Starity

Nick Jonas megvédte magát Adam Lambert előtt

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. december 22. 20:27 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Adam Lambertnek nem tetszik, hogy a heteroszexuális popsztárok meleg rajongókat csalnak magukhoz - legalábbis legújabb Twitter-bejegyzése ezt sugallta.
A teljes cikkhez kattints ide!
2014. december 22. 20:31 #2
meyah_
meyah_
• bite for fun •
 
StátuszHa bejelölsz, üzenetben indokold meg miért! Ha nem teszed, felkérésed törlöm!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.14.
Hozzászólás: 5305
Csatolások: 2
Azonosító: 131197
Offline offline
Nicknek jó teste van, de még mindig gyerek feje biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: JBT1
2014. december 22. 20:32 #3
Lambika
Lambika
Cseh Banán
 
Státuszoktóberes prágai mazochista drogos majom
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 10.10.03.
Hozzászólás: 6194
Csatolások: 363
Azonosító: 135613
Offline offline
hogy ez az Adam mennyire nem bír magával...nem bír megmaradni a fenekén? Mindig ezzel a meleg témával rukkol elő....nagyon unalmas már és feltűnően csinálja, mert mindig is nagyra volt magától, hogy ő most meleg és hirdetni akarja mindenkinek és ráerőltetni mindenkire....
2014. december 22. 20:36 #4
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Igazából, most pont azt mondta, hogy nem azzal kéne rajongókat szerezni, hogy na én most elhintem, hogy bi / meleg vagyok, hanem sokkal inkább a zenén kéne, hogy legyen a fókusz. Szerintem is gusztustalan, hogy ezzel próbálnak - nem is feltétlen az előadók - olvasottságot és hype-ot kreálni. Miért kell valakiről ezt meg azt feltételezni, ameddig nem mond semmit? Kit érdekel, éjjel kivel bújik ágyba? Jogos volt a pontja Adamnek, Nick pedig jól kezelte a helyzetet, korrekt választ adott.
2 felhasználónak tetszik: Beyla, Fan-ily6889
2014. december 22. 20:48 #5
beatrix official
beatrix official
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.02.
Hozzászólás: 226
Csatolások: 0
Azonosító: 236744
Offline offline
Jaaaj Adam ne csinálj bajt!!!!
2014. december 22. 20:48 #6
JBT1
JBT1
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.04.
Hozzászólás: 379
Csatolások: 44
Azonosító: 199487
Offline offline
Én egyet értek Adam-el. Most pedig számról fakad egy jól rögtönzött "ennyi". biggrin.gif
2014. december 22. 20:52 #7
OneDirectionlover1D
OneDirectionlover1D
 
Státusz„Eldöntheted, hogy élni vagy létezni akarsz.” – Harry Styles
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.11.10.
Hozzászólás: 941
Csatolások: 0
Azonosító: 235813
Offline offline
Nme értem miért annyira baj ha egy ilyen történik mindenki ember nem kell egyiket kikülöníteni
2014. december 22. 20:55 #8
kritika semmi más
kritika semmi más
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.21.
Hozzászólás: 143
Csatolások: 5
Azonosító: 237564
Offline offline
Nem csoda, hogy birom Adam-ot!!
2014. december 22. 21:04 #9
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12489
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Idézet (Glamster @ 2014.12.22. 20:36)
Igazából, most pont azt mondta, hogy nem azzal kéne rajongókat szerezni, hogy na én most elhintem, hogy bi / meleg vagyok, hanem sokkal inkább a zenén kéne, hogy legyen a fókusz. Szerintem is gusztustalan, hogy ezzel próbálnak - nem is feltétlen az előadók - olvasottságot és hype-ot kreálni. Miért kell valakiről ezt meg azt feltételezni, ameddig nem mond semmit? Kit érdekel, éjjel kivel bújik ágyba? Jogos volt a pontja Adamnek, Nick pedig jól kezelte a helyzetet, korrekt választ adott.


Érdekes, én évek óta ezt mondom, de a toleranciahuszárok, mindig lehurrognak, most adam mondja, most oké meg helyes, álszentek vagytok mind.
2014. december 22. 21:06 #10
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
ToTo én mikor hurrogtalak le? :'D Folyamatosan azt mondom, írom, kommentelem, hogy a zenéről kéne, hogy szóljon a business, nem arról, hogy valaki meleg vagy éppen milyen szexuális beállítottsága van. Sokan azért utálják, támadják Adamet többek között, mert meleg. Vagy éppen akkor Harry Stylest, mert bzis. Kit érdekel? Ők nem emberek? Miért olyan nagy szám ez? Hol van ebben az álszentség? Hagyjuk már biggrin.gif Nem hiszem, hogy ezzel bármi újat mondtam volna... biggrin.gif Én leszek az utolsó ember, aki valakit elítél a beállítottsága miatt, mert egyszerűen nem érdekel. Nem azért fogok szeretni egy embert, mert heteró, ahogy nem is azért fogok utálni valakit, mert meleg vagy mit tudom én. A viselkedésen, tehetségen múlik részemről. Szerintem! ezt próbálta Adam is mondani...
http://37.media.tumblr.com/c4f31d2f5c8e25650a72d328d913de0b/tumblr_n8ouihICT21rnxnvro3_250.gif
3 felhasználónak tetszik: JBT1, dave095, LexiCobain
2014. december 22. 21:10 #11
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12489
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Idézet (Glamster @ 2014.12.22. 21:06)
ToTo én mikor hurrogtalak le? :'D Folyamatosan azt mondom, írom, kommentelem, hogy a zenéről kéne, hogy szóljon a business, nem arról, hogy valaki meleg vagy éppen milyen szexuális beállítottsága van. Sokan azért utálják, támadják Adamet többek között, mert meleg. Vagy éppen akkor Harry Stylest, mert bzis. Kit érdekel? Ők nem emberek? Miért olyan nagy szám ez? Hol van ebben az álszentség? Hagyjuk már biggrin.gif


Sokszor volt ilyen, mikor arról szól a cikk, hogy vki felvállalja magát, adományt gyűjt, ilyen jellegű rendezvényeken vesz részt stb. Rohadtul nem a zenéről szólnak ezek a dolgok. Itt van ez a C. Wurst is, meggyalázták az egész fesztivált, azzal, hogy nekiitélték a díjat, 2 tucatnyi jobb énekes volt nála, csak egyik sem volt ilyen feltűnő és bulvárcsámcsogós.

Ez a fenenagy coming out nem az aminek lennie kéne, csak egyszerű promociós eszköz.
2 felhasználónak tetszik: Beyla, hana001
2014. december 22. 21:15 #12
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12489
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Idézet (Glamster @ 2014.12.22. 21:06)
Én leszek az utolsó ember, aki valakit elítél a beállítottsága miatt, mert egyszerűen nem érdekel. Nem azért fogok szeretni egy embert, mert heteró, ahogy nem is azért fogok utálni valakit, mert meleg vagy mit tudom én. A viselkedésen, tehetségen múlik részemről. Szerintem! ezt próbálta Adam is mondani...


Ezt mondom én is, de akkor miért ez a téma mindig amikor jön egy új lemeze, koncertúrnéja vagy filmje ezeknek az embereknek? Semmi köze a dolognak ahhoz amit csinálnak, mégis ezzel csapnak hírverést.
2014. december 22. 21:15 #13
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Miért ne szervezhetnének rendezvényeket? Hagyjuk már. Neked miért fáj valakinek a büszkeségi rendezvénye? Ne menj el rá, ne kattints rá a cikkre, bármi. Kit érdekel? Megint itt tartunk: kit érdekel?
Conchitáról nekem is megvan a véleményem, mert ő meg tipikusan a pénzért és hírnévért csinálta, amit csinált. Nincs olyan, hogy félig nő, félig férfi, olyan van, hogy transzvesztita,és ezzel pont őket gúnyolta ki, helyezte hátrányos helyzetbe. De őszintén, nem értem, hogy jött ide pont ő.
Részemről lezártnak tekintem a témát, szerintem, csak belém akartál most kötni, holott nem írtam semmi olyat, amit eddig ne tettem volna.

Nem vagyok 'toleranciahuszár' rolleyes.gif , egyszerűen nyitottam az elmém, és el tudok ettől vonatkoztatni. pardon.gif

Szerk: Itt megint az van, hogy a média mit nyom a szájába. Ha kérdezik, válaszolnia kell. Szerintem, nálam jobban nem unja senki a témát - talán csak Adam, ha már róla van szó.
A meleg közösség elvárja, hogy beszéljen, a heteróknak elege van, nincs olyan, hogy mindenkinek jó legyen. Ennek ellenére, sok másról is szokta "járatni a száját", és szökőévente egy-két interjú belefér. beer.gif
De ennek megint semmi köze a cikkhez, vagy éppen a hszemhez. Lényegtelen.

http://media.tumblr.com/7480cef5522b31c08642e94771275900/tumblr_inline_mleu6737Qh1qh4qt7.gif
2014. december 22. 21:18 #14
- törölt felhasználó -    
hú Nick fura ezen a képen nagyon
2014. december 22. 21:28 #15
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12489
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Idézet (Glamster @ 2014.12.22. 21:15)

Szerk: Itt megint az van, hogy a média mit nyom a szájába. Ha kérdezik, válaszolnia kell. Szerintem, nálam jobban nem unja senki a témát - talán csak Adam, ha már róla van szó.
A meleg közösség elvárja, hogy beszéljen, a heteróknak elege van, nincs olyan, hogy mindenkinek jó legyen. Ennek ellenére, sok másról is szokta "járatni a száját", és szökőévente egy-két interjú belefér.  beer.gif 
De ennek megint semmi köze a cikkhez, vagy éppen a hszemhez. Lényegtelen.[img]


Nem kötöttem senkibe, nekem is van véleményem, amivel szerencsére nem vagyok egyedül.

Azért nem tudok ezzel a jelenséggel azonosulni, mert van, aki tudja kezelni, pl az egyik kedvenc bandám énekese (Placebo) és vannak akik promónak és figyelemfelkeltésnek használják fel vagy adott esetben megbotránkoztatásra.

Az, hogy mit ad a riporter a szájába, az egy baromság, mindenki arról beszél amikor akar.

Ez sem különb promociós eszköz, mint azt, hogy az 1dé féle fiucskákat a menedzserek csinálták meg és írányítják őket a háttérből és mindig bedobnak valami témát amin lehet csámcsogni, ezért mondom, hogy álszentségeskedés az egész kérdés - legalább is ami a celeb és bulvár részét érinti.
2014. december 22. 21:30 #16
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Igen, de az megint nem függ össze, hogy mit "dobál" a menedzser vagy mit akar az eladó. Véleményem szerint semmi beleszólásuk nincs a dolgokba, és ezért kap nem egy előadó idegösszeroppanást, borotválja le a haját vagy köt ki rehabon. Persze, a pénz, meg a csillogás szép és jó, de másik oldalról meg milyen lehet egy marionett bábuként élned, mikor te is ugyanolyan ember vagy, mint bárki más. Nem egy könnyű szakma ez..
2014. december 22. 21:36 #17
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12489
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Idézet (Glamster @ 2014.12.22. 21:30)
Igen, de az megint nem függ össze, hogy mit "dobál" a menedzser vagy mit akar az eladó. Véleményem szerint semmi beleszólásuk nincs a dolgokba, és ezért kap nem egy előadó idegösszeroppanást, borotválja le a haját vagy köt ki rehabon. Persze, a pénz, meg a csillogás szép és jó, de másik oldalról meg milyen lehet egy marionett bábuként élned, mikor te is ugyanolyan ember vagy, mint bárki más. Nem egy könnyű szakma ez..


Látod, ugyanazt mondjuk, csak én egy gondolattal tovább vittem, hogy mit is jelent ez: Álszentségeskedést.

Mert az adott énekes lehet, hogy nem akar beszélni róla, de a menedzserek azt mondják, hogy de igen. És a menedzser mért mondja? Azért hogy jó legyen az énekesnek vagy azért, hogy legyen hírverés, bulvártéma, promó - ebből pedig pénz?
2014. december 22. 21:36 #18
Treasure-E.F.Xx
Treasure-E.F.Xx
visszatérő vendég
 
Státusz" A Genius ,Billionaire , Playboy , Philanthropist "
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.18.
Hozzászólás: 476
Csatolások: 0
Azonosító: 206525
Offline offline
egyrészt én bírom a melegeket a többség teljesen normális!! másrészt meg vajon miért volt olyan MASSZÍV meleg rajongó tábora jónás tesóknak?
+ szerintem ez már nagyon rég nem csak a zenéről szól...
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2014. december 22. 21:39 #19
- törölt felhasználó -    
Ha már Demi Lovato nevét mindenképp meg kellett említeni, akkor ez lett volna a helyes cikk.
2014. december 22. 21:51 #20
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Idézet (Szandiii_1992 @ 2014.12.22. 21:39)
Ha már Demi Lovato nevét mindenképp meg kellett említeni, akkor ez lett volna a helyes cikk.

Oh, elnézést sad.gif
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok