Starity

Mi a véleményetek az új tizenéves énekesekről?

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. április 12. 20:56 #21
- törölt felhasználó -    
Nekem az a véleményem hogy még várjanak pár évet.De ne 12 évesen kínozzanak másokat a hangjukkal. wink.gif
4 felhasználónak tetszik: smiley22, babuh01, Rékakroki72, DreamerGirl
2011. május 22. 13:37 #22
babuh01
babuh01
visszatérő vendég
 
Státusz....:)))
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.31.
Hozzászólás: 158
Csatolások: 0
Azonosító: 132327
Offline offline
sziasztok smileeee.gif
nekem az a véleményem, hogy akár tesztek segítségével állapítják meg tizenéves énekesnők/férfik hangját, inkább maradjanak annyi évesek amennyik, mert hírességről is van itt szó, és sok felelősséggel jár. :/ nekem magamról ezzel szemben az a véleményem, én bírnám tűrni a híres dolgokat, magántanuló lennék, barátaimra igen nem lenne időm, de akkor is szakítanék rájuk, ha nem, elviszem magammal őket, akármiről is van szó smileeee.gif wub.gif
2011. május 22. 13:40 #23
Cobie
Cobie
új tag
 
StátuszForever and ever
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.19.
Hozzászólás: 28
Csatolások: 0
Azonosító: 151383
Offline offline
Szerintem roppant kevés a jó tizenéves énekes. Túl sok van belőlük, így simán össze lehet őket keverni, főleg, ha a teljesítést nézzük. Jó tényleg van egy-két (gondolok itt Zorkára), de a többi általában minősíthetetlent ad elő. wink.gif
2011. május 22. 13:50 #24
- törölt felhasználó -    
Idézet (Zitaa @ 2011.04.09. 10:59)
nincs bajom azzal hogy valaki már 13 évesen sztár, ha tehetséges. ott van példának mondjuk Willow Smith. még nincs 11 éves, és már 2 klipje van. de ő tényleg tehetséges. csak nehogy abba a csapdába essen, mint sok gyerek sztár...
másik példám Rebecca Black, akinek fogalmam sincs hogy miért van klipje. hisz szerintem semmi tehetsége nincs..
de sajnos manapság már mindenkinek lehet klipje és mnidenki lheet énekes...

ehhez csak annyit tennék a végére kiegészítésül hogy: ... ha úgy látják hogy az arca eladható , bárkinek olyanra csinálják a hangját hogy "jó" legyen. Ott van Selena Gomez akinek ha megnézel egy klipjét igen tűrhető és még a hangja is jól megvan csinálva, de ha elmész egy koncertjére nagy százalékban nem azt kapod mint amit a klipben ad.
1 felhasználónak tetszik: adriienn96
2011. május 23. 21:08 #25
vampiregomez
vampiregomez
Teen Wolfer
 
Státusznem cserélem Ed Sheerant.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.05.
Hozzászólás: 1759
Csatolások: 310
Azonosító: 146677
Offline offline
Igazából van közöttük néhány nagyon tehetséges,csak sajnos olyan is van akit csak "felsztárolnak" ez mondjuk inkább Magyarországra jellemző.Nagyon fiatal énekesek közül csak keveset ismerek de pl.Willow Smith-nek is jó hangja van,csak vele meg az a baj hogy nagyon hamar a fejébe fog szállni a siker.Csak ennyi a baj a túl fiatal énekessekkel.(tisztelet a kivételnek) rolleyes.gif
2011. május 23. 21:21 #26
- törölt felhasználó -    
Nekem az a véleményem hogy az ilyen sztárok nem érhetnek az olyan szátok közelébe akik régebben voltak nagy sztárok.Nem ítélem el az olyan tinisztárokat akik népszerűek,mert a rajongóltól függ.Ha jó a hangja az más.De hogyha 10 éves énekes már túl népszerű,az szerintem nem jó,mert a tényleg tehetséges sztárok mögötte vannak.A gyerekszínészek mások,ők lehet hogy jól játsszák el a szerepük.De ott van Justin Bieber aki szerintem nem jobb mint például Lady Gaga(persze Gagát többen rajongják körbe,szerintem),de megelőzi Michael Jacksont.Olvastam egy cikket erről.Jó.jó nem ő tehet róla,de akkor is.Michaelt hogy előzheti meg? mellow.gif

Hozzátenném azt is,hogy a mai 13 évesen feltörekvő sztárok nagy része Justin Biebert másolja.Mindenkinek legyen egyedi a stílusa...könnyű mástól ötletet lopni.Persze egy 10 évestől mit is várhat a sztárvilág?(Tisztelet a ritka kivételnek). rolleyes.gif

Lehet hogy valakinek más a véleménye,nekem ez.Ha nem ez a véleményed,attól még ne kritizálj.Köszönöm.
2011. május 23. 21:39 #27
Rékakroki72
Rékakroki72
these are the badlands
 
Státuszroses are red, violets are blue, you won’t find out who I am until season 92. -A
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.08.
Hozzászólás: 3910
Csatolások: 326
Azonosító: 124542
Offline offline
van olyan énekes, akivel az égadta világon semmi problémám nincsen. elvannak, énekelgetnek, egy-két jó számot is csinálnak, pont. de vannak olyanok, akik amit művelnek, az szerintem katasztrófa. vegyük mondjuk Justin Biebert, sokak dzsásztinkáját. szerintem tehetségtelen, nem tud énekelni, ahogy meg kinéz, az kritikán aluli. na, Rebecca Black a másik kis favoritom. semmi hangja, semmi érzéke a zenéhez. könyörgöm! valaki, aki a közelében él, miért nem döbbenti rá arra, hogy TEHETSÉGTELEN! ne csinálja, amit csinál.
a magyar sztárokkal sem vagyok kibékülve. SP, Fluor... kik ezek? majd akkor lesznek énekesek, ha letettek valamit az asztalra. Michael Jackson, Bob Marley, Freddie Mercury: ők tettek valamit a hírnevükért. igenis, ha valaki énekes, akkor énekeljen, ne botrányokat kavarjon, ne azzal kerüljön be a TV-be, hogy fényképezget.
na, egy kicsit eltértem a szó szoros értelmében vett tizenéves énekesektől. mindegy, ez a véleményem.
2011. május 25. 17:14 #28
Lucky99
Lucky99
Holiday.♥
 
StátuszI hate that I love you
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.28.
Hozzászólás: 1172
Csatolások: 213
Azonosító: 150215
Offline offline
Az,hogy utálom őket!! dry.gif
2011. május 30. 10:41 #29
- törölt felhasználó -    
Idézet (Fruzsyka11 @ 2011.04.10. 14:35)
EZ JÓ VOLT!!  smileeee.gif

Köszike szépen! De sajnos szerintem ez az igazság mert valaki elénekel egy nyávogós szmáot és máris a toplisták élén találja magát a nagy nulla hangjával és máris ő a legjoban kereső "tinisztár"!! és ez néha fel tud dűhíteni főleg ha meglátom az egyik legújabb "sztárt" mad.gif
2011. május 30. 16:53 #30
lpmaskmancick
lpmaskmancick
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.09.15.
Hozzászólás: 3799
Csatolások: 991
Azonosító: 17852
Offline offline
Idézet (Rékakroki72 @ 2011.05.23. 21:39)
van olyan énekes, akivel az égadta világon semmi problémám nincsen. elvannak, énekelgetnek, egy-két jó számot is csinálnak, pont. de vannak olyanok, akik amit művelnek, az szerintem katasztrófa. vegyük mondjuk Justin Biebert, sokak dzsásztinkáját. szerintem tehetségtelen, nem tud énekelni, ahogy meg kinéz, az kritikán aluli. na, Rebecca Black a másik kis favoritom. semmi hangja, semmi érzéke a zenéhez. könyörgöm! valaki, aki a közelében él, miért nem döbbenti rá arra, hogy TEHETSÉGTELEN! ne csinálja, amit csinál.
a magyar sztárokkal sem vagyok kibékülve. SP, Fluor... kik ezek? majd akkor lesznek énekesek, ha letettek valamit az asztalra. Michael Jackson, Bob Marley, Freddie Mercury: ők tettek valamit a hírnevükért. igenis, ha valaki énekes, akkor énekeljen, ne botrányokat kavarjon, ne azzal kerüljön be a TV-be, hogy fényképezget.
na, egy kicsit eltértem a szó szoros értelmében vett tizenéves énekesektől. mindegy, ez a véleményem.

Én egy lapon nem említeném az ő nevüket azokkal a senkikkel.
2011. május 30. 16:59 #31
- törölt felhasználó -    
mikor meghalottam a rebeca fridayt kirázot a higeg reklamalo.gif

különben 10 éves vagyok de nem vagyok énekesnö
2011. május 30. 17:06 #32
ciccmicc44
ciccmicc44
lucid dream(er).
 
Státuszthere is no Hell. do whatever you want
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.06.
Hozzászólás: 3552
Csatolások: 162
Azonosító: 144878
Offline offline
szánalmasak...-.-'
2011. május 30. 17:11 #33
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Nekem az a wéleményem h nem sok mai tizenéwes előadóból lesz később is sztár!!Itt gondolok pl:Rebecca Blackre aki tényleg fertelmes!!!Aki esetleg később sztár lehet az Willow Smith!!A kiscsajnak tényleg naon jó hangja wan!!De sztem a mai tizenéwes sztárok nem olyan jók mint 4-5-6 éwwel ezelőttiek!!Itt gondolok Chris Brown-ra,Rihanna-ra,Jordin Sparks-ra megmégmásra!!! smileeee.gif
2011. május 30. 17:13 #34
hana001
hana001
звезда ♥
 
Státusz- Family don’t end with blood -
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.06.13.
Hozzászólás: 1716
Csatolások: 1266
Azonosító: 98592
Offline offline
Manapság bárkiből lehet énekes, ha van elég pénze rá. Nem számít, hogy van-e tehetsége, vagy nincs. Csak tudja eladni magát. Ez borzasztó... ( tisztelet a kivételnek meghajolo.gif ) Sajnos ez jellemző a mai tizenéves énekesekre.
2011. május 30. 17:26 #35
- törölt felhasználó -    
Részben egyetértek az előzőekkel, részben nem. Van amelyik hozzászólás egyenesen feldühít, van, amelyikben teljesen igazak vannak leírva.Nos, ajánlom, hogy végigolvassátok véleményemet, mert szerintem ebben rejlik az igazság.



A mai tinisztárok többsége elég fiatalon kerül reflektorfénybe.Ezzel egy gond van, ami nem a mi bajunk - elveheti - nem minden esetben - a gyermekkorát, nem élheti meg normálisan.Azon kívül semmi probléma.

Nos. Nem tettszenek a "undorító szánalmas senkik" és az ehhez hasonló hozzászólások. Most miért kell ezt mondani? Ők többet tettek le az asztalra, mint sokan közületek: Ha még szerintetek, vagy tényleg nem is tehetségesek, akkor is, legalább elérték a hírnevet. Ahova akár hiszitek, akár nem, nem a legkönnyebb eljutni. Szerintetek hogy veszik fel őket? Mert 2-es 3-as tanulókat nem fognak neked képernyőre tenni. Van eszük.

Ne mondd, hogy tehetségtelenek. Majd akkor mondd ezt, ha te jobban fogsz énekelni, színészkedni.


Képzeljétek el. A filmek nem lennének teljesek kisgyerekek, van tinik nélkül. Valahogy hiányosak lennének, ezt jól tudjátok.

Azzal viszont egyetértek, hogy inkább lenne 5-6, vagy kicsit több igazi tinisztár, aki tesz is valamit (pl. Selena Gomez, Bindi Irwin), minthogy 1000 is legyen olyanok közül, akik csak szépek, és wzért "sztárok" lettek.

Még mindig azt gondoljátok, hogy szánalmasak? Hogy tehetségtelenek?

Próbáld meg azt a strapát tűrni, amit ők: papparazzik, rengeteg program pl. fotózások, klipek, dalfeléneklések, és emellett jut idő a barátokra, és családjukra is. Na ezt próbáld meg!!!

Még mindig mást gondolsz?


Vedd fel a cipőjüket. Éld az életüket. Aztán ítélkezz.

Igenis tehetségesek!Ha javítják is kicsit a hangjukat, fahangokat nem fognak felvenni, azt túl nehéz lenne. Ehhez tehetség kell.

Próbálj eljáttszani egy varázslót, egy átlagos embert.

Próbálj vidámat eljáttszani, ha szomorú vagy, vagy épp fordítva.


Na? Ugye már más a véleményed? Még mindig nem? Később jön a következő adag!
2011. május 31. 16:04 #36
- törölt felhasználó -    
A következő adag..


Azért begyakorolni egy dalt nem valami sok idő alatt sem a legkönnyebb.

A felsorolásból elfelejtettem még:

forgatások, próbák, koncertek, stb...

Nos. Folytassuk.

Ők bevállalták azt, hogy ezt mind kibírják, azért, amit szeretnének: SZTÁROK LENNI.

Ráadásul vannak olyanok, akik tényleg igazán tehetségesek.

Viszont egy fajta ami rossz: Aki már NAGYON el van szállva magától. Mert kell önbizalom. De az ilyenek már túlzásba viszik wink.gif Bár kevés ilyet tudok mondani... na jó. Eszembe sem jut most ilyen xD

És az egyetlen egy hátrány: az, hogy elveheti a gyerekkorukat, a magánéletüket. Ennyi. De ez nem sokszor fordul vele. Az átlaggal nem. Mert szeretik ezt csinálni.

Remélem értitek már. Ha nem, akkor a ti bajotok.(Tisztelet a kivételnek! És nem szeretnék senkit megbántani) wink.gif
2011. június 24. 13:51 #37
- törölt felhasználó -    
Az hogy sztem nagyon rossz az ha azt gondolják h van tehetségük de nincs is! reklamalo.gif
2011. június 24. 14:04 #38
Rihannna
Rihannna
Faág™
 
StátuszRihannna még nem állította be a státuszát és nem is fogja.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.10.
Hozzászólás: 1807
Csatolások: 118
Azonosító: 124776
Offline offline
Az a baj hogy a legtöbb ember úgy ítéli el őket hogy "Milyen aranyos kislány/kisfiú" és nem úgy hogy "Milyen tehetséges kislány/kisfiú". Most már ott kezdődik egy híres énekes, vagy színész karrierje hogy milyen helyes, szép, cuki, és mellékes dolog az hogy mennyi tehetség szorult beléjük. Most is vannak pontosan olyan nagyon tehetséges emberek, akiket leültetünk egy kotta elé és simán lejátssza valami hangszeren, esetleg elénekli szépen, hibátlanul. A mostaniakkal az a helyzet hogy a stúdióban nagyon hamisan felénekelnek valamit és azt úgy átszerkesztik géppel, hogy úgy hallatszik mintha nagyon tehetségesek lennének, utána pedig egy élő koncerten playback-ről énekelnek, mert ha az igazi hangukat hallatnák akkor valószínűleg nem is ismernék fel őket az igazi hangjukról. Utána berakják őket egy fényképezőgép elé, és olyan jó képeket tudnak róluk készíteni - amit szintén feljavítanak, retusálnak - hogy az emberek már is csodagyerekként néznek fel rájuk. Ezekre a 'sztárokra' sokak kívácsiak, és sokak megveszik a cd-jüket, elmennek a koncertjükre, tehát pénzt adnak ki rájuk, így aztán naná hogy nem vágják ki őket a zeneiparból! dry.gif pardon.gif
2 felhasználónak tetszik: minamartin, DeWiL
2011. június 24. 14:23 #39
minamartin
minamartin
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.12.01.
Hozzászólás: 483
Csatolások: 177
Azonosító: 113676
Offline offline
Becsülendő tulajdonság hogy próbálkozik és elmondhatja magáról hogy ő megpróbálta.Még becsülendőbb ha valakinek elsőre sikerül,de véleményem szerint a zenét nem tanulni kell hanem érezni,mert ha valakinek van a lelkében zene,az úgy is kifog jönni onnan.Nem tudom kinek mi a zene fogalma,jó persze én is szeretek néhány mai zenét és előszeretettel hallgatom őket,azokat amik tényleg jók.De nekem az igazi zene az amikor egy ember egy gitárral vagy egy zongorával is zenét tud csinálni és tökéletesen előadni.
2011. június 27. 02:05 #40
- törölt felhasználó -    
Idézet (minamartin @ 2011.06.24. 14:23)
Becsülendő tulajdonság hogy próbálkozik és elmondhatja magáról hogy ő megpróbálta.Még becsülendőbb ha valakinek elsőre sikerül,de véleményem szerint a zenét nem tanulni kell hanem érezni,mert ha valakinek van a lelkében zene,az úgy is kifog jönni onnan.Nem tudom kinek mi a zene fogalma,jó persze én is szeretek néhány mai zenét és előszeretettel hallgatom őket,azokat amik tényleg jók.De nekem az igazi zene az amikor egy ember egy gitárral vagy egy zongorával is zenét tud csinálni és tökéletesen előadni.

Egyetértek
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!