Starity

One Direction

970 oldal 692 693 694 695 696 697 698 699 700 701 702
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. április 26. 09:53 #13921
- törölt felhasználó -    
Niall:Szerinted nemet mond?
Srácok:Menj csak,ne izgulj,biztos igent mond!
Niall:De én félek!
Srácok:Nyomás
*Niall elindul,majd szomorúan jön vissza*
Srácok:Mi volt?
Niall:Azt mondta nem csinál nekem szendvicset.
http://media.tumblr.com/90d849d0f72e60b000268405807ed92a/tumblr_inline_mqrwoo6azN1qz4rgp.gif
5 felhasználónak tetszik: Klauflau, Brigitte123, Rory gilmore 12, ONE DIRECTION20, kesty
2015. április 26. 17:34 #13922
Rory gilmore 12
Rory gilmore 12
Supportive
 
StátuszTry to Choose love every single day
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.22.
Hozzászólás: 4430
Csatolások: 35
Azonosító: 223039
Offline offline
Ki ez a csaj?
https://pbs.twimg.com/media/CDhFvB_XIAEnodf.jpghttps://pbs.twimg.com/media/CDhFvB_XIAEnodf.jpg
2015. április 29. 10:46 #13923
TianaBlack
TianaBlack
 
StátuszYou'll only win if you don't give up. Cause love is war and war is love.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.28.
Hozzászólás: 672
Csatolások: 36
Azonosító: 212599
Offline offline
Idézet (Rory gilmore 12 @ 2015.04.26. 17:34)
Ki ez a csaj?

Melissa, Niall jelenlegi (állítólagos) barátnője, aki egyébként szintén directioner. smileeee.gif
2015. április 29. 17:44 #13924
Rory gilmore 12
Rory gilmore 12
Supportive
 
StátuszTry to Choose love every single day
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.22.
Hozzászólás: 4430
Csatolások: 35
Azonosító: 223039
Offline offline
Idézet (TianaBlack @ 2015.04.29. 10:46)
Melissa, Niall jelenlegi (állítólagos) barátnője, aki egyébként szintén directioner. smileeee.gif


Köszönöm,a válaszod,én is gondoltam,hogy ő lehet!
1 felhasználónak tetszik: TianaBlack
2015. április 30. 13:06 #13925
- törölt felhasználó -    
Idézet (Rory gilmore 12 @ 2015.04.29. 17:44)
Köszönöm,a válaszod,én is gondoltam,hogy ő lehet!

Melissa Anne Whitelaw.Jelenleg annyit tudni róla,hogy huszonéves Directioner,Sydneyben él,és tavaly októberben/novemberben látták először Niall társaságában,s egyszer kézenfogva is lekapták őket.Azonban minden hamisnak bizonyult,mert Melly posztolt egy csókolózós képet az akkori barátjával,viszont amikor a srácok az On The Road Again Tour-t Sydneyben kezdték,újra együtt látták őket.Egyesek szerint Niall azt írta valahova,hogy Melissa csak egy közeli barát,randizik is most valakivel,de az nem Melissa smileeee.gif Jelenleg kb. ennyit tudni róla
3 felhasználónak tetszik: Rory gilmore 12, TianaBlack, Klauflau
2015. május 05. 11:31 #13926
- törölt felhasználó -    
Sziasztok!

Arra gondoltam,hogy mi lenne,ha elindítanánk egy kis "érdekességi részt" itt a csoportban.Mindenki ír néhány olyan tényt a One Directionről,vagy az egyik tagról (Zaynről is) ,amit érdekesnek vél,vagy úgy gondolja,a többiek nem feltétlenül tudnak róla.Szerintem így mindenkinek segítenénk egy kicsit.Lehetnek ezek a dolgok 'alap' ismeretek a csoport nag részének,de lehet ezzel a kevéssel másnak segítesz.Szóval hajrá!

-Niall kedvenc étterme a Nando's
-Harry meztelenül alszik
-Liam fél a kanalaktól
-Louis egy játékboltban dolgozott,és tud zongorázni is
-Zayn kedvenc könyve a Harry Potter
-A srácok mindig gumicukrot esznek a koncertek előtt
-Niallnek van egy keresztfia,Theo
-A srácok fodrászának,Lou-nak a kislánya Lux,akire Harry kiskorában nagyon sokat vigyázott
-Louis egyék testvére,Scharlotte "Lottie" a turnén kíséri a srácokat
-Niall a testőrével,Mark Jarvissal baráti kapcsolatot is ápol
2 felhasználónak tetszik: Rory gilmore 12, Klauflau
2015. május 06. 17:41 #13927
- törölt felhasználó -    
Idézet (Blackett @ 2015.05.05. 11:31)
Sziasztok!
Arra gondoltam,hogy mi lenne,ha elindítanánk egy kis "érdekességi részt" itt a csoportban.Mindenki ír néhány olyan tényt a One Directionről,vagy az egyik tagról (Zaynről is) ,amit érdekesnek vél,vagy úgy gondolja,a többiek nem feltétlenül tudnak róla.Szerintem így mindenkinek segítenénk egy kicsit.Lehetnek ezek a dolgok 'alap' ismeretek a csoport nag részének,de lehet ezzel a kevéssel másnak segítesz.Szóval hajrá!
-Niall kedvenc étterme a Nando's
-Harry meztelenül alszik
-Liam fél a kanalaktól
-Louis egy játékboltban dolgozott,és tud zongorázni is
-Zayn kedvenc könyve a Harry Potter
-A srácok mindig gumicukrot esznek a koncertek előtt
-Niallnek van egy keresztfia,Theo
-A srácok fodrászának,Lou-nak a kislánya Lux,akire Harry kiskorában nagyon sokat vigyázott
-Louis egyék testvére,Scharlotte "Lottie" a turnén kíséri a srácokat
-Niall a testőrével,Mark Jarvissal baráti kapcsolatot is ápol

Nagyon jó ötletnek tartom smileeee.gif
Én is összegyűjtöttem párat biggrin.gif
1.Akárhányszor valami menő történik ( a srácuk újabb listavezető dalt tudhatnak magukének ) Liam vesz magának egy órát biggrin.gif " Először mindig egy új tetkót akartam , de szerencsére annyi jó dolog történik velünk , hogy ha így döntöttem volna , már nem lenne szabad bőrfelületem " -Liam heart.gif
2. Annak ellenére , hogy rengeteget koncerteznek . Mindig izgulnak főleg Niall heart.gif
3. Nem tudnak sok időt tölteni otthonukba - volt olyan év amikor Niall egy évben összesen 26 napot tölthetett együtt családjával ...
4. Zayn C-vitamin intoleranciába szenved , ezért hiperaktív rohog.gif
5. Liam jó barátságot alkot Pharrel Williamsszel és már dalt is írtak együtt .
6. Mielőtt a banda befutott volna , Zayn csupán egyer ült repülőgépen . Ezért amikor először ült a repülőn a többiek szét idegesítették rohog.gif
7. Amikor az 5 Seconds of Summer volt az előzenekarjuk a fiúknak , akkor az 5SOS az nyilatkozta , hogy nagyon jó fejek voltak az 1D-s srácok és , hogy Niallal beszélgettek a legtöbbet heart.gif

3 felhasználónak tetszik: Klauflau, Rory gilmore 12, MycySmiley
2015. május 06. 17:52 #13928
- törölt felhasználó -    
Mivel Louisról meg Harryről most nem hoztam érdekességet , ezért gondoltam gyűjtök tőlük pár idézetet smileeee.gif :
Louis : " Élj a pillanatnak , mert minden más bizonytalan . "
Harry : " Már kilenc könyvecském van , telis-tele dalszövegekkel és versekkel ! Imádom azt a szabadságot , amit az alkotás folyamata ad . Nincsenek határok , szabályok és megkötések - csak szabadon kiadhatod az érzéseidet és gondolataidat . És szerintem ez nagyon felszabadító . "
3 felhasználónak tetszik: Klauflau, Rory gilmore 12, MycySmiley
2015. május 07. 19:15 #13929
TianaBlack
TianaBlack
 
StátuszYou'll only win if you don't give up. Cause love is war and war is love.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.28.
Hozzászólás: 672
Csatolások: 36
Azonosító: 212599
Offline offline
Hű, olyan rég jártam a topicban sad.gif Az a helyzet, hogy nagyon-nagyon sokat gondolkodtam és egy számomra elég fontos döntést is meghoztam. Nagyon kedvelem a srácokat, de tegyünk félre mindent, már nem az a banda, ami mondjuk 2 vagy 3 évvel ezelőtt volt. Zayn kilépése hatalmas nyomást gyakorolt rám, a Louis-szal való vitája meg pláne (ha valaki nem látta volna Zayn tweetjét: "Louis, emlékszel még az életedre azelőtt, mielőtt az enyémről kezdtél volna hülyeségeket kommentelni?") Szóval, azt hiszem nagyon dühös lettem. Végül is magamra. Mert egy ideje nem érdekel sem Lou, sem Hazza, sem Liam és sem Niall. Azt hiszem kezdek megtörni. Na de egy szónak is száz a vége... Vissza kell szednem a directionerségem minden kicsi porcikáját a koncertig! biggrin.gif biggrin.gif Segítsetek kérlek! ohmy.gif
1 felhasználónak tetszik: Rory gilmore 12
2015. május 07. 21:04 #13930
- törölt felhasználó -    
Idézet (TianaBlack @ 2015.05.07. 19:15)
Hű, olyan rég jártam a topicban sad.gif Az a helyzet, hogy nagyon-nagyon sokat gondolkodtam és egy számomra elég fontos döntést is meghoztam. Nagyon kedvelem a srácokat, de tegyünk félre mindent, már nem az a banda, ami mondjuk 2 vagy 3 évvel ezelőtt volt. Zayn kilépése hatalmas nyomást gyakorolt rám, a Louis-szal való vitája meg pláne (ha valaki nem látta volna Zayn tweetjét: "Louis, emlékszel még az életedre azelőtt, mielőtt az enyémről kezdtél volna hülyeségeket kommentelni?") Szóval, azt hiszem nagyon dühös lettem. Végül is magamra. Mert egy ideje nem érdekel sem Lou, sem Hazza, sem Liam és sem Niall. Azt hiszem kezdek megtörni. Na de egy szónak is száz a vége... Vissza kell szednem a directionerségem minden kicsi porcikáját a koncertig! biggrin.gif biggrin.gif Segítsetek kérlek! ohmy.gif

Ez normális.Őszintén,eddig nem tudtam volna választani Zayn és Louis között,most viszont azonnal futnék Lou-hoz.Hogy miért?Zayn minden szó nélkül elment egy sablonszöveggel,amit videón keresztül sem hallottunk tőle.Elment,hogy normális akar lenni,erre pár napra jön a saját dala.Semmi bocsánat,magyarázkodás,csak elment.Nem ezt vártuk.Már bocsánat,de szerintem a cserbenhagyást éreztük.Ő ment a kis Perrikéjéhez,aki "lecsúnyázta" Hazzt egy interjóban pár napja LA-ben.Louis megvédt minket,még ha ez akapcsolatába is került.Kiállt mellettünk,mosolyog,vidám,nem tört össze,legalábbis nem mutatja,és próbálja elfedni a sebeket,s boldoggá tenni mindent.Nehéz leírni,de én órákig gondolkoztam,mi lehet ennek az oka.lehet,Zayn tényleg a Modest miatt ment el,bár én ezt egy cseppet sem tartom valószínűnek,mert ha annyira fontosnak gondolta volna a dolgot,elmondta volna,még ha ennek botrány is a vége.Mi annak ismertük,de nem.Én szerettem,szeretem is azt az énjét,de megbántott,de nem mondom,mert azzal jön a sok együttérzés,és az megint csak a rosszat hozza fel.Szomorúak leszünk,ha dalokat hallgatjuk,mert benne van Zaynie,ha tetszik ha nem úgy,hogy tudta,a turné végén már ott nem lesz,mert ez nem csak egy légből kapott dolog volt.Utáljatok,de ezt kimondom:Nagyon nagy taplóság volt ez Zayntől,és az utolsó fellépést,amit mindneki annyira várt,el sem mentek,és ennek Ő lehet az oka.Másrészt pedig a twitteres harc..miért ez a Naughty ******** védi,miért nem az eddig "testvérének" hívott fiút?Szerinte a többi srácnak nincsenek érzései,és csak azért,mert állítólagosan engedték távozni,azt jelenti hogy nem hiányzik,és most nem mer a képükbe nézni,a telefont sem veszi fel nekik,twitteren meg arcoskodik.Na ez hogy van?!KÉRLEK NE ÉRTSETEK FÉLRE,NEM NEM SZERETEM ZAYNT,MERT SZERETEM,DE EZT LE KELLETT ÍRNOM.EGYSZERŰEN CSAK ELEGEM VAN EBBŐL A BOTRÁNYBÓL,MEG MINDEN,ÉS HOGY FOGALMAM SINCS MI TÖRTÉNIK,MERT AZ A *NEMKÁROMKODOM* SZERZŐDÉS MIATT SENKI NEM MONDHAT SEMMI IGAZAT cool.gif Egyébként Kitti hidd el,rendbe fogsz jönni,ez csak átmenet a sértődés miatt biggrin.gif Gondold át,mennyit küzdöttél ezért a koncertér,mennyit jelentenek neked a dalok,mennyi dolgon segítettek neked,álltak ott melletted heart.gif
2 felhasználónak tetszik: Rory gilmore 12, MycySmiley
2015. május 07. 23:14 #13931
- törölt felhasználó -    
Idézet (TianaBlack @ 2015.05.07. 19:15)
Hű, olyan rég jártam a topicban sad.gif Az a helyzet, hogy nagyon-nagyon sokat gondolkodtam és egy számomra elég fontos döntést is meghoztam. Nagyon kedvelem a srácokat, de tegyünk félre mindent, már nem az a banda, ami mondjuk 2 vagy 3 évvel ezelőtt volt. Zayn kilépése hatalmas nyomást gyakorolt rám, a Louis-szal való vitája meg pláne (ha valaki nem látta volna Zayn tweetjét: "Louis, emlékszel még az életedre azelőtt, mielőtt az enyémről kezdtél volna hülyeségeket kommentelni?") Szóval, azt hiszem nagyon dühös lettem. Végül is magamra. Mert egy ideje nem érdekel sem Lou, sem Hazza, sem Liam és sem Niall. Azt hiszem kezdek megtörni. Na de egy szónak is száz a vége... Vissza kell szednem a directionerségem minden kicsi porcikáját a koncertig! biggrin.gif biggrin.gif Segítsetek kérlek! ohmy.gif

Én pláne baromi rég jártam itt, nem csak ebben a topikban, hanem úgy általánosan a Starityn (sok "a fejem a falba verem" esetet megspóroltam ezzel egyébként XD nyugi, amúgy sosem vertem a fejem a falba), de olvasgatok.
Én is szerettem őket, nagyon sokáig igazából, bár sose voltam az a nagy directioner, sőt, sose mondtam annak magam, mert nem hallgattam a zenéjüket egész nap, a kedvenc énekesem már akkor is Lana Del Rey volt, és sokkal jobban rajongtam egy autós műsorért, mint értük, de meghatározó részei voltak az életemnek, pl. az 1D-day egy olyan dolog volt, amire még sokáig emlékezni fogok szerintem, emlékszem, vigyorogva néztem végig és azon ábrándoztam,hogy milyen lehet ott lenni.
A srácokat, mint magukat, szeretem. De annyira kinőtték már az One Directiont, hogy az elképesztő. Nem tudom, lenne-e lehetőségük kitörni és gyávák, vagy nem tehetik meg, de annyira be lettek skatulyázva ebbe a tinibanda szerepbe, hogy mindenkinek a kölyökképű srácok jutnak az eszébe szerintem. Olyan az egész, mint egy süllyedő hajó, ami bármelyik percben széthullhat. Zayn kilépése óriási k*csögség volt, de neki volt a legtöbb esze, leghamarabb tűnt fel, hogy ez az egész nem működik. Aztán én nem tudom, hogy a srácok hisznek-e benne, hogy még igen, vagy ők isszák majd meg a levét, de nem lesz ez a dolog hosszú életű szerintem.
Az már más tészta, hogy van jegyed a koncertre, így nyilván nem lehet az, hogy most akkor mégse megyek el, vagy ilyenek, persze azt a jegyet annak tudatában vetted meg, hogy öt főt látsz.
Szerintem ne agyalj ezen, én is túltettem magam rajtuk, nem követem már őket egyáltalán, nem tudom, hol tartanak. Olvasom a róluk írt cikkeket, a balhékat, megmosolygok képeket, de ennyi. Viszont ha lenne lehetőségem látni őket, azért nem kérdés, hogy elmennék, és szerintem az előtte levő napokban benned is előjön majd a drukk, mert akiket ennyire szerettél, szerintem nem válsz közönyössé irántuk két perc alatt (óh, néha még most is elérzékenyülök, így, a 18-hoz közeledve, mikor meglátom Lagzi Lajcsit a tévében, hatéves énem legnagyobb szerelmét - halál komoly, apával túl sok Dáridót néztem, és számomra akkor a helyes pasi Lagzi Lajcsi volt _nevet.gif ). Csak ne görcsölj ezen biggrin.gif Nincs abba semmi, ha nem érdekelnek már annyira, végül is Zayn kilépése és a sok balhé elég sok mindent megmutatott, bebizonyított és megváltoztatott, és vége van annak, amit a rajongók annyira szerettek régen. Most majd meglátod, mennyire jók négyen, de úgyis tuti biztos, hogy élvezni fogod, emiatt nem kell aggódnod biggrin.gif Hangulatot, azt tudnak csinálni. smileeee.gif
(sokszor írtam, hogy szerintem. XD mindegy. XDD)
1 felhasználónak tetszik: Rory gilmore 12
2015. május 13. 13:38 #13932
IvettB
IvettB
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.13.
Hozzászólás: 10
Csatolások: 0
Azonosító: 243749
Offline offline
Idézet (Kelsey @ 2014.11.03. 01:42)
Na szép gyerekek, fájdítsátok csak itt a szívemet! Én is melózok ezerrel, de azt a bizonyos spórolt összeget már elköltöttem. A továbbiakban keresendő összegeknek is sajnos megvan a helyük már. És nyárra össze tudnám spórolni, de banyek, MOST kell megvenni a nyomorult jegyet, és még mindig NINCSEN akivel menni tudnék. Nem éppen lakok Bécs szomszédságában. Nincs 1D rajongó barátom, aki 3 órát utazna velem kocsival, vagy vonattal, de akkor meg még többet... De nem baj, eljön még az én időm. Vagy nem. De az biztos. rohog.gif


Sajna nekem sincs kivel menjek, egy 1D rajongó barátnőm van, ő pedig sajna nem tud jönni, én meg szrban maradtam xD pedig már kész voltam megrendelni a jegyet :'(
2015. május 13. 14:02 #13933
IvettB
IvettB
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.13.
Hozzászólás: 10
Csatolások: 0
Azonosító: 243749
Offline offline
Idézet (Lucy Taylor @ 2014.11.02. 17:15)
Wáá,akiknek jól megy xdd Akkor előre is jó szórakozást,mindkettőtöknek!!Én is menni akartam,de mivel nekem sincs kivel mennem és másra gyűjtöm a spórolt pénzt,így ez még várat magára. smileeee.gif


Nekem sincs kivel menjek :'(
2015. május 13. 22:26 #13934
IvettB
IvettB
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.13.
Hozzászólás: 10
Csatolások: 0
Azonosító: 243749
Offline offline
Megy valaki Bécsbe a koncertjükre? Én annyira de annyira szeretnék, de sajnos nincs kivel :'(
2015. május 14. 19:15 #13935
- törölt felhasználó -    
Na?Engem megfogott... rohog.gif
http://www.kepfeltoltes.hu/150514/11222188_475278185962921_4970632765090283023_n_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
6 felhasználónak tetszik: Klauflau, Rory gilmore 12, bitchina, ONE DIRECTION20, kesty, twilightgirl0910
2015. május 15. 22:32 #13936
Rory gilmore 12
Rory gilmore 12
Supportive
 
StátuszTry to Choose love every single day
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.22.
Hozzászólás: 4430
Csatolások: 35
Azonosító: 223039
Offline offline
Menszi csávó... rohog.gif

http://38.media.tumblr.com/903432da4c7aec9c23247c1918e5facd/tumblr_nodnqxfiYJ1rxkzk5o1_250.gifhttp://38.media.tumblr.com/fb9c735e2962cc9c9ad22e6132d93b71/tumblr_nodnqxfiYJ1rxkzk5o2_250.gif
3 felhasználónak tetszik: ONE DIRECTION20, Klauflau, Kyra1999
2015. május 17. 15:03 #13937
- törölt felhasználó -    
Goal
http://s9.favim.com/orig/130907/1d-2013-cute-directioner-Favim.com-903712.png
2 felhasználónak tetszik: Kyra1999, Rory gilmore 12
2015. május 19. 19:59 #13938
- törölt felhasználó -    
Ti olvastok valamilyen One Directionnel kapcsolatos blogot?Én xd olyan jól jártam hogy az egyik kedvencemet törölte a készítő rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Rory gilmore 12
2015. május 19. 20:20 #13939
Rory gilmore 12
Rory gilmore 12
Supportive
 
StátuszTry to Choose love every single day
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.22.
Hozzászólás: 4430
Csatolások: 35
Azonosító: 223039
Offline offline
Idézet (Blackett @ 2015.05.19. 19:59)
Ti olvastok valamilyen One Directionnel kapcsolatos blogot?Én xd olyan jól jártam hogy az egyik kedvencemet törölte a készítő rohog.gif


Én olvastam egyet,de sajnos a készítő eltűnt már hónapok óta nem írt új részt...pedig pont a legizgalmasabb rész volt.. rohog.gif
2015. május 19. 21:16 #13940
Evelin1D
Evelin1D
ღ Forever Young ღ
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.03.
Hozzászólás: 1428
Csatolások: 7
Azonosító: 211179
Offline offline
hát én elkezdtem olvasni a Darkot... de befejeztem heart.gif
970 oldal 692 693 694 695 696 697 698 699 700 701 702
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok