Starity

Zayn Malik azt állítja, sosem volt jóban Harry Stylesszal

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. szeptember 13. 18:51 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Zayn Malik tovább savazza a múltját a One Directionnel: most Harry Stylest vette elő.
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. szeptember 13. 19:05 #2
Hoxa18
Hoxa18
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.17.
Hozzászólás: 873
Csatolások: 0
Azonosító: 246729
Offline offline
Hazudik ez mint a vízfolyás! Meglepődik még ezen valaki?????
2017. szeptember 13. 19:08 #3
thelittlevaleska
thelittlevaleska
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.16.
Hozzászólás: 58
Csatolások: 0
Azonosító: 263693
Offline offline
Vicces, hogy két ugyanolyan tartalmú cikk között, mennyire különbözik a stílus és az ellenszenv.
2017. szeptember 13. 19:10 #4
- törölt felhasználó -    
Na ezért nem bízok én senkiben, mikor még azok is besaraznak, akikkel nagyon közel voltatok... pedig Harry nem csinált semmit, nem ő rúgta ki Zayn-t vagy ilyesmi. mellow.gif
2017. szeptember 13. 19:21 #5
Ágika21
Ágika21
MézesMαckóღ
 
Státuszpitibuli allias pitbull :3 :'D <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.19.
Hozzászólás: 1836
Csatolások: 109
Azonosító: 180845
Offline offline
Ő már bármit kitalál csak, hogy írjanak róla.
2017. szeptember 13. 19:23 #6
bestdamnfan
bestdamnfan
visszatérő vendég
 
StátuszHonestly, I just need to be a little crazy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.19.
Hozzászólás: 350
Csatolások: 0
Azonosító: 263801
Offline offline
Amint kijön valami új dala rögtön savazni kezdi a bandát vagy egy bandatagot, hogy népszerűsítse magát.
2017. szeptember 13. 19:24 #7
jennette13
jennette13
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.08.13.
Hozzászólás: 458
Csatolások: 0
Azonosító: 266018
Offline offline
Tényleg rengeteg kép van róluk, ahol ölelkeznek stb. Szerintem azt ennyiszer és ilyen jól nem lehet megjátszani
2017. szeptember 13. 19:31 #8
- törölt felhasználó -    
Én tényleg nagyon megpróbáltam kedvelni Zaynt, hiszen ahhoz kétség sem fér mennyi tehetsége van az énekléshez. De mióta kiszállt a bandából minden követ megmozgat annak érdekében, hogy a srácokat, jelenesetben főleg Harryt tüntesse fel a gonosznak, a rosszakarónak. Ezt pedig csakis azért, hogy önmagát áldozatként állíthassa be. Holott erre semmi szüksége nem lenne, az igazi rajongói ígyis támogatják őt, a hírneve továbbra is meg van, nem hiszem, hogy bármiben hiánya lenne, legfeljebb négy emberrel kevesebbet mutat a baráti listája. De Ő ennek ellenére is mocskolódik, észre sem véve hogy ezzel nem Harrynek, Louisnak, Niallnek vagy Liamnek árt, hanem egyedül saját magának. Most meg már tényleg nem tud mást felhozni, csak ilyen baromságokat, amiknek valószínűleg semmi valóságalapja nincs.
Én jobban sajnálom a srácokat, hogy el kell tűrniük ezt egy régi barátjuktól, mint Zaynt, akinek pont az lenne a célja, hogy sajnálatot váltson ki az emberekből.
2017. szeptember 13. 19:44 #9
Moonlightchild
Moonlightchild
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.02.
Hozzászólás: 40
Csatolások: 0
Azonosító: 264641
Offline offline
Ez most valami vicc,ugye? ._.
2017. szeptember 13. 19:47 #10
- törölt felhasználó -    
Miért kell még most is előhoznia ezt a témát?És mért kell állandóan rosszszínben feltüntetnie a bandát?Ezzel is csak azt akarja elérni hogy mindenki róla beszéljen és ő legyen a téma.Tiszta Geri a Bexiből.... #llfan
2017. szeptember 13. 19:47 #11
Janie
Janie
dreamer ^^
 
StátuszHírszerző - sárga csillag! Yepp, már 60 cikket írtam! :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.02.
Hozzászólás: 6051
Csatolások: 43
Azonosító: 142376
Offline offline
Szerintem ezt csak most utólag mondja, mert kívülről úgy tűnik igenis jóban voltak egykor...
2017. szeptember 13. 19:51 #12
Maruska1986
Maruska1986
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.05.24.
Hozzászólás: 7
Csatolások: 0
Azonosító: 256598
Offline offline
Zayn irigy Harry sikerei miatt,mert többet ért el nála!
2017. szeptember 13. 19:56 #13
lovelove
lovelove
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.07.19.
Hozzászólás: 139
Csatolások: 0
Azonosító: 265522
Offline offline
Soha nem is voltak barátok? És a képek, a videók? Akkor nem csak énekes hanem elég jó színész is...
Nem értem miért van benne ennyi keserűség...
2017. szeptember 13. 20:29 #14
ciel
ciel
Carat
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.02.
Hozzászólás: 2897
Csatolások: 0
Azonosító: 163123
Offline offline
Úgy viselkedik, mint egy hisztis liba, akit dobott a pasija lol
2017. szeptember 13. 20:40 #15
Hana-chanxX
Hana-chanxX
.ɪᴅσʟ ♕
 
Státuszʏσᴜ cᴀɴ’ᴛ sᴛσᴘ ᴍᴇ ʟσvin’ ᴍʏsᴇʟғ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.31.
Hozzászólás: 3402
Csatolások: 265
Azonosító: 239786
Offline offline
Fhú, de idegesítenek az ilyen cikkek már. Ez kb. egy szinten van a Camillás-Fitfh Harmony-s hírekkel, ahol egymás ellen versenyeznek mindent bevetve, gátlástalanul. Amúgy én simán elhinném, amit mond (lol, látom, csak én vagyok így), mert az emberek nagyon jól meg tudják játszani magukat, higgyetek nekem. És könyörgöm, zárjuk már le ezt a Zayn vs. 1D témát. Unalmas és a múlton úgyse változtat.
2017. szeptember 13. 21:11 #16
Aurora Roseé
Aurora Roseé
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.02.
Hozzászólás: 3
Csatolások: 0
Azonosító: 208014
Offline offline
Én nem szoktam kommentelni egyik cikkhez sem, de ezt már nem bírom vélemény nélkül hagyni. Nem tagadom nagy One Direction rajongó voltam és vagyok így nyilvánvalóan rosszul érint mikor ilyen cikkeket látok a fiúkról, noha tudom a legtöbb csak pletykákon és kitalációkon alapul. Ha ez igaz - márpedig így van hiszen Zayn nyilatkozta - akkor minden ami eddig megtartotta bennem azt a minimális tiszteletet Zayn felé eltűnt. Az amit most nyilatkozott egy hatalmas hazugság. Nem egy interjúban és twitter bejegyzésben mondta el, hogy milyen szoros a kapcsolata Harryvel és, hogy éjszakákat beszélgettek át mély témákról amiket csak ők értettek vagy sokszor mindenről ami eszükbe jutott. Csak meg kell nézni az interjúkat amikben együtt szerepelnek vagy akárcsak egy fellépést. Könyörgöm Harry megsiratta Zaynt mikor az otthagyta a bandát. Ha ez amit Zayn állít igaz akkor minden más hazugság volt. Persze meg van rá az esély, hogy az mind megjátszás volt de őszintén én nem hiszem. Érdekes amióta kilépett a bandából nem Harry volt egy egyetlen akibe belekötött. Gondoltam már arra is, hogy e mögött az egész szarság (elnézést) mögött lehet egy kettejük között fellépő nem régen vagy még Zayn kilépése előtt kialakult vita ami miatt Zayn most tagadja a régen szemmel láthatólag meglévő barátságát Harryvel, de akárhogy is van, ahogy Zayn az utóbbi években a fiúkkal való konfliktusait intézi undorító és szánalmas. A zenéje jó, a tehetsége vitathatatlan így nem kellene ilyen húzásokkal élnie. Talán irigy Harryre talán nem de kérdezem én miért van az, hogy Niall egy régi bandatársát sem szidja? Miért van az, hogy ő képes mindegyikükkel kapcsolatot tartani és tisztelettel beszélni a bandáról aminek a hírnevét köszönheti és a bandatársairól, akik a barátai voltak? Ezalatt a 2 év alatt én soha nem a bandát sírtam a legjobban vissza hanem a barátságot ami köztük volt. És igen fáj látni, hogy idáig jutottak. Remélem ez valami tévedés vagy ha pedig igaz Zayn elgondolkozik végre azon, hogy hány ember fog mellette maradni ha ezt így folytatja. És hozzáteszem én szerettem Zaynt...
2017. szeptember 13. 21:16 #17
Hoxa18
Hoxa18
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.17.
Hozzászólás: 873
Csatolások: 0
Azonosító: 246729
Offline offline
Hana-chanxX szövegértési gondjaid vannak??? Itt egyedül Zayn az aki nem tudja lezárni a múltat (mert kell egy kis reklám). Na ez a rohadt unalmas, és roppant szánalmas! Szerintem a fandom és a fiúk is lezárták már a dolgot, Zayn nem bír továbblépni.
2017. szeptember 13. 21:29 #18
Baribu
Baribu
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.03.21.
Hozzászólás: 16
Csatolások: 0
Azonosító: 263174
Offline offline
Aurora Roseè nagyon jól megfogalmazott mindent ami bennem is kavargott a cikk írása közben.
Tènyleg.
Èn nem írok semmit, mert nem is tudnèk.
Szomorú vagyok hogy így viselkednek. Nincs erre semmi szüksèg.
Megèrtettük, Zayn nem èrezte jól magát a bandában, lèpjen túl rajta. A sározással azon kívül, hogy nèhány rajongót elszomorít, vagy feldühít többet nem èr el.
Ezek nèlkül is ugyanannyi megtekintèse lenne a youtubon.
2017. szeptember 13. 21:36 #19
Hana-chanxX
Hana-chanxX
.ɪᴅσʟ ♕
 
Státuszʏσᴜ cᴀɴ’ᴛ sᴛσᴘ ᴍᴇ ʟσvin’ ᴍʏsᴇʟғ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.31.
Hozzászólás: 3402
Csatolások: 265
Azonosító: 239786
Offline offline
Hoxa18, felesleges engem támadnod, ugyanis semmilyen gondjaim nincsenek, nemhogy szövegértésiek... Biztosan azt hitted, az 1D-t akarom támadni -amit nem is értem, miből szűrtél le, mert ők a szimpatikusabbak ez ügyben, és Zayn-t oldalára eddig soha életemben nem álltam. Nem azt mondtam, hogy zárják már le a fiúk a témát. Engem a cikkek sokasága zavar, mindig ezen lovagolnak itt. Részemről ennyi, nem állok le veszekedni vagy bármi, mert semmi negatív dolgot nem mondtam a kedvenceidről. Ennyi.
2017. szeptember 13. 21:42 #20
Hana-chanxX
Hana-chanxX
.ɪᴅσʟ ♕
 
Státuszʏσᴜ cᴀɴ’ᴛ sᴛσᴘ ᴍᴇ ʟσvin’ ᴍʏsᴇʟғ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.31.
Hozzászólás: 3402
Csatolások: 265
Azonosító: 239786
Offline offline
Oh, azt hitted, Harry-ra mondtam, hogy megjátssza magát? Pedig nem. ^^
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok