Starity

Megható sorokkal búcsúzik a The Walking Deadtől Andrew Lincoln

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. október 27. 19:53 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
Már csak két epizód maradt és végleg elbúcsúzik a sorozattól a Rick Grimest alakító színész.
A teljes cikkhez kattints ide!
2018. október 27. 20:16 #2
- törölt felhasználó -    
Valahányszor csak rádöbbenek, hogy igen, Andy ott fogja hagyni a sorozatot, és Rick nagy valószínűséggel meghal, egy pillanatra gyászt érzek. Sosem szerettem még sorozatot annyira, mint a The Walking Dead-et, kétségek nélkül jelentem ki minden egyes alkalommal, hogy a történet, a karakterek és a színészgárda jobbá tett engem és az életemet, valamint megváltoztatta a személyiségemet, és most, hogy az egyik legfontosabb személy, akit valaha a kedvencemnek szólíthattam, elhagyja a számomra legtöbbet jelentő szériát, könnyekkel küszködök. Andy az egyik legcsodálatosabb ember ezen a bolygón, és kétségkívül az egyik legtehetségesebb színész, akit a Föld a hátán hordott. Köszönöm neki azt a négy évet, amit szebbé varázsolt az életemben, és minden egyes mosolyért, könnycseppért, és libabőrös pillanatért hálás vagyok neki. Azért is, mert ismerhetem, és mert Rick Grimes karakterével olyan erős, noha kevesek által ismert és tapasztalt darabot adott a személyiségemhez, ami nélküle sosem ment volna. Tudom, vagyis csak sejtem, hogy mennyire stresszes lehetett neki, hogy kevés időt tölthetett a családjával, és megértem, hogy miért hagyja el a sorozatot, és a legjobbakat kívánom neki, tiszta szívemből. És még egyszer; köszönöm neki, hogy azzá tett részben, aki ma vagyok. heart.gif
2018. október 27. 21:31 #3
- törölt felhasználó -    
Számomra ez lesz a The Walking Dead utolsó évada... Számomra Rick, Carl, Michonne és Maggie jelentették a Walking Dead-et már jó pár évada.. Carl meghalt.. Rick és Maggie távozik ebben az évadban, és úgy gondolom hogy Michonne sem fogja sokáig húzni a 'családja' nélkül.. Szerintem a TWD igazán elérkezhetne a végéhez, megérdemelne egy méltó befejezést ebben az évadban. A sztori már az utolsó két season-ben is kezdett elcsépelté válni, de úgy gondolom ha ebben az évadban nagyot tudnának alkotni, az egy jó lezárása lenne ennek a kilenc évnek.
Andrewhoz visszatérve csak annyit szeretnék mondani KÖSZÖNÖM RICK!
2018. október 27. 23:04 #4
Revelynne
Revelynne
✧・゚*ᴍᴏᴏɴsᴛʀᴜᴄᴋ*・゚✧
 
Státuszlook like the innocent flower, but be the serpent under it.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.01.17.
Hozzászólás: 6162
Csatolások: 1649
Azonosító: 268727
Offline offline
én továbbra is úgy gondolom, hogy rick nélkül teljesen felesleges lesz folytatni a sorozatot. most kéne abbahagyni, ennél az évadnál, ugyanis a főszereplő nélkül nincs túl sok értelme az egésznek. már csak abban reménykedem, hogy méltó befejezést kap a karakter, és hogyha lesz rá lehetőség, visszahozzák őt a későbbi sorozatzáró részre. tényleg, nagyon sajnálom, hogy pont most száll ki, mikor a sorozat kezdi újra felvenni a ritmust régi önmagával, és egyre izgalmasabb és fordulatosabb epizódokat tudhat magáénak. nagyon kíváncsi vagyok, mi lesz a következő részekben, illetve tűkön ülve várom, hogy a sztori ikonját, negant jobb fényviszonyok közt is láthassam végre lmao. már hiányzik.
2018. október 28. 09:06 #5
I Love Paris
I Love Paris
 
StátuszJ'aime Paris
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.24.
Hozzászólás: 593
Csatolások: 0
Azonosító: 164330
Offline offline
Francért kell spoilerezni már a címben is, marhák.
2018. október 28. 11:11 #6
Sütikexdd
Sütikexdd
visszatérő vendég
 
StátuszMerj elni meghalni barki tud
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.25.
Hozzászólás: 417
Csatolások: 0
Azonosító: 255101
Offline offline
Nagyon rossz ezt olvasni hisz a TWD nagyon sok emeber szerint es tobbek kozott szerintem is o rola szolt o volt a foszereplo es most mindennek vege ...sad.gif((
2018. október 28. 16:09 #7
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 2017
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Offline offline
Amikor egy sorozatban kinyírják az alap szereplőket el kellene gondolkodni hogy talán itt lenne az ideje befejezni és nem húzni tovább
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok