Starity

November 6-án debütál Anastacia válogatásalbuma

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. augusztus 25. 14:10 #1
Fan-ily6889
Fan-ily6889
Fanily of Anastacia ®
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.05.22.
Hozzászólás: 1333
Csatolások: 1279
Azonosító: 96609
Offline offline
Az amerikai énekesnő 18 szerzeményt tartalmazó lemeze, a The Ultimate Collection ősz végén lát napvilágot.
A teljes cikkhez kattints ide!
1 felhasználónak tetszik: goldman
2015. augusztus 25. 14:51 #2
- törölt felhasználó -    
A korábbi számai közül a Left outside Alone és a Sick and Tired valószínű, hogy bekerülnek. A Resurrection albuma elég személyesre sikerült, nagyon kevés előadó van, aki ennyire nyíltan meg meri mutatni, fel meri fedni a saját érzéseit, életútját és tapasztalatait. Neki ez sikerült, talán ebből kifolyólag sem lett annyira populáris, kelendő mint a korábbi albumai noha sokkal hitelesebb és mélyrehatóbb. Az album címadó száma (Resurrection) tartalmi vonatkoztatásban (is) gyönyörű, sajnálom, hogy szegény nem igazán tud érvényesülni vele, pedig 2000 táján mikor befutott az I'm out of Love-val még senki sem gondolta, hogy ekkora utat fog megtenni és ennyi betegségen át vezet az útja.
2015. augusztus 25. 15:40 #3
Fan-ily6889
Fan-ily6889
Fanily of Anastacia ®
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.05.22.
Hozzászólás: 1333
Csatolások: 1279
Azonosító: 96609
Offline offline
Egyetértek, viszont a szegény jelzőt én kihagynám, meg azt, hogy nem igazán tud érvényesülni, hiszen már elért majdnem mindent az életben, amit el szeretett volna érni - legalábbis a karrierjét illetően mindenképp. Kell ennél több? A rajongók között is megvan az úgynevezett keménymag, akik kitartanak mellette, és már hosszú évek óta mellette állnak, tehát ezzel azt akarom mondani, hogy neki már ezért sem kell tepernie, hogy rajongókat gyűjtsön magának. Azt pedig speciel én abszolút nem bánom, hogy már nem olyan felkapott, mint a 2000-es évek elején volt. Én úgy látom, hogy ő már így is tökéletesen elégedett, és nem is vágyik arra, hogy a csapból is folyjon meg ott virítson folyton a sajtóban. Szerintem arra a nagy csillogásra sincs már szüksége, ami anno körülvette pályafutásának kezdetén. Pedig ha nagyon akarna, biztosan tudna valami olyasmit kreálni, amivel felkapnák és mindenhol róla beszélnének. De ő erre nem vágyik. Sosem volt az a fajta, most meg már pláne nem tudna ilyen lenni, mert nem is akar. Ennél jobb világsztári életet én például elképzelni nem tudok. Tényleg megvan mindene, szerencsére hívják is, érdeklődés azért van iránta, és ő ezzel így tök jól elvan. És a legjobb szerintem, hogy nincsenek benne a popójában, hanem lazán elmehetek bárhová kíséret nélkül is akár, mert nem veszik körbe rögtön és nem támadják le. És szerintem ha már nem is csinálna semmit innentől kezdve a karriert illetően, már gyönyörűségesen eléldegélne jólétben élete végéig. Tehát nála szerintem már nem is arról szól a dolog, hogy a megélhetéshez kell melóznia, hanem mert imádja csinálni, amit csinál. smileeee.gif Azt pedig láttam a saját szememmel, hogy a legutóbbi lemezét a rajongók falják, tehát ez neki pont elég. smileeee.gif Ő már nem akar sehová sem betörni meg feljebb jutni, vagy ilyenek. Szerintem külső szemmel nézve is mondhatjuk, hogy a legkirályabb világsztári életet éli. smileeee.gif
2015. augusztus 25. 15:50 #4
Domi05
Domi05
Mгş. Ơβгเεŋ
 
StátuszValar Morghulis «» Valar Dohaeris
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.22.
Hozzászólás: 5265
Csatolások: 52
Azonosító: 233671
Offline offline
Sztem tehetséges énekesnő! Várom a válogatás albumát!
1 felhasználónak tetszik: Fan-ily6889
2015. augusztus 25. 16:44 #5
- törölt felhasználó -    
nem nagyon hallgatom..
2015. augusztus 25. 17:04 #6
Gabe Logan
Gabe Logan
Prince of Playstation Platinum♛
 
StátuszPlaystation for the Gamers
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 13.08.27.
Hozzászólás: 3315
Csatolások: 30
Azonosító: 210618
Offline offline
Nem tudom lesz-e időm rá,de nem hiszem.
2015. augusztus 25. 19:38 #7
- törölt felhasználó -    
Már várom!
2015. szeptember 10. 12:15 #8
ArianaGrandeforever
ArianaGrandeforever
Potterhead (͡° ͜ʖ ͡°)
 
Státusz2 0 1 9
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.20.
Hozzászólás: 987
Csatolások: 42
Azonosító: 246896
Offline offline
Már nagon várom mááááár!
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Anastacia Anastacia 1194.