Starity

Botrány! Több tucat híresség meztelen képe került ki a netre

11 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. szeptember 01. 08:12 #1
Freeze
Freeze
**********
    Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.06.
Hozzászólás: 6470
Csatolások: 2512
Azonosító: 1
Offline offline
Egy ismeretlen hacker egy listát tett közzé a 4chan nevű fórumon azokról a sztárokról, akiknek a telefonjukról meztelen képeket lopott el, majd bizonyítékként képeket is elkezdett közölni. Az ügyben érintett Jennifer Lawrence már megerősítette, hogy a képek valódiak.
A teljes cikkhez kattints ide!
2014. szeptember 01. 08:28 #2
- törölt felhasználó -    
Háát jó biggrin.gif Tudom azt lenne helyes erre írni, hogy szegénykék, de én sosem értettem miért kell ilyen képeket csinálni, amatőr netr***cok csinálnak ilyeneket magukról. Már lassan minden fiatal sztárnak van hasonló "botránya" szóval ez megszokott lett, pedig szerintem nem annyira normális, én pl.nem tudnám úgy magamnál hordani a telefonomat, hogy ilyen képek vannak rólam, hát fúj nem vagyok szerelmes magamba, minek ezt tárolni?
2014. szeptember 01. 08:35 #3
Tom44
Tom44
 
StátuszAnaleigh Tipton és Raina Hein a kedvenc modelljeim.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.01.
Hozzászólás: 668
Csatolások: 97
Azonosító: 202956
Offline offline
Brutális, hogy milyen emberek vannak akik képesek kitenni a sztárok fotóit.
2014. szeptember 01. 08:36 #4
devilrose
devilrose
Her Majesty Imperator
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.22.
Hozzászólás: 3094
Csatolások: 0
Azonosító: 123383
Offline offline
Így jártak, én ugyan meg nem sajnálom őket. Meglepő, hogy ennyi feltörés után ennyire bátrak legyenek a privát képeikkel. 110.gif
A hacker meg így is úgy is nagyot fog cumizni, gondolom megérte ez a pár nap figyelem. Majd csücsül is szépen érte.
2014. szeptember 01. 08:39 #5
- törölt felhasználó -    
Felnőtt emberek, azt csinálnak, amit akarnak. Szerintem undorító a hacker, hogy belemászik más emberek magánéletébe.
2014. szeptember 01. 08:41 #6
- törölt felhasználó -    
Ezt kész röhej!
2014. szeptember 01. 08:44 #7
- törölt felhasználó -    
Ez elég durva.. Meg amúgy is, miért kell pucéran fényképezkedni???
2014. szeptember 01. 08:52 #8
boglarkabogi
boglarkabogi
*Borsószem*
 
StátuszThe best way to pay for a lovely moment is to enjoy it.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.08.
Hozzászólás: 4183
Csatolások: 784
Azonosító: 160245
Offline offline
Nem értem a Hackereknek mi a jó ebben? dry.gif
2014. szeptember 01. 09:07 #9
Rocket
Rocket
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.04.07.
Hozzászólás: 644
Csatolások: 0
Azonosító: 223869
Offline offline
Az tényleg igaz, hogy egy felnőtt ember azt csinál, amit akar. Viszont, ha már híres emberről van szó, akinek rajongói vannak, és a nagyközönség is ismeri az életét, jobban odafigyelhetne az életére. Mert ez is ékes bizonyítéka annak, hogy van sok utálójuk, vagy ha nem is erről van szó, vannak pénzéhesek, akik így lejárathatják őket. Én sajnálom Jennt meg Ariankát, meg a többit is, viszont, ha tényleg ők voltak, ezentúl jobban odafigyelnek. És ez az Apple-nek is elég gáz.
2014. szeptember 01. 09:09 #10
Misuzu86
Misuzu86
동방신기 사랑해요
 
Státusz사랑해 강민규!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.26.
Hozzászólás: 1253
Csatolások: 28
Azonosító: 204515
Offline offline
Én nem sajnálom annyira őket. Ezt vállalták azzal, hogy sztárok lettek és egyébként is ők a hülyék, hogy ilyen fotókat csinálnak magukról....leközelebb majd kétszer is meggondolják a dolgot!
2014. szeptember 01. 09:27 #11
mse90
mse90
@bnormal cortexikid
 
Státuszaz emberiségért zokog
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.18.
Hozzászólás: 1878
Csatolások: 1438
Azonosító: 178057
Offline offline
Mivel számítok rá, hogy milyen típusú kommentek várhatóak a témában ezen a fórumon, ezért aztán én csak a hozzászólásomat hagyom meg, és aztán itt sem vagyok. Az utóbbi időben amúgy is kerültem ezeket a cikkeket és híreket, de mivel ezúttal Jenen kívül is még több általam kedvelt és tisztelt személy érintett, ezért aztán nem tudom megállni, hogy ne írjam ki magamból a teljes véleményem, bármennyire kevéssé kíváncsi is rá bárki is.

Először is, meg kell vallanom, hogy első reakcióm a "ne légy hülye" életmeglátásomból adódóan a "de minek raktátok ki az internetre...?" felszólalás volt. Bár hozzáteszem, hogy sok ilyen hasonlóan reagáló emberrel szemben én ekkor sem az áldozatok hibájának véltem az esetet, és még véletlenül sem próbáltam az elkövető bűntettét alulértékelni. Attól, hogy megelőzhető lett volna a dolog egy kis óvatosságal, nem jelenti azt, hogy ami történt, azért őket kell hibáztatni. Ilyenkor mindig előttem lebeg a nemi erőszakot elkövetők által gyakran ismételgetett szöveg, miszerint az áldozat "megérdemelte" a testi-lelki megaláztatást, mert az öltözködése ezt "kérte". Lehet, hogy túlzónak érződik a hasonlat, de valójában a fizikai erőszakon kívül ijesztően sok párhuzamot lehet vonni egy megerőszakolt, és az intim képeit kiszivárogtatott nő közt.

Amikor viszont még többet megtudtam az iCloud rendszeréről, csak még jobban elszörnyedtem. Ez ugyanakkor magyarázatot adott arra is, hogy miért szerepel oly sok olyan híresség is a listán, akiről nehezen tudom elképzelni, hogy lenne olyan óvatlan, hogy tudatosan ehhez hasonló képeket tartson egy internetes megosztón. Nem, az igazság az, hogy legtöbbünkben sok felhasználóban fel sem merül, hogy a telefonjával készített képek automatikusan felkerülnek egy szerverre, amennyiben nem cseréli meg a beállításait, és hogy ezen a szerveren akkor is fennmaradnak, ha a telefonjáról már kitörölte a tartalmat. Nem is szólva arról, hogy még akkor is marad nyoma a képeknek, ha magáról az iCloudról is törli azokat, hisz az internet természeténél fogva ilyen, szinte semmi sem törlődik róla örökké és sok minden visszahozható, ha hozzáértő kezek pötyögnek a billentyűkkel.

Azért elítélni valakit, mert önmagának vagy a párjának/párjával a négy fal között ilyen fényképeket készít megint csak egy gyerekes hozzáállás. Nyilván ezt nem ezen az oldalon kéne magyarázni, de egy felnőtt ember, aki megbízik a párjában néha bizony felhasználja a modern technika ezen vívmányát, hogy fenntartsa a szikrát. Távkapcsolatokra például kifejezetten jellemző ez. Így vagy úgy, de a privát meztelen képekben semmi elítélendő nem létezik. Nem, nem mindenki él velük nyilván, és a fiatalabb generációnak azért kihangsúlyoznám, hogy várjanak vele, és például ne az alig megismert fiújuknak küldözgessenek ilyet, mert egy rosszul végződött kapcsolat után kiderülhet, hogy egy mocsadék, aki bosszúból közzé teszi, és az bizony kellemetlen. De ismétlem: a 21. században felnőtt embereket (és főleg nőket) ne citáljunk az ítélőszék elé, még ha az "úgy kell nekik" beszólásokat tudom, hogy megállítani már nem tudhatom. Elég baj az nekik, hogy csontvágóval sértették meg a magánszférájukat.

És nem, tudom, hogy sokszor felmerül bennünk egy ilyen eset kapcsán, hogy szándékos figyelemfelkeltésről van szó, de csak hogy a jól elrejtett józan paraszti ész oldalát is megszólaltassam az ekképp vélekedőknek ez esetben: miért akarták volna ezek a nők csoportosan megtenni ezt? Nem vonna személyenként több figyelmet magára az, ha különálló esetként íródhatnának meg ezek a remek cikkek? Hisz így oly sokan "elvesznek" a botrányban, pedig amúgy biztos arra vágytak, hogy csak az ő meztelen fotóiktól hemzsegjenek a lapok. Nem is szólva arról, hogy itt szinte senkinek sincs ebben a pillanatban semmilyen projektje, amire ráférne a népszerűsítés...

De hát ha valaki ezek után is úgy véli, hogy egy Mary Elizabeth Winstead csak a felhajtást keresi, és megérdemli, hogy a férjével a saját házukban és intim szférájukban készített képekben gyönyörködjön az egész világ, annak hajrá, rajta már nem lehet segíteni.
8 felhasználónak tetszik: AndiSalvatore, Lady Suzy, AFCfan, Vampiregirl1, Glamster, Lindsay019, janet7, Szandi0820
2014. szeptember 01. 09:48 #12
Hope Hyland
Hope Hyland
visszatérő vendég
 
StátuszAzthiszemszerelmesvagyok :3 -.-
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.19.
Hozzászólás: 349
Csatolások: 1
Azonosító: 215530
Offline offline
Kezdjuk ott:
A hackernek mi a jo ebben az egeszben?
Es a sztarok miert csinalnak magukrol ilyen fotokat? Jo igyak le magukat de a fotokal kimeljek magukat.
2014. szeptember 01. 09:59 #13
sg1992
sg1992
☾ cold hands
 
Státuszwe're just lost, damaged souls
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.25.
Hozzászólás: 15259
Csatolások: 8754
Azonosító: 215855
Offline offline
Hát ez téleg nem értem Jenifer legalább be valja és az aki eszt elkövette remélem bünhődni fog
2014. szeptember 01. 10:01 #14
mse90
mse90
@bnormal cortexikid
 
Státuszaz emberiségért zokog
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.18.
Hozzászólás: 1878
Csatolások: 1438
Azonosító: 178057
Offline offline
Egy kis olvasnivaló még így utólag azért:

http://www.dailylife.com.au/news-and-views/dl-opinion/this-is-why-you-shouldnt-click-on-the-naked-phot...0901-3eo6s.html
2 felhasználónak tetszik: Lindsay019, janet7
2014. szeptember 01. 10:27 #15
- törölt felhasználó -    
Azért nem kellene már nemi erőszakhoz is hasonlítani ezt..jézusom ohmy.gif
Gondolom nem úgy kerültek elő a képek, hogy megcsinálták és máris törölték, de mégis megtalálták...aki ilyet elhisz ... biggrin.gif

Tudtam, hogy fake is van rohog.gif annyira undorító, hogy tele van az internet sztárok kreált meztelen képeivel, egyszer még találtam külön olyan oldalt is, amit ennek szenteltek, szerencsére már elfelejtettem melyik volt az biggrin.gif
2014. szeptember 01. 10:41 #16
- törölt felhasználó -    
Idézet (NoBigDeal @ 2014.09.01. 10:27)
Azért nem kellene már nemi erőszakhoz is hasonlítani ezt..jézusom ohmy.gif
Gondolom nem úgy kerültek elő a képek, hogy megcsinálták és máris törölték, de mégis megtalálták...aki ilyet elhisz ... biggrin.gif
Tudtam, hogy fake is van rohog.gif annyira undorító, hogy tele van az internet sztárok kreált meztelen képeivel, egyszer még találtam külön olyan oldalt is, amit ennek szenteltek, szerencsére már elfelejtettem melyik volt az biggrin.gif

Pedig a fizikai erőszakot leszámítva a nemi erőszak miden attribútuma megvalósul, tehát az analógia teljesen jó. Első hallásra nyilván durván hangzik, de ha belegondolsz...
2014. szeptember 01. 10:50 #17
- törölt felhasználó -    
@Chanelle Tényleg durván hangzik, de van benne logika, viszont durván hangzik biggrin.gif

Amúgy nem lehet nagyon okos aki ezt megtette, ha nem bírt előre gondolkodni , mi lesz a következménye. Jobban megszívja mint az itt látható összes név együttvéve. Nekik ugyanúgy lesz karrierjük, neki élete sem lesz egy pár évig, csak rács mögött.
2014. szeptember 01. 10:51 #18
mbgames
mbgames
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.01.
Hozzászólás: 485
Csatolások: 0
Azonosító: 170369
Offline offline
Hát ez baró. Ez mindenféle szempontból nagyon kellemetlen. Komolyan, én ezen már csak röhögök. Mi a jó abban bárkinek is, ha hírességek pucér fotóját vagy videóját nyilvánosságra hozza úgy, hogy nem kap érte egy vasat sem (mert nyilván senki nem fog neki fizetni), csak mondjuk kb. 10 évet a börtönben? Ez azért nem kis büntetés bármelyik bohóckirálynő fingójáért. A másik dolog pedig, hogy vicces, hogy amikor fizetnek érte, akkor senki nem szégyenlős. Elhiszem, hogy megsértették a privát szférájukat és erre természetesen nincs mentség, de azért elnézve a névsort, már a legtöbbjüknek láttuk mindenét. Persze ciki, amikor nincs photoshop, meg rendezői beállítás, csak a nagy csupasz semmi, mint bármelyik földhi halandónak. Egyébként csak halkan jegyzem meg, hogy ez a 10 év büntetés, enyhén szólva is durva. Lassan úgy fogják büntetni ezt a dolgot, mintha valaki pedofil lenne, vagy gyilkos.
2014. szeptember 01. 10:53 #19
kurrek
kurrek
ღ Emton ღ
 
Státusz“And I will love you until I take my last breath on this earth.”
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 10.11.13.
Hozzászólás: 6362
Csatolások: 23371
Azonosító: 138617
Offline offline
Nem semmi....bár sosem értettem, hogy miért kell saját magunkról meztelen képeket tartani....
2014. szeptember 01. 11:10 #20
Janie
Janie
dreamer ^^
 
StátuszHírszerző - sárga csillag! Yepp, már 60 cikket írtam! :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.02.
Hozzászólás: 6051
Csatolások: 43
Azonosító: 142376
Offline offline
Ez olyan gusztustalan dolog. Remélem elkapják és jópár évet kap.
Amúgy ha már van valakiről kép, legalább ne tagadják le. Lawrence legalább bevallotta. Ariana Grande pedid habár semmi bajom vele - pont olyan csajnak tűnik, akiről el tudom képzelni, hogy csinált pár meztelen fotót magáról.
De persze előfordulhat, hogy egy-kettő tényleg fake.
1 felhasználónak tetszik: Szandi0820
11 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok