Starity

Hallgasd meg a Fifth Harmony most megjelent új stúdiólemezét!

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. augusztus 25. 08:42 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
A visszaszámlálás véget ért! Végre megjelent a Fifth Harmony saját magáról elnevezett harmadik nagylemeze.
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. augusztus 25. 11:28 #2
Girl22
Girl22
visszatérő vendég
 
StátuszI forgive, but i never forget!
  Csoport: Megerősítés alatt
Csatlakozott: 15.08.09.
Hozzászólás: 214
Csatolások: 0
Azonosító: 248119
Offline offline
Szerintem pocsék az egész album!Meg se közelíti a Reflection-t vagy a 7/27-et!Semmi újat nem tudnak már mutatni!
2017. augusztus 25. 11:47 #3
Selz
Selz
leighade™
 
Státusz" I'm still here bitches. And I know everything. -A "
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.07.20.
Hozzászólás: 3253
Csatolások: 45348
Azonosító: 155975
Offline offline
Az előző albumokhoz nem ér fel, azonban vannak rajta remek számok, pl. az Angel, a Bridges, a Don't Say You Love Me és a Make You Mad.
2017. augusztus 25. 12:02 #4
- törölt felhasználó -    
Őszintén szólva nem ismerem ezt a bandát olyan nagyon, egyedül a Downt hallottam tőlük, és az se tetszett, de azért kíváncsi voltam az albumra, hogy legyen valami képem róluk.
Szerintem nem rosszak a számok -bár oda nem vagyok értük-, de ugyanolyanok. Tehettek volna bele valamilyen akusztikusat is, mert szerintem az az igazi smileeee.gif Feldobná az albumot smileeee.gif Persze nem ismerem a bandát, nem tudom mennyire illene bele a 'képbe' egy ilyen, de attól még egy akusztikus szám szerintem mindig sokat dob egy albumon, mert ott lehet igazán hallani, hát......végülis mindent smileeee.gif Nem mondom, hogy rossz lett az album, de jó se. Természetesen ez az én véleményem, rajongók ne kezdjetek el támadni, én ezt gondolom smileeee.gif
2017. augusztus 25. 12:35 #5
ciel
ciel
Carat
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.02.
Hozzászólás: 2897
Csatolások: 0
Azonosító: 163123
Offline offline
Hát nem mondom, hogy az év albuma vagy ilyesmi, de vannak rajta dalok, amik tetszenek (pl a Make You Mad, Lonely Night, Don't Say You Love Me, meg az Angel tetszett már múltkor is). Nekem egyedül azzal van bajom, hogy túl sok a középtempós szám. Bár lehet ez csak a bulizós számokhoz szokott fülmemnek furcsa.
2017. augusztus 25. 12:52 #6
jennette13
jennette13
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.08.13.
Hozzászólás: 458
Csatolások: 0
Azonosító: 266018
Offline offline
Az összes szám ugyan azon a sémán alapszik. Egyikben sincs semmi különös. Olyan, mintha ugyan az a dal menne végig az albumon
2017. augusztus 25. 13:01 #7
- törölt felhasználó -    
Szerintem sem lett nagy durranás...
2017. augusztus 25. 14:26 #8
- törölt felhasználó -    
Borzasztó unalmas és egyhangú. Amit végig hallgattam az a Don't say you love me. Bár nem kéztetett újrahallgatásra. Nagyon hiányzik belőle Camila hangja szerintem. Ő egyedül többre fogja vinni tényleg mint ha maradt volna.
2017. augusztus 25. 23:09 #9
- törölt felhasználó -    
Tényleg unalmas néhol, de nem lett rossz és annyira jó sem. Hallgatható lett szerintem és jobb, mint az eddigiek. Olyan átlagos.
2017. augusztus 26. 12:28 #10
Lisanne
Lisanne
injeolmi <3
 
Státuszcho miyeon loveland
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.28.
Hozzászólás: 11007
Csatolások: 2193
Azonosító: 252651
Offline offline
Nem értem miért lenne unalmas, és miért nem közelíti meg a Reflection-t, vagy a 7/27-t. Esküszöm, próbálok rájönni néhány ember logikájára, de nem megy. Nekem iszonyatosan bejön, sőt, talán még jobban mint a Reflection, ami nálam nagy szó. Régen hallottam már ennyire erősre sikeredett albumot. A lányok most megmutatták, hogy Camila nélkül is sikeresek, jók, és ügyesek, csak még szokni kell ezt a helyzetet nekik is, nem csak nekünk.
Büszkébb nem is lehetnék. Örülök, amiért Ally végre több részt kapott a dalokban, de azt viszont rettentően sajnálom, hogy Lauren kevesebbet. Viszont imádom a dalokat egytől egyig, de talán még is a Deliver és a Don't Say You Love Me nyerte el legjobban a tetszésemet. wub.gif
2017. augusztus 27. 00:11 #11
- törölt felhasználó -    
Lisanne egyetértek.Nagyonnagyon jó az album,nekem még a Make You Mad és a Lonely Night tetszik nagyon
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Normani Normani 1528.