Starity

James Blunt

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. december 13. 16:19 #1
- törölt felhasználó -    
Az angol dalszerző 2003-ban kezdett el aktívan zenélni, azóta pedig igen nagy rajongói táborra tett szert. Sokan talán reklámokban - főleg parfümökében - halhatták felcsendülni számait, illetve megjelenni arcát.
1 felhasználónak tetszik: Minimanó94
2013. december 15. 19:20 #2
- törölt felhasználó -    
Köszönet a topikért!
Igen, életemben először én is egy reklámban láttam, pontosabban egy parfümreklámban. Fel sem tűnt volna, ha a háttérzenéje nem James egyik szerzeménye lett volna. Azonnal rákerestem az interneten, bele is szerettem teljesen a számaiba, a kitűnő szövegeibe.

http://imagehost4.online-image-editor.com/oie_upload/images/15191913zZKORXZRW/oie_animation.gif
2014. április 08. 18:44 #3
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Sziasztok!!! smileeee.gif

Nagyok kihalt a topik, nem is értem miért, hiszen egy csupa szív énekesről beszélünk, akit egyszerűen nem lehet nem szeretni. blush.gif

Amúgy nem tudom kinek mennyire jött le, hogy egyre pörgősebb, dallamosabb és boldogabb dalokkal rukkol elő. Félreértés ne essék imádom a Bonfire heartot vagy az I'll be your mant vagy az épp aktuális nagy kedvencemet a Heart to heartot, de azért a korábbi dalai... hát mennyit bőgtem én azokon. blush.gif
2014. április 09. 14:47 #4
- törölt felhasználó -    
Minimanó94, teljesen egyet értek. Egy hatalmas tehetséggel megáldott énekesről beszélünk. Igen, jómagamnak is feltűnt már, hogy mostanában nem olyan depresszívek a szövegei és a dallamai - félreértés ne essék, abból az időszakából születtek többek között a legcsodálatosabb slágerei, én a Goodbye My Lover hallgatása közben érzékenyülök általában el általában -. Egy jó ideig szerintem a Stay The Night volt talán az egyetlen pörgősebb száma, de igen, ez tényleg megváltozott.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok