Starity

Jennifer Love Hewitt: sok mindenen mentem keresztül, amiről senki sem tudott

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2024. január 02. 13:26 #1
SzilviD
SzilviD
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 22.08.02.
Hozzászólás: 2
Csatolások: 0
Azonosító: 333504
Offline offline
Vasárnap (december 31-én) Jennifer Love Hewitt visszaemlékezett a 2023-as évére, ami mint elárulta, nehezebb volt, mint azt sokan tudták.
A teljes cikkhez kattints ide!
2024. január 02. 18:17 #2
Angeska
Angeska
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.20.
Hozzászólás: 342
Csatolások: 0
Azonosító: 234680
Offline offline
Totál felismerhetetlen, nagyon megszaladt a plasztika. sad.gif
2024. január 02. 20:14 #3
Ariella2001
Ariella2001
 
StátuszCsak szavakkal búcsúztunk el, közben százszor meghaltam
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.14.
Hozzászólás: 1165
Csatolások: 0
Azonosító: 229442
Offline offline
Őszintén szerintem nem plasztikáztatta túl magát. Egyszerűen idősebb lett. Egyrészt régen sokkal vékonyabb volt, emiatt keskenyebb volt az arca, jobban kiugrottak az arccsontjai, élesebb volt az állvonala, másrészt szült három gyereket, ami nagyon sokat tud változtatni az emberen (konkrétan a férfi dns-e bekerül a nő szervezetébe több tíz évre, és drasztikus változásokat tud kieszközölni az ember testén), e mellett szimplán változott az arca is. Az embernek az orra például folyamatosan nő, de e mellett ráncosodik, formálódik. Persze nem mondom, biztos csinált az arcán ezt-azt, de ahogy figyelem a közösségi oldalakat, szegény nőt szét szedik, amiért "felismerhetetlen" lett, miközben tökre felismerhető, egyszerűen már nem úgy néz ki, mint egy 20 éves.
Legalábbis szerintem. Én ennyi idősen szeretnék így kinézni.
2024. január 02. 21:31 #4
Mensch
Mensch
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.04.12.
Hozzászólás: 153
Csatolások: 0
Azonosító: 242652
Offline offline
JLH-nak egy nagyon érdekes és különleges arcszerkezete és mimikája van, amit a napokban 5 évadon keresztül figyeltem meg. Ugyan az a mosoly, ugyan az a mimika,ugyan az a tekintet, csak akkoriban huszonéves volt, most viszont 45. Vannak embertípusok akik évtizedekig alig változnak, és vannak olyanok is akiknek merőben megváltozik az arc karaktere!Bárhogyan is legyen, az magánügy! Az öregedés pedig egy olyan dolog, ami előbb-utóbb mindenkit utol ér (ha egyáltalán megéli), még azokat is, akik most a mások öregedésén csámcsognak...
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok