Starity

One Direction

970 oldal 960 961 962 963 964 965 966 967 968 969 970
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. szeptember 17. 20:49 #19381
Kincses Bogi
Kincses Bogi
❤Mrs Tomlinson❤
 
StátuszOne Direction szív,One Direction lélek,One Direction fan leszek,amíg csak èlek ❤
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.07.
Hozzászólás: 2422
Csatolások: 73
Azonosító: 236950
Offline offline
http://onedweb.com/jon-a-larry-sorozat-a-tsf/

reklamalo.gif reklamalo.gif reklamalo.gif reklamalo.gif mad.gif mad.gif mad.gif mad.gif grrr.gif grrr.gif furesz.gif furesz.gif
2016. szeptember 17. 22:44 #19382
- törölt felhasználó -    
Idézet (Kincses Bogi @ 2016.09.17. 20:49)
http://onedweb.com/jon-a-larry-sorozat-a-tsf/
reklamalo.gif  reklamalo.gif  reklamalo.gif  reklamalo.gif  mad.gif  mad.gif  mad.gif  mad.gif  grrr.gif  grrr.gif  furesz.gif  furesz.gif



https://media.giphy.com/media/13DZVVMpiYWTKg/giphy.gif

Leállnak valaha is ezzel a témával, jesszus...
2016. szeptember 22. 07:31 #19383
Pityang
Pityang
 
Státusz//10.27.//
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.17.
Hozzászólás: 755
Csatolások: 0
Azonosító: 243873
Offline offline
Idézet (Kincses Bogi @ 2016.09.17. 20:49)
http://onedweb.com/jon-a-larry-sorozat-a-tsf/
reklamalo.gif  reklamalo.gif  reklamalo.gif  reklamalo.gif  mad.gif  mad.gif  mad.gif  mad.gif  grrr.gif  grrr.gif  furesz.gif  furesz.gif


Ja, mert minden fiúbandát rögtön melegnek kell titulálni, mi? Mekkora egy anyagi bukás lesz ez a film... dry.gif dry.gif
2016. szeptember 28. 20:44 #19384
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Sziasztok!
Elindítottam két külön topikot a fiúk szólómunkájának – innentől oda is pakolhatjátok fel a dolgokat, és akkor talán kicsit rendezettebben meg tudjátok találni, ha kerestek valamit wink.gif
Harry Styles
Zayn Malik
... igény és munkásság mértékének függően jöhet a többieknek is külön topik. meghajolo.gif
2016. december 02. 20:22 #19385
- törölt felhasználó -    
nem voltam itt szeptember óta - BTW ÚJ PROFILT CSINÁLTAM, nem tudom emlékeztek-e még rám poproorn néven voltam fent - és feljövök arra gondolva, hé hátha történt itt valami érdekes és bitch larry sorozat, meg hogy ez milyen nagyot fog bukni.
aha
aha
aha.
nem akarjátok elfogadni, de a fandomnak elég jelentős része shippeli Larryt, a tinilányok imádják a gay couple-ket, mindegy hogy Larry-e vagy sem. egy lánynak rohadt attractive ha két fiú cukiskodik, bárkikről legyen szó.
btw nem alaptalanul shippeli őket olyan sok emberke, csináltak azért dolgokat, valljuk be:)
2016. december 09. 20:55 #19386
Kincses Bogi
Kincses Bogi
❤Mrs Tomlinson❤
 
StátuszOne Direction szív,One Direction lélek,One Direction fan leszek,amíg csak èlek ❤
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.07.
Hozzászólás: 2422
Csatolások: 73
Azonosító: 236950
Offline offline
Ez hihetetlen egyszerűen szörnyű cray.gif cray.gif cray.gif cray.gif cray.gif cray.gif cray.gif cray.gif cray.gif
2016. december 21. 20:50 #19387
Kincses Bogi
Kincses Bogi
❤Mrs Tomlinson❤
 
StátuszOne Direction szív,One Direction lélek,One Direction fan leszek,amíg csak èlek ❤
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.07.
Hozzászólás: 2422
Csatolások: 73
Azonosító: 236950
Offline offline
Sziasztok! Olyan rég voltunk már itt! Ezzel a képpel szeretnék kellemes téli szünetet kívánni !

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/dd/61/0c/dd610c4927b7343d4e2735e21b19f848.jpg
2 felhasználónak tetszik: forever.romanci, Pityang
2016. december 24. 07:52 #19388
Kincses Bogi
Kincses Bogi
❤Mrs Tomlinson❤
 
StátuszOne Direction szív,One Direction lélek,One Direction fan leszek,amíg csak èlek ❤
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.07.
Hozzászólás: 2422
Csatolások: 73
Azonosító: 236950
Offline offline
Ezzel a képpel szeretnék nagyon sok boldog születésnapot kívánni Louisnak! wub.gif wub.gif heart.gif heart.gif heart.gif


https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/0c/bc/4c/0cbc4cd185ee3b52580d79747d50489d.png
1 felhasználónak tetszik: Pityang
2016. december 26. 21:55 #19389
Pityang
Pityang
 
Státusz//10.27.//
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.17.
Hozzászólás: 755
Csatolások: 0
Azonosító: 243873
Offline offline
Idézet (xblanche @ 2016.12.02. 20:22)
nem voltam itt szeptember óta - BTW ÚJ PROFILT CSINÁLTAM, nem tudom emlékeztek-e még rám poproorn néven voltam fent - és feljövök arra gondolva, hé hátha történt itt valami érdekes és bitch larry sorozat, meg hogy ez milyen nagyot fog bukni.
aha
aha
aha.
nem akarjátok elfogadni, de a fandomnak elég jelentős része shippeli Larryt, a tinilányok imádják a gay couple-ket, mindegy hogy Larry-e vagy sem. egy lánynak rohadt attractive ha két fiú cukiskodik, bárkikről legyen szó.
btw nem alaptalanul shippeli őket olyan sok emberke, csináltak azért dolgokat, valljuk be:)


Hát nézd, szerintem tinilánytól függ a dolog. Én például személy szerint, annak ellenére hogy nem vallom magamat homofóbnak, mindennek, csak nem cukinak találom, ha összehoznak két srácot, akik nincsenek is együtt. És ezzel most nem a Larry-t vagy a Larrie-ket támadom, de ameddig nincs coming out, és néhány interjú-részleten kívül nem látok több "bizonyítékot", addig én nem is fogom elhinni, addig szerintem nincsenek együtt.
Filmet forgatni erről meg szerintem totálisan felesleges. Egyrészt azért, mert szerintem mindenki tudja hogy mennyire kényes téma maga a Larry, és mennyire könnyen hajba kapnak az emberek ezen. Szerintem (már nagyon régen nem írtam ide, és már nagyon régen nem is voltam fent és nem is olvastam a hozzászólásokat) már itt is volt belőle nézeteltérés. Csak a kedélyeket borzolják vele, aminek lássuk be, semmi értelme. Sok a Larry-s a fandom-ban, ez tény, de egyrészt azok mellett, akik ebben nem csak barátságot látnak (mint te) vannak olyanok is, akik csak a barátságot látják benne (mint én). És lássuk be, ebből általában csak harc lesz. Felesleges szócsaták. Bár talán pontosan ezért lehet igazad, és lehet ezért nem fog bukni a film, mert mindenki szörnyülködni akar majd a sorozaton... na az meg már csak nevetséges lesz!
(amúgy meg imádom a Harry profilképet a space buns-al _nevet.gif )
2016. december 28. 23:01 #19390
Rory gilmore 12
Rory gilmore 12
Supportive
 
StátuszTry to Choose love every single day
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.22.
Hozzászólás: 4430
Csatolások: 35
Azonosító: 223039
Offline offline
Hali embörök!
Nem is tudom miért írok most ide..ne kérdezzétek. laugh.gif Egyszerűen csak visszaolvastam a régi hozzászólásaimat amit ebbe a topikba írtam és hát nem túlzok ha,azt mondom woah..amiket én itt leműveltem..rohog.gif Szóval igen,kicsit most furán érzem magam,de egyben boldogan is, vagyis ki ne örülne annak ha Haroldról képeket nézegetne? happy.gif Már csak ezért is megérte..höhöh. Ahogy elnéztem miket irkáltam tavaly ilyenkor nem egyszer néztem furán..hát akkor azok akik azt netán merészkedtek elolvasni..nem gondolnék bele. De hát nézzétek el,fangirl rohama mindenkinek van(legalábbis nagy százaléknak)..és nem hazudok,ha azt mondom még mindig nem nőttem ki,nem is akarom. Csak most már fanfictionok olvasásával ütöm az időm.mács bedör. thumbup2.gif Én élvezem.
Na szóval még mindig nem értem miért vetemedtem arra,hogy most ezzel fárasszalak titeket(vagy senkit) egyszerűen csak valami 'őszinteségifangirl roham tört rám'. rohog.gif Másrészről már olyan régen voltam itt és fárasztottam az embereket. Na és most azt hiszem befejezem az értelmetlen papolást.Elnézést,nem tehetek róla ez van. sleep.gif
2 felhasználónak tetszik: White Soul, Pityang
2016. december 31. 16:50 #19391
Kincses Bogi
Kincses Bogi
❤Mrs Tomlinson❤
 
StátuszOne Direction szív,One Direction lélek,One Direction fan leszek,amíg csak èlek ❤
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.07.
Hozzászólás: 2422
Csatolások: 73
Azonosító: 236950
Offline offline
Happy New Year! wub.gif wub.gif heart.gif heart.gif

http://www.lovethispic.com/uploaded_images/57714-One-Direction-Happy-New-Year.jpg
2 felhasználónak tetszik: Pityang, Rory gilmore 12
2016. december 31. 20:12 #19392
- törölt felhasználó -    
Idézet (Pityang @ 2016.12.26. 21:55)
Hát nézd, szerintem tinilánytól függ a dolog. Én például személy szerint, annak ellenére hogy nem vallom magamat homofóbnak, mindennek, csak nem cukinak találom, ha összehoznak két srácot, akik nincsenek is együtt. És ezzel most nem a Larry-t vagy a Larrie-ket támadom, de ameddig nincs coming out, és néhány interjú-részleten kívül nem látok több "bizonyítékot", addig én nem is fogom elhinni, addig szerintem nincsenek együtt.
Filmet forgatni erről meg szerintem totálisan felesleges. Egyrészt azért, mert szerintem mindenki tudja hogy mennyire kényes téma maga a Larry, és mennyire könnyen hajba kapnak az emberek ezen. Szerintem (már nagyon régen nem írtam ide, és már nagyon régen nem is voltam fent és nem is olvastam a hozzászólásokat) már itt is volt belőle nézeteltérés. Csak a kedélyeket borzolják vele, aminek lássuk be, semmi értelme. Sok a Larry-s a fandom-ban, ez tény, de egyrészt azok mellett, akik ebben nem csak barátságot látnak (mint te) vannak olyanok is, akik csak a barátságot látják benne (mint én). És lássuk be, ebből általában csak harc lesz. Felesleges szócsaták. Bár talán pontosan ezért lehet igazad, és lehet ezért nem fog bukni a film, mert mindenki szörnyülködni akar majd a sorozaton... na az meg már csak nevetséges lesz! 
(amúgy meg imádom a Harry profilképet a space buns-al _nevet.gif )

UGYE szerintem is k.rva cuki:333
btw en ezt altalanosan gondoltam, gay couple-ok mindig edesek - nem mintha a straight parok nem lennenek azok, csak az elobbiekben valahogy van valami kulonleges
egyebkent nem hiszem hogy 'mindenki' szornyulkodni fog majd a sorozaton. ebben az evben 2 olyan sori is indult /Eyewitness es SKAM/ ahol ket gay boy volt a foszereplo es imadtak. az utobbi sorozatnak ez volt a 3. evada es minden season valaki masrol szolt. es ez az evada volt a legnepszerubb.
ne vedd ugy kerlek hogy vitatkozni akarok veled, ugy sem foglak meggyozni sem teged, sem senkit, nem ez a celom. hidd el en sem hiszem, hogy valaha lesz coming out es neha erosen ketelkedek ebben az egeszben (azert annyira nagyon dark larrie meg nem vagyok es nem is szandekozok az lenni) de valahogy visszaterek a larrie fandomba mindig mert valamilyen proof meggyoz.
ess boldog uj evet nektek elore is:)
2017. január 01. 14:20 #19393
Pityang
Pityang
 
Státusz//10.27.//
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.17.
Hozzászólás: 755
Csatolások: 0
Azonosító: 243873
Offline offline
Idézet (xblanche @ 2016.12.31. 20:12)
UGYE szerintem is k.rva cuki:333
btw en ezt altalanosan gondoltam, gay couple-ok mindig edesek - nem mintha a straight parok nem lennenek azok, csak az elobbiekben valahogy van valami kulonleges
egyebkent nem hiszem hogy 'mindenki' szornyulkodni fog majd a sorozaton. ebben az evben 2 olyan sori is indult /Eyewitness es SKAM/ ahol ket gay boy volt a foszereplo es imadtak. az utobbi sorozatnak ez volt a 3. evada es minden season valaki masrol szolt. es ez az evada volt a legnepszerubb. 
ne vedd ugy kerlek hogy vitatkozni akarok veled, ugy sem foglak meggyozni sem teged, sem senkit, nem ez a celom. hidd el en sem hiszem, hogy valaha lesz coming out es neha erosen ketelkedek ebben az egeszben (azert annyira nagyon dark larrie meg nem vagyok es nem is szandekozok az lenni) de valahogy visszaterek a larrie fandomba mindig mert valamilyen proof meggyoz.
ess boldog uj evet nektek elore is:)


Többet kéne így hordania a haját... jah, hogy nem tudja, mert LEVÁGATTA! (remélem érzed mennyire fáj nekem ezen tette, és mélységesen remélem hogy megint növeszteni fogja mert hjaj wub.gif wub3.gif )
Igazából hogy őszinte legyek egyik sorozatról sem hallottam még, bár mivel az ilyen sorozatok, amelyeket egyrészt tiniknek gyártanak, másrészt néha még normális forgatókönyvet sem írnak hozzá, gyakran fordulnak át komédiába, méghozzá abba a fajtába, ami nem igazán az én világom. De ez mondjuk egy másik történet smileeee.gif
Mivel magán a Larry-kapcsolaton alapszik majd a történet, ezért gondoltam hogy megint sok konfliktust és ellentéteket szíthatna a rajongótábor köreiben, az pedig szerintem a jelenlegi helyzetben nem lenne túlságosan jó, így is rengeteget vitatkozunk.
Egyébként én sem akartam beléd kötni vagy vitatkozni, távol álljon tőlem a szándék! smileeee.gif
A coming out-ban egyébként sem azért kételkedem, mert meg lennék róla győződve hogy mind Louis, mind Harry heteroszexuális, ellenben az ellenkezőjét sem gondolom, a nemi hovatartozásuk amúgy sem érzem hogy az én dolgom lenne, nincs közöm az életükhöz. Inkább arra gyanakszom hogy az földhöz vágná a karrierjüket... végül is sok múlik az image-ük szempontjából azon, hogy a tinilányok elhiggyék, egyszer el fogják majd őket venni a srácok... jó, ez túlzás volt, de remélem érted mire gondolok éppen _nevet.gif
Az pedig szerintem még nem ásta bele magát eléggé a dologba, aki nem nézett meg egyetlen Larry-proof videót sem az interneten, szóval azt hiszem értem mire gondolsz a meggyőző-dolgokkal kapcsolatban. De azt hiszem ebből is látszik hány különböző formában lehet vélekedni két ember kapcsolatáról...
Egyébként neked is boldog új évet, reménykedjünk benne hogy 2017 minden szempontból jobb lesz! (olyat is olvastam már hogy Július felé a srácok is visszatérnek majd, ha bejelentik a MITAM turnét én ott fogok meghalni a szobám közepén a fangirleléstől!)
2017. január 22. 16:48 #19394
Kincses Bogi
Kincses Bogi
❤Mrs Tomlinson❤
 
StátuszOne Direction szív,One Direction lélek,One Direction fan leszek,amíg csak èlek ❤
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.07.
Hozzászólás: 2422
Csatolások: 73
Azonosító: 236950
Offline offline
https://scontent.cdninstagram.com/t50.2886-16/16147694_249727108797001_6418048391523074048_n.mp4

wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif heart.gif heart.gif
1 felhasználónak tetszik: Yuri Stylinson
2017. január 22. 17:58 #19395
- törölt felhasználó -    
Idézet (xblanche @ 2016.12.02. 20:22)
nem voltam itt szeptember óta - BTW ÚJ PROFILT CSINÁLTAM, nem tudom emlékeztek-e még rám poproorn néven voltam fent - és feljövök arra gondolva, hé hátha történt itt valami érdekes és bitch larry sorozat, meg hogy ez milyen nagyot fog bukni.
aha
aha
aha.
nem akarjátok elfogadni, de a fandomnak elég jelentős része shippeli Larryt, a tinilányok imádják a gay couple-ket, mindegy hogy Larry-e vagy sem. egy lánynak rohadt attractive ha két fiú cukiskodik, bárkikről legyen szó.
btw nem alaptalanul shippeli őket olyan sok emberke, csináltak azért dolgokat, valljuk be:)

Rohadt rég írtam ide. Nos, én is lány vagyok, és valahogy nekem nem öttrektiv, ha valakit össze akarnak b*zítani, és nem azért, mert homofób vagyok, semmi bajom a melegekkel, és én is shippelek egy csomó barátságot, de én ezt a Larry dolgot soha nem fogom tudni megérteni XD Szerintem rettentően nevetséges, hogy elvakult 14 éves kislányok, akik erre nedvesednek, tönkretesznek egy barátságot (mondjuk az is gáz, ha egy barátság ilyen miatt tönkremegy, de mindegy), mert szentül hisznek benne, hogy a kedvencük meleg. A "csinálnak dolgokat" részre annyit, hogy olyan dolgokat csinálnak, amit anno gimiben a fiú osztálytársaíim egymással, semmi többet, aztán persze a tinifantázia jóval többet szeret beleképzelni a dologba, mert ez csak úgy izgalmas. Aztán majd úgyis kinőnek belőle, mint minden normális ember (remélhetőleg). 19 éves fejjel írom ezt, úgyhogy én már kicsit más szemmel látom a dolgokat.
2 felhasználónak tetszik: Glamster, Pityang
2017. november 02. 17:35 #19396
Yuri Stylinson
Yuri Stylinson
visszatérő vendég
 
Státuszshe's a nasty one
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.08.13.
Hozzászólás: 199
Csatolások: 3
Azonosító: 266027
Offline offline
Idézet (Szabe @ 2017.01.22. 17:58)
Rohadt rég írtam ide. Nos, én is lány vagyok, és valahogy nekem nem attrektiv, ha valakit össze akarnak b*zítani, és nem azért, mert homofób vagyok, semmi bajom a melegekkel, és én is shippelek egy csomó barátságot, de én ezt a Larry dolgot soha nem fogom tudni megérteni XD Szerintem rettentően nevetséges, hogy elvakult 14 éves kislányok, akik erre nedvesednek, tönkretesznek egy barátságot (mondjuk az is gáz, ha egy barátság ilyen miatt tönkremegy, de mindegy), mert szentül hisznek benne, hogy a kedvencük meleg. A "csinálnak dolgokat" részre annyit, hogy olyan dolgokat csinálnak, amit anno gimiben a fiú osztálytársaim egymással, semmi többet, aztán persze a tinifantázia jóval többet szeret beleképzelni a dologba, mert ez csak úgy izgalmas. Aztán majd úgyis kinőnek belőle, mint minden normális ember (remélhetőleg). 19 éves fejjel írom ezt, úgyhogy én már kicsit más szemmel látom a dolgokat.


Omg hogy kihalt ez a topik... na nem baj, megpróbálom életre kelteni. Szóval......
Először is tőled meglehetősen sértő, ha egy olyat írsz "14 éves kislányok, akik arra nedvesednek..." Csak úgy leszögezném, hogy a 14 éves korban lévők már köztudottan nem nevezhetőek kislánynak, mert nagyban a pubertásban vannak és ilyenkor már sokaknak a személyisége és az esze eléggé kiforrott ahhoz, hogy ne csak "nevesedjenek", hanem hogy inkább érzelmeket kreáljanak a dolog mögé. Az, hogy ezek valóságosak; már másodlagos dolog, de akkor abban a pillanatban jó és az, hogy valaki képzeleg valakikről nem feltétlen azt jelenti, hogy éppen "nedvesedik", sőt 99%-ban biztos nem.
Barátság? Ugyan már... Ennyi idő elteltével már világossá válhatott minden fannak (az elvakultakat nem említeném), hogy a One Direction kirakatbanda volt (erről még egy cikk is íródott az oldalon), amit tudni lehet abból, hogy hogyan nyilatkoznak feloszlás után egymásról.
Harmadszor és amiért ezt a hozzászólást is írom; NEM. Nem melegek. Miért gondolod, hogy ahhoz, hogy valaki kicsit talán romantikusabban nézzen egy egynemű haverjára, ahhoz melegnek kell lennie? Számtalan olyan történet és megjegyzem: valós történne van, amikben hetero srácok kerültek valamilyen kapcsolatba egynemű embertáraikkal. Én is shippeltem Larry-t, de egy pillanatig sem hittem, hogy HOMOszexuálisak. Biszex-re gondoltam, de az már más tészta. Van egy ilyesmi film is, ha érdekelne; Brokeback Mountain.
Az egész Larry dolognak pedig van alapja. Olyan nincs, hogy alaptalan. Nem akarlak megtéríteni, véletlenül sem szándékom, mitöbb már én sem vagyok egy Larry fanatikus.
https://www.youtube.com/watch?v=3IPJPSGkfEA&t=142s
970 oldal 960 961 962 963 964 965 966 967 968 969 970
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok