Starity

Miles Heizer szerint olyat látnának a nézők a 13 okom volt folytatásában, amit sehol máshol

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. május 06. 08:39 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
Továbbra sem biztos, hogy a Netflix berendeli a 13 okom volt második évadát, ám annak készítői és szereplői nagyon reménykednek benne. VIGYÁZAT, SPOILERVESZÉLY!
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. május 06. 09:12 #2
Dorinadd
Dorinadd
Always
 
StátuszR5 & Harry Potter & TVD & TO & PLL
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.09.07.
Hozzászólás: 1937
Csatolások: 0
Azonosító: 259598
Offline offline
Már alig várom!
2017. május 06. 09:59 #3
- törölt felhasználó -    
Én még mindig nem látom az értelmét a második évadnak, ha egyáltalán lesz is.
2017. május 06. 10:53 #4
Selena Gomez Fan.2
Selena Gomez Fan.2
#EvilRegal
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.26.
Hozzászólás: 1983
Csatolások: 4
Azonosító: 200866
Offline offline
Kíváncsi vagyok hogyan folytatnák, egy esetleges második évaddal. Szerintem a Netflix jól járt az első évaddal, így nagy esély van a berendelésre.
2017. május 06. 12:41 #5
LollyPoop
LollyPoop
 
StátuszLollyPoop még nem állította be a státuszát... és nem is fogja.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.03.08.
Hozzászólás: 941
Csatolások: 0
Azonosító: 262892
Offline offline
Több mint valószínű, hogy lesz második évad; annyi bőrt húznak majd le róla, amennyit csak lehet.
2017. május 06. 13:20 #6
Lunes
Lunes
visszatérő vendég
 
StátuszUB: Jin
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.15.
Hozzászólás: 467
Csatolások: 0
Azonosító: 173511
Offline offline
Vicces, hogy megy, hogy lehet, hogy nem rendelik be a második évadot, de könyörgöm, az egyik legsikeresebb sorozata a Netflixnek a 13 okom volt, már hogy a jó istenbe ne rendelnék be a második évadot? Ők sem bolondok.
2017. május 06. 13:31 #7
Binci
Binci
 
Státusznever losing myself again for anyone
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.07.
Hozzászólás: 753
Csatolások: 0
Azonosító: 234227
Offline offline
Nagyon szeretném ha lenne második évad.
Imádom.
2017. május 06. 13:58 #8
Lilisztar
Lilisztar
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.09.
Hozzászólás: 318
Csatolások: 0
Azonosító: 244672
Offline offline
Fura,hogy néztem, és egy kicsit depressziósnak éreztem magam a végén de ezzel együtt imádom! Alig várom a folytatást
2017. május 06. 14:50 #9
- törölt felhasználó -    
engem a legjobban az érdekel, hogy az a beteg Bryce börtönbe megy-e, szóval nagyon ajánlom, hogy legyen második évad.:'D
2017. május 06. 21:27 #10
starity girl2000
starity girl2000
chill
 
StátuszDammit
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.07.
Hozzászólás: 5156
Csatolások: 172
Azonosító: 185641
Offline offline
befejezetlenül zárták ezt az évadot, de nagyon érdekel, hogy mi lesz-főleg-bryce-cal és alexel
2017. május 06. 21:47 #11
Dorisia
Dorisia
visszatérő vendég
 
StátuszThinking of something deeeeep...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.25.
Hozzászólás: 383
Csatolások: 0
Azonosító: 207155
Offline offline
Olyan jó, hogy mindig linkelitek ezt az oldalt, de nem jön be. Ezt ellenőrizni kéne, egy depressziós, szuicid hajlamú embert lehet, hogy épp az billent át, hogy még a segélykérés sem jön neki össze.
2017. május 07. 09:15 #12
freedominyoureyes
freedominyoureyes
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.08.17.
Hozzászólás: 44
Csatolások: 0
Azonosító: 248543
Offline offline
te jó Isten.. El se kellett volna kezdeni. Az értelmesebb tartalmasabb sorozatokról meg kb senki se ír, illetve nem számol be, bezzeg a szomorú, a depressziós, az "öngyilkosleszekmertmindensz*r" sorozatok kapnak "értelmet". Nem értem, hogy nektek ez miért jó? Ez a sorozat -ha valóságon alapul- már önmagában kegyeletsértő. Ráadásul nem is a pozitív gondolkodást súgalja, nektek ez miért jó?
Tényleg nem értem.Ismerem az alapstoryt de még akkor sem tartom érdemesnek képernyőre vetíteni. Ha esetleg nem Selena Gomez írja a dalt, akkor is ennyire oda-vissza lennétek a sorozatért?...És ebben semmi személyeskedés nincsen.
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2017. május 07. 11:13 #13
LovelyBarbaraPalvin
LovelyBarbaraPalvin
Hunter
 
Státusz,, Family don't end with blood " - Bobby Singer, Supernatural
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.01.
Hozzászólás: 2558
Csatolások: 686
Azonosító: 226899
Offline offline
Jezusom. Ezt is csak a penzert akarjak folytatni. Lehetne plusz 1 reszt amiben elmagyarazzak h mi tortenik a szereplokkel... de meg egy evad? felesleges
2017. május 07. 15:45 #14
Rena5
Rena5
új tag
 
Státuszsomeone somewhere_xxx
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.10.22.
Hozzászólás: 25
Csatolások: 0
Azonosító: 260455
Offline offline
Drágák akik ezt hülyeségnek tartják,miért olvassátok el a cikket? Először meg kellene érteni,hogy nem minden sorozat lényege a" happyend" és igenis elég sokat lehet belőle tanulni. Hiszen pont ilyenek előfordulnak a mindennapokban és ezáltal sokan rájöhetnétek,hogy bizony a körülöttük lévők is segítségre szorulhatnak.
2017. május 07. 17:04 #15
- törölt felhasználó -    
SELENA GOMEZ 4 PERCE RAKTA KI INSTÁRA, HOGY LESZ 2. ÉVAD cry.gif heart.gif
2017. május 07. 17:22 #16
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Öt rész. Ennyit bírtam ki a 13 okom volt c. förtelemből. Mondhattok akármit, de ez a sorozat jócskán túl van értékelve. Értem én, hogy a bullying fogalmát boncolgatja, és maga a téma nem is lenne rossz, de a kivitelezéssel vannak bőven problémák. Részemről nonszensz, hogy egy csaj a piszkálódások miatt nyírja ki magát, de az még borzasztóbb - ahogyan valaki írta előttem -, hogy csak is kizárólag a negatív dolgokra van fektetve a hangsúly. Sok kamasz (ha már szerintetek ez a sorozat/könyv prevenció akar lenni) csak annyit szűr le az egészből, hogyha problémáid vannak, ne nézz szembe velük, inkább öld meg magadat, mert az a jobb, könnyebb megoldás. Értem én, hogy jelen van a depresszió, de akkor a segítségnyújtásra, a segítségkérésre és a gyógyulásra kellett volna összpontosítani. Mindenki oda és vissza van ezért a valamiért (hírességek olyanokat nyilatkoztak, hogy ezt mindenkinek látnia kell), holott nincs is akkora társadalomkritikája, mint amilyennek egyébként előadják. Van egy csaj, akit megaláznak, bántanak, és ahelyett, hogy a sarkára állna, kiállna magáért, inkább megöli magát és más embereknek okoz egy életre bűntudatot. Nyilván lesz második szezon, hisz az USA-ban úgy megy, hogy ami egyedi, érdekes, jó és nincs nézettség az cancel, de, ha sz*r és van nézettség, akkor tolassuk ezerrel. (pl. Vámpírnaplók és társai) Részemről gyenge és minősíthetetlen a sorozat, pedig, mint ahogyan említettem a koncepció nem rossz, csak elsz*rták az egészet a tipikus tinimaszlaggal.
1 felhasználónak tetszik: freedominyoureyes
2017. május 07. 18:16 #17
Mysticroden
Mysticroden
Mrs. Wood
 
StátuszYou'll never be alone, I'll be with you from dusk till dawn
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.16.
Hozzászólás: 1276
Csatolások: 131
Azonosító: 253224
Offline offline
Idézet (Rena5 @ 2017.05.07. 15:45)
Drágák akik ezt hülyeségnek tartják,miért olvassátok el a cikket? Először meg kellene érteni,hogy nem minden sorozat lényege a" happyend" és igenis elég sokat lehet belőle tanulni. Hiszen pont ilyenek előfordulnak a mindennapokban és ezáltal sokan rájöhetnétek,hogy bizony a körülöttük lévők is segítségre szorulhatnak.

Uristen annyira egyetértek.
2017. május 07. 19:47 #18
freedominyoureyes
freedominyoureyes
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.08.17.
Hozzászólás: 44
Csatolások: 0
Azonosító: 248543
Offline offline
Idézet (Rena5 @ 2017.05.07. 15:45)
Drágák akik ezt hülyeségnek tartják,miért olvassátok el a cikket? Először meg kellene érteni,hogy nem minden sorozat lényege a" happyend" és igenis elég sokat lehet belőle tanulni. Hiszen pont ilyenek előfordulnak a mindennapokban és ezáltal sokan rájöhetnétek,hogy bizony a körülöttük lévők is segítségre szorulhatnak.


Teljesen igazad van, csak hogy a sorozat hatására csak Magyarországon megint ezrek lettek depressziósok, vagy süllyedtek mélyebbre. Hiába a koncepció és az elképzelés, de ugye a fiatalság akik mindenre vehetőek, pláne akik mélyen vannak lelkileg, azok ezt egy áldásnak tekintik, hogy nyugodtan csinálják csak miért is ne? Én értem az egészet, csak először is:
- Túl értékelt.
- A sorozat témája nem azt súgallja amit akartak, hogy súgaljon
És ilyen negatív filmekből, kiszínezve is van bőven elég.
Ezt én mint volt depressziós szögezném le neked, mert hogy igenis van kiút, de hogy ebből holt biztosan nem tanulja meg senki.. Ettől függetlenül igazad van de mégsincs. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2017. május 07. 21:20 #19
kitty.14
kitty.14
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.03.
Hozzászólás: 1046
Csatolások: 0
Azonosító: 124080
Offline offline
Én nem feltétlen gondolom, hogy rossz hatással van a sorozat az emberekre! Persze egyrészt nézhetjük innen is, de mondjuk, akik úgy érzik nem hiányoznának senkinek, talán így látva egyes szereplőket (Clay, szülők) kicsit átgondolják, hogy milyen fájdalmat hagyhatnának maguk után. Legalább is én ezt is néztem... Persze engem is mélyebbre taszított kicsit, mert sok dologban megértem! De ettől nem lett nagyobb a halál iránti vágyam!
@Beyla, annyit fűznék hozzá hogy "nem azért nyírta ki magát, mert pár srác piszkálta"... Ettől független nem helyes, és persze mindig van más megoldás is, de magyarázd el egy lelkisérült embernek, aki depresszióval küzd és ennyi megaláztatáson és magányon, fájdalmon megy keresztül. Aki nem ilyen lehet nem érti, de aki kicsit is benne van az megérti milyen érzés is ez.
2017. május 07. 21:37 #20
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (kitty.14 @ 2017.05.07. 21:20)
@Beyla, annyit fűznék hozzá hogy "nem azért nyírta ki magát, mert pár srác piszkálta"... Ettől független nem helyes, és persze mindig van más megoldás is, de magyarázd el egy lelkisérült embernek, aki depresszióval küzd és ennyi megaláztatáson és magányon, fájdalmon megy keresztül. Aki nem ilyen lehet nem érti, de aki kicsit is benne van az megérti milyen érzés is ez.

Akkor miért ölte meg magát? Mert akkor abszolút nem jött át a sorozat mondanivalója. Szeretném felhívni a figyelmedet, hogy öt részt láttam belőle, és eddig nagyon úgy néz ki, hogy a lány valamiért képtelen volt feldolgozni az őt ért atrocitásokat, támadásokat. Valamiért nem szólt a szüleinek, ami számomra egyébként örök rejtély marad. Pedig a szülők ebben az esetben normálisak, jól szituáltak. Ha annyira kiborult még mindig ott volt az iskolaváltás lehetősége. Egyszerűen annyira illogikusan építkezik az egész sorozat, hogy a csaj öngyilkossága nem indokolt ebben az esetben. Már pedig te is azt hangoztatod, hogy az egész történet tök logikus, holott nem. A csaj egy gyáva nyuszi. Egyébként dolgoztam lelkileg sérült kamaszokkal, és egy olyannal sem találkoztam, aki a magányosság és a sulis piszkálódások miatt valós (!) öngyilkosságot kísérelt volna meg. Többségük családon belüli erőszak, nemierőszak áldozata volt, amit nem is érdemes összehasonítani ezzel a sorozattal. Egyébként én is benne voltam ebben az állapotban 16 évesen masszív fél évig, pluszban volt részem elég erős bullyingban is általános iskolában és középiskolában is. És a fura az, hogy a mély pontra nem ezek juttattak el. Sosem jutott az eszembe, hogy a hányinger, gyűlölködő osztálytársaim sértései miatt megöljem magamat. unsure.gif
2 felhasználónak tetszik: freedominyoureyes, Trapdoor
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok