Starity

The Resident (2018- )

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. május 16. 11:14 #1
kurrek
kurrek
ღ Emton ღ

Státusz“And I will love you until I take my last breath on this earth.”
  Csoport: Kiemelt tag
Hozzászólás: 6263
Csatolások: 18885
Azonosító: 138617

Szereplők: Emily VanCamp (Revenge, Brothers & Sisters, Everwood), Matt Czuchry (The Good Wife, Gilmore Girls), Manish Dayal, Bruce Greenwood (The River), Shaunette Renee Wilson, Valerie Cruz (Dresden Files)
Premier: 2018. midseason
Történet: három, karrierje különböző szakaszában járó orvosról és egy elkötelezett, fiatal nővérről szóló provokatív dráma, mely megmutatja, hogy valójában mi is folyik (jó és rossz egyaránt) a kórházak “színfalai” mögött. Középpontban egy arrogáns, de sármos, harmadéves rezidens, valamint egy idealista, elsőéves rezidens, akinek előbbi felnyitja a szemét annak kapcsán, hogy az orvoslás is csak üzlet, mint bármi más, és hogy a betegek nem angyalok, mint ahogy az orvosok sem istenek.

5 felhasználónak tetszik: standoffan, Glorita, Toxic, Beyla, LDreamP
2017. május 16. 14:40 #2
Beyla
Beyla
carter

StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Hozzászólás: 8669
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Hmmm... mint szakmabeli, roppant mód felkeltette az érdeklődésemet, és jó végre Emilyt egy újabb produkcióban látni, pláne, hogy a kisasszony egy ápolónő bőrébe bújik. w00t.gif Kíváncsi vagyok, hogy a széria mennyire fogja tükrözni a valóságot, ugyanis az eddigi legélethűbb kórházas sorozat még mindig a Vészhelyzet. Az áll a legközelebb ahhoz, hogy bemutassa az egészségügyet. Kíváncsi vagyok, hogy a Resident überelni-e fogja.
4 felhasználónak tetszik: LDreamP, Glorita, idone, kurrek
2017. május 19. 21:29 #3
Beyla
Beyla
carter

StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Hozzászólás: 8669
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Nem HQ ugyan, de kezdetnek szerintem megteszi. smileeee.gif
4 felhasználónak tetszik: nightfever, Glorita, LDreamP, standoffan