Starity

Botrány! Több tucat híresség meztelen képe került ki a netre

11 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. szeptember 01. 22:06 #141
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Szandiii_1992 @ 2014.09.01. 21:39)
"Az ügy komolyságát bizonyítandó, felhívjuk olvasóink és kommentelőink figyelmét, hogy az ellopott, privát képek megosztása, belinkelése bűncselekménynek számít.
Forrás: http://starity.hu/magazin/52018-botrany-tobb-tucat-hiresseg-meztelen-kepe-kerult-ki-a-netre/#ixzz3C5uS...3C5uSk9EO"
Nem véletlenül nincsenek belinkelve se itt a Starityn található cikkben, sem a külföldi cikkekben ma már, valamint Twitterről is el lettek távolítva, pedig tegnap este Jennifer képeivel nekem még volt "szerencsém" összefutni. Hozzáteszem szerintem semmi extra nem volt azokban a képekben.

A prostitúció, a drogterjesztés, a lopás, az emberölés és számtalan más bűntény is illegálisnak, illetve törvénybeütközőnek számít, mégis csinálják az emberek. Én nem lógok naphosszat a gép előtt, sőt Twitteren sem (az is lehet, hogy azért nem találkoztam eggyel sem eddig), de azért furdal a kíváncsiság, hogy vajon Kis Julika kompromittáló fotóit is ilyen kiemelt ügyként kezelné a rendőrség? rolleyes.gif Gondolom, számtalan más emberrel csináltak már ilyet (pl. napisz*r - szerintem senkinek sem kell bemutatnom) és érdekes, egyik ügy sem jutott tovább a bíróságon, sőt sokan még addig sem jutottak el. Ha elmész a rendőrségre azzal a sztorival, hogy xy ellopta a telómat és feltette a tartalmát a netre, akkor le se sz*rnak téged. Ez is csak azért kavar port, mert híres emberekről van szó és a szenzációhajhász lapok csak úgy verekednének a képekért. Ide vagy oda, de a törvényt mindenki lesz*rja. rolleyes.gif Egyébként ami felkerült a netre az ott is marad - nagy eséllyel (ha nem egy kamubotrány ez az egész) még találkozni fogunk itt-ott ezekkel a fényképekkel, hiába sem lehet itt vagy egyéb más közösségi site-okon megjelenítettni.
4 felhasználónak tetszik: An_d_a, AmyVie, Reija, idone
2014. szeptember 01. 22:12 #142
Emese2014
Emese2014
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.23.
Hozzászólás: 897
Csatolások: 1109
Azonosító: 221725
Offline offline
No comment biggrin.gif
2014. szeptember 01. 22:15 #143
- törölt felhasználó -    
Idézet (Beyla @ 2014.09.01. 22:06)
A prostitúció, a drogterjesztés, a lopás, az emberölés és számtalan más bűntény is illegálisnak, illetve törvénybeütközőnek számít, mégis csinálják az emberek. Én nem lógok naphosszat a gép előtt, sőt Twitteren sem (az is lehet, hogy azért nem találkoztam eggyel sem eddig), de azért furdal a kíváncsiság, hogy vajon Kis Julika kompromittáló fotóit is ilyen kiemelt ügyként kezelné a rendőrség? rolleyes.gif Gondolom, számtalan más emberrel csináltak már ilyet (pl. napisz*r - szerintem senkinek sem kell bemutatnom) és érdekes, egyik ügy sem jutott tovább a bíróságon, sőt sokan még addig sem jutottak el. Ha elmész a rendőrségre azzal a sztorival, hogy xy ellopta a telómat és feltette a tartalmát a netre, akkor le se sz*rnak téged. Ez is csak azért kavar port, mert híres emberekről van szó és a szenzációhajhász lapok csak úgy verekednének a képekért. Ide vagy oda, de a törvényt mindenki lesz*rja. rolleyes.gif Egyébként ami felkerült a netre az ott is marad - nagy eséllyel (ha nem egy kamubotrány ez az egész) még találkozni fogunk itt-ott ezekkel a fényképekkel, hiába sem lehet itt vagy egyéb más közösségi site-okon megjelenítettni.


A pereskedéses résszel én sem értek egyet, sokkal hamarabb leülepedne ez az egész, ha nagy ívben tojnának rá, úgy mint ahogy korábban néhány híresség tette. (nevet inkább direkt nem említek biggrin.gif) Holnap egyébként erről lesz szó a Fókuszban, aminek a reklámjában képeket és videót is mutogattak, szóval megosztó ez az egész szitu.
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2014. szeptember 01. 22:16 #144
Rajongó1409
Rajongó1409
visszatérő vendég
 
Státusz"For the first time in my life, I'm deciding my own fate."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.14.
Hozzászólás: 410
Csatolások: 0
Azonosító: 209297
Offline offline
Szerintem 100.000.000 embernek van telefonján, tabletjén, laptopján önmagáról számtalan pucér kép, de a 8264. hackernek pont az övéjüket kellett feltörni. Ha ők nem celebek lennének ez senkit sem érdekelne, de így, hogy minden eggyes lesifotós, újságiró az ő magánéletükben válykál, szerintem ez igazságtalan, hogy lekurvázzátok és leribancozzátok őket.
2014. szeptember 01. 22:23 #145
yourshawty
yourshawty
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.10.
Hozzászólás: 1199
Csatolások: 50
Azonosító: 135998
Offline offline
Ez az õ hibájuk.. Ha nincs anyag, nincs mit ellopni. Az eleve nem éppen normális ember, aki fotózgatja magát meg levideózza a meztelen "s.ggét".
A hacker bácsi meg duplán szív, csak ezt még nem igazán fogta fel.
2014. szeptember 01. 22:26 #146
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2014.09.01. 22:06)

Ha elmész a rendőrségre azzal a sztorival, hogy xy ellopta a telómat és feltette a tartalmát a netre, akkor le se sz*rnak téged. Ez is csak azért kavar port, mert híres emberekről van szó és a szenzációhajhász lapok csak úgy verekednének a képekért. Ide vagy oda, de a törvényt mindenki lesz*rja. rolleyes.gif Egyébként ami felkerült a netre az ott is marad - nagy eséllyel (ha nem egy kamubotrány ez az egész) még találkozni fogunk itt-ott ezekkel a fényképekkel, hiába sem lehet itt vagy egyéb más közösségi site-okon megjelenítettni.


Az idézett rész első, és második mondatára reagálva, volt ez valaha másként? Már úgy értem, hogy ha egy híres emberről kiderül valami, amit egyébként soha nem tudhatnál meg róla, és a bulvársajtó kasszasikert szagolva nekiugrik az ügynek, az mennyiben újdonság?

Ami a technikai oldalt illeti, sajnos ez a jövő, ez a vízió, hogy nem adattárolókon tárolják az emberek az adataikat, hanem számítási felhőben (cloud). Nem véletlen, hogy a játékosoknak szánt Steam, és Origin már felhőben tárolja a játékok mentéseit, hogy az Apple megalkotta az iCloud-ot, de ha úgy veszem, akkor a Google Drive, a Microsoft SkyDrive is mind arra van, hogy a felhőben legyenek az adatok. A cél, hogy a világon bárhol legyél is, mindig elérd azt, amire szükséged van. Számomra ez riasztó, de az még inkább, hogy emberek milliói gondolkodás nélkül lemondanak a biztonságról a rugalmasság kedvéért.
2 felhasználónak tetszik: Szandi0820, idone
2014. szeptember 01. 22:37 #147
- törölt felhasználó -    
Ha több tucat híresség képei kerültek elő, miért csak 'dzsélavról van szó? Valakit látnék meztelen. rohog.gif
2014. szeptember 02. 02:37 #148
kismutyesz
kismutyesz
 
StátuszNe vitatkozz barmokkal, mert lesüllyedsz a szintjükre,s legyőznek a rutinjukkal.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.04.
Hozzászólás: 597
Csatolások: 0
Azonosító: 161608
Offline offline
Az utolsó sorokkal nem értek egyet, ugyanis ez nem büntetendő. Magyarországon meg pláne nem. A cikk írója nem teljesen tájékozott. A magyar büntető törvénykönyvben ez nincs benne. Aki mégis találna ilyet, jelezze nekem. rohog.gif

http://net.jogtar.hu/jr/gen/hjegy_doc.cgi?docid=A1200100.TV
2014. szeptember 02. 10:10 #149
nikkibella1
nikkibella1
♥"You will never lace up my Chuck Taylors" ♥
 
Státusz"A szerelem fáj,de megis kell küzdened érte" ♥
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 14.06.30.
Hozzászólás: 1016
Csatolások: 422
Azonosító: 228531
Offline offline
Ok tudják !!!
2014. szeptember 02. 10:14 #150
nikkibella1
nikkibella1
♥"You will never lace up my Chuck Taylors" ♥
 
Státusz"A szerelem fáj,de megis kell küzdened érte" ♥
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 14.06.30.
Hozzászólás: 1016
Csatolások: 422
Azonosító: 228531
Offline offline
Talán mindenki a Miley Cyrus korba lépet belle ! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif beleértve Arianát is ! biggrin.gif
2014. szeptember 02. 11:37 #151
Cheral
Cheral
visszatérő vendég
 
Státusz,,We were born to die." ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.10.
Hozzászólás: 429
Csatolások: 24
Azonosító: 213214
Offline offline
Nó komment. : DDD
2014. szeptember 02. 13:58 #152
PinkBarbie
PinkBarbie
Little Butterfly
 
StátuszXiumin-ka tánca ♥ https://www.youtube.com/watch?v=mTFJlkDw6yk
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.13.
Hozzászólás: 1975
Csatolások: 0
Azonosító: 177766
Offline offline
Manapság már nem vagyunk biztonságban. Az lesz a legjobb ha visszatérünk a régi fekete-fehér telefonokhoz amikkel nem lehet fényképzeni biggrin.gif
Nekem iphone-om sose lesz. Pénzem sincs rá, de ha lenne is véletlen akkor másra költeném. Egy telefon nem ér ennyit meg. De amúgy az is érdekes, hogy minden sztárnak iPhone-ja van...ohmy.gif
2014. szeptember 02. 14:01 #153
PinkBarbie
PinkBarbie
Little Butterfly
 
StátuszXiumin-ka tánca ♥ https://www.youtube.com/watch?v=mTFJlkDw6yk
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.13.
Hozzászólás: 1975
Csatolások: 0
Azonosító: 177766
Offline offline
Egyébként ha már néhányan beismerték, hogy igaziak a képek, akkor szerintem Ariana és Victoria képei is igaziak. :S Szomorú, de most már beismerhetnék. De attól még nem fogom őket megutálni. smileeee.gif
2014. szeptember 02. 14:13 #154
almababa
almababa
visszatérő vendég
 
Státuszhappy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.29.
Hozzászólás: 261
Csatolások: 0
Azonosító: 212642
Offline offline
Az hogy mi van a zel



Az hogy mi van a telefonjukon az magánügy emiatt nem kell útálni őket.deez akkor is ciki
2014. szeptember 02. 14:13 #155
AvrilSmile
AvrilSmile
 
Státusz"I have died everyday waiting for you"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.17.
Hozzászólás: 926
Csatolások: 4
Azonosító: 226218
Offline offline
Ez az okostelefonok világa. PinkBarbie, egyetrétek veled, nekem eddig sima billentyűsöm volt sok-sok éven át, és nem haltam bele, ellenben biztonságos volt. De -bár sose csinálok ILYEN képeket - nekem alap, ha csak egy sima arcos, vagy teljes alakos fotót csinálok magamról, akkor nap végén átrakom egy pendrive-omra...

Nos, igen. Ha a többi kép igazi, valószínű, hogy Vicky-é és Arianáé is az, ilyenkor már butaság tagadni, ugyanis az egész világnak bűzlik a dolog. :/ Én pl szeretem Victoriát, és nem utálom meg ennyitől, hiszen ő csak csinálta a képet, de legalább nem rakta ki, mint egyes sztárok.
2014. szeptember 02. 15:04 #156
csenge156
csenge156
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.17.
Hozzászólás: 50
Csatolások: 0
Azonosító: 138925
Offline offline
ez nagyon durva...
2014. szeptember 02. 15:19 #157
- törölt felhasználó -    
Szomorú, hogy egyesek ilyennel szórakoznak. Másrészt, a sztárok is hibásak valamelyest, mivel nem kellett volna ilyen képeket tárolniuk a telefonjukon. Ennek ellenére egyiküket is utáltam meg, tehát mélységesen elítélem a hackert.
2014. szeptember 02. 15:25 #158
Dorina1024
Dorina1024
høgh
 
Státuszmood: fuck everybody
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.18.
Hozzászólás: 3781
Csatolások: 1047
Azonosító: 191824
Offline offline
Ez kész! Gyakorlatliga, most mire is kér pénzt? Hogy gazdag legyen? Vagy csak egy "egyszerű" botrányt akart el indítani? Most minek kell így rossz helyzetbe hozni? Meg egyrészt ez most mire jó? Jó ebben most kicsit csalódtam Jenniferben, hogy ilyen képeket készít, - nyilván az ő dolga - de akkor is. Ez most rendesen kiakasztott.
2014. szeptember 02. 15:28 #159
Freeze
Freeze
**********
    Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.06.
Hozzászólás: 6470
Csatolások: 2512
Azonosító: 1
Offline offline
Idézet (kismutyesz @ 2014.09.02. 02:37)
Az utolsó sorokkal nem értek egyet, ugyanis ez nem büntetendő. Magyarországon meg pláne nem. A cikk írója nem teljesen tájékozott. A magyar büntető törvénykönyvben ez nincs benne. Aki mégis találna ilyet, jelezze nekem. rohog.gif
http://net.jogtar.hu/jr/gen/hjegy_doc.cgi?docid=A1200100.TV

A Büntető Törvénykönyv szerint valóban nem az, de nyilván egyszerűbb volt ezt kiírni, mint azt, hogy nem szeretnénk, ha a Starityt beperelné bármelyik sértődött celeb unatkozó ügyvédje, ugyanis elképzelhető, hogy pert nyerhetnének ilyen esetben. (lsd. Polgári Törvénykönyv vonatkozó pontjait) Akár egy egyszerű sértő/rágalmazó komment miatt is lehúzhatjuk a rolót, hála az Alkotmánybíróság határozatának, miszerint bármilyen jogsértő hozzászólásért az oldal üzemeltetője felelősségre vonható. Ennyit erről.
2014. szeptember 02. 15:44 #160
PilleDoRKa
PilleDoRKa
új tag
 
Státusz"A lányok okosak, ők nem esnek ki a babakocsiból" /Pán Péter /
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.26.
Hozzászólás: 57
Csatolások: 0
Azonosító: 226618
Offline offline
Nem értem miért vannak azon felháborodva az emberek, hogy meztelen képeket tartanak a telefonjukon. Talán nagyobb probléma, hogy valaki feltöri azokat.Bunkó dolog és nem értem miért lett ezzel jobb neki. A médiától pedig mégnagyobb bunkóság,hogy ezeket kirakja meg híreszteli. Értem,hogy az interneten már mindent meglehet találni, de az,hogy címlapon van az ügy csak ront a helyzetükön. Én sajnálom őket, amiért ennyi magánéletük sem lehet!
2 felhasználónak tetszik: Szandi0820, janet7
11 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok