Starity

Miről szól ez a klip?

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. augusztus 30. 11:25 #1
- törölt felhasználó -    
Sziasztok, nemrég meghallgattam Naughty Boy - La La La c. számát, és valaki légyszíves megmondaná, miről szól a klipje? Az elejét még értettem, de a végét már nem igazán . unsure.gif
2013. augusztus 30. 11:28 #2
- törölt felhasználó -    
Idézet (Angelx @ 2013.08.30. 11:25)
Sziasztok, nemrég meghallgattam Naughty Boy - La La La c. számát, és valaki légyszíves megmondaná, miről szól a klipje? Az elejét még értettem, de a végét már nem igazán .  unsure.gif

ANYÁM MIS EZ KÉRDII
2013. augusztus 30. 13:18 #3
- törölt felhasználó -    
Idézet (Angelx @ 2013.08.30. 11:25)
Sziasztok, nemrég meghallgattam Naughty Boy - La La La c. számát, és valaki légyszíves megmondaná, miről szól a klipje? Az elejét még értettem, de a végét már nem igazán .  unsure.gif

Én sem értem, hogy miről szól én is ezt akartam kérdezni. smileeee.gif
2013. augusztus 30. 13:20 #4
Wirág87
Wirág87
 
Státusz♥♥♥''Mert csak egyszer jár az ember 3 méterrel a felhők felett''♥♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.25.
Hozzászólás: 1052
Csatolások: 319
Azonosító: 207192
Offline offline
Én sem értem a klipnek a lényegét...
2013. augusztus 30. 13:43 #5
- törölt felhasználó -    
Akkor megnyugodtam, azt hittem csak én nem értem unsure.gif . Amúgy szerintem jó szám:)
2013. augusztus 30. 13:46 #6
- törölt felhasználó -    
Egy bolíviai legenda adja a klip alapját, ami egy siket kisfiúról szól, aki elmenekül a bántalmazója elől, útján pedig egy kóbor kutya a társa.
A fiú különleges képessége, hogy észleli az emberek bánatát és sikításával - ami olyan zajos, mint egy tornádó vagy földrengés - meggyógyítja a sebzett lelküket. Találkozik egy öreggel, akit nevetségessé tettek az emberek és feléleszti a szívét (a videóban vesz neki egy újat). Majd megismerkedik egy kitaszított, torz emberrel, akit a társadalom úgy kezel, mintha leprás lenne, mert nem bálványozta El Tiót, az alvilág urát (aki megtette, arra kényszerült, hogy végezzen saját magával). A torz alak egy próféta is egyben, elmondja, hogy mindenki, aki meghallja a gonoszt, a hatalma alá kerül és, hogy a sivatagban találják meg őt. Megkeresik őt a sivatagi barlangban és a siket fiú, mivel nem hallja El Tio szavát, szembeszáll vele, hogy sikításával legyőzze.
14 felhasználónak tetszik: Cute girl 998, Angelx, Queenie, Esztóka122, sMokEe.cLouD, Skylar, Sally Sparrow, Nymphaea, Genevieve, Midnight Memories, Minimanó94, Zsófi765, Szandi0820, Récy98
2013. augusztus 30. 15:20 #7
- törölt felhasználó -    
Idézet (Esszy @ 2013.08.30. 13:46)
Egy bolíviai legenda adja a klip alapját, ami egy siket kisfiúról szól, aki elmenekül a bántalmazója elől, útján pedig egy kóbor kutya a társa. 
A fiú különleges képessége, hogy észleli az emberek bánatát és sikításával - ami olyan zajos, mint egy tornádó vagy földrengés - meggyógyítja a sebzett lelküket. Találkozik egy öreggel, akit nevetségessé tettek az emberek és feléleszti a szívét (a videóban vesz neki egy újat). Majd megismerkedik egy kitaszított, torz emberrel, akit a társadalom úgy kezel, mintha leprás lenne, mert nem bálványozta El Tiót, az alvilág urát (aki megtette, arra kényszerült, hogy végezzen saját magával). A torz alak egy próféta is egyben, elmondja, hogy mindenki, aki meghallja a gonoszt, a hatalma alá kerül és, hogy a sivatagban találják meg őt. Megkeresik őt a sivatagi barlangban és a siket fiú, mivel nem hallja El Tio szavát, szembeszáll vele, hogy sikításával legyőzze.

Nagyon köszönöm meghajolo.gif Már nem tudom hányszor néztem meg a klipet, de nem jöttem rá. Még egyszer köszi, most már értem smileeee.gif
2013. november 05. 17:46 #8
- törölt felhasználó -    
A kisfiúval nagyon csúnyán bánik az apja, ezért ő elép egy kutyával, egy kecskefejű plüssemberrel, és egy rejtélyes fazonnal, akik azonban sorsára hagyják egy barlangban... Tehát arról szól, hogy a mai világban az ember nem bízhat senkiben... Ezt szűrtem le először rohog.gif
2013. november 05. 18:19 #9
- törölt felhasználó -    
Nem semmi én meg azt hittem,hogy ez egy modernizált Óz a nagy varázsló féleség. Azt hittem,hogy a kisfiú kutyája az oroszlánt jelképezi,az idős bácsi akit szürkére festettek a bádog ember akart lenni,a harmadik pedig a madár ijjesztő.De hát ezek szerint nem.
2013. december 08. 20:31 #10
- törölt felhasználó -    
Idézet (Ag_laja @ 2013.11.05. 18:19)
Nem semmi én meg azt hittem,hogy ez egy modernizált Óz a nagy varázsló féleség. Azt hittem,hogy a kisfiú kutyája az oroszlánt jelképezi,az idős bácsi akit szürkére festettek a bádog ember akart lenni,a harmadik pedig a madár ijjesztő.De hát ezek szerint nem.

blink.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!