Starity

Nina Dobrev: „Nem hiszem, hogy tudnék még vámpírt alakítani. Öregszem!”

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. augusztus 05. 07:05 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
A 28 éves színésznő letett arról, hogy ismét Vámpírnaplók-beli karaktereinek bőrébe bújjon.
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. augusztus 05. 08:32 #2
- törölt felhasználó -    
Szerintem Nina bárhány évesen tudná hozni a karakterét,Hisz Candice is ennyi és ő még 2 évvel idősebb is,mert már 30 és ugyanúgy hozza,csak sajnos Nina már nem akarja. sad.gif Sajnálom,mert én nagyon szeretem őt és Vámpirnaplókat és a The Originals-t is. heart.gif wub.gif Kedvenceim maradnak örökrre. heart.gif
2017. augusztus 05. 09:18 #3
fuckingprincess
fuckingprincess
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.22.
Hozzászólás: 487
Csatolások: 13
Azonosító: 263883
Offline offline
Akármennyire is fáj - mond valamit. Persze Nina most gyönyörű, de ő is öregszik mint bárki más, nem játszhatja örökké Elena Gilbert-et.
2017. augusztus 05. 09:19 #4
- törölt felhasználó -    
Ne is szerepeljen a The Originals-ba. Ő túl jó színésznő ahhoz a sorozathoz. Egyébként igaza van.
2017. augusztus 05. 09:34 #5
Ritya
Ritya
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.15.
Hozzászólás: 2289
Csatolások: 246
Azonosító: 231566
Offline offline
Szerintem Candice fiatalabbnak néz ki, mint Nina, és jobb is, hogy nem szerepel benne szerintem.
2017. augusztus 05. 12:44 #6
Loreen.
Loreen.
jeed
 
Státusznow my heart feels nothing at all
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.15.
Hozzászólás: 3628
Csatolások: 314
Azonosító: 254798
Offline offline
Hát, erre azért lehetett számítani, nem játszhatja el még többször Elena Gilbert szerepét.
Akármennyire is fáj, igaza van.
2017. augusztus 05. 12:47 #7
Dorinadd
Dorinadd
Always
 
StátuszR5 & Harry Potter & TVD & TO & PLL
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.09.07.
Hozzászólás: 1937
Csatolások: 0
Azonosító: 259598
Offline offline
Sajnálom. sad.gif Nina még mindig fiatalosan néz ki, egy részig azért szerepelhetne. De ha nem akar, nem akar.
2017. augusztus 05. 14:21 #8
MissMikaelson
MissMikaelson
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.09.
Hozzászólás: 73
Csatolások: 0
Azonosító: 264801
Offline offline
Szerintem attól, hogy ezt nyilatkozta, még elképzelhető, hogy vendégszerepel az Originalsban, mert mindig így szokott lenni, a szereplőket még kötik a szerződések. Anno Kit Harringtonnal is így volt, mindenkinek azt nyilatkozta, hogy Havas Jon meghalt és nem tér vissza, mégis visszatért.
2017. augusztus 05. 15:23 #9
- törölt felhasználó -    
Van benne valami, amit mondd, harminc felé totyogva nem játszhat 17-18 éves forma szereplőt, bármennyire is jól tartja magát, szembeötlő a különbség.
2017. augusztus 05. 16:14 #10
- törölt felhasználó -    
Pont, azért vagy színésznő, mert kortól függetlenül bármit eltudsz játszani. omg.gif
2017. augusztus 05. 17:42 #11
Judit107
Judit107
daddy steve harrington
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.29.
Hozzászólás: 2214
Csatolások: 1379
Azonosító: 178984
Offline offline
Már amúgy is szerepelt benne nem tudom miért kéne újra szerepelnie.
2017. augusztus 05. 17:49 #12
AnnaZriinyi
AnnaZriinyi
underworld shooter♦
 
StátuszAbsque pugna non est victoria.«
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.19.
Hozzászólás: 1951
Csatolások: 16
Azonosító: 239228
Offline offline
Ezt sajnálattal hallom! sad.gif De, ha ő így akarja..
2017. augusztus 05. 19:32 #13
ninnalany
ninnalany
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.09.
Hozzászólás: 218
Csatolások: 0
Azonosító: 246183
Offline offline
Elenaként ne is, Katherineként meg végképp ne. Most talán kezdem megszeretni a színésznőt, de amikor a TVD - ben láttam, irritáló volt. Mindig. Bár Katherineként tudott jól alakítani, de akkor sem kéne a The Originalsba. Ez a sorozat messze felülmúlja az anyasorozatot.
2017. augusztus 05. 21:36 #14
An_d_a
An_d_a
inebriant
 
Státuszwe accept the love we think we deserve
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.07.
Hozzászólás: 4176
Csatolások: 4784
Azonosító: 146789
Offline offline
Idézet (khalifa @ 2017.08.05. 16:14)
Pont, azért vagy színésznő, mert kortól függetlenül bármit eltudsz játszani. omg.gif


Nem biztos. sad.gif Én három évadot néztem meg, és egy idő után már zavaró volt, hogy egyáltalan nem tiniknek néznek ki.(Ha jól emlékszem, a két főszereplő srác sem 30 évesen változott át. )Főleg Paul és Ian, de Ninán is látszott, hogy nincs közel a 18-hoz, ha nagyon kis fiatalos is.
Egy vámpíros sorozatot meg főleg nem lehet annyi ideig húzni, pont emiatt, mert ugye nem öregednek.
2017. augusztus 05. 22:16 #15
vasasreka8
vasasreka8
rebecca
 
Státusz-
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.12.
Hozzászólás: 1160
Csatolások: 151
Azonosító: 152836
Offline offline
Nekem kicsit beképzeltnek hatott ez a kijelentés, hogy túl öreg hozzá. Meg öregszik. 28 évesen azért tökre fiatal még. Oké, hogy a 18 nem 28 de lekezelően hatott ez a "vámpírkodásra" nézve, mintha kicsinyesnek és gyerekesnek érezné. Akkor meg miért fogott bele anno? Mindegy, végülis az ő dolga, hogy milyen irányba akarja terelni az imázsát, de mivel ez a legismertebb szerepe, nem hiszem, hogy bármikor le tudja mosni magáról, hogy ő a "vámpírcsaj". Azt a húzását meg gusztustalannak tartom, hogy 2 nyamvadt évadocskával a finálé előtt megmondta főszereplő létére, hogy köszike szépen, én meguntam és kiszállok, aztán az egész csapatot sz*rban hagyta. Szerintem ez elvi dolog és felelősség kérdése, hogy ha valamibe belefog, akkor végig is csinálja. Így egy nagy sz*r lett kb az utolsó két évad. Megy a sztori tovább a főszereplő nélkül. Értelmetlen húzás-nyúzás volt az egész. Ninával többet is ki lehetett volna hozni belőle mindenképp.
De végeredményben rátérve a The Originals-ra, szerintem semmi keresnivalója nem lenne benne. Elenának rég semmi köze nem volt már a Mikaelson-okhoz, Katherine-nek annál több, viszont ő halott. (Vicc volt, hogy az utolsó részben hogy lealázták. Jobb lett volna, ha bele se írják.)
2017. augusztus 06. 13:17 #16
viharsolyom
viharsolyom
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.09.19.
Hozzászólás: 9
Csatolások: 0
Azonosító: 259835
Offline offline
Nagyon fiatal még, de ő is öregszik. Hiába tartja jol magát, látszik a kora.
2017. augusztus 06. 19:44 #17
ramona_0222
ramona_0222
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.08.06.
Hozzászólás: 1
Csatolások: 0
Azonosító: 265910
Offline offline
Idézet (vasasreka8 @ 2017.08.05. 22:16)
Nekem kicsit beképzeltnek hatott ez a kijelentés, hogy túl öreg hozzá. Meg öregszik. 28 évesen azért tökre fiatal még. Oké, hogy a 18 nem 28 de lekezelően hatott ez a "vámpírkodásra" nézve, mintha kicsinyesnek és gyerekesnek érezné. Akkor meg miért fogott bele anno? Mindegy, végülis az ő dolga, hogy milyen irányba akarja terelni az imázsát, de mivel ez a legismertebb szerepe, nem hiszem, hogy bármikor le tudja mosni magáról, hogy ő a "vámpírcsaj". Azt a húzását meg gusztustalannak tartom, hogy 2 nyamvadt évadocskával a finálé előtt megmondta főszereplő létére, hogy köszike szépen, én meguntam és kiszállok, aztán az egész csapatot sz*rban hagyta. Szerintem ez elvi dolog és felelősség kérdése, hogy ha valamibe belefog, akkor végig is csinálja. Így egy nagy sz*r lett kb az utolsó két évad. Megy a sztori tovább a főszereplő nélkül. Értelmetlen húzás-nyúzás volt az egész. Ninával többet is ki lehetett volna hozni belőle mindenképp.
De végeredményben rátérve a The Originals-ra, szerintem semmi keresnivalója nem lenne benne. Elenának rég semmi köze nem volt már a Mikaelson-okhoz, Katherine-nek annál több, viszont ő halott. (Vicc volt, hogy az utolsó részben hogy lealázták. Jobb lett volna, ha bele se írják.)


Szerintem kicsit sem hatott lekezelően, mert egyszer mindent ki lehet nőni. Nyilván ezt Ő is megtette a Vámpírnaplókkal. Húsz éves volt, amikor elkezdték és a húszas évei felét kitette ez a sorozat. Azért pedig szerintem nem hibás, mert ellaposodott a történet. Tény, hogy Elenával érdekesebb volt, de nem Ő tehet arról, hogy nem volt már érdekes storyline, hanem a rendezők. Az, pedig, hogy kilépett teljesen érthető. A forgatás elején HAT évadra szerződtek le a szereplők és meghosszabbították ezután nyolc évre. Na most az, hogy Ő ki akarta magát próbálni másban is, szerintem egyáltalán nem bűn smileeee.gif
2017. augusztus 07. 00:29 #18
vasasreka8
vasasreka8
rebecca
 
Státusz-
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.12.
Hozzászólás: 1160
Csatolások: 151
Azonosító: 152836
Offline offline
Idézet (ramona_0222 @ 2017.08.06. 19:44)
Szerintem kicsit sem hatott lekezelően, mert egyszer mindent ki lehet nőni. Nyilván ezt Ő is megtette a Vámpírnaplókkal. Húsz éves volt, amikor elkezdték és a húszas évei felét kitette ez a sorozat. Azért pedig szerintem nem hibás, mert ellaposodott a történet. Tény, hogy Elenával érdekesebb volt, de nem Ő tehet arról, hogy nem volt már érdekes storyline, hanem a rendezők. Az, pedig, hogy kilépett teljesen érthető. A forgatás elején HAT évadra szerződtek le a szereplők és meghosszabbították ezután nyolc évre. Na most az, hogy Ő ki akarta magát próbálni másban is, szerintem egyáltalán nem bűn smileeee.gif

Nem tartom becsületesnek a csapattal szemben, akikkel leforgatott hat évadot és úgy nyilatkozott, hogy olyanok, mintha a családja lennének. Meg egyébként is ennek a sorozatnak köszönheti a népszerűségét, és nincs azzal baj, hogy másban is ki akarta próbálni magát, hiszen folytatnia kell a karrierjét, de egy projektet elkötelezetten, szívvel-lélekkel kéne véghez vinni. Egyrészt főleg azért is, mert főszereplő volt. Érdekes, hogy az egész színészbrigádban neki esett le egyedül, hogy a negyedik évad végétől csak laposodik már a storyline. Szerintem ezzel a többi színész is tisztában volt, de ha már berendelték az utolsó két évadot is, felelősséggel végig csinálták.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok