Starity

Harry Styles keményen megdolgozott a szerepéért

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. május 31. 18:43 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Online online
Sokakat sokkolt a hír, miszerint Harry Styles szerepet kapott Christopher Nolan új filmjében. Most tiszta vizet öntöttek a pohárba, hogyan is kerekedhetett felül a meghallgatásokon.
A teljes cikkhez kattints ide!
2016. május 31. 18:55 #2
Bory Eszter
Bory Eszter
visszatérő vendég
 
Státusz"Sing my heart out"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.23.
Hozzászólás: 127
Csatolások: 0
Azonosító: 253379
Offline offline
Mondjuk szerintem, ha egy olyan ember nézi meg a filmet, aki ismeri a One Direction-t, az nem fog tudni elvonatkoztatni attól a ténytől, hogy Harry egy híres énekes és nem színész.
Ezzel nem azt mondom, hogy nem jó színész!! Csakhogy pl. én nem tudok elvonatkoztatni.
Ettől függetlenül nagyon várom a filmet. smileeee.gif
2016. május 31. 19:10 #3
Dóra119
Dóra119
*Los Angeles*
 
StátuszRelax...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.28.
Hozzászólás: 2160
Csatolások: 17
Azonosító: 232436
Offline offline
Kíváncsi vagyok mitől ájultak el annyira...
2016. május 31. 19:28 #4
Kincses Bogi
Kincses Bogi
❤Mrs Tomlinson❤
 
StátuszOne Direction szív,One Direction lélek,One Direction fan leszek,amíg csak èlek ❤
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.07.
Hozzászólás: 2422
Csatolások: 73
Azonosító: 236950
Offline offline
tuti,hogy ügyes lesz
2016. május 31. 19:42 #5
- törölt felhasználó -    
Az a baj, hogy ez az egész mentegetőzés nem ér semmit, hiszen...

1. Aki utálja az 1D-t vagy Harry-t az úgy is tovább fog rinyálni hogy "jaj hát ha ennyire tagadják akkor igen is igazunk van" illetve "minek kell védeni tudjuk, amit tudunk"... stb. Illetve megnzi a filmet és utána izél majd hogy "jaj szar színész volt, ezért megérte beválasztani.."
2. Egyértelmű, hogy jó bevétel forrás az, hogy Harry játszik a filmben hiszen nagyon sok rajongó csak azért elmegy a moziba, hogy lássák a srácot, ha jó a film, ha nem...
3.Aki meg maga a rendező munkája vagy a film története érdekli az úgy is meg fogja nézni akárki szerepel benne. (Ha másnem azért, hogy utána nyafoghasson, hogy "Jaj, ez a film jobb lett volna Robert Pattinson"nal.)
4. Akit meg sem a rendező munkája sem a film története nem érdekli az meg úgy sem nézi meg ha maga a pápa szerepel benne.
2016. május 31. 19:55 #6
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12489
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Online online
"A célünk az volt, hogy olyan embereket keressünk, akik újoncok, nincs sok munka a hátuk mögött, így a nézők elmerülnek majd a filmben, és nem azzal foglalkoznak, hogy milyen hírességet ismernek fel.” - pont az ellenkezője fog történni. Remélem a 10 percben elesik egy csatában és majd a sok 1D rajongó kihúz a moziból:)
2016. május 31. 20:33 #7
Lianda
Lianda
♥♥ chingu ♥♥
 
Státusz✿✿ ASIA ✿✿
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.20.
Hozzászólás: 1443
Csatolások: 354
Azonosító: 233579
Offline offline
Hát majd a filmben elválik hogyan alakít.
2016. május 31. 20:44 #8
Diala
Diala
Miss Objective
 
Státusz"Forgive your enemies, but never forget their names."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.27.
Hozzászólás: 2235
Csatolások: 0
Azonosító: 214153
Offline offline
Idézet
A célunk az volt, hogy olyan embereket keressünk, akik újoncok, nincs sok munka a hátuk mögött, így a nézők elmerülnek majd a filmben, és nem azzal foglalkoznak, hogy milyen hírességet ismernek fel.

Az jó, mert Harry csupán a nevével sok embert fog becsábítani a mozikba, és nem feltétlenül olyanokat, akik az igényes film iránti érdeklődésük nyomán vagy a rendező korábbi munkái miatt ülnek majd be rá.

Ha ennyire dicsérik, lassan kíváncsi leszek rá, de számomra Harry Styles még mindig nem egyeztethető össze ezzel a második világháborús komoly szereppel.
2016. május 31. 20:49 #9
- törölt felhasználó -    
Pff... ja.... képzelem!
2016. május 31. 21:10 #10
- törölt felhasználó -    
Nem hiszem hogy annyira meg kellett dolgoznia érte mint egy kevésbé ismert vagy esetleg egy teljesen ismeretlen személynek kellett volna. Nem mondom hogy találhattak volna jobbat nála mert nem tudom milyen,de szerintem ez az egész nem lesz nagy szám,csak most nagyon reklámozzák,és majd a sok rajongó rohan a mozikba.
2016. május 31. 21:39 #11
Pityang
Pityang
 
Státusz//10.27.//
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.17.
Hozzászólás: 755
Csatolások: 0
Azonosító: 243873
Offline offline
Bár már csak azért is nagyobb lesz a készülő film nézettsége mert vannak olyanok akik csak és kizárólag (mint ahogyan én is) és persze elsősorban Harry miatt néznék meg, tehát eléggé két oldalú ez az érem. Na nem mintha ez Nolannak szerintem annyit számítana, elvégre ő csak örül annak ha nézik a filmjeit. Igazából örülök annak hogy sikeres lett a felolvasásokon, meg hogy érdekli a színészkedés, bár azt nem szeretném ha színész is maradna, nekem ez még egy kicsit idegen fogalom. Harry és a színészkedés? Nekem nagyon összeegyeztethetetlen. Mindenesetre ez sem változtat a tényen hogy aki nem szereti a bandát és Harryt sem ezáltal, az csak a negatív következtetéseket fogja levonni. Kissé gáz hogy ennyit kell fényezni a színészi készségeit hogy az emberek komolyan elhiggyék hogy tud színészkedni. Miért nem hagyjuk hogy ez eldőljön a filmben, úgyis csak a filmvásznon mutatkozik majd meg az igazi tehetsége. Lehet itt pattogni, sarazni őt meg biztató szónoklatokba fogni Harry tehetségét illetően de az nem fogja meggyőzni az embereket ameddig a saját szemükkel nem látták őt a filmvásznon. Na aztán majd el lehet dönteni, addig pedig teljesen feleslegesnek látom. Az emberek gondoljanak amit akartam, van akit nem kell meggyőzni róla hogy Harry képes színészkedni, van aki pedig majd meglátja hogy mennyire is volt igazuk ezúttal.
2016. május 31. 22:11 #12
Werchy11
Werchy11
visszatérő vendég
 
Státusz~Az élet ott kezdődik, ahol a komfortzónád véget ér.~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.26.
Hozzászólás: 113
Csatolások: 0
Azonosító: 255145
Offline offline
Jó forgatást! smileeee.gif Mást nem óhajtok hozzáfűzni. biggrin.gif Már várom.. ♥
2016. május 31. 22:21 #13
- törölt felhasználó -    
Szerintem jól fog játszani a filmben..már alig várom smileeee.gif
2016. május 31. 22:22 #14
Netti35
Netti35
visszatérő vendég
 
StátuszNéha csak akkor vesszük észre a meghúzott határokat, ha már átléptük őket.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.15.
Hozzászólás: 214
Csatolások: 0
Azonosító: 171275
Offline offline
Szerintem ezt a kevésbé ismert dolgot úgy értették, hogy attól mert a világ összes 13 éves kislánya tudja ki ő, az még nem biztos, hogy azok is felfogják ismerni akik az ilyen fajta filmek rajongói, vagy azért mennek el megnézni, mert a rendező korábbi munkásságait kedvelték. Most 25-30 éves korosztály akik általában eljárnak az ilyen filmekre, főként fiúk nem biztos, hogy felismerik vagy tudni fogják ki ő. Hiába benne lesz ez a fiú és emiatt megnézi majd a fiatalabb generáció is - akik azt se tudják kb., hogy volt második világ háború - azért én úgy gondolom, hogy a többség még mindig azért megy majd el, mert ezt kiváló színészi gárdát szeretné látni, vagy a rendező legújabb, lenyűgöző alkotását. Nem csak 13 évesek vannak ezen a világon, a médiát, nyilván ők követik leginkább, de ez nem azt jelenti, hogy csak ők léteznek. Ezeknek a színészeknek megvannak a maguk rajongói, a rendezőnek is, lesznek valódi érdeklődök is szép számmal.
2016. május 31. 22:31 #15
- törölt felhasználó -    
Szerintem a filmet nagyrészt Harry miatt nézik majd meg a legtöbben, tehát van abban, amit nyilatkozott némi kivetnivaló.
2016. május 31. 22:49 #16
Dia28
Dia28
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.08.24.
Hozzászólás: 566
Csatolások: 0
Azonosító: 248868
Offline offline
Nem ugy volt hogy Harry azert valt meg a hajatol mert hogy talalt egy megfelelo helyet ahova 'odaajandekozhatja'? Amugy en varom a filmet, de nem hiszem hogy nagyszam lesz, csak Harry miatt fog fogyni a sok mozijegy
2016. június 01. 06:23 #17
THG-GOT-AHS
THG-GOT-AHS
új tag
 
Státusz:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.04.02.
Hozzászólás: 10
Csatolások: 0
Azonosító: 255358
Offline offline
Nem hiszem, hogy pont harry miatt fog fogyni a jegy, mivel ez egy Christophel Nolan film... És mellete még Tom Hardy és Cylian Murphie lesznek a főszereplők. Christopher rendezte a Crystian Bale-es Batman-ket, az Eredetet, a Tökéletes trükköt és a Csillagok közöttet is.
2016. június 01. 06:59 #18
- törölt felhasználó -    
őszintén szólva, engem egyáltalán nem izgatott a film, és még most sem érdekel annyira, még akkor sem, ha Harry játszik benne. viszont nagyon büszke vagyok Haroldra, és legalább az előzetest biztosan látni akarom *szív emoji*
2016. június 01. 13:04 #19
Detta
Detta
Queen♛
 
StátuszTired AF.... but succesful
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.07.
Hozzászólás: 4787
Csatolások: 689
Azonosító: 128947
Offline offline
Hmm... remélem tényleg olyan jó lesz mint ahogy most felajnározták.
2016. június 01. 14:44 #20
- törölt felhasználó -    
OMG
Utolsó kép.. HEART ATTACK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tiszta helyes...
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok