Starity

Rubinrot / Rubinvörös (2013)

5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. július 05. 10:34 #1
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
2012. február 21 -ével megkezdődtek a Rubinvörös cimű könyv megfilmesítésének munkálatai.

A könyvet Kerstin Gier, német írónő írta. A könyvsorozat három tagja: Rubinvörös, Zafírkék és a befejező kötet a Smaragdzöld. A trilógia első két része, már nálunk Magyarországon is megjelent, a harmadik kötet minden bizonnyal 2012. novemberében kerül magyar nyelven a könyvesboltok polcaira.


A Rubinvörös című könyvből készülő filmre sajnos itt Magyarországon még várni kell, ugyanis a hivatalos német premier 2013 -ban lesz, valamikor Húsvét tájékán.

Azt sajnos nem tudom mennyiben tér majd el a könyv és a film, de mindenesetre érdekes film kerekedik majd ki remélem, hiszen maga a könyv lebilincselő. Mindenesetre Gwendolyn Sheperd szerepét Maria Ehrich -re osztották, Gwendolyn időutazó társa, a mindig csinos és hihetetlenül tehetséges: Gideon de Villiers -t pedig Jannis Niewöhner fogja alakítani. Charlotte Montrose -t pedig a csinos Laura Berlin fogja megszemélyesíteni.

9 felhasználónak tetszik: CuteLife, flox87, DoDo97, adriienn96, VanessaWolfe13, Alison Lerman, Alexis_0504, corny4, Dorcsii99
2012. július 06. 10:47 #2
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Én csak azt sajnálom, hogy a színészeket már megint nem a karaktereknek megfelelően válogatták össze. reklamalo.gif

Újabb kisfilm (fanmade), angol felirattal (ha esetleg valaki nem értené a németet.) blush.gif
1 felhasználónak tetszik: VanessaWolfe13
2012. július 11. 18:54 #3
Lindsay019
Lindsay019
Disney princess♔
 
Státusz"Some people are worth melting for." Olaf ♥
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.04.22.
Hozzászólás: 4956
Csatolások: 54911
Azonosító: 58811
Offline offline
Exklúzív képek a német Bravo magazintól, akik elsőként szerezték meg a jogokat a közzétételhez. beer.gif
Teljes cikk itt.
6 felhasználónak tetszik: Minimanó94, duracell, Nita09, adriienn96, VanessaWolfe13, Alison Lerman
2012. július 11. 19:23 #4
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Érdekes cikk volt. Köszi.
2012. július 12. 14:02 #5
flox87
flox87
Kém
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.27.
Hozzászólás: 1512
Csatolások: 19
Azonosító: 128211
Offline offline
A könyv nagyon tetszett, de a színészek nem igazán passzolnak szerintem a karakterekre, de majd meglátjuk. laugh.gif és a Smaragdzöldet nagyon várom már happy.gif
2 felhasználónak tetszik: Minimanó94, Lindsay019
2012. július 12. 14:40 #6
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Idézet (flox87 @ 2012.07.12. 14:02)
A könyv nagyon tetszett, de a színészek nem igazán passzolnak szerintem a karakterekre, de majd meglátjuk. laugh.gif  és a Smaragdzöldet nagyon várom már  happy.gif


Amúgy szerintem is nagyon különböznek a karakterek. Hol marad a zöld szemű Gideon? Na meg a fekete hajú, kék szemű Gwen? És a vörös!!! Charlotte???
2012. július 12. 21:38 #7
Lindsay019
Lindsay019
Disney princess♔
 
Státusz"Some people are worth melting for." Olaf ♥
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.04.22.
Hozzászólás: 4956
Csatolások: 54911
Azonosító: 58811
Offline offline
Idézet (Minimanó94 @ 2012.07.12. 14:40)
Amúgy szerintem is nagyon különböznek a karakterek. Hol marad a zöld szemű Gideon? Na meg a fekete hajú, kék szemű Gwen? És a vörös!!! Charlotte???


A képeken mondjuk nem látszik, de remélhetőleg Maria kapott egy kék kontaktlencsét. Vagyis nagyon remélem. Amúgy én is alig várom a Smaragdzöldet, főleg a Zafírkék vége miatt... hát nagyon kíváncsi vagyok már. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Alison Lerman
2012. július 12. 21:53 #8
flox87
flox87
Kém
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.27.
Hozzászólás: 1512
Csatolások: 19
Azonosító: 128211
Offline offline
Idézet (Minimanó94 @ 2012.07.12. 14:40)
Amúgy szerintem is nagyon különböznek a karakterek. Hol marad a zöld szemű Gideon? Na meg a fekete hajú, kék szemű Gwen? És a vörös!!! Charlotte???

Miért te Leslie-t így képzelted el? csak mert én nagyon nem. Mondjuk Charlotte* mindig belülről egy szőke libának gondoltam, szóval lehet, hogy a belső kisugárzása rolleyes.gif
Mondjuk én is remélem, hogy befestik a hajukat és kapnak kontaktlencsét.
2012. július 13. 14:44 #9
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Idézet (flox87 @ 2012.07.12. 21:53)
Miért te Leslie-t így képzelted el? csak mert én nagyon nem. Mondjuk Charlotte* mindig belülről egy szőke libának gondoltam, szóval lehet, hogy a belső kisugárzása rolleyes.gif 
Mondjuk én is remélem, hogy befestik a hajukat és kapnak kontaktlencsét.


Na igen, Leslie. Nem tudom, de mintha a könyvben szeplős, fehér lányként lenne emlegetve. blush.gif
Oké, Charlotte sose volt rendes, de akkor is nekem elég fura, hogy épp az a pláne a könyvben, hogy MINDENKI vörös, kivétel Gwen. rolleyes.gif Ezzel annyira elviszi más irányba. dry.gif

Idézet
A képeken mondjuk nem látszik, de remélhetőleg Maria kapott egy kék kontaktlencsét. Vagyis nagyon remélem. Amúgy én is alig várom a Smaragdzöldet, főleg a Zafírkék vége miatt... hát nagyon kíváncsi vagyok már.


Hát, nem tudom én is reménykedem abban a kontaktlencsében. Amúgy már én is nagyon várom, vannak elméleteim, és remélem be is válnak. blush.gif
1 felhasználónak tetszik: Lindsay019
2012. július 13. 18:27 #10
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
– Nem olyan bonyolult. A te dédnagyapád és az ő üknagyapja ikertestvérek voltak. Tehát a te üknagyapád egyúttal az ő üküknagyapja. – Amikor a nő meglátta a férfi értetlen arckifejezését, felnevetett. – Majd lerajzolom neked.

Az első dolog, ami James száján kiszaladt, amikor megpillantotta, ez volt: – A teremburáját! Szegény gyermeknek annyi a szeplője, mint égen a csillag! Ha nem kezd el sürgősen valamilyen bőrfehérítőkrémet használni, sohasem megy férjhez!

Mivel nem volt jobb ötletem, buszmegállónak öltöztem, és mire a végéhez közeledett az este, legszívesebben mindenkit leütöttem volna a táblámmal, mert folyton a menetrendről faggattak

– Tényleg olvas az ember gondolataiban?- suttogtam.
– A lakáj? – suttogta vissza Gideon. – Remélem, nem. Épp arra gondoltam, hogy egy menyétre hasonlít.
Csak nem egy leheletnyi humor fültanúja lehettem? Tényleg egy tréfa hagyta el Mr. Elazútból Fontosmissziót Teljesítek száját?


Időközben megérkeztünk az első emeletre, elmentünk két további felfegyverzett őr mellett, akik közül az egyikkel a sárga ruhás férfi halkan váltott néhány szót. Mi is volt a jelszó? Qua nesquik mosquitos? Sürgősen be kell szereznem egy másik agyat.
7 felhasználónak tetszik: Lindsay019, flox87, biaa96, duracell, i.Tuli, adriienn96, VanessaWolfe13
2012. július 24. 23:54 #11
Lindsay019
Lindsay019
Disney princess♔
 
Státusz"Some people are worth melting for." Olaf ♥
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.04.22.
Hozzászólás: 4956
Csatolások: 54911
Azonosító: 58811
Offline offline
Most nézem, a blogra felkerült pár kép a mókusról is.
Hát róla igazából nem tudok mondani semmit, kicsit lehetne mókusosabb, de hát nem tűnik vészesnek. biggrin.gif
Szerintetek? smileeee.gif
http://www.rubinrot-der-film.de/Rubinrot_-_der_Film/Blog/Eintrage/2012/7/18_Neue_Fotos_von_Mr_Whitman..._files/shapeimage_2.png

http://www.rubinrot-der-film.de/Rubinrot_-_der_Film/Blog/Eintrage/2012/7/18_Neue_Fotos_von_Mr_Whitman..._files/JO1013.jpg
2 felhasználónak tetszik: duracell, Alison Lerman
2012. július 25. 16:26 #12
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Idézet (Lindsay019 @ 2012.07.24. 23:54)
Most nézem, a blogra felkerült pár kép a mókusról is. 
Hát róla igazából nem tudok mondani semmit, kicsit lehetne mókusosabb, de hát nem tűnik vészesnek.  biggrin.gif 
Szerintetek? smileeee.gif


Szerintem, gáz ez a pasi! Én is néztem már és hát őszintén szólva csalódtam, mert Mókust nagyon nem így képzeltem el. dry.gif Sokkal helyesebb és karakteresebb, ebbe a pasiba lesz szerelmes az összes csaj a suliban? (Kivétel, hát tudjuk kik a kivételek rohog.gif )
1 felhasználónak tetszik: flox87
2012. július 25. 16:28 #13
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Újabb szereplők,

Sibylle Canonica, mint Glenda Mondtrose (Charlotte édesanyja) biggrin.gif
Levin Henning, mint Nick Shepherd (Gwen öccse)
Kostja Ullman, mint James August Peregrin Pimplebottom
Jennifer Lotsi, mint Leslie (Gwen legjobb barátnője)
Florian Bartolo, mint Paul de Villers
Josefine Preu, mint Lucy
Veronica Ferres, mint Grace
5 felhasználónak tetszik: Lindsay019, flox87, Nita09, adriienn96, Alison Lerman
2012. július 25. 20:02 #14
Lindsay019
Lindsay019
Disney princess♔
 
Státusz"Some people are worth melting for." Olaf ♥
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.04.22.
Hozzászólás: 4956
Csatolások: 54911
Azonosító: 58811
Offline offline
Idézet (Minimanó94 @ 2012.07.25. 16:28)
Újabb szereplők,
Sibylle Canonica, mint Glenda Mondtrose (Charlotte édesanyja) biggrin.gif
Levin Henning, mint Nick Shepherd (Gwen öccse)
Kostja Ullman, mint James August Peregrin Pimplebottom
Jennifer Lotsi, mint Leslie (Gwen legjobb barátnője)
Florian Bartolo, mint Paul de Villers
Josefine Preu, mint Lucy
Veronica Ferres, mint Grace


James tökéletes, Leslie nagyon nem jó, Paul jó, bár kicsit keményebb vonásokkal képzeltem el, Lucyt szintén, de ők biztos jók lesznek. Grace nekem furcsa, Glenda túl kedves, Nick elmegy. Kihagytam valakit? laugh.gif
2012. július 25. 20:25 #15
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Idézet (Lindsay019 @ 2012.07.25. 20:02)
James tökéletes, Leslie nagyon nem jó, Paul jó, bár kicsit keményebb vonásokkal képzeltem el, Lucyt szintén, de ők biztos jók lesznek. Grace nekem furcsa, Glenda túl kedves, Nick elmegy. Kihagytam valakit? laugh.gif


Hát őszintén szólva nekem James se tetszett elsőre, de most már megbarátkoztam vele, - fogjuk rá! blush.gif
Hát a "nagyon nem jó" kifejezés nem takarja azt, amit Leslie-vel kapcsolatban érzek. reklamalo.gif
Hát nekem Paul -lal is gondjaim annak. Lucy elmegy, Nick aranyos. Glendával kapcsolatban pedig egyet értek. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Lindsay019
2012. július 25. 20:35 #16
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Teljes tisztázott szereplőgárda:


Főszereplők:
Gwendolyn - Maria Ehrich
Gideon - Jannis Niewöhner
Charlotte - Laura Berlin
Leslie - Jennifer Lotsi
Lucy - Josefine Preuß
Paul - Florian Bartholomäi
James - Kostja Ullmann
Grace, Gwen édesanyja - Veronica Ferres
Maddy néni - Katharina Thalbach
Falk de Villiers - Uwe Kockisch
Lady Arista - Gerlinde Locker

Németországi bemutató: 2013 március 14.


"A német Bravo újság kizárólagos jogokat szerzett a Rubinvörös című film néhány jelenetének közzétételére. (A film Kerstin Gier azonos című regénye alapján készült).

Kivonat a cikkből:

A Rubinvörös egyedül Németországban több, mint 1 millió példányban kelt el és további 27 ország vásárolta meg a jogokat.
A Rubinvörös az Időtlen szerelem trilógia első része, melyet sorban követ a Zafírkék és a Smaragdzöld. A film az első rész eseményeit foglalja magába.
A tartalom: Gwendolyn Shepherd teljesen hétköznapi 16 éves lány - az egyetlen különbség csupán, hogy családjának túl sok titok van a tarsolyában. Bizonyos családtagjai örökítik és örökölnek egy bizonyos időutazó-gént. Mindenki biztos benne, hogy Gwen unokatestvére, Charlotte jelenleg a gén hordozója, ezért minden körülötte forog. Egészen addig, míg Gwen egy nap a múlt századi Londonban nem találja magát. Azon nyomban világossá válik számára, hogy bizony ő az, aki időutazásra született. Minderről Gwen nagyon szívesen lemondana, ahogy Charlotte arrogáns barátjáról, Gideonról is legszívesebben megfeledkezne, csakhogy vele együtt kénytelen az időben nyomozásba kezdeni, hogy feltárja tulajdon családja titkát.

Egy biztos: Gwen bármit megtenne, hogy az ősi rejtélyt megfejtse. Ami azonban elkerüli a figyelmét, az hogy az időutazások során tanácsos lenne a szerelembeesést elkerülni, mert ez roppantul képes megbonyolítani a dolgokat.

forrás: http://vorospottyoskonyvek.mindenkilapja.hu/blog/25250022/renderpost/25332293/rubinvoros-film
2 felhasználónak tetszik: Lindsay019, adriienn96
2012. július 26. 10:18 #17
biaa96
biaa96
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.06.
Hozzászólás: 10
Csatolások: 0
Azonosító: 163403
Offline offline
Velem most lesz úgy először, hogy elolvastam egy könyvet és filmet csinálnak belőle, de az tuti idegesítő lesz, hogy nem teljesen ugyanazok fognak benne történni! a szereplőkről nekem az a véleményem, hogy a főbb szereplőkön még változtathatnak így szemszínen meg ilyesmin, de alapjában jók! Leslie-n és Charlotte-on én is nagyon meglepődtem.. Glendát pedig szerintem el tudná játszani az a nő, csak itt megtévesztő, hogy mosolyog biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Minimanó94, Lindsay019
2012. július 26. 10:23 #18
biaa96
biaa96
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.06.
Hozzászólás: 10
Csatolások: 0
Azonosító: 163403
Offline offline
Idézet (Minimanó94 @ 2012.07.13. 18:27)
– Nem olyan bonyolult. A te dédnagyapád és az ő üknagyapja ikertestvérek voltak. Tehát a te üknagyapád egyúttal az ő üküknagyapja. – Amikor a nő meglátta a férfi értetlen arckifejezését, felnevetett. – Majd lerajzolom neked.
Az első dolog, ami James száján kiszaladt, amikor megpillantotta, ez volt: – A teremburáját! Szegény gyermeknek annyi a szeplője, mint égen a csillag! Ha nem kezd el sürgősen valamilyen bőrfehérítőkrémet használni, sohasem megy férjhez!
Mivel nem volt jobb ötletem, buszmegállónak öltöztem, és mire a végéhez közeledett az este, legszívesebben mindenkit leütöttem volna a táblámmal, mert folyton a menetrendről faggattak
– Tényleg olvas az ember gondolataiban?- suttogtam. 
– A lakáj? – suttogta vissza Gideon. – Remélem, nem. Épp arra gondoltam, hogy egy menyétre hasonlít. 
Csak nem egy leheletnyi humor fültanúja lehettem? Tényleg egy tréfa hagyta el Mr. Elazútból Fontosmissziót Teljesítek száját?

Időközben megérkeztünk az első emeletre, elmentünk két további felfegyverzett őr mellett, akik közül az egyikkel a sárga ruhás férfi halkan váltott néhány szót. Mi is volt a jelszó? Qua nesquik mosquitos? Sürgősen be kell szereznem egy másik agyat.

ezek nagyon jók biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Minimanó94
2012. július 26. 10:24 #19
biaa96
biaa96
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.06.
Hozzászólás: 10
Csatolások: 0
Azonosító: 163403
Offline offline
Idézet (Lindsay019 @ 2012.07.24. 23:54)
Most nézem, a blogra felkerült pár kép a mókusról is. 
Hát róla igazából nem tudok mondani semmit, kicsit lehetne mókusosabb, de hát nem tűnik vészesnek.  biggrin.gif 
Szerintetek? smileeee.gif

hát én először nem igazán tudtam, hogy milyennek is képzeljem el, de sztem nem választottak olyan rosszul! smileeee.gif de azért nekem mégis fiatalnak tűnik egy tanárhoz x)
2012. július 26. 11:13 #20
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Idézet (biaa96 @ 2012.07.26. 10:24)
hát én először nem igazán tudtam, hogy milyennek is képzeljem el, de sztem nem választottak olyan rosszul! smileeee.gif de azért nekem mégis fiatalnak tűnik egy tanárhoz x)


Mr. Whitman nem öreg, hanem úgy harminc és harmincöt között mozog, szóval szerintem korilag belőtték a színészt, de karakterileg nagyon nem. cray.gif
5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok