Starity

Bradley Cooper szíve szerint másnak adta volna a Csillag születik főszerepét

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. november 15. 13:34 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
A színész bevallotta, nem tervezett a film főszerepében tündökölni, de a stúdió másképp döntött.
A teljes cikkhez kattints ide!
2018. november 15. 18:05 #2
Sinister_sister
Sinister_sister
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.13.
Hozzászólás: 193
Csatolások: 0
Azonosító: 260871
Offline offline
pont ma fogom megnézni a filmet, állítólag nagyon jó. Örülök, hogy nem Eastwood rendezte, ő elég unalmas filmeket rendez, szerintem.
2018. november 15. 20:48 #3
fluffybunny
fluffybunny
új tag
 
StátuszFiancé since 23.07.18 ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.06.26.
Hozzászólás: 91
Csatolások: 0
Azonosító: 270192
Offline offline
Hát én biztos, hogy nem engedtem volna rendezni. Imádom a játékát, de ő valami csapni való rendező. Még egy ilyen vontatott filmet nem láttam egy ideje, valamint az sem volt valami átérezhető, hogy Ally csak úgy híres lett a semmiből, nem voltak előtte akadályok. Szerintem ha a sok vontatott részt kiszedték volna és valósághűbbé kreálták volna a sztorit még jó is lehetett volna, de így csak egy egyszer nézős film lett jó dalokkal.
2018. november 17. 10:35 #4
Lexavie
Lexavie
A
 
StátuszLet us be elegant or die.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.02.23.
Hozzászólás: 2720
Csatolások: 0
Azonosító: 262632
Offline offline
Most már végre én is rá szeretném szánni az időt arra, hogy megnézhessem a filmet. Megosztó véleményeket hallottam róla, ami csak még kíváncsibbá tett.
2018. november 17. 12:48 #5
Fallengirl
Fallengirl
 
Státusz" Hey! Write you´re own story! " - The Book of Life
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.18.
Hozzászólás: 887
Csatolások: 0
Azonosító: 164007
Offline offline
Jesszusom! Köszönet a stúdiónak,hogy nem hagyta ,hogy a film pocsék legyen! Bradley tökéletes Lady Gagával a ilmvásznon...és jaj a hangjuk,mikor együtt énekelnek Istenem! *-* Gyönyörű *-* ...szerintem is lesz egy pár,de legalább egy oscár bezsebelése a filmnek! tongue.gif Annyira jóra sikerült smileeee.gif és nemtudom,hogy csak én e vagyok vele így....de Lady Gaga sokkal szebb így természetesen,mint ahogy élőben öltözködik meg sminkeli magát...smileeee.gif
2018. november 18. 14:17 #6
H.Vivien
H.Vivien
 
StátuszLife isn't about finding yourself. Life is about creating yourself.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.05.
Hozzászólás: 567
Csatolások: 0
Azonosító: 205328
Offline offline
Megnéztem a filmet és nekem unalmas volt. De azt nem bánom, hogy Bradley Cooper lett a főszereplő és nem a másik színész. smileeee.gif
2018. november 18. 16:07 #7
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8753
Csatolások: 214891
Azonosító: 59785
Online online
Idézet (fluffybunny @ 2018.11.15. 20:48)
Hát én biztos, hogy nem engedtem volna rendezni. Imádom a játékát, de ő valami csapni való rendező. Még egy ilyen vontatott filmet nem láttam egy ideje, valamint az sem volt valami átérezhető, hogy Ally csak úgy híres lett a semmiből, nem voltak előtte akadályok. Szerintem ha a sok vontatott részt kiszedték volna és valósághűbbé kreálták volna a sztorit még jó is lehetett volna, de így csak egy egyszer nézős film lett jó dalokkal.

Szerintem ez alapján a film alapján ne írd le rögtön Bradley rendezői képességeit, tekintve, hogy a film egy adott alapanyagból dolgozik. smileeee.gif Én láttam az eredetit és az első két remake-et is, hidd el, mindegyik verziónak van egy olyan része, amikor "leül" a cselekmény. Illetve az első két remake-ben is szinte Esther ölébe hullik a hírnév (az eredetiben már meg kellett dolgoznia érte). Persze aláírom, hogy ezen akár változtathattak is volna, dehát utólag már könnyebb gondolkodni. biggrin.gif

Habár nem vagyok Bradley hatalmas rajongója (sőt!), de én személy szerint örülök, hogy végül mégis ő játszotta a főszerepet. Mondjuk lehet, hogy ezt a jó nagy adag elfogultság mondatja velem, hiszen Bradley úgy néz ki a filmben, mint Kris Kristofferson és Paul Newman szerelemgyereke, nekem pedig az előbbivel készült Star is Born hatalmas kedvencem. laugh.gif Én egyébként imádtam a filmet is, minden hibájával együtt, úgyhogy alig várom már, hogy dvd-n is beszerezhessem. heart.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok