Starity

A Korn gitárosát feldühítette Chester Bennington öngyilkossága

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. július 22. 10:12 #1
- törölt felhasználó -    
Chester Bennington, a Linkin Park énekese július 20-án vetett véget életének, melyre a zenei élet nagyjai is reagáltak, de kétségtelenül Brian Welch reakciója a legnyersebb.
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. július 22. 10:19 #2
- törölt felhasználó -    
Nem az a gyáva és az elítélendő, aki véget vet az életének, hanem aki belehajszolja ebbe a döntésbe...
2017. július 22. 10:37 #3
Jenny Lawliet
Jenny Lawliet
Shadowhunter
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.30.
Hozzászólás: 3503
Csatolások: 87
Azonosító: 130326
Offline offline
Én is mérhetetlen dühöt éreztem/érzek. Minden szavával egyetértek, kivéve azzal, hogy az öngyilkosság gyávaság, szerintem hatalmas bátorság kell hozzá.
2017. július 22. 11:02 #4
adrilimo
adrilimo
visszatérő vendég
 
StátuszTom Hiddleston a Londoni metróban!!!Emberek ,hirtelenen metrózni támadt kedvem !
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.02.
Hozzászólás: 175
Csatolások: 0
Azonosító: 197090
Offline offline
Én teljesen egyet értek.Szerintem is egy önző dolog volt ott hagyni a családját,gyermekeit.
2017. július 22. 11:14 #5
lola90
lola90
visszatérő vendég
 
StátuszNem a magasságtól félsz, hanem az eséstől
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.10.19.
Hozzászólás: 162
Csatolások: 0
Azonosító: 260416
Offline offline
Igen, a mi szemszögünkből talán gyávának és meggondolatlan cselekedetnek tűnik, de nem tudhatjuk, hogy mi állt valójában a háttérben. Mi ebből csak annyit észlelünk, hogy véget vetett saját életének, ezzel magára hagyva gyermekeit és családját. De úgy őszintén ti tudnátok így élni: alkohol, drog, a példaképed halála és még azok a dolgok amiről mi nem tudunk. Senki sem érdemel ilyen életet...
2017. július 22. 11:29 #6
- törölt felhasználó -    
Részben igaza van neki és érthető ez a kirohanás, de ez a gyász egyik jele. Remélem valaha sikerül majd túl jutnia ezen
2017. július 22. 11:42 #7
Nelli00
Nelli00
the chin thing™ tae does to jungoo
 
Státuszmikrokosmos
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.03.
Hozzászólás: 1104
Csatolások: 2
Azonosító: 258594
Offline offline
Van igazság abban amit mondott. sad.gif Mondjuk szerintem ahhoz hatalmas bátorság kell, hogy végezz saját magaddal...
2017. július 22. 12:22 #8
Rêveur
Rêveur
yes, and? ౨ৎ
 
Státuszlife is tricky baby, stay in your magic ⊹₊⋆
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.06.
Hozzászólás: 36123
Csatolások: 20566
Azonosító: 252965
Offline offline
Nem értem, hogy sokan miért tartják gyávaságnak az öngyilkosságot, mikor szerintem nem kis bátorság kell ahhoz, hogy véget vess a saját életednek. Egyébként sokszor ki sem derül, hogy pontosan miért is lesz öngyilkos egy személy. Nem biztos, hogy csak az állt a háttérben, amit az interneten olvasunk róla vagy amennyit mondjuk ő elmondott az életéről.
2 felhasználónak tetszik: madeleine., Szandi0820
2017. július 22. 12:40 #9
Hoxa18
Hoxa18
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.17.
Hozzászólás: 873
Csatolások: 0
Azonosító: 246729
Offline offline
Igenis gyávaság az öngyilkosság, a problémák elöli gyáva menekülés. Az az igazán erős jellem aki felül tud kerekedni a fájdalmán, a démonjain, szembeszáll Velük és leküzdi Őket! Tudom miről beszélek, és igen, tudni kell segítséget kérni! Az életünk ajándék!
2017. július 22. 12:54 #10
- törölt felhasználó -    
Idézet (Hoxa18 @ 2017.07.22. 12:40)
Igenis gyávaság az öngyilkosság, a problémák elöli gyáva menekülés. Az az igazán erős jellem aki felül tud kerekedni a fájdalmán, a démonjain, szembeszáll Velük és leküzdi Őket! Tudom miről beszélek, és igen, tudni kell segítséget kérni! Az életünk ajándék!

Én is tudom, miről beszélek, szóval csak hadd mondjak annyit, hogy mindenkinek más erről a véleménye... Szerinted gyávaság az öngyilkosság, más szerint bátorság kell ahhoz, hogy megöld magad. A saját álláspontomat nem fogom felfedni és nem fogok érvelni a szubjektív igazam mellett egyik kommentelővel szemben sem, csak hagyjuk, hogy mindenki gondoljon, amit akar. rolleyes.gif
Egyébként szerintem nem egy híresség öngyilkosságával kapcsolatosan kéne leállni vitatkozni, hogy akkor most kinek a véleménye valósabb és jobb, egyszerűen csak fogadjuk el a tényt, hogy igen, vannak öngyilkosok, igen, Chester is megtette. Az öngyilkosok forognak a sírjukban, amíg mi fennakadunk azon, hogy az öngyilkosság gyáva vagy bátor tett-e...
2 felhasználónak tetszik: madeleine., Szandi0820
2017. július 22. 13:00 #11
Ten Thousand
Ten Thousand
visszatérő vendég
 
Státuszsay life’s a bitch, but mine’s a movie
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.30.
Hozzászólás: 358
Csatolások: 0
Azonosító: 255291
Offline offline
Meglepett Brian reakciója, de valamilyen szinten igaza van. Viszont nem tudhatjuk, mi zajlott le Chesterben, azért nem ítélkezhetünk fölötte. Ráadásul szerintem semmi gyávaság nincs az öngyilkosságban, ellenkezőleg, ahhoz igenis bátornak kell lenni, hogy valaki elvegye a saját életét.
2017. július 22. 13:09 #12
- törölt felhasználó -    
Chester hosszú éveken keresztül felülkerekedett a fájdalmán és szembenézett a démonjaival, semmiképp sem nevezhető gyávának. Megvoltak az okai, ő úgy döntött, hogy nem bírja tovább. Érthető, hogy Briant feldühítette (szerintem mindenkit feldühített a dolog, aki csak egy kicsit is ismerte és szerette Chestert), de sem neki, sem másnak nincs joga ítélkezni fölötte. Viszont tényleg megérné ezen vitatkozni egy ilyen helyzetben?

Némelyik rajongó reakcióját is túlzásnak találom, nem volt Brian annyira érzéketlen vagy durva, hogy így lerohanják szerencsétlent…
1 felhasználónak tetszik: madeleine.
2017. július 22. 15:44 #13
stellaxoxo
stellaxoxo
visszatérő vendég
 
StátuszYou can say what you want about me as long as you pay me
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.22.
Hozzászólás: 238
Csatolások: 0
Azonosító: 258257
Offline offline
huh
azta
így kb másfél nap szerencsétlenkedés után, amikor is próbáltam gondolatokba önetni a véleményem Chester öngyilkosságával kapcsolatban, egy ilyen gondolat menet is futott át az agyamon, hogy gyávaság amit csinált
nem tudom... nekem még eddig közvetlen közelemben nem történ ilyen öngyilkos eset. nem tudom mit gondoljak erről. Szeretem Chestert, persze hogy imádom, de picikét keldühített ez a részemről, hogy csak így csapott-papott végez magával. mondjuk szerintem ami benne kavargott azt senki nem tudhatta, nem beszélt eféle problémáiról senkinek, banda tagjai szerint semmi előjele nem volt ennek az egésznek.
Brian pedig egyáltalán nem volt durva!!! kimondta amit gondol és ez felnyitotta egyesek szemét, vagyis, az enyémet biztosan mert kicsikét már másképp gondolkodom erről...
lehet az öngyilkosság gyávaság is valamilyen szinten, hisz elmenekül a problémája elől, de bátorség is, mert én például arra nem lennék képes hogy egy körzővel megszúrjam a kezem, vagyis direkt, mivel a szerencsétlen szó az engem takart szal, de ez most nagyon nagyon nem lényeges.
a lényeg a lényeg hogy nem tudom mit gondoljak, kinek adjak igazat, saját véleményem nagyon nincs, zavaros ez az egész. Nem tudom
remélem más is ilyen b*lf*asz hogy nem tudja mi van...
de egy a lényeg chester nyugodjon békében
ja és ne támadjátok Linkin Park fanok Brian-t mert csak a SAJÁT véleményét mondja el
2017. július 22. 16:05 #14
Picy
Picy
 
Státuszlast night was the last time of my past life
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.13.
Hozzászólás: 1039
Csatolások: 0
Azonosító: 261338
Offline offline
van benne kis igazság, de az ő élete volt, tehát úgy döntött ahogy akart.. egyébként számomra kissé erős megjegyzés volt a gitárostól
2017. július 22. 17:29 #15
Maiko
Maiko
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.27.
Hozzászólás: 1721
Csatolások: 2
Azonosító: 261082
Offline offline
Teljesen érthető a kiakadása. Nekem hozzátartozóm lett öngyilkos, igaz még kicsi voltam, és nem emlékszem rá, de látom a többieken, hogy még ma is ezt sínylik. Számomra ez egyenlő a feladással. Feladta a harcot, ami az élet, sajnos nem mindenkinek rózsás, és van, aki nem bírja úgy a küzdelmet. Haragot nem táplálok az ilyen emberek iránt, inkább sajnálom őket, viszont megértem, ha valaki emiatt kiakad, hiszen mint korábban is írta valaki, ez a gyásza jele.
2017. július 22. 18:11 #16
DirtyDiana1990
DirtyDiana1990
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.27.
Hozzászólás: 146
Csatolások: 0
Azonosító: 221894
Offline offline
Én azt mondom, hogy az öngyilkosság egyszerre gyáva és egyszerre bátor tett is. Szerintem nem lehet egy szóval jellemezni ezt a fajta cselekedetet. Tudom, miről beszélek, az én apukám is öngyilkos lett lassan már öt éve. Együtt élni tudok vele, de feldolgozni a mai napig nem sikerült. sad.gif
2017. július 22. 18:22 #17
- törölt felhasználó -    
Idézet (DirtyDiana1990 @ 2017.07.22. 18:11)
Én azt mondom, hogy az öngyilkosság egyszerre gyáva és egyszerre bátor tett is. Szerintem nem lehet egy szóval jellemezni ezt a fajta cselekedetet. Tudom, miről beszélek, az én apukám is öngyilkos lett lassan már öt éve. Együtt élni tudok vele, de feldolgozni a mai napig nem sikerült. sad.gif

Részvétem! :/
2017. július 22. 20:53 #18
Zsuzsy93
Zsuzsy93
 
StátuszA clone is never alone.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.16.
Hozzászólás: 944
Csatolások: 2
Azonosító: 175845
Offline offline
Egyetértek a gitárossal. Nyilván nem tudhatom mint ment keresztül Chester, hogy érezte magát. Mindenki élete más, de nem ez a megoldás.
2017. július 22. 23:01 #19
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
Logikusan végiggondolva Briannek van igaza. Ha arra a hat gyerekre, a feleségre meg a számtalan rajongóra gondolok, én is képtelen vagyok megérteni, miért tette ezt Chester. Ha ne bírta mindezt, akkor kivehetett volna egy kis szabadságot, hogy regenerálódjon, össze szedje magát. De egy ilyen szép családot hátrahagyni tényleg kegyetlen és felelőtlen dolog volt. Én legalábbis mindig így gondoltam és ilyen példát láttam, hogy aki egyszer gyereket vállal, annak onnantól azt kell előtérbe helyeznie, nem szabad leragadnia a saját fájdalmánál.
Másrészt tudom azt is, hogy ha valaki egyszer mentálisan zavart lesz, többé nem gondolkozik logikusan; van aki hánytatja magát, van aki vagdos és sokan sajnos öngyilkosok lesznek. Chesteren már nem tudunk segíteni, annyit tehetünk, hogy vigyázunk magunkra és odafigyelünk a környezetünkben élőkre :/
2017. július 23. 00:20 #20
Qweerty
Qweerty
visszatérő vendég
 
Státuszyour silence is my favourite sound
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.21.
Hozzászólás: 113
Csatolások: 0
Azonosító: 259127
Offline offline
Annyira igaza van, hogy már fáj. Dühből beszélt, megbánta, bocsánatot kért, de igaza volt. Ennyi...
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok