Starity

My Chemical Romance

10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. október 09. 16:46 #41
- törölt felhasználó -    
Áh, most jut eszembe, Ti már, látátok a "gaba gaba"-t? Én amikor először láttam a teljes klipet... Nem tudtam hogy nevesek-e vagy sírjak. Nektek mi a véleményetek?
2 felhasználónak tetszik: Kazuo, AngelFace
2012. október 09. 16:51 #42
- törölt felhasználó -    
Idézet (Zsoof @ 2012.10.09. 16:46)
Áh, most jut eszembe, Ti már, látátok a "gaba gaba"-t? Én amikor először láttam a teljes klipet... Nem tudtam hogy nevesek-e vagy sírjak. Nektek mi a véleményetek?


jéééézuusom de utálom!!! jó, hogy Bandit miatt csinálták meg stb. stb. de jézus atya úristen. NEM! SOHA!
1 felhasználónak tetszik: Zsoof
2012. október 09. 18:04 #43
- törölt felhasználó -    
Idézet (Zsoof @ 2012.10.09. 16:46)
Áh, most jut eszembe, Ti már, látátok a "gaba gaba"-t? Én amikor először láttam a teljes klipet... Nem tudtam hogy nevesek-e vagy sírjak. Nektek mi a véleményetek?


Én ezen sírtam, de szó szerint, nem is tudtam, hogy bánat könnyek vagy már ennyire fájt a hülyeségük.. De azért a végén Frank mosolya aranyos. wub.gif
Amúgy nézzétek. Tök aranyos. wub.gif
http://25.media.tumblr.com/tumblr_m4ak5rZQ8x1qemcq6o1_500.gif
3 felhasználónak tetszik: Zsoof, num1Kolosszus, AngelFace
2012. október 09. 18:57 #44
- törölt felhasználó -    
Már megint én, bocsánat ^^
Szóval, most kérdésem lenne XD. Csomó helyen, EMO bandának tartsák a MCR-t... Én eddig úgy tudtam hogy alternatív rock... blink.gif Szóval ez most hogy van?
1 felhasználónak tetszik: Kazuo
2012. október 09. 19:28 #45
- törölt felhasználó -    
Idézet (Zsoof @ 2012.10.09. 18:57)
Már megint én, bocsánat ^^
Szóval, most kérdésem lenne XD. Csomó helyen, EMO bandának tartsák a MCR-t... Én eddig úgy tudtam hogy alternatív rock...  :blink: Szóval ez most hogy van?


az EMO-t csak ilyen "rossz akarók" olyanok akik utálják azok ragasztották rá. szerintem egyáltalán nem EMO banda, bár tény, hogy van/volt sötét korszakuk :DD
amúgy nem értem miért kérsz bocsánatot, hogy megint írsz. :DD semmi baj nincs abból sőőőőőt :DD
2 felhasználónak tetszik: Zsoof, Kazuo
2012. október 09. 19:45 #46
- törölt felhasználó -    
Idézet (Eszti181 @ 2012.10.09. 19:28)
az EMO-t csak ilyen "rossz akarók" olyanok akik utálják azok ragasztották rá. szerintem egyáltalán nem EMO banda, bár tény, hogy van/volt sötét korszakuk biggrin.gifD
amúgy nem értem miért kérsz bocsánatot, hogy megint írsz. biggrin.gifD semmi baj nincs abból sőőőőőt biggrin.gifD

Köszönöm! biggrin.gif
Csak na... nem értetem, mert annyi helyen láttam már, és na... /ezt is értelmesen megfogalmaztam/
2012. október 09. 22:04 #47
- törölt felhasználó -    
Idézet (Eszti181 @ 2012.10.09. 19:28)
az EMO-t csak ilyen "rossz akarók" olyanok akik utálják azok ragasztották rá. szerintem egyáltalán nem EMO banda, bár tény, hogy van/volt sötét korszakuk biggrin.gifD
amúgy nem értem miért kérsz bocsánatot, hogy megint írsz. biggrin.gifD semmi baj nincs abból sőőőőőt biggrin.gifD

Meg olyan zenei műfaj, hogy "emo" amúgy sem létezik. Egyébként engem nem zavar mikor így hívják őket, én is néha sírok hogy jöjjön már vissza az emo-korszak, akkor volt a legjobb a zenéjük. Az "emo" nem egy sértő szó vagy degradálás, még ha sokan annak is használják.

PS. A HQ képeket még egy darabig nem tudom hozni, egyrészt mert annyi van mint a tenger, és sokáig tart feltölteni, másrészt pedig mert most különösen sokáig tart majd feltölteni őket, köszönhetően a fránya fejlécnek. .__.
1 felhasználónak tetszik: Zsoof
2012. október 10. 15:41 #48
- törölt felhasználó -    
Nem baj, hozod, amikor tudod biggrin.gif Így is szorgosan a többiek is, mint a hangyák biggrin.gif biggrin.gif És köszi a feltöltéseket előre is, Abbey smileeee.gif))
Gyerekek, ma majdnem elaludtam órán xD és szünetben benyomta az MCR-t, és lássatok csodát: tök aktív lettem xD

Idézet (num1Kolosszus @ 2012.10.09. 22:04)
Meg olyan zenei műfaj, hogy "emo" amúgy sem létezik. Egyébként engem nem zavar mikor így hívják őket, én is néha sírok hogy jöjjön már vissza az emo-korszak, akkor volt a legjobb a zenéjük. Az "emo" nem egy sértő szó vagy degradálás, még ha sokan annak is használják.
PS. A HQ képeket még egy darabig nem tudom hozni, egyrészt mert annyi van mint a tenger, és sokáig tart feltölteni, másrészt pedig mert most különösen sokáig tart majd feltölteni őket, köszönhetően a fránya fejlécnek. .__.
2 felhasználónak tetszik: Zsoof, num1Kolosszus
2012. október 10. 17:45 #49
- törölt felhasználó -    
Sziasztok! Ismét én... Szóval, most az a kérdésem lenne, hogy Ti hogy ismertétek meg a My Chem-et, és mikor? (Bocsi, ezek a dolgok úgy érdekelnek, nem tudom miért, gyári hiba, nem lehet kijavítani ^^)
3 felhasználónak tetszik: num1Kolosszus, Kazuo, AngelFace
2012. október 10. 19:41 #50
- törölt felhasználó -    
Idézet (Zsoof @ 2012.10.10. 17:45)
Sziasztok! Ismét én... Szóval, most az a kérdésem lenne, hogy Ti hogy ismertétek meg a My Chem-et, és mikor? (Bocsi, ezek a dolgok úgy érdekelnek, nem tudom miért, gyári hiba, nem lehet kijavítani ^^)


én konkrétan egy volt osztálytársamon keresztül ismertem meg még 6ikos koromban. nagyon oda volt a Sims2-ért és folyton youtube-on nézett Sims-es videókat és az egyik ilyen videóban a Helena volt megcsinálva. és megmutatta nekem és hát így. :DD ezaz ha valakit érdekel. ^^ de egyébként még kb 5ikes koromban a tv-ben ment egyszer a famos last worlds és én csak úgy simán random néztem nővérem meg elkezdte mondani, hogy ez egy elvont banda :'D de erre csak később jöttem rá, hogy volt ilyen is :DD
2 felhasználónak tetszik: Zsoof, AngelFace
2012. október 10. 19:52 #51
- törölt felhasználó -    
te, hogy ismerted meg őket Zsoof? ^^
1 felhasználónak tetszik: Zsoof
2012. október 10. 20:18 #52
- törölt felhasználó -    
Idézet (Eszti181 @ 2012.10.10. 19:52)
te, hogy ismerted meg őket Zsoof? ^^

Én ebben nőtem fel XD. Most komolyan... 7 évesen láttam először Őket, a "Welcome to the Black Parade"-ben. Persze akkor csak a szép kis klipre figyeltem fel /pszichopata kölyök voltam, meg az is vagyok XD/. Szóval, akkor nem is foglalkoztam velük. Azt hiszem kilenc éves lehettem, amikor nővérem talált egy klipet. .... Na, hát, az volt az a nap, amikor, a nővérem azt bömböltette. Utána jöttek a más számok is Tőlük. Értelmetlen hülyeségnek tartottam /jól van na, nem voltam egy szuper gyerek XD/. Aztán egyre jobban tetszett, és kezdtem meg szeretni Őket. És 11 éves koromra értem fel ésszel hogy menyire imádom Őket. Azóta fan vagyok. Sóval egy picit hasonlít a Te "történetedhez". biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: num1Kolosszus
2012. október 10. 20:21 #53
- törölt felhasználó -    
Idézet (Zsoof @ 2012.10.10. 17:45)
Sziasztok! Ismét én... Szóval, most az a kérdésem lenne, hogy Ti hogy ismertétek meg a My Chem-et, és mikor? (Bocsi, ezek a dolgok úgy érdekelnek, nem tudom miért, gyári hiba, nem lehet kijavítani ^^)

Én körülbelül hatodikos koromban hallottam először a tévében a Black Parade-et, és orrba-szájba hallgattam akkoriban. Aztán lassan elfeledkeztem róluk, és csak 2010-ben pattantak elő megint, de nekem akkor le sem esett, hogy az a banda, aki a Na Na Na-t énekli az ugyanaz, mint az aki azt a szép, inspiráló, melankolikus dalt. Mikor meghallottunk barátnőmmel a tévében a Sing-et azt mondtuk egymásnak hogy ez a dal tök jó lenne ha nem lenne ilyen nyomi az énekes hangja. _nevet.gif
Aztán tavaly augusztus környékén Eszti linkelt tőlük pár számot és akkor leesett hogy ők azok akik a Welcome To The Black Parade-et adták elő. Akkor jobban utánuk néztem, letöltöttem az egész diszkográfiájukat, a többi pedig már történelem. rohog.gif
Éééés nekem is az a kérdésem mint Esztinek, te hogy ismerted meg őket? biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Zsoof
2012. október 10. 20:58 #54
- törölt felhasználó -    
Először is: köszi ezeket a remek képeket beer.gif
Másodszor... 2006-ban ismertem meg őket. Akkoriban még UPC előfizetésünk volt, bejött egy halom zeneadó, természetesen állandóan azokat néztem, amikor csak tudtam, így ismertem meg a fiúkat is biggrin.gif Az első dal, amit hallottam tőlük, a Welcome To The Black Parade volt, majd a Famous Last Worlds, aztán elkezdtem utánuk kutatni, és ennyi biggrin.gif biggrin.gif És egyáltalán nem bántam meg, hogy megismertem őket blush.gif blush.gif De szerintem ezzel mindenki így van, nem? biggrin.gif

Idézet (Zsoof @ 2012.10.10. 17:45)
Sziasztok! Ismét én... Szóval, most az a kérdésem lenne, hogy Ti hogy ismertétek meg a My Chem-et, és mikor? (Bocsi, ezek a dolgok úgy érdekelnek, nem tudom miért, gyári hiba, nem lehet kijavítani ^^)
2 felhasználónak tetszik: Zsoof, num1Kolosszus
2012. október 11. 14:01 #55
Kazuo
Kazuo
Mrs. Howell
 
Státusz#LoveWins ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.16.
Hozzászólás: 7085
Csatolások: 5676
Azonosító: 165377
Offline offline
Idézet (Zsoof @ 2012.10.09. 18:57)
Már megint én, bocsánat ^^
Szóval, most kérdésem lenne XD. Csomó helyen, EMO bandának tartsák a MCR-t... Én eddig úgy tudtam hogy alternatív rock...  blink.gif Szóval ez most hogy van?

Az EMO-t azok az agysebészek ragasztották rájuk, akik azt hiszik, hogy tudják, hogy mit jelent az EMO kifejezés. rolleyes.gif
2012. október 11. 14:03 #56
Kazuo
Kazuo
Mrs. Howell
 
Státusz#LoveWins ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.16.
Hozzászólás: 7085
Csatolások: 5676
Azonosító: 165377
Offline offline
Idézet (Zsoof @ 2012.10.10. 17:45)
Sziasztok! Ismét én... Szóval, most az a kérdésem lenne, hogy Ti hogy ismertétek meg a My Chem-et, és mikor? (Bocsi, ezek a dolgok úgy érdekelnek, nem tudom miért, gyári hiba, nem lehet kijavítani ^^)

Legjobb barántőm már 5 éve szereti őket és annyiszor beszélt róluk, hogy meghallgattam a Teenagers-t és utána 13. szülinapomra megkaptam tőle a The Black Parade-t, ami teljesen rabul ejtett. smileeee.gif Tehát nekem a születésnapomon van az évfordulóm. smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: Zsoof, num1Kolosszus
2012. október 11. 16:09 #57
- törölt felhasználó -    
Hey, emberek! Megint itt vagyok /képzelem menyire hiányoztam XD/. Ismét kérdés XD Ti már láttátok a "viasztestek" című filmet? És ha igen. Akkor csak én tomboltam a stáv listánál?
Nektek melyik a kedvenc albumotok?
Számotok?
Nektek hogy tetszet a "#SINGItForJapan "?
Bocsi ezekért a sok ki*aszot kérdésért... ^^
1 felhasználónak tetszik: Kazuo
2012. október 11. 17:58 #58
- törölt felhasználó -    
Idézet (Zsoof @ 2012.10.11. 16:09)
Hey, emberek! Megint itt vagyok /képzelem menyire hiányoztam XD/. Ismét kérdés XD Ti már láttátok a "viasztestek" című filmet? És ha igen. Akkor csak én tomboltam a stáv listánál?
Nektek melyik a kedvenc albumotok?
Számotok?
Nektek hogy tetszet a "#SINGItForJapan "
Bocsi ezekért a sok ki*aszot kérdésért... ^^


nem láttam, nem is érdekel :D
Black Parade :DD
a kedvenc számom mindig az amit legelőször hallottam szóval a Helena :DD
2 felhasználónak tetszik: Zsoof, num1Kolosszus
2012. október 11. 18:10 #59
- törölt felhasználó -    
Köszi a képeket ismét beer.gif
A Viasztestek... egy nagy rakás... sorry, de tényleg elég színvonalon aluli alkotás lett.
Kedvenc album... hm, nem tudok dönteni XD
Kedvenc dal a The Ghost Of You és a Helena wub.gif
És nincs semmi baj, kérdezz nyugodtan wink.gif
Tudom, h Abbey mondta, h ne nagyon dumáljunk a topicban a fiúk egyéb kapcsolatairól, épp ezért kérlek titeket, hogy aki tudja, az levélben írja meg legyen szíves, hogy mi a fene volt az a balhé Bert és Gee között. Ezt a mai napig nem tudom pontosan :S Köszönöm meghajolo.gif meghajolo.gif

Idézet (Zsoof @ 2012.10.11. 16:09)
Hey, emberek! Megint itt vagyok /képzelem menyire hiányoztam XD/. Ismét kérdés XD Ti már láttátok a "viasztestek" című filmet? És ha igen. Akkor csak én tomboltam a stáv listánál?
Nektek melyik a kedvenc albumotok?
Számotok?
Nektek hogy tetszet a "#SINGItForJapan "
Bocsi ezekért a sok ki*aszot kérdésért... ^^
2 felhasználónak tetszik: Zsoof, num1Kolosszus
2012. október 11. 18:18 #60
- törölt felhasználó -    
Idézet (Chelsy @ 2012.10.11. 18:10)
Köszi a képeket ismét  beer.gif 
A Viasztestek... egy nagy rakás... sorry, de tényleg elég színvonalon aluli alkotás lett.
Kedvenc album... hm, nem tudok dönteni XD
Kedvenc dal a The Ghost Of You és a Helena  wub.gif 
És nincs semmi baj, kérdezz nyugodtan wink.gif
Tudom, h Abbey mondta, h ne nagyon dumáljunk a topicban a fiúk egyéb kapcsolatairól, épp ezért kérlek titeket, hogy aki tudja, az levélben írja meg legyen szíves, hogy mi a fene volt az a balhé Bert és Gee között. Ezt a mai napig nem tudom pontosan :S Köszönöm  meghajolo.gif  meghajolo.gif

Nincs mit. biggrin.gif
A filmet én sem szeretem, de a végén a "Helena" *-*!
1 felhasználónak tetszik: num1Kolosszus
10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Mikey Way Mikey Way 1602.
Ray Toro Ray Toro 2090.
Bob Bryar Bob Bryar 2888.