Starity

Feljelentették Louis Tomlinsont! Kiderült, kik támadták meg Eleanor Caldert

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. március 05. 18:43 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
A lányok, akikről mégis kiderült, hogy rajongók, feljelentést tettek Louis és barátnője ellen.
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. március 05. 18:59 #2
- törölt felhasználó -    
Hát ez még viccnek is rossz.
Az ilyenek nem is értem miért nevezik magukat rajongóknak. Ennyire elvakultak kergetni egy olyan ábrándot -gondolok itt Larryre-, ami valószínűleg sosem volt és nem is lesz valódi, már-már beteges. Főleg, hogy két felnőtt nőről van szó, akik a családalapítás előtt állnak.
2017. március 05. 19:00 #3
Elza Foster
Elza Foster
visszatérő vendég
 
Státusz"Minden siker mögött 100 kudarc van"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.10.
Hozzászólás: 392
Csatolások: 0
Azonosító: 243663
Offline offline
Megint bele kell keverni a Larryseket
Undorító
2017. március 05. 19:00 #4
Selena Gomez Fan.2
Selena Gomez Fan.2
#EvilRegal
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.26.
Hozzászólás: 1983
Csatolások: 4
Azonosító: 200866
Offline offline
A két csaj arcán látszik, hogy bolondok. Az ilyeneknek elmegyógyintézetben van a helyük. >:(
2017. március 05. 19:04 #5
RoMack
RoMack
visszatérő vendég
 
StátuszBREAKING: a reliable source has confirmed that none of you know shit
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.06.04.
Hozzászólás: 222
Csatolások: 0
Azonosító: 256845
Offline offline
Ezek a nagy fanatikus inkább mar ilyesztoek, mint aranyosak ..
2017. március 05. 19:09 #6
- törölt felhasználó -    
Azt ajánlom a két lánynak hogy menjenek el orvoshoz!
2017. március 05. 19:13 #7
peaceselena13
peaceselena13
visszatérő vendég
 
Státusz“Second star to the right and straight on 'til morning.”
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.07.
Hozzászólás: 123
Csatolások: 0
Azonosító: 234229
Offline offline
Ezek a lányok betegek. Komolyan azok, és még nekik áll feljebb?! Szánalmasak.
Az egéSZ Larry dolog szerintem meg iszonyat nagy baromság.
2017. március 05. 19:29 #8
Lambika
Lambika
Cseh Banán
 
Státuszoktóberes prágai mazochista drogos majom
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 10.10.03.
Hozzászólás: 6194
Csatolások: 363
Azonosító: 135613
Offline offline
Hát ne csak a lányokat szidjátok hanem Louisékat is, ők is nyakig benne van....mindenki aki benne volt ebben a szarban mind hibás
2017. március 05. 19:31 #9
Lambika
Lambika
Cseh Banán
 
Státuszoktóberes prágai mazochista drogos majom
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 10.10.03.
Hozzászólás: 6194
Csatolások: 363
Azonosító: 135613
Offline offline
Mitől lennének házasok csak mert bejelölték úgy egymást, az még nem jelent semmit, oda bárkit be lehet jelölni, a tiniknél meg amúgy is gyakori. Mert gondolom tizenévesek, akkor eleve nem lehetne házasok
2017. március 05. 19:42 #10
- törölt felhasználó -    
Annyira szánalmasak az emberek, de komolyan! Még nekik áll feljebb? Szerintem Louis reakciója természetes volt, minden normális ember próbálja megvédeni a párját ilyen esetekben. Amit ez a két csaj tett, egyáltalán nem volt rendben, még ha "larrysek" is. Én sosem kedveltem Eleanor-t, de Louis boldog vele, és ezt egy rajongónak el kéne fogadnia. Bár ebben az esetben nem nevezném őket rajongóknak. Remélem minden rendben lesz, és ez a két lány megkapja amit érdemel.
2017. március 05. 19:44 #11
Kincses Bogi
Kincses Bogi
❤Mrs Tomlinson❤
 
StátuszOne Direction szív,One Direction lélek,One Direction fan leszek,amíg csak èlek ❤
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.07.
Hozzászólás: 2422
Csatolások: 73
Azonosító: 236950
Offline offline
Még is hogy merészelik?! Louis nagyon sok mindenen ment át..csupa szörnyű dolgon...Édesanyja meghalt, a volt barátnője megcsalta...Most meg ez! Én teljes mértékben Lou mellett állok,s remélem ,hogy a két csaj megy börtönbe de jó hosszú időre....
2017. március 05. 19:47 #12
Epididymis
Epididymis
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.03.04.
Hozzászólás: 2
Csatolások: 0
Azonosító: 262787
Offline offline
Erősen kétlem, hogy Louis húzná a rövidebbet, figyelembe véve a meglévő bizonyítékokat és egyéb körülményeket. Viszont a vérengzéssel csak rontjuk a helyzetet, amit nagyon sokan nem értettek meg, tekintve a rengeteg halálos fenyegetést, amit kapott a két lány.
Azt pedig egyenesen felháborítónak tartom, hogy csak azért, mert az egyik támadó Larry shipper volt, egyesek minden Larrie-t állatnak titulálnak. Én is Larrie vagyok, és büszkén vállalom fel és állok ki amellett, amiben hiszek. De nem ilyen barbár és embertelen módon. Nem kedvelem Eleanort, de soha nem kívánnám, hogy ilyen helyzetbe kerüljön. És biztos vagyok benne, hogy a shipperek nagy része is így van ezzel. Az értelmes réteg.
Továbbá, mindig valamiért mi kapjuk a savazást, amikor az antik és a non-shipperek között is akadnak szépszámban megszállott fanatikusok. Nem ártana végre felfognia néhány embernek, hogy nem egyetlen (vagy tíz vagy húsz, lényegtelen) ember viselkedése alapján kéne megítélnie egy egész közösséget és folyton általánosításokba bocsátkoznia. Bár megértem, könnyebb homokba dugott fejjel élni, mint végre elfogadni, hogy a világ nem olyan egyszerű, mint amilyennek szeretnénk látni.
2017. március 05. 20:01 #13
anzi7
anzi7
Mrs. Tomlinson
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.15.
Hozzászólás: 4240
Csatolások: 9
Azonosító: 191626
Offline offline
Lambika kérlek magyarázd már el nekem hogy Louis miben hibás mert nem igazán látom!!!!!! Nagyon érdekelne milyen okos gondolatok hajkurásszák egymást a fejedben amikor ilyeneket írsz!!
2017. március 05. 20:08 #14
Maiko
Maiko
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.27.
Hozzászólás: 1721
Csatolások: 2
Azonosító: 261082
Offline offline
Egy rajongónak tisztelnie kellene a kedvence magánéletét, de aki eddig képes elmenni, az már rajongónak se nevezheti magát. Alapból nem normális dolog rátámadni valakire, az indok meg fölöttébb röhejes. Bár az se normális, aki a másiknak halálos fenyegetéseket küldözget, de az érett gondolkodás talán majd eljön egyszer, miután betöltötték a 18-at. A két hölgyike pedig biztos pórul fog járni, vicc, hogy ők viszik bíróságra az ügyet.
2017. március 05. 20:09 #15
Wendy17
Wendy17
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.04.
Hozzászólás: 488
Csatolások: 0
Azonosító: 220562
Offline offline
Undorító amit ezek a lányok csináltak... először azt mondták hogy nem ismerték fel kik is ők majd azt hogy látták Louist hogy veszekszik a paparazzival és azt akarták videózni mire Eleanor elvette tőle a telot és erre dühödött be a csaj és tépték meg El-t majd ezt látta meg Louis aki segíteni akart menni de a paparazzi az útjába állt és nem engedte el majd mind ketten elestek így ütötte meg magát...
Amit a lányok csinálta a videózás már az is személyi jog sértés plusz az hogy "megverték" Eleanort és abban a The Sun videóban hazugságot terjesztettek ezért tuti kapni fognak valamit.
Louis sem szent okéé de ő csak azt tette amit minden ember ha látja hogy megtámadták szerettét.
2017. március 05. 20:40 #16
- törölt felhasználó -    
Undorító ez az egész. A paparazzi is és a támadók is. Louis komolyan azért kerülhet börtönbe, mert megvédte Eleanort? Ez szerintük normális, hogy csak úgy rátámadnak valaki? És az a nem normális, hogy valaki megvédi a barátnôjét? Elég hülye felfogás. -.- Louis a szar azért mert megvédett valakit, hát gratulálni tudok. biggrin.gif
2017. március 05. 20:59 #17
lily flowers
lily flowers
visszatérő vendég
 
Státusz*·˚➹₊·➳
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.19.
Hozzászólás: 425
Csatolások: 3
Azonosító: 260958
Offline offline
Bullshit az egész. Nem kedvelem Louis-t de azért ez már túl sok. Ezt senkinek sem kívánnám.
2017. március 05. 21:05 #18
Dorina1024
Dorina1024
høgh
 
Státuszmood: fuck everybody
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.18.
Hozzászólás: 3781
Csatolások: 1047
Azonosító: 191824
Offline offline
Most komolyan. Ez a csaj, mondja, hogy Ő volt veszélyben? Aki megakarta, vagy talán meg is verte Eleanort? Ennyire degenerált? Eleanor akkor mit mondjon? Még jó, hogy neki/nekik Louis-val van egy csöpp eszük, és nem küldik el őket a pokolra, vagy nem kívánják azt, hogy azok a lányok a hűvösre kerüljenek. Persze lehet ezt akarják, de nem hozzák nyilvánosságra. Mint ezek. És akkor ezek a rajongók? Illetve bocsánat. Annak mondják magukat. Ha azok lennének, akkor nem tették volna ezt Louis-val és a barátnőjével. Nem akarnák azt, hogy Louis börtönbe kerüljön. Egyszerűen... ha azok lennének, akkor támogatnák azt, hogy Louis és Eleanor újra együtt vannak. De neeem! Ezek basszus megtámadják. Kellett nekik ez a botrány? Ha reflektorfénybe akarnak kerülni, tegyenek valami mást. De ne bántsák az állítólagos "kedvencüket" és barátnőjét. Remélem most elégedettek, hogy újra nagy fájdalmat okoztak Louis-nak. *taps-taps*
2017. március 05. 21:16 #19
Lejlus
Lejlus
 
StátuszAkard jobban,mint amennyire félsz tőle.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.30.
Hozzászólás: 2565
Csatolások: 0
Azonosító: 217999
Offline offline
De mire fel jelentették fel?! Nem értem,ha ott a felvétel amin látszik,hogy védelem volt..
2017. március 05. 21:17 #20
CimFam
CimFam
 
Státusz#ShawnMendesToHungary Kérlek használd ezt a hashtaget minden közösségi oldalon!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.06.11.
Hozzászólás: 517
Csatolások: 0
Azonosító: 256999
Offline offline
Úristen! Hajrá Louis és Eleanor!!!
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok