Starity

My Chemical Romance

10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. október 03. 21:12 #1
- törölt felhasználó -    
Szomorúan tudatosult bennem, hogy ennek az istenkirály bandának nincs topicja sad.gif
Így ezt hiányt pótoltam, és remélem, sok-sok hozzászólás és kép lesz itt a fiúkról! biggrin.gif
U.i.: fake rajongók KÍMÉLJENEK! beer.gif
3 felhasználónak tetszik: Darkness, Pöttömke, Kazuo
2012. október 04. 21:11 #2
- törölt felhasználó -    
Mi a véleményetek a neten keringő Frerard (Gee és Frankie) sztorikról? Olvastatok már ilyeneket?
2 felhasználónak tetszik: Darkness, Kazuo
2012. október 05. 21:32 #3
- törölt felhasználó -    
Idézet (Chelsy @ 2012.10.04. 21:11)
Mi a véleményetek a neten keringő Frerard (Gee és Frankie) sztorikról? Olvastatok már ilyeneket?


Már mint a fanfic-ekre gondolsz? Abbey-ét olvastam, de én a Real Frerardban hiszek ^^ ♥ /nem tudok képet feltölteni nem enged, pedig egy csomó lenne :((/
http://25.media.tumblr.com/tumblr_mbenoi1FVX1ql8458o1_500.jpghttp://24.media.tumblr.com/tumblr_mbe88aOkW01rpu64zo1_500.png
3 felhasználónak tetszik: Darkness, Zsoof, AngelFace
2012. október 05. 21:35 #4
- törölt felhasználó -    
Jaj, ez de édes ♥♥♥ És igen, arra gondoltam biggrin.gif biggrin.gif
Nekem enged feltölteni biggrin.gif

Idézet (Eszti181 @ 2012.10.05. 21:32)
Már mint a fanfic-ekre gondolsz? Abbey-ét olvastam, de én a Real Frerardban hiszek ^^ ♥ /nem tudok képet feltölteni nem enged, pedig egy csomó lenne sad.gif(/
2 felhasználónak tetszik: Darkness, Zsoof
2012. október 05. 21:35 #5
- törölt felhasználó -    
Idézet (Chelsy @ 2012.10.05. 21:35)
Jaj, ez de édes ♥♥♥ És igen, arra gondoltam :D :D
Nekem enged feltölteni :D


nekem nem :// majd megpróbálom később ^^ csak győzzem várni.. :D
2012. október 05. 21:37 #6
- törölt felhasználó -    
Biztosan megjavul majd biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Ki a kedvencetek? Nekem GEE wub.gif wub.gif Egyrészt jól néz ki, és baromi jó énekes, de ami fontosabb, hogy felnézek rá, amiért nem adta fel, és kilábalt a problémáiból!
De a többiek is imádnivalóak biggrin.gif És nagyon, nagyon tehetségesek.

Idézet (Eszti181 @ 2012.10.05. 21:35)
nekem nem :// majd megpróbálom később ^^ csak győzzem várni.. biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Darkness, Zsoof
2012. október 05. 21:48 #7
- törölt felhasználó -    
Idézet (Chelsy @ 2012.10.05. 21:37)
Biztosan megjavul majd :D :D :D 
Ki a kedvencetek? Nekem GEE  :wub:  :wub:  Egyrészt jól néz ki, és baromi jó énekes, de ami fontosabb, hogy felnézek rá, amiért nem adta fel, és kilábalt a problémáiból!
De a többiek is imádnivalóak :D És nagyon, nagyon tehetségesek.


Igazából nem tudnék úgy választani, hogy most kikapom az egyiket és hopp na te vagy a kedvencem, mert mindannyian csodálatosak! Gee-t hihetetlen erős embernek tartom amiért sikerült túl jutnia a drog és alkohol problémáján, de azért Mikey-nak se volt éppen mindig könnyű ♥
Éppen ezért nem igazán tudok választani, de a sorrend egyértelműen Mikey, Frankie, Gee, Bob és Ray. ((:
1 felhasználónak tetszik: Darkness
2012. október 05. 21:54 #8
- törölt felhasználó -    
Tényleg, Bob nem akar visszatérni? Olyan jó lenne biggrin.gif Király volt minden, míg ő volt a dobos. ♥
Bár egyetértek azzal, hogy a fiúk tök más irányba indultak el sad.gif Kár, hogy ő ebben nem akart részt venni, mert remek dobos. De általában mindig a dobosokkal van a baj biggrin.gif

Idézet (Eszti181 @ 2012.10.05. 21:48)
Igazából nem tudnék úgy választani, hogy most kikapom az egyiket és hopp na te vagy a kedvencem, mert mindannyian csodálatosak! Gee-t hihetetlen erős embernek tartom amiért sikerült túl jutnia a drog és alkohol problémáján, de azért Mikey-nak se volt éppen mindig könnyű ♥
Éppen ezért nem igazán tudok választani, de a sorrend egyértelműen Mikey, Frankie, Gee, Bob és Ray. ((:
1 felhasználónak tetszik: Darkness
2012. október 05. 22:07 #9
- törölt felhasználó -    
Ááá, már én is indítani akartam egy My Chem topikot csak nem voltam benne biztos hogy rajtam és Esztin kívül lenne egyáltalán hozzászóló. _nevet.gif
Egyébként rólam a barátaim körében köztudott hogy halálos szinten ship-elem Frank-et és Gerard-ot. XD Kedvenc tagot nekem is nehéz választani, de ha kényszerítenének, akkor Frankie-t választanám. Gee-t és a többieket is imádom, de számomra Frankie valamiért... ááh. heart.gif
2012. október 05. 22:14 #10
- törölt felhasználó -    
Idézet (num1Kolosszus @ 2012.10.05. 22:07)
Ááá, már én is indítani akartam egy My Chem topikot csak nem voltam benne biztos hogy rajtam és Esztin kívül lenne egyáltalán hozzászóló. :nevet:
Egyébként rólam a barátaim körében köztudott hogy halálos szinten ship-elem Frank-et és Gerard-ot. XD Kedvenc tagot nekem is nehéz választani, de ha kényszerítenének, akkor Frankie-t választanám. Gee-t és a többieket is imádom, de számomra Frankie valamiért... ááh. :heart:


She's back! SHE'S BACK!!
végre jó a képfeltöltés ^^
3 felhasználónak tetszik: num1Kolosszus, Zsoof, AngelFace
2012. október 05. 22:50 #11
- törölt felhasználó -    
Idézet (Eszti181 @ 2012.10.05. 22:14)
She's back! SHE'S BACK!!
végre jó a képfeltöltés ^^

Visszatértem. XD
Ajjaj, annyi Frerard-os képem és gifem van hogy csak na. Készüljetek fel. Van köztük kereken 2 db ami a saját alkotásom. Nesztek gyermekeim, 14 Tumblr oldalnyi Frerard, csak nektek. beer.gif
3 felhasználónak tetszik: Zsoof, AngelFace, duracell
2012. október 05. 22:56 #12
- törölt felhasználó -    
"Miért vagy enyire oda azokért a b*zikért?" Nah, ez az a kérdés, amikor leveszem a szemüvegem odasétálok az emberkéhez, a szemébe nézek, és elmagyarázom neki hogy mért ne merlye leb*zizni a My Chem-et. /Nade ez lényegtelen/
Szóval, nem nagyon tudom elkezdeni a hozzá szólásomat. Mert ha egyszer belelendülnék az imádatom kifelyezésében akkor /aki elolvasná/ pár óra hosszáig itt ülnétek. Ezért csak a leglényegsebb dolgokat próbálom leírni.
Szóval, kedvenc banda tagot nehéz választani /mint a többieknek is, ahogy észrevettem/. De talán Frank. Nem is tudom... elképesztően gitározik. Szavakal le nem írható, az, hogy a 163 centiével, mire nem képes... A második Gee, neki a hangja fogot meg valamiért. Bárhonnan felismerném *-* a 3. helyen a többöek állnak. Közülük nem tudnék választani. Fantasztikusak. /És mivel megigértem hogy nemesek túlzásba én be is felyezném/

De még anyi a kérdésem hogy nektek melyik volt a kedvenc korszakotok/stílusotok? biggrin.gif

http://2.bp.blogspot.com/-2v6Rjq1ToXU/Tm_xGHvg3RI/AA6c/YIYh1bYd-ck/s1600/Romance%2B-%2BMy%2BChemical%2BRomance.png
2 felhasználónak tetszik: num1Kolosszus, Darkness
2012. október 05. 23:00 #13
- törölt felhasználó -    
Idézet (Zsoof @ 2012.10.05. 22:56)
De még anyi a kérdésem hogy nektek melyik volt a kedvenc korszakotok/stílusotok?  :D


egyértelműen a Black Parade. a Killjoys-t annyira nem szeretem, persze a számok jók meg minden. csak az a Snow Flake-s szám is vagy mi... páran tudjátok miről beszélek. jó oké, hogy Bandit miatt vállalták el, na de akkor is... :// *pufisértődöttkisbabaarc*
3 felhasználónak tetszik: Zsoof, num1Kolosszus, Darkness
2012. október 05. 23:04 #14
- törölt felhasználó -    
Idézet (Zsoof @ 2012.10.05. 22:56)
"Miért vagy enyire oda azokért a b*zikért?" Nah, ez az a kérdés, amikor leveszem a szemüvegem odasétálok az emberkéhez, a szemébe nézek, és elmagyarázom neki hogy mért ne merlye leb*zizni a My Chem-et. /Nade ez lényegtelen/
Szóval, nem nagyon tudom elkezdeni a hozzá szólásomat. Mert ha egyszer belelendülnék az imádatom kifelyezésében akkor /aki elolvasná/ pár óra hosszáig itt ülnétek. Ezért csak a leglényegsebb dolgokat próbálom leírni.
Szóval, kedvenc banda tagot nehéz választani /mint a többieknek is, ahogy észrevettem/. De talán Frank. Nem is tudom... elképesztően gitározik. Szavakal le nem írható, az, hogy a 163 centiével, mire nem képes... A második Gee, neki a hangja fogot meg valamiért. Bárhonnan felismerném *-* a 3. helyen a többöek állnak. Közülük nem tudnék választani. Fantasztikusak. /És mivel megigértem hogy nemesek túlzásba én be is felyezném/
De még anyi a kérdésem hogy nektek melyik volt a kedvenc korszakotok/stílusotok?  biggrin.gif 
http://2.bp.blogspot.com/-2v6Rjq1ToXU/Tm_xGHvg3RI/AA6c/YIYh1bYd-ck/s1600/Romance%2B-%2BMy%2BChemical%2BRomance.png

"Miért vagy enyire oda azokért a b*zikért?"<-- szó szerint az én szüleim. :'D
Egyébként nekem a kedvenc "erám" egyértelműen a Black Parade volt. Habár a banda nem tekint örömmel vissza arra a korszakra, nekem mégis az a kedvencem. De persze a Revenge-korszakot is imádom, meg a többit is. De akkor is, Blekk Pöréjd forevör. biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Zsoof, Darkness
2012. október 06. 13:52 #15
- törölt felhasználó -    
Kedvenc korszak? Nos... 2006-ban ismertem meg őket, a Black Paradeel... utána láttam a Helenat... biggrin.gif Ez a két korszakuk nagyon jó volt. Szóval a régebbiek biggrin.gif biggrin.gif
Pár napja húgom mutatta a Na na nat, hát, meglepett, mert sokat változtak - jajj, Geenek ez a haj ohmy.gif -, de szerintem annyira nem volt rossz ez a változás biggrin.gif
Nem értem, miért kell őket lebuzzancsozni :S Nem is azok, és szánalmas, ha valaki csak a külsejük alapján ítéli meg ezeket a tehetségeket wub.gif
Kérdés: ha felkerülne az oldalamra egy-egy MCR-sztori, olvasnátok és véleményeznétek is? blush.gif blush.gif
1 felhasználónak tetszik: Darkness
2012. október 06. 13:57 #16
Kazuo
Kazuo
Mrs. Howell
 
Státusz#LoveWins ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.16.
Hozzászólás: 7085
Csatolások: 5676
Azonosító: 165377
Offline offline
Idézet (Chelsy @ 2012.10.04. 21:11)
Mi a véleményetek a neten keringő Frerard (Gee és Frankie) sztorikról? Olvastatok már ilyeneket?

Olvastam és írtam is Frerardot is. biggrin.gif biggrin.gif Nekem nincs semmi bajom vele. biggrin.gif Valaki ismeri a Waycestet? biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Darkness, AngelFace
2012. október 06. 15:53 #17
- törölt felhasználó -    
Idézet (Chelsy @ 2012.10.06. 13:52)
Kedvenc korszak? Nos... 2006-ban ismertem meg őket, a Black Paradeel... utána láttam a Helenat... biggrin.gif Ez a két korszakuk nagyon jó volt. Szóval a régebbiek biggrin.gif biggrin.gif
Pár napja húgom mutatta a Na na nat, hát, meglepett, mert sokat változtak - jajj, Geenek ez a haj  ohmy.gif -, de szerintem annyira nem volt rossz ez a változás biggrin.gif
Nem értem, miért kell őket lebuzzancsozni :S Nem is azok, és szánalmas, ha valaki csak a külsejük alapján ítéli meg ezeket a tehetségeket  wub.gif 
Kérdés: ha felkerülne az oldalamra egy-egy MCR-sztori, olvasnátok és véleményeznétek is?  blush.gif  blush.gif


Én biztos olvasnám, oda vagyok a fanficekért. biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Darkness, num1Kolosszus
2012. október 06. 21:02 #18
- törölt felhasználó -    
Idézet (Chelsy @ 2012.10.06. 13:52)

Pár napja húgom mutatta a Na na nat, hát, meglepett, mert sokat változtak - jajj, Geenek ez a haj  ohmy.gif -, de szerintem annyira nem volt rossz ez a változás biggrin.gif
Nem értem, miért kell őket lebuzzancsozni :S Nem is azok, és szánalmas, ha valaki csak a külsejük alapján ítéli meg ezeket a tehetségeket  wub.gif 
Kérdés: ha felkerülne az oldalamra egy-egy MCR-sztori, olvasnátok és véleményeznétek is?  blush.gif  blush.gif

Nekem kifejezetten tetszett Gee piros haja, de semmi sem fogja überelni a Black Parade-es, rövid hófehér séróját. :3 Bááár, számomra eléggé vetekszik vele 2005-ös Projekt Revolution haja mikor hátul a feje tetejénél ki volt szőkítve (amit később befestett pirosra), a többi része pedig fekete volt. biggrin.gif Lásd:
http://24.media.tumblr.com/tumblr_mbhj25CUvy1re0brwo1_400.jpg
Egyébként nekem nem konkrétan azzal van bajom ha leb*zizzák őket, mármint, valljuk be, Gerard-nak meglehetősen sok feminin vonása és rengeteg olyan megnyilvánulása volt már, ami miatt a fél rajongótábor (köztük én is) szolidan hisz benne hogy meleg. Szóval igen, én is le szoktam homizni, de nem rosszindulatból. Engem az idegesít, mikor a "b*zi" szót a "szarral" asszociálják. Mármint, kajak úgy kezelik az emberek azt a szót, mintha a "szar" szinonimája lenne, pedig rohadtul nem. dry.gif
Ami a fanficeket illeti, én tényleg mindent elolvasok és szívesen kritizálok, főleg ha Frerard, de a kiskedvenceim az AU-k (alternatív univerzumok) amiben a banda nem létezik, hanem pl. Gerard valamiféle művész, Frank még mindig a Pencey Prep gitárosa/énekese, stb. stb.

Idézet (Kazuo @ 2012.10.06. 13:57)
Valaki ismeri a Waycestet? biggrin.gif

Én ismerem, de nem vagyok túlságosan oda érte. Persze, Gee és Mikey is mindketten nagyon vonzó emberek, és más esetben nem zavarna egyáltalán, hogy az emberek ship-elik őket, de így, hogy testvérek? Eh... elolvasok egy Waycest fic-et ha valaki megkér rá, vagy azt mondja hogy nagyon nagyon jó, egyébként nem. De végül is konkrétan nem ítélek el senkit aki szereti a Waycest-et - csupán nem az én kenyerem (és Mikey sem nagy rajongója, ahogy nyilatkozta egy interjúban).
3 felhasználónak tetszik: Darkness, Zsoof, Kazuo
2012. október 06. 21:24 #19
- törölt felhasználó -    
Na jó, ezt a "hófehér" megnyilvánulásodat nem hagyhatom figyelmen kívül. B*zdmeg! Pár hónapja még azon vitatkoztunk, hogy az szőke vagy fehér, és te kitartóan mondtad, hogy az igen is SZŐKE, akkor miről is beszélünk?? :DD

amúgy a Waycast, nekem semmi bajom az ilyen összehozásokkal, de az, hogy testvéreket hoznak össze? elégbeteg egy dolog... :// de ők tudják... mondjuk nagyon Mychem ficecet se olvastam csak ilyen kis na jó mondjuk ki tényleg sz*rokat. :D köztük Abbey egyik "kedvencét" is ami Frerard-os :DD
3 felhasználónak tetszik: Darkness, Zsoof, num1Kolosszus
2012. október 06. 22:12 #20
- törölt felhasználó -    
Idézet (Eszti181 @ 2012.10.06. 21:24)
Na jó, ezt a "hófehér" megnyilvánulásodat nem hagyhatom figyelmen kívül. B*zdmeg! Pár hónapja még azon vitatkoztunk, hogy az szőke vagy fehér, és te kitartóan mondtad, hogy az igen is SZŐKE, akkor miről is beszélünk?? biggrin.gif
amúgy a Waycast, nekem semmi bajom az ilyen összehozásokkal, de az, hogy testvéreket hoznak össze? elégbeteg egy dolog... :// de ők tudják... mondjuk nagyon Mychem ficecet se olvastam csak ilyen kis na jó mondjuk ki tényleg sz*rokat. biggrin.gif köztük Abbey egyik "kedvencét" is ami Frerard-os biggrin.gifD

Akkor kijavítom magam, *platinaszőke. Fehér haj nem létezik, csak ősz haj. Az olyan hajszínt ami neki volt úgy lehet elérni hogy kiszőkíted a hajad aztán pedig sima toner samponnal mosod mindig, ami kiszedi belőle az arany árnyalatot. biggrin.gif
Jaj, uramisten, van egy sejtésem, melyik ficről beszélsz. Mikor egy jó kis röhögéshez van kedvem, mindig visszatérek hozzá. Halál. _nevet.gif Ha kell a link valakinek, én szívesen beillesztem. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: AngelFace
10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Mikey Way Mikey Way 1604.
Ray Toro Ray Toro 2091.
Bob Bryar Bob Bryar 2885.