Starity

Master and Commander: The Far Side of the World / Kapitány és katona: A világ túlsó oldalán (2003)

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2007. február 23. 22:12 #1
- törölt felhasználó -    
+ Paul Bettany, Max Pirkis (hi, Octavianus...), Billy Boyd meg a hajó, mert szép tongue.gif
1 felhasználónak tetszik: standoffan
2011. január 17. 00:02 #2
t_krisztin
t_krisztin
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.05.08.
Hozzászólás: 14
Csatolások: 15
Azonosító: 95430
Offline offline
wow...el se tudod hinni, hogy mennyit kerestem kepet ezzel a hajoval... mar megvan par eve, hogy lattam a filmet, de most, h lattam kepeket a hajorol eszembe jutott h mennyire vagytam 1 kepre vele... koszi nagyon szepen...tudom,h kicsit regi a topic, de akkor is..koszi nagyon szepen meghajolo.gif
2011. január 17. 03:18 #3
taggerung
taggerung
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.02.18.
Hozzászólás: 89
Csatolások: 95
Azonosító: 87688
Offline offline
thanks for these! thumbsup.gif
2011. március 21. 13:12 #4
Hesztia
Hesztia
anglomán
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 06.10.26.
Hozzászólás: 4103
Csatolások: 26677
Azonosító: 19294
Offline offline
Rendező: Peter Weir
Szereplők: Russell Crowe, Paul Bettany, James D'Arcy, Edward Woodall, Billy Boyd, Chris Larkin, David Threlfall, Russell Overton, Robert Pugh
Műfaj: akció, kaland, dráma
Bemutató: 2003. november 14. (USA)
Sztori: A történet a napóleoni háborúk idején játszódik, főszereplői a Patrick O'Brian regényeiből ismert Jack Aubrey, azaz Lucky kapitány, az angol flotta harcias tisztje és Stephen Maturin, a hajó orvosa. Hajójukat, a Surprise-t, ellenséges támadás éri, amelyben az súlyosan megrongálódik, és a legénység tagjai közül is sokan megsebesülnek. Aubrey nem tudja eldönteni, hogy barátjára, az orvosra hallgasson, vagy a kötelességét teljesítse-e inkább. Végül mégis útra kel, hogy két óceánon keresztül üldözze, utolérje és legyőzze ellenfelét. Ez a küldetés megalapozhatja hírnevét - vagy elpusztíthatja őt és legénységét is.
A film elkalauzolja nézőit a világnak azokra a tájaira, amelyekre a történet sodorja a szereplőket: Brazília partjairól a Horn-fok vihar tépázta vizeire, délről a hó és jég borította északra, a világ túlsó oldalára, a csodálatos Galapagos-szigetekre.
2011. március 22. 00:51 #5
Hesztia
Hesztia
anglomán
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 06.10.26.
Hozzászólás: 4103
Csatolások: 26677
Azonosító: 19294
Offline offline
sharonalee meghajolo.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok