Starity

Feljelentették Louis Tomlinsont! Kiderült, kik támadták meg Eleanor Caldert

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. március 05. 21:31 #21
band_obsessed_idiot
band_obsessed_idiot
visszatérő vendég
 
StátuszI'd rather be hated for who I am, than loved for who I'm not.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.19.
Hozzászólás: 167
Csatolások: 0
Azonosító: 259052
Offline offline
Bocsikabocsika, évekig Larry-shipper voltam, de ez erre nem vetíthető ki. Ezrk barmok, de ne kategorizáljunk minden Larry-shippert az állatok közè pls:))
2017. március 05. 21:39 #22
katherine0813
katherine0813
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.10.18.
Hozzászólás: 597
Csatolások: 0
Azonosító: 250792
Offline offline
Lambika: te minden egyes One Directiont érintő cikk alá teszel egy epés megjegyzést? Nem unod? Mellesleg miért lenne kizáró ok a házasságukat illetően az, hogy tizenévesek a lányok (idézlek: "Mert gondolom tizenévesek, akkor eleve nem lehetne házasok"). Van valamiféle törvény, hogy tizenévesek nem házasodhatnak? És hol van ez a törvény? Kicsit el vagy tévedve bogárkám. Mellesleg miért lenne hibás Louis? Mert megvédte a barátnőjét? És miért lenne hibás Eleanor? Mert egy híres énekessel randizik, valahol együtt mutatkozik vele, és az elvetemült "rajongók" rátámadnak? Ez olyan nagy hiba? (gondolom reagálást nem kapok tőled, de nem is csodálkozok. Várom a következő 1D-cikket, ahol megint találkozok egy tőled származó, szörnyen értelmes kommentel. Tudod, ezekért kár koptatni a billentyűzetet, meg lopni a netet...)
2017. március 05. 21:41 #23
- törölt felhasználó -    
Nagyon sok cikk jelent meg,elég sokat elolvastam,és kivétel nélkül mindenki Louist&Eleanort védi.Nem véletlenül.Directioner létemre teljesen fel vagyok háborodva ilyen 'rajongók' viselkedése láttán.Egyébként is nem az lenne a normális hogy elfogadod akit ő szeret és próbálsz vele együtt örülni?!Ez lenne egy békés társadalom alapja,hogy elfogadjuk egymást,egymás döntéseit és tiszteletben tartjuk azokat,nem póbálunk beleszólni és beleavatkozni,pláne nem kersztbetenni.A témához visszakanyarodva,felháborító,hogy még a két lány képes feljelentést tenni,hogy veszélyben voltal.Eleanor egy legyet nem bántana,mert valljuk be,önhibáján kívül sok bántást kapott már a fandomtól (sajnos) és soha nem szólt vissza.Ha a biróságon meg a videók ellenére is elítélik Louist,nagyon szívesen kifizetem a birónak a látásvizsgálatot,utána pedig a szemüveget is,ha esetleg nem látná mi történik,bár kötve hiszem hogy a videók után van aki hinne a lányoknak.(De azért hozzátenném,néhányan túl messzire mennek e két leányzó piszkálásával,ők is emberek,vannak érzéseik.Nem,nem védem őket,csak azért szerintem túlzás amit kapnak,annak ellenére hogy valahol megérdemlik...)
2017. március 05. 23:18 #24
Nelli00
Nelli00
the chin thing™ tae does to jungoo
 
Státuszmikrokosmos
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.03.
Hozzászólás: 1104
Csatolások: 2
Azonosító: 258594
Offline offline
Na, ehhez már nem is lehet mit hozzászólni. Le vagyok konkrétan sokkolva.
2017. március 05. 23:54 #25
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Hát ez valami brutális. mellow.gif Ne haragudjatok, de aki csak úgy képes egy vadidegen embernek nekimenni, testileg bántalmazni, az egyszerűen nem normális. A modern világ, az okostelefon és a számítógép olyan szinten kiégeti a mai fiatalok agyát, hogy testisértésre, ne adj Isten, gyilkosságra is képesek. Olybá tűnik, hogy az ilyenek pszichopaták, vagy, ha nem, érzelmi intelligenciájuk a béka valaga alatt van. Régen is voltak sztárok, akikért megőrültek a nők/lányok, ám ami évek óta megy az egydirekció háza tájékán, attól kinyílik az ember zsebében a bicska. Ha az én gyerekem ilyen hisztis, elkényeztetett fruska lenne, akkora nyaklevest kapna, hogy a fal adná a másikat. Az a baj, hogy ezeket a fiatalokat elkapatták, a szülők mindent a s*ggük alá toltak, és ez a sok felszínes sz*r (fészbuk, instagramm, az a tudat, hogy a lájkok számával vagy nagy ember stb.) együttesen öli ki belőlük az empátiát és az érzelmi intelligenciát. Nyilván eme magatartásért a szülőt lehetne okolni, aki nem tanította meg a gyerekének azt, hogy a lelke mélyén fájnia kell annak, ha valakit testileg/lelkileg bántalmaz. Nem bánnám, ha alaposan megbüntetnék őket, csak az a probléma, hogy anyuci-apuci fogad egy f*sza ügyvédet, aki kimossa mindkettejüket sz*rból, vagy éppen elmebajra hivatkozva kiengedik őket. Mindenesetre intő példa arra, hogy milyen agymosottá tudsz válni a mai modern, kütyükkel teli világban.
2017. március 06. 05:18 #26
K_Lexa
K_Lexa
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.29.
Hozzászólás: 25
Csatolások: 0
Azonosító: 261601
Offline offline
Ebbben csak az a legrosszabb, hogy mivel "állítólag" Larry-shipperek, így konkrétan MINDEN shippert brutálisnak, agresszívnak tartanak, méghozzá miattuk. Pedig a valósághoz semmi köze sincs... az egész csapatnak csak 1-2 ilyen tagja van.... Ami pedig ezt bizonyítja, hogy ennyi erővel több ezer ember letámadhatta volna őket, merthogy Larry-shipperek mindenhol vannak, mégozzá igen nagy számban, mégsem ront nekik mindenki. Az ilyen emberek nem shipperek, hanem beteg emberek. Csak, hogy MINDENKINEK TISZTA legyen.
2017. március 06. 05:22 #27
K_Lexa
K_Lexa
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.29.
Hozzászólás: 25
Csatolások: 0
Azonosító: 261601
Offline offline
Epididymis PONTOSAN! Az általánosítás és az előítéletek uralkodnak, pedig csak körül kéne nézni.
2017. március 06. 06:00 #28
VictoriaPolice
VictoriaPolice
visszatérő vendég
 
StátuszMíg remeg a húr, a zene az úr, minden nyelven egyet jelent.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.10.10.
Hozzászólás: 142
Csatolások: 2
Azonosító: 250535
Offline offline
És ezek a beteg "rajongók" még fel jelentik Louis-t...
Kíváncsi leszek a tárgyalásra..
2017. március 06. 06:16 #29
firyn
firyn
új tag
 
Státusznem kell nekem szőke herceg fehér lovon csak Harry Styles piros buszon <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.02.08.
Hozzászólás: 98
Csatolások: 12
Azonosító: 240122
Offline offline
Azt írta: ,, Veszélyben voltam!"
Nem csillagom most vagy veszélyben!
2017. március 06. 19:40 #30
- törölt felhasználó -    
Szóval hardcore Larry-hívők. Eh, sajnos ismerem az ilyen hardcore-ok lelkivilágát. A Larry-hívőkhöz hasonló tábor a Camren-hívők és azok között is vannak ilyen megszállott hardcore-ok.
A Twitteren belefutottam egy hardcore Camren-hívőbe. Életemben először gondolkoztam el rajtam hogy valahogy fel kéne jelenteni egy profilt (már persze ha olyat lehet Twitteren). Ugyanez a kategória volt, mint ezek a Larry-sek. Halálos fenyegetésekkel bombázta Lauren párját, Lucy Vives-t. Az ilyeneket a jóisten tartsa távol a "kedvenceiktől".
2017. március 06. 19:47 #31
csenguka666
csenguka666
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.03.
Hozzászólás: 7
Csatolások: 0
Azonosító: 260699
Offline offline
szerintem ezek az "aranyos" lányok nem százasok. De ha végül Lou kerül rácsra, így is-úgy is ők járnak rosszul, mert a rajongók fogják szét verni őket:)
2017. március 06. 19:52 #32
- törölt felhasználó -    
Idézet (Epididymis @ 2017.03.05. 19:47)
Erősen kétlem, hogy Louis húzná a rövidebbet, figyelembe véve a meglévő bizonyítékokat és egyéb körülményeket. Viszont a vérengzéssel csak rontjuk a helyzetet, amit nagyon sokan nem értettek meg, tekintve a rengeteg halálos fenyegetést, amit kapott a két lány. 
Azt pedig egyenesen felháborítónak tartom, hogy csak azért, mert az egyik támadó Larry shipper volt, egyesek minden Larrie-t állatnak titulálnak. Én is Larrie vagyok, és büszkén vállalom fel és állok ki amellett, amiben hiszek. De nem ilyen barbár és embertelen módon. Nem kedvelem Eleanort, de soha nem kívánnám, hogy ilyen helyzetbe kerüljön. És biztos vagyok benne, hogy a shipperek nagy része is így van ezzel. Az értelmes réteg. 
Továbbá, mindig valamiért mi kapjuk a savazást, amikor az antik és a non-shipperek között is akadnak szépszámban megszállott fanatikusok. Nem ártana végre felfognia néhány embernek, hogy nem egyetlen (vagy tíz vagy húsz, lényegtelen) ember viselkedése alapján kéne megítélnie egy egész közösséget és folyton általánosításokba bocsátkoznia. Bár megértem, könnyebb homokba dugott fejjel élni, mint végre elfogadni, hogy a világ nem olyan egyszerű, mint amilyennek szeretnénk látni.


Megértem az érzéseid, a hardcore-ok miatt sajnos az egész hívőtábor meg van bélyegezve.
Viszont: sajnos ti normális hívők is hibásak vagytok abban, hogy Louis és Harry (valamint Camila és Lauren) eltávolodnak a rendes rajongóktól. Sajnos a haterek is megszimatolták, hogy a hívők mennyire idegesítik Louisékat és Camiláékat és Camrennel és Larryvel trollkodnak, ha valamelyikük fellép a Twitterre.
2017. március 06. 20:10 #33
RsSissi
RsSissi
visszatérő vendég
 
Státuszx
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.10.
Hozzászólás: 106
Csatolások: 0
Azonosító: 258784
Offline offline
Unatkozó p*csák. Nekem teljesen közömbös Louis vagy Elanor, de mi az, hogy nekitámadnak valakinek és ők tesznek feljelentést? MÉGIS MIRE FEL?
2017. március 06. 20:52 #34
Qweerty
Qweerty
visszatérő vendég
 
Státuszyour silence is my favourite sound
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.21.
Hozzászólás: 113
Csatolások: 0
Azonosító: 259127
Offline offline
Miért kell ilyen messzire menni, csupán néhány elvetemült rajongó, őrült, fiktív sztorija miatt? El sem hiszem, hogy egy semmi valóságalappal rendelkező páros miatt tépik a lányt, ahelyett, hogy örülnének, hogy kedvencük boldog. Szánalmas cselekedet, megérdemlik a megbélyegzést.
2017. március 07. 13:41 #35
oOHiyokoiOo
oOHiyokoiOo
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.10.21.
Hozzászólás: 86
Csatolások: 0
Azonosító: 260436
Offline offline
Ehhez csak annyit mondok h ezek a lányok csak azt fogják kapni amit megérdemelnek! mert sztem börtön több évig!!!
2017. március 07. 18:33 #36
Loreen.
Loreen.
jeed
 
Státusznow my heart feels nothing at all
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.15.
Hozzászólás: 3628
Csatolások: 314
Azonosító: 254798
Offline offline
NAJÓ EZEK NEM NORMÁLISAK.
mégis mit képzelnek magukról?
miért nem lehet hagyni legalább egyszer, hogy Louis végre boldog legyen?
2017. március 09. 20:48 #37
Szidi.ragany
Szidi.ragany
új tag
 
StátuszLouis tomlinsont letartoztattak
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.03.09.
Hozzászólás: 5
Csatolások: 0
Azonosító: 262907
Offline offline
Nagyon sajnálom Louist mert hiszen igaza volt a Little Mix-nek,csak a barátnőjèt vèdte mint ahogyan minden fiú ezt tette volna a barátnőjèt vèdte!Èn imádom Louist számomra a legjobb a világon,vannak vágyaim vele kapcsolatban de ezt inkább nem fejtem ki bővebben!Számomra Louis a legszeb!Ès èn nagyon nagyon de nagyon Louis oldalán állok,Louis helyesen cselekedett!Nagyon szerencsès barátja van Eleanor-nak!Ès ez mikor is törtènt ez az egèsz?Imádlak Louis Tomlinson!
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok