Starity

Ralph Fiennes - God of Carnage - April 19

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2008. április 30. 22:31 #1
agneskorsoveczky
agneskorsoveczky
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.30.
Hozzászólás: 25
Csatolások: 84
Azonosító: 59620
Offline offline
God of Carnage - Találkozás Ralph Fiennes-el elõször színpadon

"Szeretném veletek megosztani az elsõ színházi élményemet Ralph Fiennesrõl és utána a mûvészbejárónál történt találkozót.

Számomra ez egy csodálatos út volt AZ idõjárást leszámítva ami elviselhetetlennek tûnt nekem, a darabot csodálatos volt színpadon látni AZ összes szereplõ remekelt de persze külön kiemelném Ralph-ot, egyszerûen fantasztikus a pasi a színpadon, most valahogy máshogy nézek rá mivel eddig csak filmekben volt szerencsém látni õt.

Ez a találkozás több volt mint amit valaha is elvártam, úgy látszik nagyon jó hangulatban volt Ralph. Elõször péntek este mentünk oda Karennel(Madame Truffaut) és a kisebb fajta God of Carnage füzetbõl vittünk magunkkal a mûvészbejáró elé. Végül az a fiatalember bejelentette hogy ralph csak programokat szignál, utána kijött Õ, pont szemben álltam azzal a hellyel, olyan észbontóan fiatalosnak tûnt ahogy kilépett és nincs odáig magától, amit nagyon értékelek benne. Köszöntött bennünket egy "Hi"-al, utána én is mondtam hogy "hello" és hogy Magyarországról jöttem és van egy kis ajándékom a számára erre õ megjegyezte:"That is very kind of you" utána rám és Karenre mosolygott kétszer is azzal a szédítõ mosolyával.

Szombaton este pedig miután kijött a mûvészbejárón ugyanott álltam meg és egyenesen a szemembe nézve azt mondta:"Thank you for your gift", utána megkérdeztem hogy tetszett -e neki és azt mondta hogy igen, vagy valami hasonlót mert utána rámvetítette a tekintetét hosszan amitõl hirtelen elfelejtettem neki megmondani hogy milyen csodálatos alakítást láttam általa. Mielõtt a taxihoz ment volna megkérdeztem hogy megfoghatom -e a kezét, és õ felém fordult és néhány másodpercig a kezemben tartotta az övét, nagyon határozott és férfias kézszorítása van, és megint a szemembe nézett ami olyan zavaró volt a számomra.

Pénteken két kisebb programot szignált Ralph amibõl az egyiken a két nõi fõszereplõ aláírása is látható. Szombaton pedig a programfüzetet írta alá ahol az õ fényképe van. Ez több volt mint amit elvártam tõle.

Ágnes"
2008. április 30. 22:32 #2
agneskorsoveczky
agneskorsoveczky
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.30.
Hozzászólás: 25
Csatolások: 84
Azonosító: 59620
Offline offline
God of Carnage szignált program
2008. április 30. 22:53 #3
- törölt felhasználó -    
Most úgy fáj a szívem. Kedvenc színészem wub.gif
Örülök, hogy megosztottad velünk az élményedet.
Nagyon jó lehetett. Imádom Ralph-ot. smileeee.gif
2008. április 30. 23:40 #4
agneskorsoveczky
agneskorsoveczky
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.30.
Hozzászólás: 25
Csatolások: 84
Azonosító: 59620
Offline offline
Idézet(Regina @ 2008. April 30. - 22:53)
Most úgy fáj a szívem. Kedvenc színészem wub.gif
Örülök, hogy megosztottad velünk az élményedet.
Nagyon jó lehetett. Imádom Ralph-ot. smileeee.gif



A szemei olyanok mint maga az ÓCEÁN...és ahogyan tud nézni szavakkal nem is lehet leírni ezt a találkozót minden vágyamat felülmúlta...nem is gondoltam hogy egyik csodálójára ilyen tekintettel néz mintha flörtölne a szemeivel.

2008. május 02. 11:56 #5
agneskorsoveczky
agneskorsoveczky
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.30.
Hozzászólás: 25
Csatolások: 84
Azonosító: 59620
Offline offline
Idézet(agneskorsoveczky @ 2008. April 30. - 22:32)
God of Carnage szignált program

2009. január 24. 21:36 #6
LadyNagini
LadyNagini
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.21.
Hozzászólás: 1
Csatolások: 0
Azonosító: 61513
Offline offline
Jajj, az én szívem is megfájdult! Annyira de annyira szeretem õt. wub.gif
Már én is tervezgetem az utamat egy angol színházba, ahol végre láthatom õt élõben!:) wink.gif
2009. augusztus 24. 22:21 #7
ginewra
ginewra
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.03.25.
Hozzászólás: 99
Csatolások: 235
Azonosító: 26207
Offline offline
Idézet(LadyNagini @ 2009. January 24. - 21:36)
Jajj, az én szívem is megfájdult! Annyira de annyira szeretem õt. wub.gif 
Már én is tervezgetem az utamat egy angol színházba, ahol végre láthatom õt élõben!:) wink.gif


2008-ban abban a szerencsében volt részem hogy elõször a Gielgud Színházban láttam a God of Carnage-ben(egyben az elsõ alkalom volt számomra a színészi játékát színpadon látni) másodszorra pedig õsszel a Royal Nationale Theatre-ben az Oedipus-ban.

Mielõtt hazajöttem volt olyan kedves és készítettünk egy fotót közösen.

Ágnes
2009. augusztus 24. 22:40 #8
ginewra
ginewra
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.03.25.
Hozzászólás: 99
Csatolások: 235
Azonosító: 26207
Offline offline
Yesterday I came back from London and I met Ralph!!!! It was a dream come true!!!

On Friday Madame Truffaut and I went to the stage door to see Ralph. When he finally appeared, he looked incredibly handsome. What a sweet and charming gentleman!! He said "Hi" to us. After telling him I that I'm coming from Hungary, I gave him a little gift, which he accepted with a polite "That is very kind of you", accompanied by the sweetest smile imaginable.

Saturday night I met with Madame Truffaut, Zsuzsanna and one other fan at the theatre. I really loved the play. The entire cast has terrific chemistry, the comedy is hilarious and Ralph's acting is, as always, brilliant. I've never seen Ralph perform on stage before and I just couldn't take my eyes off him.

Again we waited for him at the stage door. I was standing at the same place as on the day before. You can imagine how surprised and flattered I was, when he came out and recognised me immediately, thanking me again for the coffee-table book of Budapest I had given him the day before. He signed a God of Carnage programme for me and before he left by taxi, he even shook my hand, after I asked him to. I'll never forget that moment!! It was such a wonderful encounter and I even managed to take a couple of nice pictures of him!
2009. augusztus 28. 22:17 #9
agneskorsoveczky
agneskorsoveczky
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.30.
Hozzászólás: 25
Csatolások: 84
Azonosító: 59620
Offline offline
Idézet(LadyNagini @ 2009. January 24. - 22:36)
Jajj, az én szívem is megfájdult! Annyira de annyira szeretem õt. wub.gif 
Már én is tervezgetem az utamat egy angol színházba, ahol végre láthatom õt élõben!:) wink.gif



Még nem tudok semmi biztosat de 2010-ben lesz látható újra színpadon a Gielgud Színházban a "Ványa bácsi"-ban...

Jelenleg az elsõ rendezõi munkáját készíti elõ, Shakespeare "Coriolanus"-át viszi filmvászonra, a forgatás késõ õsszel kezdõdik Szerbiában.

Fantasztikus színházi élményeim voltak az elmúlt évben vele, a találkozás is nagyon kellemes élményként maradt meg bennem. Nagyon kedves pasi és persze elbûvölõ.

Ágnes
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok