Starity

Újabb nő vádolja szexuális erőszakkal Chris Noth-t

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2021. december 19. 05:56 #1
Four
Four
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.03.12.
Hozzászólás: 0
Csatolások: 0
Azonosító: 271791
Offline offline
Eddig három nő szólalt fel Chris Noth ellen, szexuális erőszakkal vádolják a sztárt.
A teljes cikkhez kattints ide!
2021. december 19. 11:46 #2
ComMD
ComMD
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.03.21.
Hozzászólás: 850
Csatolások: 0
Azonosító: 275859
Offline offline
Ha rendszeresen éjjelenként iszogattak duetteztek és szórakoztak ,ráadásul számot is cseréltek mégis min csodálkozott ez a lány ha nyomulni kezdett a pasas???
2021. december 19. 11:51 #3
ComMD
ComMD
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.03.21.
Hozzászólás: 850
Csatolások: 0
Azonosító: 275859
Offline offline
Most jelennek meg a mocskolódó cikkek minden szereplő múltjából,mintha direkt szabitálni akarnák a sorozatot. Szerintem erre megy ki az egész.
2021. december 19. 12:32 #4
BeJoyful
BeJoyful
 
Státusz"Az erőt mi többé tesz, mindig magadban keresd!"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.18.
Hozzászólás: 736
Csatolások: 15970
Azonosító: 261400
Offline offline
Aki akkor és ott nem teszi meg a megfelelő lépéseket legyen az akár az illető feljelentése, azokat én nem tudom komolyan venni. Az ilyen sok éves meg évtizedes sztorik kb olyanok mint a döglött akták. Meg most aki iszogat egy pasival meg számot cserél az mit vár? Amúgy is éppen a szexuális zaklatások korát éljük, az elmúlt évben annyi ilyen cikk jelent meg már amikor évtizedes sztorikkal jöttek mert most éppen az a divat, hogy állj ki magadért... Elhiszem, hogy van amiről nehezen beszél az ember, de évtizedekig csöndben maradtak és most meg előáll vele? Ugyan már..
Amikor hírességek is dobálják egymást sárral ott is előbb eszembe jut, hogy a negatív reklámmal akarnak fenn maradni, esetleg bosszút akarnak állni, minthogy valódi lelki traumáról volna szó... Mert ha valóban megviselte volna csendben akarja elintézni, nem pedig elsírni a nagyvilágnak.
2021. december 19. 14:33 #5
anonime15
anonime15
visszatérő vendég
 
StátuszHumor = Fájdalom + idő
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.04.21.
Hozzászólás: 155
Csatolások: 0
Azonosító: 242908
Offline offline
ComMD Ha iszogatsz valakivel, meg megadod a számod az illetőnek, akkor már nem is zavarna, ha fogdosni kezd, vagy épphogy megerőszakol? Ja, akkor már lehet, mert már duetteztünk biggrin.gifD Nem tudom, meddig fogjuk még hajtogatni ezeket a "mit csodálkozik" szövegeket, elég nevetséges az egész, ezzel a feltételezett elkövetőt védve. Szex nélkül már nem is lehet valakivel iszogatni, meg számot cserélni? Ok. Én még mindig hamarabb hinnék el bármit az áldozatoknak, még akkor is ha fennáll, hogy nem mondanak igazat, minthogy védjek egy embert, aki vagy erőszakoskodott, vagy nem. Ettől még persze, lehet ártatlan... De lelki okai vannak annak, ha valaki nem áll elő csak később a traumáival.
2021. december 19. 17:48 #6
ComMD
ComMD
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.03.21.
Hozzászólás: 850
Csatolások: 0
Azonosító: 275859
Offline offline
Bocsi de én nem adnám meg a számom annak akitől nem akarok semmit, és főként NEM találkozgatok vele éjjelente hogy iszogassunk kettesbe. Aki a tűzzel játszik ne csodálkozzon ha megég
2021. december 19. 17:52 #7
ComMD
ComMD
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.03.21.
Hozzászólás: 850
Csatolások: 0
Azonosító: 275859
Offline offline
Ezektől függetlenül lehet egy seggfej a pasas, de a csajt sem kell félteni aki játszadozik egy ilyen alakkal.
2021. december 19. 18:57 #8
anonime15
anonime15
visszatérő vendég
 
StátuszHumor = Fájdalom + idő
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.04.21.
Hozzászólás: 155
Csatolások: 0
Azonosító: 242908
Offline offline
Én értem amit mondasz, hogy jobb vigyázni, nyilván, de én meg úgy gondolom hogy normális emberek nem fognak rád mászni, akár megadod a számod, akár nem. A férfiak is vissza tudják fogni magukat, nem kell őket tehetetlen hülyegyerekeknek beállítani, akik 100%ban ösztönállatok. Ha mégsem, ott vannak a bajok, egy papírra lefirkantott szám ide vagy oda... akkor igenis forduljon valaki a médiához, ha már egy nők milliói által csodált alakról van szó (érdektelen véleményem: sosem értettem miért)...Akkora faszság ez a tüzes dolog, már bocsánat. Milliószor hallottam ugyanilyen ügyek kapcsán, lehet hülye vagyok de még mindig egy ember, a tűz meg nem tud gondolkodni... Ő nem tűz, nem egy élettelen dolog, képes döntéseket hozni. A szám megadását, meg a karaokézést vagy mi a f*szom duettezést, meg dolgozást meg ne nevezzük már játszásnak, köszönöm...mellesleg ha valaki nem bírja a piát, ne igyon.
2021. december 20. 06:32 #9
Fortescue91
Fortescue91
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 21.06.07.
Hozzászólás: 6
Csatolások: 0
Azonosító: 292348
Offline offline
Csak az a probléma, hogy nehezebb bebizonyítani valamiról, hogy az nem történt meg, minthogy megtörtént. És mostanában nagyon sok ilyen sztori kerül elő, mert ez a "divat". Nem védek senkit, ha valóban megtörtént, akkor az rettenetes. De én egyre kevésbé tudom komolyan venni ezeket, mert inkább tűnik 5 perc hírnévnek, mint komolyan megtörtént esetnek. És nem egy színész karrierjét vágta haza az ilyen és ehhez hasonló sztori.
2021. december 21. 16:01 #10
anonime15
anonime15
visszatérő vendég
 
StátuszHumor = Fájdalom + idő
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.04.21.
Hozzászólás: 155
Csatolások: 0
Azonosító: 242908
Offline offline
Fortescue91 egyetértek, ha nem igaz amit állítanak... gusztustalan dolog hamis vádakkal tönkre tenni valaki karrierjét, amit évtizedekig épített. Nem is tudom, mennyire kell elvetemültnek lenni ehhez. Egész életet tehet tönkre. Elb*szott világ ez...
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok