Starity

Múltidéző KPOP! 4MINUTE – I.rész

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. augusztus 27. 12:52 #1
HyunAe
HyunAe
új tag
 
StátuszHa minden ember annyira élvezné a munkáját, mint Joker...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.24.
Hozzászólás: 13
Csatolások: 0
Azonosító: 245315
Offline offline
A k-pop sajnos sok fantasztikus bandától búcsúzott el az elmúlt pár évben. Ezek közül rengetegen segítettek felemelkedni a k-pop műfajának és nélkülük nem tartana ott a koreai popzene, ahol most. Íme egy úgy sorozat, ahol bemutatjuk ezeket a csodálatos előadókat, akiket minden kpoppernek ismernie kell!
A teljes cikkhez kattints ide!
1 felhasználónak tetszik: FruFruChan
2017. augusztus 27. 13:51 #2
Toffify
Toffify
visszatérő vendég
 
StátuszThe more that you say The less I know
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.02.27.
Hozzászólás: 416
Csatolások: 0
Azonosító: 254314
Offline offline
Én nagyon szerettem a lányokat együtt, természetesen külön is, így fogom követni a munkásságukat, de rossz kimondani, hogy a 4MINUTE egy ex k-pop lánybanda. Azért remélem, mind megtalálják a megfelelő utat, és nem tűnnek el. smileeee.gif
2017. augusztus 27. 14:15 #3
Aletta777
Aletta777
 
StátuszMy blood,sweat and tears and my last dance, take it all!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.21.
Hozzászólás: 563
Csatolások: 0
Azonosító: 231928
Offline offline
Nem kell az elmúlt pár évet elég ha az idei évet és a tavalyt vesszük, mert kb a fél kpop világ feloszlott. A lányokat nagyon kedveltem. Hyunah Bube pop című dala után kezdtem el utánuk nézni s nagyon tetszettek a dalaik. A Crazy dal volt a mérföldkő amikor is felkerültek a kedvenc bandáim közé. A feloszlásuk villámcsapásként ért. Nagyon szerettem őket és nagyon sok jó dalt köszönhetünk nekik.
2017. augusztus 27. 16:06 #4
- törölt felhasználó -    
Istenem, ezt a cikket egyszerűen öröm volt olvasni. A 4Minute egyike volt az első kpop bandáimnak, a számaik igencsak sok rossz időszakomon segítettek át. Annyira jó látni, hogy azért mégsem merülnek teljesen feledésbe, mert sajnos az új kpopper generáció nem igazán ismeri a munkásságukat. Még egyszer nagyon szépen köszönöm a cikket, várom a következőt! ♥
2017. augusztus 27. 16:49 #5
Ten Thousand
Ten Thousand
visszatérő vendég
 
Státuszsay life’s a bitch, but mine’s a movie
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.30.
Hozzászólás: 358
Csatolások: 0
Azonosító: 255291
Offline offline
Sosem volt alkalmam rendesen megismerni őket, és amikor megtehettem volna, már túl késő volt, de a tömeg nyálas lány bandák közül a 4M mindig kiemelkedett számomra, a stílusuk nagyon közel állt/áll hozzám a mai napig.
2017. augusztus 27. 20:35 #6
BTR fan
BTR fan
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.12.
Hozzászólás: 240
Csatolások: 0
Azonosító: 150961
Offline offline
Jo volt olvasni roluk ^^ Hyunat mindig is eloterbe helyeztek,talan mert szolo eloadokent o tud a legjobban ervenyesulni egyedi stilusa es hangszine miatt de nagyon szerettem oket egyutt,igazan kar hogy feloszlottak :/
2017. augusztus 28. 01:01 #7
xxxKinga
xxxKinga
új tag
 
StátuszNo matter how hard it is I will always smile like an idiot. -Park Chan Yeol
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.08.18.
Hozzászólás: 29
Csatolások: 0
Azonosító: 266139
Offline offline
Imádtam ezt a bandát. Nagyon jó cikk lett ^^
2017. augusztus 31. 00:32 #8
Vick019
Vick019
 
StátuszSo if you wanna hurt me, baby just hurt me
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.19.
Hozzászólás: 938
Csatolások: 849
Azonosító: 131506
Offline offline
A Volume Up című daluknál szerettem meg őket igazán! Nagyon rossz érzés, hogy ennyien feloszlottak sad.gif Szerintem valami baj előfordulhatott a banda és Hyuna között, de azért remélem nem :/ Szerettem őket együtt smileeee.gif Hyuna és Jiyoon szóló dalait hallottam és mindegyikőjük jó kis dalokat hoztak nekünk smileeee.gif
2018. január 06. 19:41 #9
BlackPinkFanGirl
BlackPinkFanGirl
visszatérő vendég
 
Státusz~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.11.19.
Hozzászólás: 158
Csatolások: 0
Azonosító: 267929
Offline offline
Nyaa Ez szomorú cikk volt sad.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok