 21. 21:58 #17
- törölt felhasználó -    
Ahogy már mondtam, nem poénból énekel folyton playbackről, hanem azért, mert az élő showk nagyon megerőltetnék a hangszálait. Igen ez szerintem sincs rendben, de ezt azoknak a producereknek, tanároknak és technikusoknak mondjátok, akik annak idején C.Augilera ellenfelének tartották, ezért betanították a mostani hangját. Jó, hogy nem tud azon a kitalált hangon énekelni.
Annak idején nem igazán engedték őt érvényesülni, mert még a végén sok embernek riválisa lett volna, ha önmagád adja. Talán most kezd újra magára találni és ennek nagyon örülök. Szerintem gyönyörű hangja van .
2017. augusztus 21. 22:32 #18
Azim
Azim
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.05.
Hozzászólás: 222
Csatolások: 0
Azonosító: 218672
Offline offline
Szerintem teljesen felesleges védegetni. Azt elfogadható ellenérvnek tartom az élő énekléssel szemben, hogy a show és a tánc a fontosabb a munkájában. Egy énekesnek célszerű használnia a hangszálait, ha már egyszer énekes. Ez nem lehet kifogás. Azt elhiszem, hogy a sok táncolás miatt elviselhetetlen hamis lenne, vagy túl magas lenne a pulzusa, és így célszerűbb tátogni. Ezt megértem. De ha úgy döntött (ő vagy a felette álló emberek), hogy a shownak legyen prioritása az énekkel szemben, akkor számolniuk kellett azzal, hogy azokat az embereket zavarni fogja, akik a zenét tartják fontosabbnak egy koncerten, és nem a látványt.
Nekem nincs bajom Britney-vel, de a rajongóinak is észre kéne venni, hogy vannak olyan hátulütők a munkájában, amikre nincs kifogás, és kár folyton a hangját mentegetni. Jó hangja van, tudna többet is kihozni belőle, ha nem a testiséggel vinné el a show-t, de hát ő így Britney.
2017. augusztus 22. 17:56 #19
LovelyBarbaraPalvin
LovelyBarbaraPalvin
Hunter
 
Státusz,, Family don't end with blood " - Bobby Singer, Supernatural
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.01.
Hozzászólás: 2558
Csatolások: 686
Azonosító: 226899
Offline offline
szoval ti azt mondjatok h Britney tud énekelni? Oke.. menjetek el fuleszetre biggrin.gif
2017. augusztus 22. 22:09 #20
Dorinadd
Dorinadd
Always
 
StátuszR5 & Harry Potter & TVD & TO & PLL
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.09.07.
Hozzászólás: 1937
Csatolások: 0
Azonosító: 259598
Offline offline
Kivételesen nem védte a hangját?? Tud énekelni, csak nem használja a hangját.
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok