Starity

Genius (2016)

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. június 29. 08:31 #1
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
színes, angol-amerikai életrajzi dráma, 104 perc

Forgatókönyv: John Logan

Írta: A. Scott Berg

Rendezte: Michael Grandage

A szereplők:

Nicole Kidman - Aline Bernstein
Colin Firth - Max Perkins
Jude Law - Thomas Wolfe
Guy Pearce - F. Scott Fitzgerald
Dominic West - Ernest Hemingway
Laura Linney - Louise Saunders
Vanessa Kirby - Zelda Fitzgerald
Mark Arnold - hajóskapitány
Demetri Goritsas - John Wheelock
Jane Perry - nővér
Richard Banks - poggyászhordó
Kumud Pant - vasúti irányító
Shonn Gregory - New Yorker
Martyn Mayger - vonatőr
Andrew Byron - nagy központi irányító

A tartalomból:

A történet Max Perkins életét követi nyomon, aki a Scribnernél dolgozott könyvszerkesztőként. Munkája során olyan szerzők műveit felügyelte, mint Thomas Wolfe, Ernest Hemingway vagy éppen F. Scott Fitzgerald.

USA-premier: 2016. július 29.
6 felhasználónak tetszik: idone, standoffan, Szandi0820, duracell, Lindsay019, House Of Wax
2015. június 29. 13:05 #2
- törölt felhasználó -    
Ismét egy nekem való film w00t.gif Hihetetlen, hogy eddig nem ragadta meg a figyelmem egyik oldalon sem. Na de most már legalább tudok róla, köszi a témát smileeee.gif
Nagy szerzők és az ő még nagyobb műveik valamint Colin Firth, mint Max Perkins a történet középpontjában. Hát nincs mese ezt látni kell laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2015. december 18. 08:54 #3
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
heart.gif
A szívecske természetesen Colinnak szól, Jude Law-t nemszeressük... rohog.gif
6 felhasználónak tetszik: standoffan, Szandi0820, idone, duracell, Lindsay019, House Of Wax
2016. február 12. 12:17 #4
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Február 16-án fogják először vetíteni a filmet a Berlinálén... Colin is ott lesz, brühühühü...
2016. május 06. 22:23 #5
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Négy kép, egyben... smileeee.gif
6 felhasználónak tetszik: standoffan, Szandi0820, duracell, SmileyZ, Lindsay019, House Of Wax
2016. május 11. 09:15 #6
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Képcsokrocska szeretettel mindenkinek, aki hozzám hasonlóan tűkön ül már a film miatt... biggrin.gif

Ó, te szent ég, Colin... wub2.gif blush.gif Defibrillátort Sallynek. MOST. biggrin.gif
7 felhasználónak tetszik: standoffan, Szandi0820, idone, Lindsay019, duracell, SmileyZ, House Of Wax
2016. június 15. 11:58 #7
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Az előző szettet (és a plakát-részleget) is frissítettem. wink.gif És tűkön ülök, mert ma megtekintem a filmet, és már nagyon I can't wait a stádium. w00t.gif wub.gif rohog.gif Aww, Colin... blush.gif heart.gif (Na jó, Nicole-ra is kíváncsi vagyok ám. biggrin.gif )
Update: Nem tekintem meg. Eznemisaz, csúnya gonosz *rentelők. Azt hiszik, ez vicces? Pedig már úgy megörültem... Hüpp.mellow.gif sad.gif
2 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Lindsay019
2016. június 15. 12:45 #8
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8753
Csatolások: 214891
Azonosító: 59785
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2016.06.15. 11:58)
Update: Nem tekintem meg. Eznemisaz, csúnya gonosz *rentelők. Azt hiszik, ez vicces? Pedig már úgy megörültem... Hüpp.mellow.gif sad.gif

Átérzem a szenvedésed, így már én is jártam egyszer. Ha láttad volna, hogy milyen szúrós szemekkel néztem a monitorra... rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2016. június 15. 12:56 #9
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Szandi0820 @ 2016.06.15. 12:45)
Átérzem a szenvedésed, így már én is jártam egyszer. Ha láttad volna, hogy milyen szúrós szemekkel néztem a monitorra... rohog.gif

Köszi. biggrin.gif Nos, szerintem nem szúrósabban, mint én... laugh.gif rohog.gif Pedig már tényleg úgy megörültem, hogyha a hegy nem megy Mohamedhez... Na "mindegy". Azért résen leszek. Tényleg MUSZÁJ látnom... laugh.gif Valaki szánjon már meg... rolleyes.gif Csóringer közép-európai mádzsár vagyok, köll a kultúra... tongue.gif

Megjegyzés: Bocsika, hogy "szerkesztve lettél", véletlenül arra nyomtam és nem a válaszolokra... mellow.gif Még mindig nem sikerült megszoknom, hogy 2x annyi gomb van ott nekem, mint korábban volt. laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: Szandi0820
2016. június 15. 13:05 #10
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8753
Csatolások: 214891
Azonosító: 59785
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2016.06.15. 12:56)
Köszi. biggrin.gif Nos, szerintem nem szúrósabban, mint én... laugh.gif rohog.gif Pedig már tényleg úgy megörültem, hogyha a hegy nem megy Mohamedhez... Na "mindegy". Azért résen leszek. Tényleg MUSZÁJ látnom... laugh.gif Valaki szánjon már meg... rolleyes.gif Csóringer közép-európai mádzsár vagyok, köll a kultúra... tongue.gif
Megjegyzés: Bocsika, hogy "szerkesztve lettél", véletlenül arra nyomtam és nem a válaszolokra... mellow.gif Még mindig nem sikerült megszoknom, hogy 2x annyi gomb van ott nekem, mint korábban volt. laugh.gif

Vagy inkább "köll Colin"? rohog.gif Csak bemutatják itthon is egyszer... végülis ha jól láttam, pár napja volt több országban is a premier. Ha nem teszik, akkor meg felvonulunk, mert ezt látni kell. laugh.gif Az meg hosszú idő, mire le lehet egyébkedni, hát ki vár addig? rohog.gif

Észre sem vettem volna, ha nem kérsz bocsánatot miatta. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2016. június 15. 13:26 #11
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Szandi0820 @ 2016.06.15. 13:05)
Vagy inkább "köll Colin"? rohog.gif Csak bemutatják itthon is egyszer... végülis ha jól láttam, pár napja volt több országban is a premier. Ha nem teszik, akkor meg felvonulunk, mert ezt látni kell. laugh.gif Az meg hosszú idő, mire le lehet egyébkedni, hát ki vár addig? rohog.gif 
Észre sem vettem volna, ha nem kérsz bocsánatot miatta. rohog.gif

Jaj, most miért? rolleyes.gif tongue.gif Jóvanna, lebuktam picit, nyilván ő az egyik fő szempont. rohog.gif Viszont ettől függetlenül is őszintén érdekel a dolog, már csak amiatt is, mert jelenleg én is izzadok egy könyvvel, és hátha segít... rolleyes.gif Nekem sajnos nincs Max Perkinsem, hogy segítsen. Colint megkérném, hátha ragadt rá valami a könyvszerkesztésből a szerep miatt - ha már mindig olyan lelkiismeretesen készül blush.gif - de szerintem kitépné az összes hajszálát mellettem, meg az irományom mellett, úgyhogy megküzdök vele nélküle. rohog.gif A végeredményt viszont szívesen elolvastatnám vele, hátha tetszene neki. Csak ahhoz előbb valaki fordítsa le angolra. rohog.gif
Én nem reménykedek. Egyrészt rákérdeztem Géniuszéknál, nem tudtak semmit mondani. 110.gif Itthon még ennyit se. Attól tartok, ezzel a mozival rosszabbul járunk, mint a Magic in the Moonlighttal. Az legalább volt moziban, csak nem adták ki. Ezt meg még a moziig se tolják el. blink.gif Marad a tévés sugárzás, bár őszintén szólva ebben sem vagyok biztos. mellow.gif (a Káprázatos Holdvilágot is valamelyik kereskedelmi tévé pártolta a moziban - talán az RTL klub? - és azóta se adta le egyik csatorna sem dry.gif ) Szóval ami engem illet, már készülök a külföldi DVD-megjelenésre, és egyből landol a kosárban, amint piacra dobják. biggrin.gif (sanszosan karácsonyi aji lesz magamnak rohog.gif )
Addig meg marad a sóvárgó vadászat a C-CAM-ra... laugh.gif

Ja, nem? Gondoltam úgy fair. laugh.gif (nem éltem vissza a helyzetemmel rohog.gif )
1 felhasználónak tetszik: Szandi0820
2016. július 15. 10:35 #12
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Újabb adagnyi csoda. Bár van köztük előnytelen/vicces is. De néha ilyen is kell. rofl.gif rohog.gif

(Amik duplumok, azok nagyobbak! wink.gif )


6 felhasználónak tetszik: Szandi0820, duracell, SmileyZ, standoffan, House Of Wax, Lindsay019
2016. szeptember 05. 19:11 #13
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12096
Csatolások: 196383
Azonosító: 107508
Offline offline
6 felhasználónak tetszik: Szandi0820, standoffan, Sally Sparrow, SmileyZ, Lindsay019, duracell
2016. szeptember 09. 08:27 #14
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Valaki megnézte már? Kinek hogy tetszett? smileeee.gif Én nagyokat mosolygok rajta, gyakran elindítom ha van egy kis időm és belenézek. Igaz, leginkább csak bizonyos jelenetekre keresek rá, amikhez épp kedvem szottyan. smileeee.gif Szerintem jó lett a film, csak az időbeosztása sántít. Az eleje "túl" lassan csordogál és részletes ( = imádom), viszont hirtelen fejezik be, ami viszont - szerintem - zavaró. Kellett volna még ennek a filmnek szerény véleményem szerint úgy 30 perc. Bár így is hosszú... Sebaj, én végignézném úgy is. biggrin.gif
Igazán jöhetne már egy európai DVD megjelenés, szeretném a polcomon látni eredetiben... heart.gif blush.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Jude Law Jude Law 727.