Starity

Istenes Bence nem tartja magát Sebestyén Balázs-utánzatnak

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. szeptember 14. 10:29 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
Az RTL Klub műsorvezetője nem szereti, ha más kollégáihoz hasonlítják.
A teljes cikkhez kattints ide!
2015. szeptember 14. 13:08 #2
- törölt felhasználó -    
Kezdjük azzal, hogy lehetne egy kicsit szerényebb, kevésbé felvágós. A nézők nem arra kíváncsiak, hogyan szed fel egy tizen- huszonéves lányt élő adásban, hanem hogy milyenek a produkciók. Ő csak azért van a színpadon, hogy megszólítson xy-t, nem pedig hogy eladja magát. Egy műsor sosem a műsorvezetőről szól, már rég rossz ha ő kerül a középpontba. Mielőtt a mellét verdesné tanuljon meg 1 percet saját kútfőből végigbeszélni úgy hogy közben nem bakizik vagy akad el, ez ugyanúgy vonatkozik az amatőr színésznőből műsorvezetővé avanzsált Szabó Zsófira is. Azt az egyet még ironikusnak találom, hogy alig egy hete Stohl nyilatkozott róla elismerően, többek közt hozzátette, hogy Istenes neki köszönheti azt hogy ott tart ahol, viszont a srác most meg sem említette, mi több arra hivatkozik, hogy mindent egymagának köszönhet, senkit se majmol, pedig Stohl anno azt is hozzátette, hogy tanított neki pár dolgot. Akkor most ki hazudik? Ki füllent, hallgat el egy s mást és fényezi magát? rohog.gif
2015. szeptember 14. 13:45 #3
- törölt felhasználó -    
Jó, hogy nem tartja magát olyannak, mint Sebestyén Balázs. Hozzá képest ő sehol sincs még, és ezzel a viselkedéssel valószínűleg a nyomába se érhet soha.biggrin.gif
2015. szeptember 14. 13:58 #4
- törölt felhasználó -    
Ez a Bence, szereny velemenyem szerint elegge nagykepu, de ez csak az en velemenyem...
2015. szeptember 14. 14:21 #5
Hushpush
Hushpush
visszatérő vendég
 
StátuszÉéééééééééééés! Nem.....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.10.30.
Hozzászólás: 295
Csatolások: 0
Azonosító: 853
Offline offline
Nagyon antipatikus egy személy. Mikor az x-faktort vezette legszívesebben ütöttem volna a fejét ( bocsánat ). Tenyérbemászó egy figura... Sebestyén Balázs se a kedvencem, de azért jobb, mint Istenes "Ficsúr" Bence!
2015. szeptember 14. 15:00 #6
- törölt felhasználó -    
eléggé nagyképű..nála nagyképűbb embert nem ismerek a földkerekségen
2015. szeptember 14. 15:07 #7
- törölt felhasználó -    
egyedi és megismételhetetlen stílus??? ohmy.gif
Beszélni se tud, meg műsort vezetni se, mégis sok műsort ő vezet. Nem is értem, hogy hogyan lehet ez.
2015. szeptember 14. 15:52 #8
eszter05
eszter05
oпlγ ћυ₥αп
 
StátuszImagination is more important than knowledge.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.06.
Hozzászólás: 4787
Csatolások: 315
Azonosító: 227168
Offline offline
Hát mit ne mondjak eléggé nagyképű!
2015. szeptember 14. 17:11 #9
- törölt felhasználó -    
Eléggé nagyképű...
2015. szeptember 14. 17:50 #10
Rocket
Rocket
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.04.07.
Hozzászólás: 644
Csatolások: 0
Azonosító: 223869
Offline offline
Megint együtt vannak Adéllal? Végülis összeillenek, de azért kíváncsi vagyok, Bence minden évben új nővel jelentkezik. biggrin.gif
Kezdetben én is Balázs2-nek véltem, hasonló karakterek, de nekem Balázs mindig is szimpatikusabb volt, mint Bence. Szerintem, nagy jövője van, főképp az RTL-nél. Meg van hozzá a kellő nagyarca, és biztos fogja a nézőket a megosztó személyiségével. Nem hinném, hogy lapátra tennék, de akkor se lenne nagy gond, mert a TV2 biztos tárt karokkal fogadná. biggrin.gif
2015. november 07. 10:26 #11
Molnár Fruzsina
Molnár Fruzsina
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.11.03.
Hozzászólás: 13
Csatolások: 0
Azonosító: 251369
Offline offline
Sebestyén Balázs sokkal jobb!!
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok