Starity

Valóságos Instagram-sztár lett szemöldökének köszönhetően a fiatal lány

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. szeptember 13. 19:39 #21
- törölt felhasználó -    
Igazából azt csinál magával amit szeretne, és ez 100% az ő döntése, lehet, hogy majd nagymamaként visszanézi ezeket a képeket és jót nevet rajtuk.. de nem hiszem, hogy bárkire is szabadna azt mondani, hogy undorítóan néz ki :/
2017. szeptember 13. 19:43 #22
lovelove
lovelove
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.07.19.
Hozzászólás: 139
Csatolások: 0
Azonosító: 265522
Offline offline
Belőlem vegyes érzelmeket vált ki, mert bár szerintem jobb lenne ha közepén szedné, és a szőke hajához a fekete tényleg érdekes, de az ahogy felvállalja önmagát, hogy úgy hordja ahogy neki tetszik tiszteletre méltó. Legalább különleges
2017. szeptember 13. 19:49 #23
AliciaAlice
AliciaAlice
visszatérő vendég
 
StátuszHa úgy érzed karambolozni fogsz csak lépj rá a gázra.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.24.
Hozzászólás: 284
Csatolások: 0
Azonosító: 232137
Offline offline
szeintem gyönyörű a lány picit középen leszdhetné lehet akkor még szebb lenne de így is gyönyörű
2017. szeptember 13. 19:57 #24
- törölt felhasználó -    
Csak személyes vélemény, de ezzel a szemöldökkel eléggé idióta tekintete van.
2017. szeptember 13. 19:58 #25
Cara Delevingne2017
Cara Delevingne2017
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.07.23.
Hozzászólás: 301
Csatolások: 0
Azonosító: 265596
Offline offline
Igazából semmi baj nincs vele, csak legalább középen kiszedhetné, mert az úgy borzalmas.
2017. szeptember 13. 20:01 #26
- törölt felhasználó -    
Imádom Frida-t és az a fotósorozat pont ezért nagyon tetszik ^^
2017. szeptember 13. 20:36 #27
Hana-chanxX
Hana-chanxX
.ɪᴅσʟ ♕
 
Státuszʏσᴜ cᴀɴ’ᴛ sᴛσᴘ ᴍᴇ ʟσvin’ ᴍʏsᴇʟғ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.31.
Hozzászólás: 3402
Csatolások: 265
Azonosító: 239786
Offline offline
Hát nekem nem nyerte el a tetszésemet, viszont ha valóban azért csinálja, mert neki így tetszik, így érzi jól magát a bőrében, akkor felnézek rá. Legtöbben kisebb dolgoktól is félnek, mit szólnak rá a többiek, de ez a lány felvállalta a saját boldogságáért. Ez pedig fantasztikus.
2017. szeptember 13. 20:55 #28
fsugar
fsugar
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.09.10.
Hozzászólás: 11
Csatolások: 0
Azonosító: 266786
Offline offline
Hát elég őrült és ijesztő tekintete van,de szerintem talán pont ezért lesz egyben egészen gyönyörű is.
2017. szeptember 13. 21:19 #29
RKiara
RKiara
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.11.29.
Hozzászólás: 86
Csatolások: 0
Azonosító: 251949
Offline offline
Ha ez a típusú szemöldök divat lesz inkább felakasztom magam
2017. szeptember 13. 21:20 #30
szuperszőlő
szuperszőlő
puta
 
Státusz♛K
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.29.
Hozzászólás: 1300
Csatolások: 906
Azonosító: 179007
Offline offline
Nagyon tetszenek a dús szemöldökök de ez már kissé túlburjánzik...
2017. szeptember 13. 21:26 #31
Alexaaa09
Alexaaa09
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.03.
Hozzászólás: 1897
Csatolások: 0
Azonosító: 263421
Offline offline
Borzalmas pedig szép lenne
2017. szeptember 13. 21:35 #32
ryku
ryku
 
StátuszNem érdekel a menyét a Marsról! Maga kicsoda?!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.29.
Hozzászólás: 664
Csatolások: 2
Azonosító: 192633
Offline offline
Na ne! Mi ez a Brezsnyev szemöldök?!
2017. szeptember 13. 21:39 #33
- törölt felhasználó -    
Na nem erre már nem tudok mit mondani...
2017. szeptember 13. 22:49 #34
Dreamchibi
Dreamchibi
 
Státusz---
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.11.
Hozzászólás: 783
Csatolások: 0
Azonosító: 193823
Offline offline
Úristen, ettől jobban megijedek mint Pennywise-tól!! Nem szoktam emberre mondani, de írtó ronda.
2017. szeptember 13. 22:53 #35
Zsófii_ka
Zsófii_ka
visszatérő vendég
 
StátuszAnd please don't be afraid of what your soul is really thinking - Tyler Joseph
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.28.
Hozzászólás: 317
Csatolások: 0
Azonosító: 141910
Offline offline
késztetést érzek rá, hogy megfogjak egy szemöldökcsipeszt biggrin.gif
2017. szeptember 13. 23:01 #36
Nomiii
Nomiii
visszatérő vendég
 
Státusz~no reason to stay is a good reason to go~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.29.
Hozzászólás: 447
Csatolások: 0
Azonosító: 154155
Offline offline
Semmi gond nem lenne szerintem azzal, ha ilyen színűre festené, de könyörgöm, azért a két szemöldök közötti részt szedje már ki... Meg formázza meg egy kicsit, és úgy teljesen oké lenne..
2017. szeptember 13. 23:17 #37
exoverdose
exoverdose
leech
 
StátuszSzerelemvirágot hajt a szív
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.28.
Hozzászólás: 2354
Csatolások: 1181
Azonosító: 226704
Offline offline
Minden tiszteletem az övé, amiért felmeri vállalni magát és ami fontos, hogy ő így tetszik magának és nem azt helyezi előtérbe, hogy felelhetne meg a többségnek. A kommentelők többsége szerintem egyszerűen undorító ahogy vélekedik erről a leányzóról. Ez csak egy szemöldök, nyugi.
2017. szeptember 14. 01:17 #38
- törölt felhasználó -    
Nekem személy szerint nem jön be ez a fajta szemöldök, az én ízlésemnek ez már túl vastag. Viszont el kell ismerni, hogy az ő arcformájához nagyon szépen illeszkedik, legfőképpen az első képen. Mindenesetre nagyon tiszteletreméltó, hogy mer önmaga lenni, hogy felvállalja egyedi ízlését, és örülök, hogy sikerült megtalálnia azt a fajta kinézetet, amivel a legjobban meg tud felelni saját magának.

A cikk alatti kommentekben viszont most sem csalódtam. Ironikusnak tartom, hogy a mai világban minden és mindenki az egyediséget, a természetességet és önmagunk elfogadását hirdeti, viszont hogyha jön valaki, aki képes volt ezeket elérni az életben, egyből jöttök azokkal az amúgy is olcsó és nagyon sok esetben alaptalan kijelentésekkel, hogy csak feltűnési viszketegsége van, meg undorítóan néz ki, meg jobb lenne, ha ezt és ezt megváltoztatná magán, akkor talán elfogadnám a kinézetét. Emberek, normálisak vagytok? :D Nem gondoljátok magatokat egy picit képmutatónak? Amikor a sokadik Kylie Jenner-cikk alatt fejtitek ki szintén sokadjára, hogy az a lány mennyire mű, hogy mennyire szánalmas, hogy mindenki úgy viselkedik/öltözködik, mint ő, akkor siránkoztok azért, amiért ennyire el van cseszve a társadalom, hogy senki sem meri önmagát adni, mert ha nincs IPhone-od, szögegyenes hajad, baseball sapkád és tükörszelfid el vagy ítélve, hogy kinevetik azokat, akik mernek önmaguk lenni, és mégis elítéltek egy lányt, aki máshogy néz ki, mint a tömeg, akkor kérdem én: milyen alapon hisztiztek amiatt, amiért nincs manapság egy kreatív, egyedi ember sem? Miért akarjátok egyáltalán megszabni neki, hogy hogyan szedje a szemöldökét, amikor egyáltalán semmi, de semmi közötök nincs az égvilágon az életéhez, a gondolkodásmódjához azon kívül, hogy megoszt magáról egy képet, és azt te látod? Fel nem tudom fogni, hogy egyesek milyen jogon akarnak beleszólni mások életébe, hogy miért törődtök egyáltalán mások életével (és nem csak az aktuális lányról van szó, itt kb. mindenki késztetést érez azért, hogy minden itt tömegcikknek számító iromány alatt leírja negatív véleményét, hogy foglalkozzon azoknak az életével, akiket nem szeret, no persze ezt nem valljuk be, nem szép dolog, hogy veszekedést szítson, mintha nem ezért készülnének ezek a cikkek...) Higgyétek el, Sophia pont tesz rá, hogy a társadalmi elvárásoktól elvakult utálkozók mégis milyen "tanácsokkal" látják őt el, hogy szerintük hogyan kellene kinéznie, mert itt van egy önbizalommal teli lány, akit nem érdekel mások véleménye saját kinézetéről, és csak azt tartja szem előtt, hogy magának tetsszen. És bármennyire is meglepő, elméletileg, sőt, gyakorlatilag is ez volna az egészséges felfogása ennek a témakörnek.
2017. szeptember 14. 06:55 #39
LollyPoop
LollyPoop
 
StátuszLollyPoop még nem állította be a státuszát... és nem is fogja.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.03.08.
Hozzászólás: 941
Csatolások: 0
Azonosító: 262892
Online online
Azért jó kis fogalomzavarban szenvednek itt egypáran... Ha vki leírja a véleményét pl. erről a special snowflakeről, ami nem feltétlenül pozitív, az egyeseknek automatikusan egyenlő a gyűlölködéssel, megvetéssel és azzal, hogy bele akar szólni egy vadidegen életébe rohog.gif
Jesszus, ezek csak vélemények. Akkor akarna beleszólni az életébe, ha odamenne az oldalára és üzenetekkel bombázná, hogy változtassa meg a külsejét stb., de kétlem, hogy itt bárki is ilyet tett volna, szóval hátrább az agarakkal...
Úgy látszik ma már akkor sem vagy pc, ha van saját véleményed.
2017. szeptember 14. 07:06 #40
Lysandranevra
Lysandranevra
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.24.
Hozzászólás: 301
Csatolások: 0
Azonosító: 261023
Offline offline
ryku, Brezsnyev szemöldök.. biggrin.gif biggrin.gif sírok a röhögéstől. biggrin.gif

Amúgy szerintem is borzasztó ez a szemöldök, nagyon elcsúfítja szegény lányt.
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!