Starity

Harry Styles szakított a One Direction menedzsmentjével

6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. február 02. 09:45 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
Az énekes immár a One Directiontől elkülönülve építi szólókarrierjét Jeffrey Azoff oldalán.
A teljes cikkhez kattints ide!
2016. február 02. 09:51 #2
TVD1
TVD1
psychopath^^
 
StátuszMy eyes were loking for you, so I found u....Well, I know you're there**
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.30.
Hozzászólás: 1324
Csatolások: 15
Azonosító: 244352
Offline offline
De jó.. *_*
2016. február 02. 09:58 #3
Kincses Bogi
Kincses Bogi
❤Mrs Tomlinson❤
 
StátuszOne Direction szív,One Direction lélek,One Direction fan leszek,amíg csak èlek ❤
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.07.
Hozzászólás: 2422
Csatolások: 73
Azonosító: 236950
Offline offline
Na jó , most már egyre jobban félek. Nem akarom , hogy Harry kilépjen az 1D-ből. sad.gif sad.gif Igaz 2 év az hosszú idő. Louis picije meg egy tündér <3
2016. február 02. 10:15 #4
TianaBlack
TianaBlack
 
StátuszYou'll only win if you don't give up. Cause love is war and war is love.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.28.
Hozzászólás: 672
Csatolások: 36
Azonosító: 212599
Offline offline
Ez kicsit sem jelenti azt, hogy kilép a bandából. Egyszerűen csak a sajtóval kapcsolatos ügyeit mától nem a Modest!, hanem Jeff fogja intézni, ami egy nagyon-nagyon pozitív momentum.

A Modest! meg hatalmas színész. Teszik, hogy mennyire örülnek Hazz önállóságának, miközben sír a szájuk, hogy mától nem tudnak belekötni majd minden mozdulatába. Állítólag Hendall is csak a cég marketingfogása volt, ami szerintem nem hülyeség. Érdekes, hogy össze vannak olvadva egyik nap, másik nap pedig már "Hülye picsa" jelzőket kap Kendall Harry-től.

Én boldog vagyok, hogy szakít ezzel a szarral, másrészt pedig megérdemli. A legjobb születésnapi ajándék magának. heart.gif
2016. február 02. 10:16 #5
Lambika
Lambika
Cseh Banán
 
Státuszoktóberes prágai mazochista drogos majom
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 10.10.03.
Hozzászólás: 6194
Csatolások: 363
Azonosító: 135613
Offline offline
ennyit arról hogy visszatérnek, ki az a hülye aki ezt elhitte? Itt már egyértelmű volt hogy feloszlanak és most még jobban az. Ja és mindjárt jönnek a kis rajongók és kimagyarázzák, csak hogy azt mondhassák igen is visszatérnek.
Egyébként szerintem Louisnak nem lesz szólókarrierje, hiszen szegénynek ahhoz túl gyenge a hangja, nagyon nagyot bukna. Nem bántásból mondom ezt, de nincs elég erős hangja, hogy elbírjon egy szólókarriert, neki csapatban jó énekelni.
2016. február 02. 10:56 #6
Brandy
Brandy
♥Pizza♥
 
Státusz❤TheWalkingDeath❤Acotar könyv sorozat❤ASH könyv sorozat❤
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.02.
Hozzászólás: 5349
Csatolások: 379
Azonosító: 148501
Offline offline
Lambika egyet értek
2016. február 02. 11:04 #7
- törölt felhasználó -    
Lambika, ln is egyetértek. Ez már egy rég süllyedő hajó. 6 év a csúcson, gondoljunk csak bele. Egyiknek gyereke is lett. Felnőttek. Ez van sad.gif
2016. február 02. 11:07 #8
f.petra
f.petra
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.04.25.
Hozzászólás: 358
Csatolások: 0
Azonosító: 243070
Offline offline
Látszik hogy nem sok itt a directioner. Aki ismeri a srácokat az tudja hogy a Modest! mennyi keserűséget okozott nekik, ezért már éppen ideje volt. Az hogy a jövőben mi lesz azt majd meglátjuk:) én nem megyek sehova, vàrok
2016. február 02. 11:11 #9
ScreamQueens
ScreamQueens
ITZY? ITZY!
 
Státusz»2019.03.05 - A.C.E concert~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.11.
Hozzászólás: 1007
Csatolások: 1457
Azonosító: 246374
Offline offline
f.petranak adok igazat!
2016. február 02. 11:14 #10
Fanni0325
Fanni0325
Miss Anonymus
 
StátuszA hit segít, hogy mindent más színben láss...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.05.
Hozzászólás: 1695
Csatolások: 7
Azonosító: 138041
Offline offline
Nagyon helyes!
Büszke vagyok Harryre, amiért képes volt megtenni ezt a hatalmas lépést. A menedzsmentjük álszent rohadékokból áll, akik csak kizsákmányolják őket, és idegileg felőrlik.
2016. február 02. 11:16 #11
- törölt felhasználó -    
eleve csak azért mondták, hogy nem oszlanak fel, hogy megússzák a hisztit meg a tömeges öngyilkosságot. látták, mi volt Zayn kilépésekor, nem akartak még egy olyat.
Harry-nek lesz karrierje, ő volt az egyetlen, aki végig komolyan vette az egészet, fejlesztette magát meg szerzett ismerősöket a szakmán belül. Louis biztosan nem fog befutni egyedül, született lúzer.
1 felhasználónak tetszik: Lambika
2016. február 02. 11:23 #12
Kincses Bogi
Kincses Bogi
❤Mrs Tomlinson❤
 
StátuszOne Direction szív,One Direction lélek,One Direction fan leszek,amíg csak èlek ❤
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.07.
Hozzászólás: 2422
Csatolások: 73
Azonosító: 236950
Offline offline
De miért kell Louist bántanotok ? reklamalo.gif sad.gif
Tök jó hangja van biggrin.gif
2016. február 02. 11:25 #13
DoriAjtai
DoriAjtai
visszatérő vendég
 
Státusz"feels"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.11.29.
Hozzászólás: 117
Csatolások: 0
Azonosító: 251960
Offline offline
egyértelmű, hogy feloszlik biggrin.gif amióta Zayn kilépett már amúgysem volt ugyanolyan.. tudom, mert én is directoner voltam, de amikor Zayn kilépett nem érztem ugyanolyannak, így nehezen tovább álltam.. Mennyi öngyilkos lány lesz Istenkém sad.gif ohmy.gif
2016. február 02. 11:46 #14
Diala
Diala
Miss Objective
 
Státusz"Forgive your enemies, but never forget their names."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.27.
Hozzászólás: 2235
Csatolások: 0
Azonosító: 214153
Offline offline
Akkor reszeltek nekik... Ezek után, tuti, felbomlik a banda.
2016. február 02. 11:56 #15
- törölt felhasználó -    
Tuti felfog oszlani a banda. biggrin.gif ezt nem rossz szándékból mondom én is hatalmas direction vagyok ,de nincs értelme reménykedni hogy újra öszzeállnak
2016. február 02. 12:15 #16
Pityang
Pityang
 
Státusz//10.27.//
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.17.
Hozzászólás: 755
Csatolások: 0
Azonosító: 243873
Offline offline
A reménykedés az én asztalom, nem tagadom, viszont attól még hogy managmentet váltott nem kell hogy feloszoljon a banda. Ha az önálló karrierjére akar koncentrálni egyértelmű hogy új managmentet keres magának, hiszen a Modest egy kalap alatt vette mind az ötüket, naná, hogy ha önálló karriert akar kezdeni ebben az egy évben akkor le is akar róluk válni. Az egyetlen kérdés hogy most mi lesz a többiekkel, hiszen ha a továbbiakban egy bandaként szeretnék majd fojtatni Harrynek vissza kell majd szerződnie a Modesthez, vagy pedig a szünet után keresnek maguknak valaki mást. Én nem hinném hogy csak a tömeghiszti elkerülése végett akartak volna mindenképpen szünetre hivatkozni, ha szét akartak volna válni azt akkor is megtehették volna amikor Zayn kivált, vagy ha úgy is az lett volna tervben, hogy feloszlanak, akkor Zayn sem várt volna a lemezszerződésük végéig, hanem kivárta volna az OTRA végét és akkor a többiekkel együtt, békében vált volna el. Teljesen abszurd és logikátlan így az egész, vagy csak én gondolom így? Az, hogy Harry managmentet váltott még nem jelenti azt, hogy végleges a feloszlás, nem kell rögtön a vészharangokat kongatni. Nem mellesleg nem tudom hány ezerszer mondták már el hogy nem mennek sehova, nekem eddig is tiszta volt - azóta hogy először bejelentették - hogy Harry a szünetben a szólókarrierjére fog koncentrálni, hiszen az önálló munka ezelőtt is piszkálta már a fantáziáját, nem mellesleg én is várom már hogy halljam őt szólóban. Ha ezt más szárnyai alatt akarja elintézni, úgy nekem rendben van. Ameddig nem az ő szájukból hallom azt, hogy végleges a feloszlás és tényleg mennek a maguk útján, addig engem nem fog tudni egykönnyen eltántorítani egy ilyen cikk. Ahogyan itt végiggörgettem a hozzászólásokat arra a szomorú következtetésre jutottam, hogy itt tényleg majdhogynem én vagyok az egyetlen, aki ezen a véleményen van, mindenesetre f.petra és TianaBlack , nektek is ugyan úgy igazat tudok adni.
Lambika, a degradáló stílusod elragadtató, mindenesetre attól még, hogy mi megpróbáljuk pozitívan nézni a dolgot és reménykedünk benne, hogy az idoljaink nem fogják külön utakon folytatni, nem vagyunk hülyék vagy kicsik... már megbocsájts, de ha te nem vagy rajongó, nem jelenti azt hogy ne lennének milliók és milliók akik összetörnének, ha netalántán igazad lenne. Attól hogy te megmondtad a tutit mi, akik esetleg pozitívan és nem olyan végtelen negativitással - mint te - nézik a dolgokat, nem jelenti azt hogy igazad is van, vagy hogy mi csak kimagyarázni akarnánk a dolgot. Én érvelek, te is érvelsz, de ez nem jelenti azt hogy a te verziódban több lenne a logika mint az enyémben.
1 felhasználónak tetszik: forever.romanci
2016. február 02. 12:34 #17
- törölt felhasználó -    
Idézet (Pityang @ 2016.02.02. 12:15)
A reménykedés az én asztalom, nem tagadom, viszont attól még hogy managmentet váltott nem kell hogy feloszoljon a banda. Ha az önálló karrierjére akar koncentrálni egyértelmű hogy új managmentet keres magának, hiszen a Modest egy kalap alatt vette mind az ötüket, naná, hogy ha önálló karriert akar kezdeni ebben az egy évben akkor le is akar róluk válni. Az egyetlen kérdés hogy most mi lesz a többiekkel, hiszen ha a továbbiakban egy bandaként szeretnék majd fojtatni Harrynek vissza kell majd szerződnie a Modesthez, vagy pedig a szünet után keresnek maguknak valaki mást. Én nem hinném hogy csak a tömeghiszti elkerülése végett akartak volna mindenképpen szünetre hivatkozni, ha szét akartak volna válni azt akkor is megtehették volna amikor Zayn kivált, vagy ha úgy is az lett volna tervben, hogy feloszlanak, akkor Zayn sem várt volna a lemezszerződésük végéig, hanem kivárta volna az OTRA végét és akkor a többiekkel együtt, békében vált volna el. Teljesen abszurd és logikátlan így az egész, vagy csak én gondolom így? Az, hogy Harry managmentet váltott még nem jelenti azt, hogy végleges a feloszlás, nem kell rögtön a vészharangokat kongatni. Nem mellesleg nem tudom hány ezerszer mondták már el hogy nem mennek sehova, nekem eddig is tiszta volt - azóta hogy először bejelentették - hogy Harry a szünetben a szólókarrierjére fog koncentrálni, hiszen az önálló munka ezelőtt is piszkálta már a fantáziáját, nem mellesleg én is várom már hogy halljam őt szólóban. Ha ezt más szárnyai alatt akarja elintézni, úgy nekem rendben van. Ameddig nem az ő szájukból hallom azt, hogy végleges a feloszlás és tényleg mennek a maguk útján, addig engem nem fog tudni egykönnyen eltántorítani egy ilyen cikk. Ahogyan itt végiggörgettem a hozzászólásokat arra a szomorú következtetésre jutottam, hogy itt tényleg majdhogynem én vagyok az egyetlen, aki ezen a véleményen van, mindenesetre f.petra és TianaBlack , nektek is ugyan úgy igazat tudok adni.
Lambika, a degradáló stílusod elragadtató, mindenesetre attól még, hogy mi megpróbáljuk pozitívan nézni a dolgot és reménykedünk benne, hogy az idoljaink nem fogják külön utakon folytatni, nem vagyunk hülyék vagy kicsik... már megbocsájts, de ha te nem vagy rajongó, nem jelenti azt hogy ne lennének milliók és milliók akik összetörnének, ha netalántán igazad lenne. Attól hogy te megmondtad a tutit mi, akik esetleg pozitívan és nem olyan végtelen negativitással - mint te - nézik a dolgokat, nem jelenti azt hogy igazad is van, vagy hogy mi csak kimagyarázni akarnánk a dolgot. Én érvelek, te is érvelsz, de ez nem jelenti azt hogy a te verziódban több lenne a logika mint az enyémben.

légyszíves mondj egyetlen énekest, aki miután egy csapatból kilépve sikeres szólókarriert épített fel, szépen visszament a bandájához. ha Harrynek bejön a szólókarrier, nem fog visszamenni.
1 felhasználónak tetszik: Lambika
2016. február 02. 12:51 #18
Hoxa18
Hoxa18
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.17.
Hozzászólás: 873
Csatolások: 0
Azonosító: 246729
Offline offline
Pityang igazat adok Neked, de azoknak is akik az egyuttes veget latjak. A fiubandak elete mindig karasz eletu volt. Ha Harry befut szoloban ketlem, hogy ujra kozoskodni akar majd.azt meg egyenesen ketlem, hogy visszaterne a Modesthez. Jeff nagyon jo baratja, es nagyon jo kezekben lesz. Idovel kiderul ugyis hogy melyik tabornak van igaza.
1 felhasználónak tetszik: Lambika
2016. február 02. 12:59 #19
- törölt felhasználó -    
De miért? Istenem. Sírok. sad.gifsad.gifsad.gifsad.gif
2016. február 02. 13:18 #20
Lambika
Lambika
Cseh Banán
 
Státuszoktóberes prágai mazochista drogos majom
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 10.10.03.
Hozzászólás: 6194
Csatolások: 363
Azonosító: 135613
Offline offline
Idézet (summerbreeze @ 2016.02.02. 11:16)
Louis biztosan nem fog befutni egyedül, született lúzer.


Húúú ez jó volt, tökéletesen egyetértek, igazat adok neked biggrin.gif
És nem azért mondjuk mert annyira utáljuk Louist (egyébként már rég nem utálom), hanem mert a többség látja, mennyire gyenge hangilag. Valahol egyedül énekelte a reflént, és szegénynek üvöltenie kellett, hogy elérje azt a hangerőt, ami ott elvárható volt. Néha elhalkult mert elfáradt. Ezt a többieknek meg nem esik nehezükre teljesíteni. Akár tetszik, akár nem, Louisnak gyenge hangja van. Lehet akármilyen egyedi (mert tényleg fel lehet ismerni ezer közül), akkor is gyenge.
6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok