Starity

I spit on your grave 2 / Köpök a sírodra 2 [2013]

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. július 30. 10:43 #1
Kazuo
Kazuo
Mrs. Howell
 
Státusz#LoveWins ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.16.
Hozzászólás: 7085
Csatolások: 5676
Azonosító: 165377
Offline offline
Műfaj: amerikai horror
Besorolás: 18+
Szereplők: Jemma Dallender (Katie)
Joe Absolom (Ivan)
Yavor Baharov (Georgy)
Aleksandar Aleksiev (Nick)
Mary Stockley (Ana)
Történet: Jemma Dallender New Yorkba költözik azzal a céllal, hogy modell legyen. El is megy egy fotózásra, ám a helyszínen derül csak kis, hogy csúnyán átverték. Megkínozzák, megerőszakolják és elrabolják. Másik országba viszik, ahol élve eltemetik. A nőnek sikerül megmenekülnie és ahogy kell, csúnya, véres, brutális revansot vesz.
Premier: Amerika - szeptember 20.
Egyesült Királyság - augusztus 8.
Trailer
7 felhasználónak tetszik: House Of Wax, Empress, Fanni00, BunnyGirl, silenc, LaDySmIth, sMokEe.cLouD
2013. július 30. 12:28 #2
Fanni00
Fanni00
 
Státusz"So fuck you,you can go cry me an ocean and leave me be...."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.03.
Hozzászólás: 4117
Csatolások: 1483
Azonosító: 126355
Offline offline
Lesz 2. rész?! Meg nem fordult volna a fejemben,hogy készítenek folytatást. biggrin.gif Kiváncsian várom,hogy lesz-e olyan jó,mint az első. unsure.gif
1 felhasználónak tetszik: Kazuo
2013. július 30. 12:35 #3
Kazuo
Kazuo
Mrs. Howell
 
Státusz#LoveWins ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.16.
Hozzászólás: 7085
Csatolások: 5676
Azonosító: 165377
Offline offline
Idézet (Fanni00 @ 2013.07.30. 12:28)
Lesz 2. rész?! Meg nem fordult volna a fejemben,hogy készítenek folytatást.  biggrin.gif Kiváncsian várom,hogy lesz-e olyan jó,mint az első.  unsure.gif

Hát én nagyot néztem, amikor megláttam, hogy lesz folytatása a filmnek. Ha úgy nézzük ezt a filmet végsőkig lehetne folytatni, mivel mindig ugyanaz a sztori, max csak a szereplőket cserélgetik. Nem tudom, én egy kicsit aggódok a folytatás miatt, mert manapság több hangsúlyt fektetnek abba, hogy minél véresebb, undorítóbb és fröcsögősebb legyen és közben meg nem is figyelnek arra, hogy a hangulata abszolút nem nyomasztó. A '70-es évekbeli meg a legutóbbi pontosan azért volt jó, mert nagyon nyomasztó volt és mély nyomot hagyott benned.
Bízok benne, hogy ez is lesz olyan jó, mint az elődei. Bár még mindig nem tudom, hogy bírom ezt a filmet jónak nevezni a témáját illetően. 110.gif
1 felhasználónak tetszik: Fanni00
2013. július 30. 12:38 #4
- törölt felhasználó -    
Idézet (Kazuo @ 2013.07.30. 12:35)
Hát én nagyot néztem, amikor megláttam, hogy lesz folytatása a filmnek. Ha úgy nézzük ezt a filmet végsőkig lehetne folytatni, mivel mindig ugyanaz a sztori, max csak a szereplőket cserélgetik. Nem tudom, én egy kicsit aggódok a folytatás miatt, mert manapság több hangsúlyt fektetnek abba, hogy minél véresebb, undorítóbb és fröcsögősebb legyen és közben meg nem is figyelnek arra, hogy a hangulata abszolút nem nyomasztó. A '70-es évekbeli meg a legutóbbi pontosan azért volt jó, mert nagyon nyomasztó volt és mély nyomot hagyott benned. 
Bízok benne, hogy ez is lesz olyan jó, mint az elődei. Bár még mindig nem tudom, hogy bírom ezt a filmet jónak nevezni a témáját illetően. 110.gif

A Sarah Butler-féle tetszett, annak ellenére, hogy mindig a hányinger kerülget, ha látom. Borzasztóan undorító, valahol mégis jó. Meg akartam nézni az eredetit is, de aztán mindig elmaradt. Kíváncsi leszek erre, bár az előzetes nem győzött meg, ez a sehonnani csaj meg irritálónak tűnik. rolleyes.gif
2 felhasználónak tetszik: Kazuo, Fanni00
2013. július 30. 12:43 #5
Kazuo
Kazuo
Mrs. Howell
 
Státusz#LoveWins ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.16.
Hozzászólás: 7085
Csatolások: 5676
Azonosító: 165377
Offline offline
Idézet (Courtneyy @ 2013.07.30. 12:38)
A Sarah Butler-féle tetszett, annak ellenére, hogy mindig a hányinger kerülget, ha látom. Borzasztóan undorító, valahol mégis jó. Meg akartam nézni az eredetit is, de aztán mindig elmaradt. Kíváncsi leszek erre, bár az előzetes nem győzött meg, ez a sehonnani csaj meg irritálónak tűnik. rolleyes.gif

Szerintem Sarah Butler nagyon jó választás volt, teljesen beleélte magát a szerepbe. Kicsit tartok attól, hogy ez a csaj már túl fogja játszani a fejét. 110.gif
Amúgy a régebbi verzió is brutális a maga módján, de az újabb verzió egy kicsivel durvább.
2014. július 21. 22:41 #6
mstk93
mstk93
visszatérő vendég
 
Státusz- - -
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.08.
Hozzászólás: 280
Csatolások: 4791
Azonosító: 152581
Offline offline
Nem tudom láttátok-e, de szerintem sokkal jobb, mint az 1. rész.

A második rész szerintem sokkal nyitottabb. Nem csak egy erdőbe zárták be a sztorit, hanem New Yorkba és Bulgáriába. Több helyszín, díszlet, szereplő jellemzi a filmet. A film dupla olyan erőszakos, mint az első rész, így szerintem bátran javasolhatom, hogy tényleg csak erős idegzetűek nézzék meg.
A főszereplő, Jemma Dallender iszonyat jól játszott. Ahogy olvastam fórumokon a legtöbben csak jót írnak a játékáról. Erről az oldalról csak pozitívat tudok mondani én is.

Egyébként már csinálják a harmadik részt is. smileeee.gif

+ HQ képek (5120px)
2014. július 21. 22:52 #7
mstk93
mstk93
visszatérő vendég
 
Státusz- - -
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.08.
Hozzászólás: 280
Csatolások: 4791
Azonosító: 152581
Offline offline
Még néhány kép:
5120px smileeee.gif smileeee.gif
2014. július 21. 23:26 #8
kármen366
kármen366
Ez a szöveg fog megjelenni a neved alatt.
 
Státuszjust me
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.01.
Hozzászólás: 2009
Csatolások: 140
Azonosító: 207955
Offline offline
Jó képek! smileeee.gif biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: mstk93
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok