Starity

Louis Tomlinsont dühíti, amiért Briana Jungwirth úton-útfélen mutogatja közös csemetéjüket

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. július 04. 12:59 #21
Hoxa18
Hoxa18
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.17.
Hozzászólás: 873
Csatolások: 0
Azonosító: 246729
Offline offline
Lehet, hogy sokan osztják meg a világhálón a gyerekeik képeit, Louisnál nagyobb hírességek is, de abba is bele kell gondolni, hogy szerintem a földön nincs még egy olyan baba, mint Freddie akit ekkora gyűlölet kísér már szinte a fogantatása pillanatától. Az Ő képei mellett nem csak a "de cuki" kommentek olvashatóak. Nagyon nagyon durva és ocsmány irományok ezek. Megértem Brianat, ki ne szeretné a szeme fényét, a büszkeségét megmutatni, de megértem Louist is, hogy nem akarja támadásnak kitenni a fiát. Ezt a meccset kettőjüknek kell lejátszani, de becsülöm Louist, mert ez felelősségteljes gondolat ismerve a helyzetüket.
1 felhasználónak tetszik: lola97122
2016. július 04. 13:02 #22
kaliforhnia
kaliforhnia
=
 
Státuszpeople go but how they left always stays.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.04.09.
Hozzászólás: 1624
Csatolások: 65
Azonosító: 255526
Offline offline
én már régebb óta furcsálltam, hogy Briana rendszeresen, elég sokszor posztol képet Freddieről. Teljesen megértem Louist, hiszen mindenki tudja, hogy az internet nem a legbiztonságosabb hely és nagyon nagy utálatnak van kitéve a kisfia.
Hoxa18-al értek teljesen egyet.
2016. július 04. 13:11 #23
Hajni és Gézacica
Hajni és Gézacica
Blackpink in your Ari-yuh
 
StátuszMindenről van véleményem. De mindenki más véleményét tiszteletben tartom.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.22.
Hozzászólás: 2038
Csatolások: 58
Azonosító: 252466
Offline offline
Több kommentet is olvastam, mi szerint miért ne rakhatná ki Briana a képeket. Nos, ez roppant egyszerű. Nyilván a normális családokban megbeszélik, hogy melyik képet rakják ki, és melyiket ne. De ebben az esetben más az eset. Louisnak, vagy ki a fenének, nincs beleszólása, Briana csak a saját akaratától függően rak ki képeket,és ezt valamely szempontból meg is lehet érteni, de más szempontból viszont Louisnak van igaza (kis betűvel hozzáteszem, hogy sajnos)
Nyilván a bíróság louisnak fog igazat adni. És hogy miért?
-Híresség
-Kapcsolatok
-"a fényképek túl intimek" (szerintem viszont nem)
-"a képeken csak Briana van rajta, ezért bizonyítható, hogy ez a fickó nincs sokat vele" pedig még én magam is láttam képet Freddieről és erről a kicsoda fickóról
-Ha esetleg a bíró one direction fan lenne (bár kétlem)

Szegény Briana):
2016. július 04. 14:54 #24
- törölt felhasználó -    
Hű. Hűűűű. Én nem így képzeltem Brianat, azt hittem sokkal kedvesebb, megértőbb. Tévedtem. De most komolyan! Egyértelmű, hogy Louisnak van igaza (és nem csak azért mondom, mert Directioner vagyok). Először meg kéne beszélni hogy melyik képet teheti(k) fel. Nem? Azért sajnálom Louist :C
2016. július 04. 14:55 #25
Pityang
Pityang
 
Státusz//10.27.//
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.17.
Hozzászólás: 755
Csatolások: 0
Azonosító: 243873
Offline offline
A varázsszó ott van a végén. TMZ. Nekem itt hírértékét és hitelét veszítette az egész, onnantól fogva hogy kikerült oda a TMZ neve. Le merném itt tenni nektek a nagy esküt, hogy akármekkora hírverést akarnak csinálni ebből az egészből, a helyzet fele olyan rossz sincs kettejük között, mint amilyennek a szennylapok be akarják állítani. Persze, nem is gondolta senki hogy nevetve vetik magukat egymás karjába valahányszor meglátják egymást, főleg úgy hogy tudjuk, szerelemgyerek szegény Freddie. Ez előrelátható volt. Ez is csak egy jó ürügy most arra hogy nagy hírverést csapjanak és drámát hozzanak létre, amin valószínűleg Louis nagyokat mosolyog, hogy mennyire hülyék az emberek, és elhiszik ezt a média által kreált szennyet, mi pedig - igen, ahogyan azt el is várják tőlünk - bekajáljuk minden egyes szavukat. Szép ez, mondhatom!
2016. július 04. 15:43 #26
Hoxa18
Hoxa18
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.17.
Hozzászólás: 873
Csatolások: 0
Azonosító: 246729
Offline offline
Nem a TMZ az elsődleges forrás, és ez egyáltalán nem újkeletű dolog. Azóta van "gond" amióta Danielle a képben van. Briana féltékeny, ő meg akarta próbálni Louisval, de ez egyoldalú maradt. Ha belegondolok lehet hogy nekem is rosszul esne, ha egy másik nő lenne a gyerekem apjával, aki iránt még érzek valamit, ráadásul az a nő a gyerekem közelében van. Lehet hogy szülők lettek, de még igen fiatalkák, és sokat kell tanulniuk. Haragszik a család Louisra Danielle miatt, és ez így csúnya leírva, de Freddie útján tudják megkeseríteni az életét. Ennek viszont a gyerek issza meg a levét. Persze ezt csak az alapján mondom, amit eddig olvastam. Az igazságot csakis ők tudják.
2016. július 04. 15:45 #27
Hoxa18
Hoxa18
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.17.
Hozzászólás: 873
Csatolások: 0
Azonosító: 246729
Offline offline
Na meg Jay, Louis anyukája miért törölte az ismerősei közül Brianat? Valamint az összes képet az unokájáról?
2016. július 04. 15:48 #28
NóraMészáros
NóraMészáros
 
Státuszinsta/snap: @mszrs.nora
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.10.
Hozzászólás: 546
Csatolások: 41
Azonosító: 208863
Offline offline
Szerintem,Louisnak abban van igaza,hogy többet láthatná a ygereket ennél,de az idézetes részben én teljesen egyetértek Brianaval.
2016. július 04. 16:41 #29
- törölt felhasználó -    
Csillámkecske04 egyetértek veled!
2016. július 04. 18:03 #30
Elza Foster
Elza Foster
visszatérő vendég
 
Státusz"Minden siker mögött 100 kudarc van"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.10.
Hozzászólás: 392
Csatolások: 0
Azonosító: 243663
Offline offline
Bribanc bribancoskodik
2016. július 04. 18:05 #31
Elza Foster
Elza Foster
visszatérő vendég
 
Státusz"Minden siker mögött 100 kudarc van"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.10.
Hozzászólás: 392
Csatolások: 0
Azonosító: 243663
Offline offline
Egyebkent. Briana biztos rohatd jo anyuka. Hisz alap h egy par honapos gyereket alap h elviszunk egy zenei fesztivalra ahol a baromarcu baratnoje ugral vele.
Az ilyenektol azonnal elvennem a gyerekemet nem meg penzelnem.
2016. július 04. 20:07 #32
Andiie
Andiie
új tag
 
StátuszAz élet egy harc. Vagy felfegyverkezel, vagy azonnal megadod magad...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.04.04.
Hozzászólás: 76
Csatolások: 0
Azonosító: 242249
Offline offline
Először egy hosszú regényt "szerettem" volna írni, hogy közöljem a nézeteimet, de rájöttem, hogy felesleges, mert nem vagyok sem Briana, sem 1D vagy Louis rajongó, ezért rövid leszek.:
-HA Louis szintén tesz ki hasonló kaliberű képeket, akkor mi jogon köt bele Brianába??
-HA viszont szinte 1 egy képet sem rak ki a fiával, akkor talán nem túlzottan büszke rá. Most jöhetnek az elfogult 1D fanok azzal, hogy nem kéne mutogatni a gyereket és reklámnak meg lepkehálónak (vagyis pénzhálónak csak az nem hangzik annyira jól) használni, de LEHET Brianának hátsószándéka IS van a képek posztolásával, de az is meglehet, hogy inkább egy büszke édessanya aki szeretne dicsekedni a gyermekével. Mellesleg sokatok a reggelijétől kezdve a vonalzójáig mindent lefotóz és posztol, akkor egy anyát kővel kéne dobálnunk amiért megoszt néhány képet a fiáról?! Persze a pakliban az is benne van, hogy Briana valóban féltékeny kissé, de ha neki lenne pasija, akkor Mr Tomlinson sem örülne annak, hogy egy másik fickó játszik az ő gyerekével. Mellesleg lehet támadni ezért 1D rajongók, de Louis így szereti úgy szereti a fiát, de a lesifotók alapján eddig mindig a képekről az apuka és Freddie, valamint Danielle köszönt vissza, Louist a gyermekével Danielle nélkül még senki sem látta és ez nem csak, azért van, mert az 1D fiú barátnője tényleg nagyon szereti a picit. A bátyám a kutyusommal csajozik, hát Mr Tomlinson is ezt csinálja csak ő a gyerekével. Mellesleg Briana az instán reklámozza magát a picivel, Louis meg a címlapo(ko)n

Ui.: Persze...... Rövid leszek....... Mi lett volna, ha bőbeszédű kedvemben találtok? :$
1 felhasználónak tetszik: lola97122
2016. július 04. 22:56 #33
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 2017
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Offline offline
http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-3604368/Louis-Tomlinson-Briana-Jungwirth-awkward-exchange...NNED-house.html Nem védem Louis mert magának köszönheti az egészet kellett neki védekezés nélkül egy éjszakás kalandba bonyolódni, és ideje lenne hogy felelőséget vállaljon amit próbál is már ha Brianna engedné az ,hogy el tiltja a gyereke apjának barátnőjét a picitől egy dolog de az már más tészta ,hogy Louis nem mehet a házhoz ahol a pici él és amit ő fizet a számlákkal együtt a havi 15ezer dolláros gyerektartás mellett. Undorító ahogy Brianna és a családja próbálja elhitetni az emberekkel a szerelemi kapcsolat volt köztünk mesét nem volt semmi csak szerették volna a csaj tudta jól mit csinál biztosította magát a gyerekkel Freddie tartja el őt és az egész családját Louis legalább normálisan próbál viselkedni és nem talál ki semmilyen mesét. Danielle nem mehet a gyerek közelébe mert a kedves anyuka megtiltotta és egy őrült rajongónak nevezte aki csak azért van Louissal mert egy kis senki 1D rajongó vicces mert kettőjük közül Daniellenek legalább van karrierje ami nem abból áll hogy felcsináltatja magát egy híres banda egyik tagjával.
2016. július 04. 23:30 #34
- törölt felhasználó -    
Nem értem mit kell ennek a nőnek..áhh. Természetesen Luisnak van igaza, habár nem vagyok Directioner, mégis neki adok igazat.
2016. július 05. 01:12 #35
Egy ufo
Egy ufo
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.17.
Hozzászólás: 349
Csatolások: 0
Azonosító: 226260
Offline offline
Az előző cikkben az volt hogy egy parkban adják át egymásnak a kicsit...LoL.A cikkhez meg no comment.
2016. július 05. 10:43 #36
BLulu88
BLulu88
Cikk író
 
StátuszTalk behind my back but when they see me it's respect though...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.30.
Hozzászólás: 2172
Csatolások: 0
Azonosító: 242008
Offline offline
Azért az vicces hogy van aki meg örül annak ha akár egy órára is lepasszolhatja a gyerekét hogy pihenjen egy kicsit ez a Briana meg még a közös felügyeleti jogot se akarja megadni... Louis biztos nem tenne kárt a gyerekben nem értem miért kell ennyire bizalmatlankodni ha a gyerek apukájáról van szó!
2016. július 05. 14:31 #37
Nina 10
Nina 10
posh tea drinker
 
StátuszChaos is what killed the dinosaurs, darling.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.09.
Hozzászólás: 5961
Csatolások: 2199
Azonosító: 191214
Offline offline
Észrevehetnék, hogy ezzel a viselkedéssel csak a gyermekük életét teszik tönkre. Ha másért nem is, érte megpróbálhatnák elviselni egymást.
2016. július 05. 14:43 #38
nemérdekel
nemérdekel
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.28.
Hozzászólás: 238
Csatolások: 0
Azonosító: 255195
Offline offline
Mi a jó francért nem oszthatna meg a saját gyerekéről képet szegény nő? Ez egyenesen abszurd.
2016. július 05. 14:44 #39
Fanni0325
Fanni0325
Miss Anonymus
 
StátuszA hit segít, hogy mindent más színben láss...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.05.
Hozzászólás: 1695
Csatolások: 7
Azonosító: 138041
Offline offline
Nem értem minek ez a nagy cécó.
Tönkre fogják tenni a drága gyereküket, még annyira sem lesz normális élete, mint lehetne.
És már megint ez a parkos történet...
2016. július 05. 15:49 #40
RedKoi
RedKoi
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.04.02.
Hozzászólás: 61
Csatolások: 0
Azonosító: 255348
Offline offline
Egyszer egy parkolóban, egyszer egy parkban adják át egymásnak a gyereket...Jó tudni.(a cikk az megint mi a szar.) Szerintem hitványság amit csinálnak. Louisnak is ugyan annyi joga van a gyerekhez. Briana meg egy hulladék.
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok