Starity

A Grace Klinika Callie Torrese szögre akasztja a szikéjét

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. május 25. 10:11 #1
- törölt felhasználó -    
Sara Ramirez a Grace Klinika második évada óta a sorozat egyik főszereplője volt, ám 10 év után szögre akasztja a szikéjét és nem ölti magára többet Callie Torres szerepét.
A teljes cikkhez kattints ide!
2016. május 25. 10:23 #2
I Love Paris
I Love Paris
 
StátuszJ'aime Paris
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.24.
Hozzászólás: 593
Csatolások: 0
Azonosító: 164330
Offline offline
Szögre? Szikét? Szójátéknak is rossz... Ilyen erővel egy betegben is ottfelejtheté azt a szikét.
2016. május 25. 18:48 #3
Kutyus123
Kutyus123
 
Státusz~ we're back bitches ~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.03.
Hozzászólás: 503
Csatolások: 0
Azonosító: 216300
Offline offline
Annyira már érte sad.gif Remélem azért még hagynak pár karaktert a régi bandából..Komolyan nagyon hosszú utat tett még idáig a karaktere és rengeteget fejlődött..Remélem még viszontlátni a sorozatban.
2016. május 25. 20:58 #4
lucymharding
lucymharding
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.22.
Hozzászólás: 1524
Csatolások: 14577
Azonosító: 229927
Offline offline
Az egyik legjobb színésznő volt a sorozatban, annyira szerettem, ahogy Sara alakít. Remélem a későbbiekben még láthatjuk egy-egy rész erejéig smileeee.gif heart.gif
2016. május 29. 21:02 #5
Astelia
Astelia
ℳαяαบđєя™
 
StátuszYou only live once, but if you do it right, once is enough.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.29.
Hozzászólás: 17241
Csatolások: 17972
Azonosító: 168141
Offline offline
Nagyon sajnálom, hogy elmegy. Callie karaktere a kezdetek óta megfogott, kevesebb, mint egy évad alatt az egyik legnagyobb kedvencem lett. Az utóbbi években egyre többen hagyták ott a sorozatot, legtöbbjük a kedvencem volt, már nagyon kevesen vannak az első pár évadból... Remélem Sara még visszatér a jövőben, hiányozni fog.
2016. május 29. 22:33 #6
Cintii
Cintii
sibunator ♥
 
Státusz:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.06.
Hozzászólás: 3530
Csatolások: 56210
Azonosító: 126514
Offline offline
Az utóbbi pár részben nem volt a szívem csücske, mint azelőtt, de attól még szeretem a karakterét. Remélem, hogy még viszont láthatjuk majd, és én még Calzonában is reménykedek.
Köszönöm Shondának, hogy nem örökre írta ki a karakterét, és hogy nem kellett végig bőgnünk a finálét.
2017. január 05. 21:44 #7
- törölt felhasználó -    
Majdnem egy éves cikk, bár tekintve, hogy mindössze két hónapja kezdtem a sorozatot, és nagyobb szünetekkel, de két hét alatt végignéztem kilenc évadot, kijelenthetem, hogy Callie volt az egyik, ha nem a legjobb karakter. Engem minden részben inspirált, szinte már zavarba ejtően tökéletes volt Sara alakítása, és komolyan, két hét alatt Callie karaktere egy nagyon fontos személy lett számomra. El sem hiszem, hogy elment, akarom mondani, el fog menni. Rá már nem lehet mást mondani, mint hogy imádom, tisztelem és becsülöm Sara-t azért, amit elért, és Callie karaktere örökre a kedvencem lesz.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!