Starity

The Maze Runner / Az Útvesztő (2014)

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. október 20. 21:25 #41
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Tyű, nagyon elfelejtettem írni a film után. Én is megnéztem - most úgy érzem, hogy kb. ezer éve, de ettől eltekintve azt kell, hogy mondjam, hogy eddig is szerettem Dylant, de most... most még jobban. Csúcs egy pasas, nagyon jó színész, szerintem igazi tehetség. meghajolo.gif Le a kalappal előtte. A történet nem rossz, csak szerintem azért a könyvet is el kellett volna olvasnom... blush.gif mondjuk érthető volt amúgy is. smileeee.gif
Nektek a film vagy a könyv tetszett jobban? (én magam amúgy utálom az ilyen kérdéseket, de most mégis nem bírtam ki, muszáj volt megkérdeznem, mert akkor lehet elolvasom a könyvet is.) A film amúgy annyira nem tetszett, hogy most gyorsan elolvassam... blush.gif
Mi a csajokkal csak Dylan miatt néztük meg... rolleyes.gif igen, bizony lüke fangirlök vagyunk. _nevet.gif ez van. laugh.gif
2014. október 26. 19:14 #42
Ria1997
Ria1997
dollophead
 
Státusz"Most people call me Thomas. Well, except Newt—he calls me Tommy."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.17.
Hozzászólás: 1072
Csatolások: 0
Azonosító: 151247
Offline offline
Elolvastam a könyvet (most a 2. részt olvasom) és bár a végét nagyon megváltoztatták, de igazából egyáltalán nem zavaróan. Tökéletes film, tökéletes szereposztással. Hál' istennek a filmben Thomas és Teresa nem beszéltek egymás fejében, bénán nézne ki. Viszont az az apró dolog zavar hogy Newt nem hívja Thomast Tommy-nak, és nem használja a bloody szót. rohog.gif
4 felhasználónak tetszik: Vivyy22, Blackheart.com, adriienn96, Nina 10
2014. december 02. 22:11 #43
- törölt felhasználó -    
Kezdeném azzal, hogy a könyvhöz sajna még nem volt szerencsém. Így kizárólag a filmes élményre alapozom a véleményem.
Számomra nagyon pozitív csalódás volt az Útvesztő. Tény, hogy rögtön az elején belecsöppenünk a sztori kellős közepébe, de nekem ez nagyon bejött. Persze könyvadaptációról lévén szó figyelni kellett mi miért is van úgy ahogy, hisz míg egy írónak rengeteg oldal áll a rendelkezésére, hogy kifejtse a szereplők és a cselekmény hátterét, addig egy forgatókönyv írónak végesek a keretei. Viszont ennél a filmnél egyáltalán nem éreztem azt, hogy éles vágásokkal lényeges részeket lekurtítanak a történetből.
A szereplők közül egyiküket sem éreztem se túl soknak, se túl közömbösnek. Minden elismerésem a castingosoké, ugyanis remek kis színészgárdát hoztak össze.
A sztori nem szokványos vagy tucat, bár egyik ismerősöm hívta fel a figyelmemet az 1997-es Cube-ra (A kocka), ami elég hasonló sémájú alkotás.
Elejétől a végéig lekötött, nem voltak üres járatok. Valószínű újra meg fogom nézni, de legközelebb eredeti nyelven felirattal. Tudom, hogy odébb lesz, de remmélem a folytatás is lesz ilyen vagy még jobb. 10/9,5
2015. január 06. 19:58 #44
- törölt felhasználó -    
Lehet, hogy régimódi vagyok, de ha érdekel egy film, és könyv alapján készült, akkor a könyvet olvasom el előbb. Így történt ez Az Útvesztővel is, habár a filmet még nem láttam, de a könyv összességében tetszett. Tudom, hogy illene hosszabban is írnom róla, de helyette linkelek, mert már megtettem.

Amúgy köszi a képeket mindenkinek meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Vivyy22
2015. január 06. 20:19 #45
Dorina1024
Dorina1024
høgh
 
Státuszmood: fuck everybody
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.18.
Hozzászólás: 3781
Csatolások: 1047
Azonosító: 191824
Offline offline
Sajnos még a könyvhöz nem volt időm eljutni, de már rajta vagyok, ugyanis addig nem hajlandóak megvenni a könyvet amíg a Napos Oldalt el nem olvasom, és most másra gyűjtök.
Régóta meg akartam már nézni, de nem jutott rá időm mert valami mindig közbe jött, vagy elfelejtettem megnézni, vagy tudtam, hogy mit kell megnézni, de nem jutott eszembe a neve pardon.gif Szóval kb. egy hete néztem meg és nekem eszméletlenül tetszett. Azt mondta pár ember nekem, hogy olyan mint Az Éhezők Viadala, pedig nem. Tök másról szól és máshogy vannak a dolgok. Nem két hétig vannak bent, hanem 3 évig. Na mind1. Tetszett benne az az összetartás, mint Tisztársak. Gally nekem nagyon szúrta a csőrömet, néhány jelenetnél. Chuck halálánál teljesen letaglóztam. Thomas szerepe nagyon tetszett, úgy mint Newt-é. Esemény dús volt, minden percét nagyon éleztem. Akár mindennap megtudnám nézni, minta thg-t. laugh.gif Na jó több minden most nem jut eszembe, talán akkor, mikor majd elolvasom. tongue.gif
10/10
2015. január 20. 22:04 #46
westher
westher
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.01.
Hozzászólás: 1585
Csatolások: 225
Azonosító: 238307
Offline offline
Hihetetlenül imádtam a filmet a szereplőket, úgy mindent. laugh.gif A történet egyedi (innen is egy nagy ölelést küldök James Dashner!♥) a karakterek szerethetőek, képi világa fantasztikus. A színészek nagyon tehetségeket, jó munkát végeztek.
1 felhasználónak tetszik: standoffan
2015. január 21. 21:55 #47
- törölt felhasználó -    
Szerencsésnek mondhatom magam mivel elöször olvastam a könyvet utána nèztem meg a filmet ! Igazából Dylan miai olvastam ki és nèztem meg az Útvesztöt smileeee.gif hát a trilogia elsö
rèsze nagyon tetszett a második sajnos nem fogott meg:( Filmben sem tetszett , bar a színèszi gárda tökèletes laugh.gif
remélem a következö rèsz jól sikerül smileeee.gif
2015. október 29. 12:40 #48
sandorreka2000
sandorreka2000
 
StátuszA tánc érzés nélkül csak üres mozdulat az érzés tánc nélkül palackba zártszellem
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.11.23.
Hozzászólás: 670
Csatolások: 233
Azonosító: 236388
Offline offline
Mindenki aki imádja a filmet illetve a szereplőket smileeee.gif Személyes kedvencem: Thomas Brodie-Sangster aki a filmben Newt-ot alakítja *-* Írjátok meg hogy kinek ki a kedvence , miért és melyik a kedvenc részetek a filmből smileeee.gif
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Aml Ameen Aml Ameen 10726.