Starity

Tom Hiddleston

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. november 25. 15:43 #21
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (Peszti @ 2012.11.25. 11:22)
Hát igen, az alapján amit olvastam, sejtem hogy nem egy tipikus karácsonyi mozi... biggrin.gif  Akkor a Deep Blue Sea-t megpróbálom hamarabb megnézni, a Hollow Crown-t meg beosztom. Ne rontsuk el a család karácsonyi hangulatát azzal, hogy belezokog a sütistálba rohog.gif


Helyes döntés. A Deep Blue Sea amúgy egy színházi darab filmre vitt verziója, én rájöttem a párbeszédekből és a ... tematikából, nem tudom neked megmondani hogy miért de lehet érezni a filmen vagy ez valamiféle adaptáció. A DBS amúgy csak másfél óra ha jól emlékszem, míg a HC nagyon hosszú. Én mindkettőn sírtam bevallom őszintén. Annyira várom már az Only lovers left alive és a művészekról szóló filmjét, hogy nagyon. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Peszti
2012. november 25. 16:19 #22
Peszti
Peszti
visszatérő vendég
 
StátuszAlice is dead. Kill the rabbit! - "we are the freeky people..."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.08.08.
Hozzászólás: 465
Csatolások: 3
Azonosító: 104407
Offline offline
Idézet (ophely88 @ 2012.11.25. 15:43)
Helyes döntés. A Deep Blue Sea amúgy egy színházi darab filmre vitt verziója, én rájöttem a párbeszédekből és a ... tematikából, nem tudom neked megmondani hogy miért de lehet érezni a filmen vagy ez valamiféle adaptáció. A DBS amúgy csak másfél óra ha jól emlékszem, míg a HC nagyon hosszú. Én mindkettőn sírtam bevallom őszintén. Annyira várom már az Only lovers left alive és a művészekról szóló filmjét, hogy nagyon.  biggrin.gif


Hű Only lovers left alive... Tom Hiddleston mint vámpír wow... biggrin.gif Én is nagyon kíváncsi vagyok arra a filmre, habár bevallom kicsit félek tőle. Ez az egész szerelmes vámpír sztori nekem olyan lerágott csont fíling, még úgy is, hogy a rendező ha jól emlékszem olyasmit mondott, hogy nem tipikus vámpír sztori.
Tudunk egyébként arról valamit, hogy mikor jön ki? Az oké, hogy 2013, de valami pontosabb infó? És a Black Wings Has My Angel? Az a film "van" még egyáltalán? unsure.gif
2012. november 25. 17:39 #23
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (Peszti @ 2012.11.25. 16:19)
Hű Only lovers left alive... Tom Hiddleston mint vámpír wow... biggrin.gif  Én is nagyon kíváncsi vagyok arra a filmre, habár bevallom kicsit félek tőle. Ez az egész szerelmes vámpír sztori nekem olyan lerágott csont fíling, még úgy is, hogy a rendező ha jól emlékszem olyasmit mondott, hogy nem tipikus vámpír sztori.
Tudunk egyébként arról valamit, hogy mikor jön ki? Az oké, hogy 2013, de valami pontosabb infó? És a Black Wings Has My Angel? Az a film "van" még egyáltalán? unsure.gif


Az OLLA egy független produkció és olyan vámpíros film amiben nincsen sablonos vérszívás. Spoilereim vannak a forgatással kapcsolatban de nem lövöm le a poént senki kedvéért sem. rohog.gif 2013, ha kiadják, annak is örülhetünk ha egyáltalán kiadják kérem szépen .. A BWHMA már le is forgott, Németországban és Maroccóban. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Peszti
2012. november 27. 18:07 #24
Peszti
Peszti
visszatérő vendég
 
StátuszAlice is dead. Kill the rabbit! - "we are the freeky people..."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.08.08.
Hozzászólás: 465
Csatolások: 3
Azonosító: 104407
Offline offline
Idézet (ophely88 @ 2012.11.25. 17:39)
Az OLLA egy független produkció és olyan vámpíros film amiben nincsen sablonos vérszívás. Spoilereim vannak a forgatással kapcsolatban de nem lövöm le a poént senki kedvéért sem.  rohog.gif 2013, ha kiadják, annak is örülhetünk ha egyáltalán kiadják kérem szépen .. A BWHMA már le is forgott, Németországban és Maroccóban.  smileeee.gif


Már le is forgatták? pfff jól le vagyok maradva biggrin.gif
Köszi, azért reménykedjünk, hogy valaha kijön és láthatjuk Tomot, a vámpírt rohog.gif
2012. november 28. 07:39 #25
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (Peszti @ 2012.11.27. 18:07)
Már le is forgatták? pfff jól le vagyok maradva biggrin.gif 
Köszi, azért reménykedjünk, hogy valaha kijön és láthatjuk Tomot, a vámpírt rohog.gif


Én attól nem félek hogy nem látjuk vissza a filmet valahogyan előbb vagy utóbb. Összetehetjük a két kezünket ha lesz valami de lelkem legmélyén szerintem ha más nem, non legally way, meg tudjuk nézni valahogy. biggrin.gif
2012. november 29. 22:13 #26
Bettyke94
Bettyke94
#CherylBombshell™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.18.
Hozzászólás: 12482
Csatolások: 3081
Azonosító: 143593
Offline offline
Nemrég néztem én is végig a Hollow Crown-t, és nekem nagyon tetszett, amúgy is érdekel minden ami a törivel kapcsolatos, ugyanis az a kedvenc tantárgyam smileeee.gif
Az egésznek a képi világa nagyon ott volt, és a színész választások is kiválóak voltak, persze Tom volt a legkiválóbb, ezt kár lenne tagadni. Sajnos a Deep Blue Sea-ra még nem volt időm és hangulatom, de tervezem hogy a közeljövőben megnézem. Nem tudom, egyébként nekem az olyan filmjei tetszenek nagyon amik csak ilyen pár szereplősök, és nincs is sok mondanivalójuk, de azért engem valahogy mindig elszórakoztat smileeee.gif
A Wallander-nek sem értem még a végére, de ami késik nem múlik. Valaki tudja hogy mikor jön elő új filmmel? :$
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2012. november 30. 06:13 #27
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (Bettyke94 @ 2012.11.29. 22:13)
Nemrég néztem én is végig a Hollow Crown-t, és nekem nagyon tetszett, amúgy is érdekel minden ami a törivel kapcsolatos, ugyanis az a kedvenc tantárgyam smileeee.gif
Az egésznek a képi világa nagyon ott volt, és a színész választások is kiválóak voltak, persze Tom volt a legkiválóbb, ezt kár lenne tagadni. Sajnos a Deep Blue Sea-ra még nem volt időm és hangulatom, de tervezem hogy a közeljövőben megnézem. Nem tudom, egyébként nekem az olyan filmjei tetszenek nagyon amik csak ilyen pár szereplősök, és nincs is sok mondanivalójuk, de azért engem valahogy mindig elszórakoztat smileeee.gif 
A Wallander-nek sem értem még a végére, de ami késik nem múlik. Valaki tudja hogy mikor jön elő új filmmel? :$


Gondoltad volna hogy költségmegvonás történt a BBC-nél is? A HC képi világáról csak annyit hogy negyed annyit kaptak a projektre amennyit ígértek nekik a tévénél és ez fizetésben is így volt. 110.gif Ez csak egy TV film, amit az ő nyelvükön szólva, semmi pénzből hoztak össze. rolleyes.gif

Én olyan Hiddleston filmet még nem láttam ami ne tetszett volna. Az Avengersre vagyok kibukva mert az egyértelműen nem neki való de az nyugtat meg hogy így is ő volt benne a legjobb. A HC-ben egyébként Jeremy Irons is jó volt, nem tudom eldönteni melyikük volt a legjobb ahogyan azt sem hogy ki a kedvenc Prince Hal-om, Tom vagy Sir Kenneth Branagh. _nevet.gif
2012. november 30. 16:32 #28
Bettyke94
Bettyke94
#CherylBombshell™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.18.
Hozzászólás: 12482
Csatolások: 3081
Azonosító: 143593
Offline offline
Idézet (ophely88 @ 2012.11.30. 06:13)
Gondoltad volna hogy költségmegvonás történt a BBC-nél is? A HC képi világáról csak annyit hogy negyed annyit kaptak a projektre amennyit ígértek nekik a tévénél és ez fizetésben is így volt.  110.gif Ez csak egy TV film, amit az ő nyelvükön szólva, semmi pénzből hoztak össze.  rolleyes.gif 
Én olyan Hiddleston filmet még nem láttam ami ne tetszett volna. Az Avengersre vagyok kibukva mert az egyértelműen nem neki való de az nyugtat meg hogy így is ő volt benne a legjobb. A HC-ben egyébként Jeremy Irons is jó volt, nem tudom eldönteni melyikük volt a legjobb ahogyan azt sem hogy ki a kedvenc Prince Hal-om, Tom vagy Sir Kenneth Branagh.  _nevet.gif


Ahhoz képest hogy nem kaptak rá túl sok pénzt szerintem a HC nagyon is élvezhető volt. Nem elfogultságból mondom, de Tom nekem valahogy jobb Prince Hal volt mint Kenneth Branagh smileeee.gif (vagy elfogult vagyok? biggrin.gif )
Ha már feljött a szó a Bosszúállókról, én azt a filmet is nagyon élveztem, és valljuk be őszintén, a Thor és az Avengers miatt lett neki nagyobb rajongótábora smileeee.gif Nem azt mondom hogy ott nyújtotta élete legnagyobb alakítását, de azért az affektáló Lokiban is van valami szeretnivaló. wink.gif
2012. december 01. 14:25 #29
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (Bettyke94 @ 2012.11.30. 16:32)
Ahhoz képest hogy nem kaptak rá túl sok pénzt szerintem a HC nagyon is élvezhető volt. Nem elfogultságból mondom, de Tom nekem valahogy jobb Prince Hal volt mint Kenneth Branagh smileeee.gif (vagy elfogult vagyok? biggrin.gif
Ha már feljött a szó a Bosszúállókról, én azt a filmet is nagyon élveztem, és valljuk be őszintén, a Thor és az Avengers miatt lett neki nagyobb rajongótábora smileeee.gif Nem azt mondom hogy ott nyújtotta élete legnagyobb alakítását, de azért az affektáló Lokiban is van valami szeretnivaló.  wink.gif


Vagy inkább én vagyok elfogult mert nekem mindenem először Kenneth volt (Hamlet, V. Henry stb). biggrin.gif
2014. március 27. 16:32 #30
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
2018. április 25. 22:09 #31
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9300
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Csak most figyeltem fel rá (kíváncsivá tett a Viasaton a Thor reklámja), de azért igyekszem felzárkózni:

(a The Hollow Crown nincs a listán, de az is lejött már)

Ki melyiket ajánlja a legjobban?

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok