Starity

My Chemical Romance

10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. október 06. 22:15 #21
- törölt felhasználó -    
Idézet (num1Kolosszus @ 2012.10.06. 22:12)
Akkor kijavítom magam, *platinaszőke. Fehér haj nem létezik, csak ősz haj. Az olyan hajszínt ami neki volt úgy lehet elérni hogy kiszőkíted a hajad aztán pedig sima toner samponnal mosod mindig, ami kiszedi belőle az arany árnyalatot. :D
Jaj, uramisten, van egy sejtésem, melyik ficről beszélsz. Mikor egy jó kis röhögéshez van kedvem, mindig visszatérek hozzá. Halál. :nevet: Ha kell a link valakinek, én szívesen beillesztem. :D


na azért :DDD
hát nem kívánom senkinek se azt a borzalmat :'DD
1 felhasználónak tetszik: num1Kolosszus
2012. október 06. 22:28 #22
- törölt felhasználó -    
Sziasztok! biggrin.gif Lehet még csatlakozni? :$ Mindegy ha lehet, ha nem jövök. biggrin.gif Kedvenc tagot nem tudok választani, de ha nagyon muszáj akkor Frank, kedvenc erával ugyanez, de ha NAGYON muszáj akkor a Black Parade visz mindent. És végül: Forever ship Frerard. biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: Zsoof, num1Kolosszus, AngelFace
2012. október 07. 08:27 #23
- törölt felhasználó -    
Miért ne lehetne? beer.gif Minnél többe, annál jobb biggrin.gif


Idézet (Krissy 98 @ 2012.10.06. 22:28)
Sziasztok! biggrin.gif Lehet még csatlakozni? :$ Mindegy ha lehet, ha nem jövök. biggrin.gif Kedvenc tagot nem tudok választani, de ha nagyon muszáj akkor Frank, kedvenc erával ugyanez, de ha NAGYON muszáj akkor a Black Parade visz mindent. És végül: Forever ship Frerard. biggrin.gif
2012. október 07. 14:36 #24
- törölt felhasználó -    
Gyerekkori képek Geeről... kis dagi wub.gif Valami életrajzi könyvben is benne vannak biggrin.gif

http://24.media.tumblr.com/tumblr_mbdv1bOhvf1qeozb6o1_250.png

http://24.media.tumblr.com/tumblr_mbdv6e8RZy1qdzhuao2_250.png
3 felhasználónak tetszik: Zsoof, Kazuo, num1Kolosszus
2012. október 07. 14:51 #25
Kazuo
Kazuo
Mrs. Howell
 
Státusz#LoveWins ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.16.
Hozzászólás: 7085
Csatolások: 5676
Azonosító: 165377
Offline offline
Ha nem haragszotok, hoztam pár képet nektek. blush.gif beer.gif
Amúgy sziasztok, egyszer már írtam ide, de illik bemutatkozni valamennyire, nemcsak úgy "betolakodni". happy.gif
Szóval én már majdnem 3 éve hatalmas MCR rajongó vagyok, voltam a VOLT fesztiválon is 2011-ben, ahol élőben láttam őket. Nagyon jók voltak, egy igazi élmény volt, sosem felejtem el azt a napot! happy.gif Magamról annyit, hogy 15 éves lány vagyok és már közel 2 éve vagyok hatalmas Mikey F*cking Way rajongó. biggrin.gif Remélem nem gond, hogy csatlakoztam ehhez a topikhoz... blush.gif
3 felhasználónak tetszik: Zsoof, num1Kolosszus, AngelFace
2012. október 07. 15:21 #26
- törölt felhasználó -    
Idézet (Kazuo @ 2012.10.07. 14:51)
Ha nem haragszotok, hoztam pár képet nektek.  :blush:  :koccint:
Amúgy sziasztok, egyszer már írtam ide, de illik bemutatkozni valamennyire, nemcsak úgy "betolakodni". ^_^
Szóval én már majdnem 3 éve hatalmas MCR rajongó vagyok, voltam a VOLT fesztiválon is 2011-ben, ahol élőben láttam őket. Nagyon jók voltak, egy igazi élmény volt, sosem felejtem el azt a napot! ^_^ Magamról annyit, hogy 15 éves lány vagyok és már közel 2 éve vagyok hatalmas Mikey F*cking Way rajongó. :D Remélem nem gond, hogy csatlakoztam ehhez a topikhoz... :blush:


na jó utállak!! :D (ne vedd komolyan!) én is ki akartam menni a VOLT-os koncertre, szülinapomon vettük volna meg a jegyeket bnőmmel, de pont az nem mondta, hogy inkább mégse menjünk mert nővérem minden sz*rt ott mondott, hogy drogosok vannak ott meg stb. mikor a tv-ben mutatták a koncertet ott bőgtem a előtte, hogy nem lehetek ott. ://
2 felhasználónak tetszik: Kazuo, num1Kolosszus
2012. október 07. 15:30 #27
Kazuo
Kazuo
Mrs. Howell
 
Státusz#LoveWins ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.16.
Hozzászólás: 7085
Csatolások: 5676
Azonosító: 165377
Offline offline
Idézet (Eszti181 @ 2012.10.07. 15:21)
na jó utállak!! biggrin.gif (ne vedd komolyan!) én is ki akartam menni a VOLT-os koncertre, szülinapomon vettük volna meg a jegyeket bnőmmel, de pont az nem mondta, hogy inkább mégse menjünk mert nővérem minden sz*rt ott mondott, hogy drogosok vannak ott meg stb. mikor a tv-ben mutatták a koncertet ott bőgtem a előtte, hogy nem lehetek ott. ://

Hát én nagyon elől álltam, de szerencsére egy drogos sem volt ott, viszont 10 percenként meglöktek, szóval nem vol olyan nagy öröm ott, azon az összezsúfolt helyen állni. mellow.gif De nekem megérte! happy.gif
Remélem, ha legközelebb jönnek, akkor el tudsz menni! smileeee.gif
2012. október 07. 15:37 #28
Kazuo
Kazuo
Mrs. Howell
 
Státusz#LoveWins ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.16.
Hozzászólás: 7085
Csatolások: 5676
Azonosító: 165377
Offline offline

Imádom Gerard új számát! biggrin.gif heart.gif
Nektek tetszik? smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: num1Kolosszus, AngelFace
2012. október 07. 15:38 #29
- törölt felhasználó -    
Idézet (Kazuo @ 2012.10.07. 15:30)
Hát én nagyon elől álltam, de szerencsére egy drogos sem volt ott, viszont 10 percenként meglöktek, szóval nem vol olyan nagy öröm ott, azon az összezsúfolt helyen állni.  :mellow: De nekem megérte! ^_^
Remélem, ha legközelebb jönnek, akkor el tudsz menni! :)


én is remélem, nagyon ^^
én gyűlölöm a tömeget fhúúúj az a sok nyomorult szerencsétlen ember egy helyen... de a koncerteken kibírom. ^^ ott valahogy nem zavar ha lökdösnek. :DD
1 felhasználónak tetszik: Kazuo
2012. október 07. 15:44 #30
Kazuo
Kazuo
Mrs. Howell
 
Státusz#LoveWins ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.16.
Hozzászólás: 7085
Csatolások: 5676
Azonosító: 165377
Offline offline
Idézet (Eszti181 @ 2012.10.07. 15:38)
én is remélem, nagyon ^^
én gyűlölöm a tömeget fhúúúj az a sok nyomorult szerencsétlen ember egy helyen... de a koncerteken kibírom. ^^ ott valahogy nem zavar ha lökdösnek. biggrin.gifD

Szerintem nem ez volt az első és utolsó alkalom, hogy eljöttek ide. smileeee.gif
Pár zombeee, akiket ismerek (nem személyesen persze) találkozott velük élőbe. Mázlisták! smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: num1Kolosszus, AngelFace
2012. október 07. 21:07 #31
- törölt felhasználó -    
Most írtam egy hozzászólást az új The Pretty Reckless dal cikkhez, amiről jut eszembe, ti hallottátok már Frank dalát amit az új Tim Burton filmhez, a Frankenweenie-hez írt? biggrin.gif
Ja, és még azt akartam mondani, hogy tudom hogy nem én vagyok a topik indítója, de szerintem jó ötlet lenne ha ez a topik csak és kizárólag a fiúkról szólna, tehát szerintem ne nagyon keverjük bele a feleségeiket, a régebbi afférjaikat (Bert McCracken) stb. Mármint, nem azt mondom hogy ne beszéljünk róluk, csak szerintem ne vigyük túlzásba. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Kazuo
2012. október 07. 21:09 #32
- törölt felhasználó -    
Idézet (Kazuo @ 2012.10.07. 15:37)

Imádom Gerard új számát!  biggrin.gif  heart.gif 
Nektek tetszik?  smileeee.gif

A szám nem új, már januárban kiszivárgott, a klip viszont igen. Gerard úgy néz ki mint egy kis ötéves, olyan aranyos ahogy duzzog mikor nem ő nyer. :3
1 felhasználónak tetszik: Kazuo
2012. október 07. 21:13 #33
- törölt felhasználó -    
Ja, bocs a flood-ért, de ez most eszembe jutott. XD
Reengeteg HQ képem van róluk, de többek között régiek, a legújabbak is 2010-esek. Ha gondoljátok, szívesen feltöltöm őket (nem ide, hanem topikot nyitok nekik)! smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Kazuo
2012. október 07. 21:23 #34
- törölt felhasználó -    
Persze, h töltsd biggrin.gif beer.gif Lesz miből hátteret csinálnom ;D
Ééés, már meg is hoztam az első adag, saját vágású háttereimet! Természetesen hozok majd többet is, és terveim szerint lesz másfajta is wink.gif

Idézet (num1Kolosszus @ 2012.10.07. 21:13)
Ja, bocs a flood-ért, de ez most eszembe jutott. XD 
Reengeteg HQ képem van róluk, de többek között régiek, a legújabbak is 2010-esek. Ha gondoljátok, szívesen feltöltöm őket (nem ide, hanem topikot nyitok nekik)! smileeee.gif
3 felhasználónak tetszik: num1Kolosszus, Kazuo, AngelFace
2012. október 07. 23:27 #35
- törölt felhasználó -    
Nos tehát, hoztam egy adag HQ képet. Hű, rég szarakodtam ennyit képfeltöltéssel. rohog.gif No, lényeg hogy a továbbiakban is majd a következők szerint próbálom organizálni a feltöltéseket. smileeee.gif

1. BULLETS
Fotósorozatok: (x)
Koncertek: (x) (x) (x) (x)
Backstage: (x) (x) (x)
3 felhasználónak tetszik: Kazuo, Zsoof, AngelFace
2012. október 08. 11:48 #36
Kazuo
Kazuo
Mrs. Howell
 
Státusz#LoveWins ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.16.
Hozzászólás: 7085
Csatolások: 5676
Azonosító: 165377
Offline offline
Idézet (num1Kolosszus @ 2012.10.07. 21:09)
A szám nem új, már januárban kiszivárgott, a klip viszont igen. Gerard úgy néz ki mint egy kis ötéves, olyan aranyos ahogy duzzog mikor nem ő nyer. :3

Én azt a részt imádom, amikor leveszi a szemüvegét és azt mondja, hogy "What the f*ck?" rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: num1Kolosszus
2012. október 08. 17:07 #37
- törölt felhasználó -    
Köszi a képeket, fantasztikásak biggrin.gif biggrin.gif meghajolo.gif
Jelentem, a fanficírással is jól haladok biggrin.gif biggrin.gif

Idézet (num1Kolosszus @ 2012.10.07. 23:27)
Nos tehát, hoztam egy adag HQ képet. Hű, rég szarakodtam ennyit képfeltöltéssel. rohog.gif No, lényeg hogy a továbbiakban is majd a következők szerint próbálom organizálni a feltöltéseket. smileeee.gif
1. BULLETS
Fotósorozatok: (x)
Koncertek: (x) (x) (x) (x)
Backstage: (x) (x) (x)
2 felhasználónak tetszik: num1Kolosszus, Kazuo
2012. október 08. 20:05 #38
- törölt felhasználó -    
Végre megtaláltam az egyik MCRes albumom, a másik még keresés alatt van. Szóval a képek, remélem tetszeni fognak, nincs túlsok, de...:
3 felhasználónak tetszik: num1Kolosszus, Kazuo, AngelFace
2012. október 09. 16:26 #39
- törölt felhasználó -    
kééépeek ~ most csaak ennyit dobott a gép. pápusziszercsóka :*
3 felhasználónak tetszik: Kazuo, Zsoof, AngelFace
2012. október 09. 16:35 #40
Kazuo
Kazuo
Mrs. Howell
 
Státusz#LoveWins ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.16.
Hozzászólás: 7085
Csatolások: 5676
Azonosító: 165377
Offline offline
Képek a mai napra. smileeee.gif smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: Zsoof, AngelFace
10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Mikey Way Mikey Way 1613.
Ray Toro Ray Toro 2092.
Bob Bryar Bob Bryar 2859.