Starity

Szomorú hírt osztott meg Chrissy Teigen

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. március 10. 13:02 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Chrissy Teigen elvesztette első gyermekét a napokban: Instagramon számolt be róla.
A teljes cikkhez kattints ide!
2018. március 10. 13:10 #2
Sinister_sister
Sinister_sister
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.13.
Hozzászólás: 193
Csatolások: 0
Azonosító: 260871
Offline offline
Nem szoktam felháborodni a clickbait címeken, alcímeken, mert értem, miért csinálják, de ez már sok.
2018. március 10. 13:15 #3
Szilvimoncsi
Szilvimoncsi
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.11.22.
Hozzászólás: 27
Csatolások: 0
Azonosító: 251805
Offline offline
Naaaa azért ez a cím... Imádom a kutyákat, de azért ne vegyük már egy lapon egy embergyerekkel...
2018. március 10. 13:18 #4
Bertina
Bertina
porg
 
Státuszsweet lies
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.17.
Hozzászólás: 1217
Csatolások: 102
Azonosító: 219449
Offline offline
Egyre undorítóbbak ezek a klikkvadász címek Starityn...
2018. március 10. 13:25 #5
timi5
timi5
 
StátuszHamilton harmadszorra is világbajnok!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.13.
Hozzászólás: 2703
Csatolások: 81
Azonosító: 211719
Offline offline
a cím elég csalóka, de az szomorú, hogy elveszítette a kutyáját sad.gif
2018. március 10. 14:14 #6
Ariella2001
Ariella2001
 
StátuszCsak szavakkal búcsúztunk el, közben százszor meghaltam
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.14.
Hozzászólás: 1165
Csatolások: 0
Azonosító: 229442
Offline offline
Istenem miért miért miért (????) nem csodálkozok, hogy Glamster rakta ki ezt a cikket.
Ezuton könyörgöm, igen, könyörgöm az oldal üzemeltetőinek, hogy rúgják ki, vagy nem tudom! Komolyan mondom, ezt már képtelenség elviselni. Az még egy dolog, hogy a cikkek kábé 96% az eredti történés után napokkal kerül fel ide, de az, hogy Glamster az egyik legaktívabb cikkíró, méginkább aláássa a Starity jóhírét. Régen, amikor regisztráltam ide még volt értelme feljárni erre az oldalra, mert elsőként szolgáltak hírekkel. Ma más másolnak mindent, ötlet híjján a Facebook összeállításokból kukáznak, a Cosmo cikkeiről nem is beszélve.
Félre értés ne essék, a kutyás kép miatt egyből levágtam, hogy nem a gyerekük halt meg, de ez Glamsternek már nem az első ilyen húzása, ráadásul ilyet kiírni nem csak undorító, de érzéstelenségre is vall. Hogy adhattál ilyen címet neki?? De komolyan. Szégyelld már el magad basszus. Ezzel még viccelni sem szabad.
Nagyon erősen javaslom az eltávolítását, mert azt hiszem minden olvasó nevében mondhatom, nincs szükségünk rá. Egy normális cikkíróra lenne szükség, nem pedig erre a szemétre, amit ő produkál. Minden cikke két maximum három soros, csak azért, hogy az a kis számláló a megírt cikkek mellett többet mutasson. Semmi lényegi tartalma nincs ezeknek a cikkeknek, vagy ha van, nem is az igazságot mondja el, egy adott kontextusból választ ki neki tetsző részeket, és publikálja. Ti, kedves szerkesztőség pedig hagyjátok neki. Csak graulálni tudok! Remélem sokan elolvassák amit írtam és végre teszünk valamit ez ellen.
2018. március 10. 14:22 #7
TheTruthAboutLove
TheTruthAboutLove
folklore
 
Státuszgive me my dawns back
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.16.
Hozzászólás: 4209
Csatolások: 58
Azonosító: 203823
Offline offline
Uristen minek kiakadni? Az insta kép alá Chrissy is úgy említette, hogy a “gyerekuket”.. és igen basszus sokak így tekintenek a kutyájukra,ugyanolyan fontos mint egy gyerek. Szóval ez a “ne vegyük egy lapon a kutyát egy gyerekkel” eléggé zavarò..
2018. március 10. 14:24 #8
Selena Gomez Fan.2
Selena Gomez Fan.2
#EvilRegal
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.26.
Hozzászólás: 1983
Csatolások: 4
Azonosító: 200866
Offline offline
Sajnálom. A hetekben vesztettem el én is az én drága kutyusomat, így ez most engem is megrázott. heart.gif
2018. március 10. 14:42 #9
jennette13
jennette13
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.08.13.
Hozzászólás: 458
Csatolások: 0
Azonosító: 266018
Offline offline
Ariella2001: számtalanszor felháborodtak már az olvasók glamsteren, 90%-uk soha többé nem akar olvasni tőle cikket, de egyáltalán nem foglalkozik ezzel senki, ő pedig továbbra is ontja magából a szánalmas, megfogalmazatlan cikkeket
Amúgy én is úgy utálom, mikor "gyerekem"-nek hívja valaki a kisállatát. Én is szoktam mondani a kutyusomnak, hogy picibaba, de nem hívnám a lányomnak/gyerekemnek...
2018. március 10. 15:51 #10
Dodóóó
Dodóóó
Hunter
 
StátuszEveryone with a friendly face seems to hide some secrets inside
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.19.
Hozzászólás: 7764
Csatolások: 0
Azonosító: 151350
Offline offline
Idézet
Istenem miért miért miért (????) nem csodálkozok, hogy Glamster rakta ki ezt a cikket.
Ezuton könyörgöm, igen, könyörgöm az oldal üzemeltetőinek, hogy rúgják ki, vagy nem tudom! Komolyan mondom, ezt már képtelenség elviselni. Az még egy dolog, hogy a cikkek kábé 96% az eredti történés után napokkal kerül fel ide, de az, hogy Glamster az egyik legaktívabb cikkíró, méginkább aláássa a Starity jóhírét. Régen, amikor regisztráltam ide még volt értelme feljárni erre az oldalra, mert elsőként szolgáltak hírekkel. Ma más másolnak mindent, ötlet híjján a Facebook összeállításokból kukáznak, a Cosmo cikkeiről nem is beszélve.
Félre értés ne essék, a kutyás kép miatt egyből levágtam, hogy nem a gyerekük halt meg, de ez Glamsternek már nem az első ilyen húzása, ráadásul ilyet kiírni nem csak undorító, de érzéstelenségre is vall. Hogy adhattál ilyen címet neki?? De komolyan. Szégyelld már el magad basszus. Ezzel még viccelni sem szabad.
Nagyon erősen javaslom az eltávolítását, mert azt hiszem minden olvasó nevében mondhatom, nincs szükségünk rá. Egy normális cikkíróra lenne szükség, nem pedig erre a szemétre, amit ő produkál. Minden cikke két maximum három soros, csak azért, hogy az a kis számláló a megírt cikkek mellett többet mutasson. Semmi lényegi tartalma nincs ezeknek a cikkeknek, vagy ha van, nem is az igazságot mondja el, egy adott kontextusból választ ki neki tetsző részeket, és publikálja. Ti, kedves szerkesztőség pedig hagyjátok neki. Csak graulálni tudok! Remélem sokan elolvassák amit írtam és végre teszünk valamit ez ellen.


meghajolo.gif meghajolo.gif
2018. március 10. 16:36 #11
Maiko
Maiko
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.27.
Hozzászólás: 1721
Csatolások: 2
Azonosító: 261082
Offline offline
Sajnálom Chrissy kutyusát, de ez a hatásvadász cím inkább felhergel sok embert, és háttérbe szorul a cikk tartalma. Bár valószínű nem is az a fontos, hanem a sok kattintás ugyebár.
2018. március 10. 16:48 #12
Hajni és Gézacica
Hajni és Gézacica
Blackpink in your Ari-yuh
 
StátuszMindenről van véleményem. De mindenki más véleményét tiszteletben tartom.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.22.
Hozzászólás: 2038
Csatolások: 58
Azonosító: 252466
Offline offline
Amikor megláttam a címet, azt hittem,nem hiszek a szememnek, megfagyott az ereimben a vér. Azt hiszem, ez mostmár tényleg túl messzire ment. Ez nagyon szemétség volt. Ezáltal a cikkben szereplő kutya halála elvesztette komolyságát.
A témához: én macskás vagyok, de teljesen át tudom érezni. Nagyon szépen,meghatóan írta le a gondolatait. És hiába mondja a magyar nyelv azt,hogy megdöglött, nyugodjon békében):
2018. március 10. 17:01 #13
LaTasha
LaTasha
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.12.14.
Hozzászólás: 17816
Csatolások: 223650
Azonosító: 46320
Offline offline
Egyetértek az cikkíróval kapcsolatban.
2018. március 10. 17:09 #14
Rêveur
Rêveur
yes, and? ౨ৎ
 
Státuszlife is tricky baby, stay in your magic ⊹₊⋆
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.06.
Hozzászólás: 36176
Csatolások: 20628
Azonosító: 252965
Offline offline
Az, hogy Chrissy a fiának nevezte a kutyáját, számomra teljesen érthető. A képhez fűzött gondolatai nagyon aranyosak, meghatóak és látszik, hogy mennyire szerette Puddy-t. Még akkor is, ha nem igazán tudom, hogy ki is ő. Át tudom érezni, hogy milyen egy olyan házi kedvenc elvesztése, aki nagyon közel áll az ember szívéhez. Lassan már négy éve, hogy hűn szeretett német juhászom elpusztult és még mindig hiányolom a buksiját.
A cikk címéhez pedig csak annyit szeretnék hozzászólni, hogy nem ártott volna az első gyermeke kifejezést idézőjelbe rakni és talán akkor nem gondolnák azt az olvasók, hogy tényleg a gyermekét veszítette el. Ja, hogy úgy nem kattintottak volna rá sokan, értem...A kattintásvadászat szerintem még mindig egy undorító dolog
2018. március 10. 17:25 #15
Zenii
Zenii
visszatérő vendég
 
Státuszlive every moment, laugh every day, love beyond words
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.23.
Hozzászólás: 152
Csatolások: 0
Azonosító: 247070
Offline offline
Kedves Glamster, szerintem egy állat nem tud elpusztulni, esetleg csak meghalni!
Nagyon sajnálom Puddy-t, látszik, hogy nagyon szerették Chrissy-ék! Elég megható és szép, ahogyan búcsút vett a szeretett baráttól!
Nyugodjon békében! sad.gif
2018. március 11. 18:57 #16
Vilcsi
Vilcsi
skrrrt
 
Státuszhi guys :) I'm back :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.01.
Hozzászólás: 1124
Csatolások: 0
Azonosító: 202950
Offline offline
Nyugodj békében drága kutyuli heart.gif
2018. március 12. 10:26 #17
Rainbowdashh
Rainbowdashh
visszatérő vendég
 
StátuszDon't need permission, make my decision to test my limits
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.29.
Hozzászólás: 144
Csatolások: 0
Azonosító: 261602
Offline offline
Nem értem, miért vagytok felháborodva a címen, maga Chrissy fogalmazott így!
Aki szerint nem kéne egy lapon venni a kutyákat egy emberrel, azt csak sajnálni tudom, mert még nem tapasztalta meg azt, hogy egy kisállat a családjává válik.
Egy kutya pont olyan teljes értékű családtag lehet, mint a testvéred vagy a gyereked. Nyilván egy családon belül is van prioritás, tehát nem azt mondom, hogy egészséges dolog a kutyádat jobban szeretned, mint a saját gyerekedet, de abszolút jogos, ha egyformán fontos részei az életednek.
Igenis a gyereke volt, hiába csak egy állat a ti szemetekben.
Őszinte részvétem! sad.gif
2018. március 12. 15:28 #18
Go Ara
Go Ara
új tag
 
StátuszI'm weirdo.I don't fit in and i don't wanna fit in-Jughead Jones
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.12.27.
Hozzászólás: 94
Csatolások: 39
Azonosító: 268425
Offline offline
Tudom milyen fájdalmas elveszteni egy kisállatot,úgyhogy együttérzek vele!Részvétem. sad.gif heart.gif
2018. március 14. 16:20 #19
Raven007
Raven007
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.02.07.
Hozzászólás: 76
Csatolások: 0
Azonosító: 268997
Offline offline
Sajnálom szegényt! Borzasztó dolog elveszíteni egy kutyát külünösképp, ha ilyen sokáig volt vele.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok